Rozmowy konTROLLowane Feniks

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Neithan. napisał(a):

Goodness popieram :) siatkówka to jest coś :)
    Co powiesz na temat nowego trenera kadry? :P

Pozdro z s3 - niedługo się widzimy :P

Wybrali gościa, który jeszcze dalej gra więc to z góry juz jest troche niezrozumiuałe. Łączyć te dwie funkcje, tymbardziej że nie ma żadnego doświadczenia w tej kwestii, co z tego że ktoś tam bedzie z nim to prowadził, reprezentacja to nie króliki doświadczalne.
  • Neithan. napisał(a):

Goodness popieram :) siatkówka to jest coś :)
    Co powiesz na temat nowego trenera kadry? :P

Pozdro z s3 - niedługo się widzimy :P

Nie podoba mi się to, że wywalili Anastasiego rok przed mistrzostwami świata w Polsce :gryzie: Co prawda ostatnio reprezentacja miała wahania formy i dlatego na dużych imprezach wyszliśmy przeciętnie. Mimo wszystko uważam, że nowy trener w przeciągu roku nie przygotuje Polaków w 100% na zbliżające się mistrzostwa ( obym się mylił ). Co do nowego trenera: Stephane Antiga jest pozytywnie odbieraną, pogodną osobą, zna dobrze skład, bo dla jednych jest klubowym kolegą, a dla innych wartościowym rywalem. Tutaj zaczynam się zastanawiać czy Francuz, który rozpoczyna drogę trenerską podoła wyzwaniom...
    Brak doświadczenia (jako trener), a także przyjacielskie relacje z podopiecznymi mogą działać na minus.

Nie ma co gdybać ;) Obejrzy się parę męczy i zobaczymy jak to będzie funkcjonowało :D

...aaa! Jeszcze kwestia: trener i zawodnik w jednym :swir: Chłop dostał powołanie, przyjął i wyszło na to, że bieżący sezon musi dograć w Skrze, a czy się jakoś dogadał z zarządem, czy może umowa na nim coś wymusza... Nie wiem i się nie wgłębiam.

Pozdrawiam :phatgrin:

Negatywny post na Forum: 100% CENZURA ^^

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Goodness ().

• Goodness, z tego co ja wiem to Antiga tak się dogadał z PZPS i prezesem Skry Piechockim, że dogra sezon w Skrze i potem obejmie reprezentacje :P

Ja ogólnie jestem bardzo pozytywnie do tego pomysłu nastawiony - sam nie wiem dlaczego. Ale coś czuje, że Przedpełski miał nosa - jak będzie się okaże.

Ogólnie to ja do tego podchodzę trochę inaczej niż większość kibiców siatkówki, może dlatego, że sam gram już tyle lat w klubie.
    Ja sobie wyobrażam to tak, że Antiga znający nasze polskie realia i zawodników będzie takim typowym selekcjonerem, gwarantującym to, że przez to jak sympatyczną i bezkonfliktową osobą jest ściągnie wszystkich najlepszych zawodników do kadry i zbuduje mega pozytywną atmosferę, co sam na swoim przykładzie wiem jak jest rzeczą istotną w siatkówce. I tutaj też liczę, że za jego kadencji do kadry wrócą pomijani przez Anastasiego Wlazły i Pliński - bo nie ma się co oszukiwać są najlepsi w Polsce na danych pozycjach.
    Natomiast od szkolenia będzie Blain doświadczony szkoleniowiec i fachowiec, przy którym Antiga może nabrać doświadczenia, chociaż nie oszukujmy się to, że nie jest doświadczony nie oznacza, że nie ma wiedzy, bo jak to ostatnio powiedział Wrona "dla mnie Antiga to taki Jordan siatkówki" :P

Jedyne czego się obawiam, to to, że niektórzy zawodnicy mogą go nie potraktować poważnie (Bartman gdyby wrócił :P ) i to, że grając do końca sezon w Skrze nie będzie miał odpowiednio dużo czasu żeby się przygotować, albo złapię jakąś poważną kontuzje w trakcie sezonu i będzie musiał przejść poważne leczenie co go wykluczy na długi czas.

Ale pożyjemy zobaczymy :) Trzymajmy kciuki żeby było dobrze, bo siatkówka i piłka ręczna to dwie dyscypliny sportowe u nas w kraju, które w ostatnich czasach przynosiły nam jakieś sukcesy na świecie.
    "Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli.."