Wybór EQ - item vs. item

• Ninja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• MT2user wrote:

Jak sądzicie co lepsze w pvp chełm 60 czy 80?

Zdecydowanie polecam hełm na 60. Omdlenie jest przydatne, ale kto na wyższym lvl nie ma NNO... a jak komuś się psuje, to pojedyncze przypadki, a jak ktoś sobie dobrze poprawi, to bon jest, ale jakby go nie było, dlatego blok staje się tu przydatniejszy, poza tym u wielu postaci hity dużo znaczą, więc blok moim zdaniem tu zdecydowanie wygrywa.
    • Przedmiot I Kozik pvp obrazenia od umiejetnosci 22
      Nazwa i stopień ulepszenia: kozik czarnego liscia +9
      KD: woj ninja +4
      Bony: sr - 52

Przedmiot II Kozik pvp obrazenia od umiejetnosci 11 10 na ludzi
      Nazwa i stopień ulepszenia: kozik czarnego liscia +9
      KD: woj ninja +4
      Bony: sr - 28
      PRZEZNACZENIE: PVP do 55 lvla i pvp z 75 + Ja mam 55 lvl .
      Podkreslajac ze oprócz broni mam max ludzi w eq i ponad 40 na przeszywke .
      Ja osobiscie uwazam ze koziki um 11 10 lud będa lepsze i do hitów i do skili.Maxujac luda karzdzy dopalacz dodatkowo wzmocni moje obrazenia .
      W pvp do 55 z dobrymi graczami którzy robia abs oprócz bodych czasami nawet z nimi mozna troche pomachac hitami i zadac troche tych przeszywek.
      W pvp z 75 + raczej nie warto bic hitami szczególnie z bodymi ( szycia po prawie 2k ) jednak z mentalami równiez warto pomachac bo silne wrecz pomaga i przeszywka idze w ruch przy sporej ilosci abs mozna tez z Bm i innymi ale w przypadku Bm ( ognisty duch ) co okolo 3 sec wiec tak jak mówilem wymagana duza ilosc abs .Biorac tez pod uwage ze 70 + wieksze mozliwosci abs ( stalki , tarcze ).Prosze o wypowiedzi co myslicie o moim wyborze :) ?
    • Przedmiot I: bezdy
      Nazwa i stopień ulepszenia: bezdy+9
      KD: woj ninja sura +4
      Bony: 10luda i nic pozatym

Przedmiot II bezdy
      Nazwa i stopień ulepszenia: bezdy do uleszania ale jak by byly+9
      Bony:5luda 12inta 8sila 5kryta 8 omdlenie
      PRZEZNACZENIE: PVP

The post was edited 1 time, last by Abdibdas ().

• Abdibdas wrote:

Przedmiot I: bezdy
      Nazwa i stopień ulepszenia: bezdy+9
      Bony: 10luda i nic pozatym

Przedmiot II bezdy
      Nazwa i stopień ulepszenia: bezdy do uleszania ale jak by byly+9
      Bony:5luda 12inta 8sila 5kryta 8 omdlenie
      PRZEZNACZENIE: PVP
      Postawiłbym na pewny dmg z Bezdów 10 lud :P. 8 siła nie da jakoś dużo, 5 kret to też tylko wejdzie albo nie, a na skillach do tego słabiej to jakoś działa :D.

konradnswp wrote:

a 12 zr vs 5 ludzi bedzie lepsze przy ogolnej wiekszej wartosci ludzi w eq oraz skilach na P ?
      Ostatnio trochę się bawiłem w test i ta zręka daje jeszcze mniej niż myślałem :D. 5 lud będzie troszkę lepsze.

Zajefajna wrote:

Krótko i zwięźle.
      Chcę kupić dobre chakramy pod grotę.
      Lepsze są np z 40 śr z bonem 20 na diabły, czy może np. takie z średnimi 50 a bez bonu?
      Tylko do groty, to wiadomo, że te nr 1 :P.
    • Przedmiot I Bezduszny Nóż
      Nazwa i stopień ulepszenia: +9
      KD: Exp
      Bony: 20% Diabły

Przedmiot II Skrzydła Demona Chakr. +9
      Bony: 40 Średnie, 20 Grota.
      PRZEZNACZENIE:* Exp grota V2
      Dodatkowe informacje** Proszę o konkretną odpowiedź, co będzie lepsze przy expie. Jesli chakry, to jakie średnie mniej-więcej odpowiadają takim bezdom.
      Jeśli Bezdy - to dlaczego.
    • Zajefajna wrote:

Przedmiot I Bezduszny Nóż

Dodatkowe informacje** Proszę o konkretną odpowiedź, co będzie lepsze przy expie. Jesli chakry, to jakie średnie mniej-więcej odpowiadają takim bezdom.

Chakry na +9 dawają 225 ataku (średnia wartość). I masz 40 śr + 20 grota, czyli możesz to policzyć jako 60 grota.
      A więc 225 * 1,6 = 360 ataku

Bezdy na +9 dawają 275-300 (weźmy wartość najmniejszą, czyli 275). I masz wbite już 12% na diably + 20 grota dodatkowe co daje 32%.
      A więc 275 * 1,32 = 363 ataku (przypominam, że wziąłem wartość namniejszą bezdów)

Ostatecznie: proponuję wziąć bezdy gdyż będą biły więcej i szybkość ataku jest większa - nawet minimalnie.

Co do pytania ile trzeba mieć srednich by biły podobnie. Myślę, że sama wywnioskujesz porównując powyżej wartości.

Pozdrawiam.
    • Athende wrote:

Zajefajna napisał(a):

Przedmiot I Bezduszny Nóż

Chakry na +9 dawają 225 ataku (średnia wartość). I masz 40 śr + 20 grota, czyli możesz to policzyć jako 60 grota.
      A więc 225 * 1,6 = 360 ataku

Bezdy na +9 dawają 275-300 (weźmy wartość najmniejszą, czyli 275). I masz wbite już 12% na diably + 20 grota dodatkowe co daje 32%.
      A więc 275 * 1,32 = 363 ataku (przypominam, że wziąłem wartość namniejszą bezdów)

Ostatecznie: proponuję wziąć bezdy gdyż będą biły więcej i szybkość ataku jest większa - nawet minimalnie.

Co do pytania ile trzeba mieć srednich by biły podobnie. Myślę, że sama wywnioskujesz porównując powyżej wartości.

Pozdrawiam.

Co za kompletne bzdury... jesli czegos nie wiesz albo pewien/na nie jestes to lepiej nie pisz i ludzi w blad nie wprowadzaj... Owszem chakry srednia wartosc ataku 225 lecz te 40% srednich + te 20 grota podnosi dmg nie broni lecz calej postaci a ten atak bedzie oscylowal gdzies w granicach 800 wiec teraz sobie policz jak bardzo chakry beda lepsze od bezdow a nie na odwrot...
      Nowy Kanal Na YT:ninjaluk:
      konradnswp Arquera - Archer 75lv
      ZAPRASZAM !!!
      :spam:Nie do cytatu a na YT wbijaj:spam:
    • Zajefajna wrote:

Prosiłabym o kogoś bardziej doświadczonego w grze, kto rozwiałby moje wątpliwości.

Te wyliczenia tam wyżej bardzo ciekawe... :phatgrin:
      Ja dodam, że Chakry na pewno będą lepsze na hitach. Może skille będą lepsze z Bezdów, bo wiadomo Chakry um na - mają, ale na hitach jest duży + dla nich, do tego skille się tak nie liczą do expa aż, takie moje zdanie :P.
    • PVP pajeczy czy jednak orkowy

Cześć. Mam dylemat: mam ninje 87 dagger, i zastanawiam się czy lepszy do pvp będzie orkowy +9 5b czy pajęczy +9 5b zakładam, że mają takie same bonusy. Zadaje duży dmg, mam 30 luda w eq ( nie uwzględniając broni) i dwie pary bezdusznych- 10 ludzi 10 speed zaklecia 3 krytyk lub 5 ludzi 8 omdlenie 10 szycie. W tych nożach z omdleniem wychodzi mi 40 na szycie razem z eq. Słyszałem, że szycie przebija nno i jeżeli ma się dużo procent na omdlenie w eq to jest szansa, że przeciwnikowi nie zadziała nno. Dlatego nie mogę się zdecydować, który kaptur wybrać. Z jednej strony mialbym z pajęczym 28% na omdlenie, z drugiej kusi orkowy ze swoim 10% na blok, bo może pomógłby mojemu ninji dłużej ustać w pojedynkach. Napiszcie co sądzicie o tej teorii, że przeszywające uderzenie może wyłączyć nno. No i oczywiście nie zapomnijcie dać swojej opinii, który kaptur wybralibyście w mojej sytuacji.

Moderator Feyrah:
      Przeniosłam do odpowiedniego tematu.

The post was edited 1 time, last by Feyrah ().

• Ja osobiście polecam pajeczy to omdlenie robi swoje, do tego jeszcze petarde odpalisz i w pvp twoj przeciwnik nawet sie nie ruszy ;)
      cypek6 Wp 120 Off Endurion/Wetar/Etolin/Sasmos
      Setrian Likan 105/103 Off Wetar/Etolin
      Avapra Archer 105 Off Endurion/Wetar
      rohatyn Mental 105 Off Wetar
    • bezdy 10 lud czy ...

Zastanawiam się nad przerabianiem bezdów 10 kryt 10 szycie 12 sila 10 szybk zaklecia 5x bon na kolec 5 elementów i wbijanie go na +9 czy może lapiej zakupić bezdy +9 22 luda i z ludem bezduszne noże przerabiać na kolec pięciu elementów

Moderator Rayleigh:
      Przeniosłem do odpowiedniego tematu.

The post was edited 1 time, last by Rayleigh ().