Zmiany w grze - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Andre Heller napisał(a):

Co to jest HS? :)

HackShield
      Drodzy gracze,

aby zwiększyć skuteczność walki z niedozwolonym oprogramowaniem (boty i hacki), zdecydowaliśmy się na dodatkowe zabezpieczenie gry programem ochronnym. Będziemy używać tak zwanego HackShield, który jest już z powodzeniem wykorzystywany w grach AirRivals oraz 4Story.

Aby zapobiec ewentualnym problemom technicznym, ww. oprogramowanie będzie wprowadzane stopniowo, w ciągu kilku następnych tygodni.
      Warto podkreślić, że oprogramowanie to nie wprowadzi żadnych modyfikacji w grze. Program HackShield zostanie zainstalowany automatycznie, wraz z jednym z przyszłych patchy. Nie będzie trzeba ściągać dodatkowych programów i instalować ich ręcznie.

Dzięki HackShield, możliwa będzie przyjemniejsza gra. Bez botów i dodatków typu multihack. Na pewno wszyscy uczciwi gracze na tym skorzystają.

Prosze ;)

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez EmoLudek ().

• Syriusus napisał(a):

Nie sądzę żeby dropił z tej skrzynki medal smoka (co to w ogóle jest?) ani kamień metin trudny.

A kto by kiedyś przypuszczał że będzie można np. wydropić wierzchowce? :)

Wszystko co zostało opisane będzie z tego dropić, tylko ważny jest jeden fakt: Nie wystarczy wbić sobie ten 75 byle wojem i pójść do groty, bo taki pada na 3 grupkach mieszańców lodowych.
      Ta cała Lodowa Skrzynia dropi z najtrudniejszych mobów w grocie: Setaou ;) I Zapewne nie będzie dropić w tempie 10 na godzinę.

W każdym razie kolejny duży + dla GF.

(Ah, już mi się marzą te przywołane w m1 metiny... ^^)
    • taka skrzynka będzie u nas dropiła ;d
      wiki.metin2.pl/index.php/Żelazna_Skrzynia
      w wersji niemieckiej (u nich już to dropi):
      metin2wiki.de/index.php/Eisenkiste

Syriusus napisał(a):

Nie sądzę żeby dropił z tej skrzynki medal smoka (co to w ogóle jest?) ani kamień metin trudny.[

Widzę, że mało wiesz o metinie, a tym bardziej co znajduje się w IS. Medal smoka - nie tracisz PD podczas gdy postać padła, dedła.
      A ten kamień metin (trudny), jak to pisało na niemcu, daje możliwość przywołania metka koło siebie z przedziału 50-75lvl np. Metek Diabła 55lvl.

No na pewno nie będzie tak dropiło jak wierzchowce, fakt tylko na setaou, a pewnie topka każdego serwera udźwignie cały spot gdzie to będzie dropiło.
      :52: - :chunjo:
    • Hmm, moim zdaniem troche zepsuli sprawę z tymi itemami w skrzyni. Po co komu pióro ptaka miłości (?). Mogliby dodać dropienie innych przedmiotów z IS dla małżonków, np. Branzoleta Harmonii, Kolczyki Harmonii itp. Grunt, że GF dodało (jeśli w ogóle doda) drop przedmiotów z IS w grze, śmiesznie to brzmi troszkę. No, ale czas pokaże jak to się będzie działo. :phatgrin:
    • wszystko super ale wyjdzie z tego ze na 100 mzoe jeden item z is bedzie i tyle
      a bransy zapewne +0-4 ale fajnie tkaei cos to ja na ziemie rzucam
      nic nie dodali sensownego
      jedynie to ze do is dali ta range czyli zarobek super
      a z tego co widze tez szansa na bon do itemow bedzie wypadal 1 na 10000 xD GZ wiecej dajcie dropu
      bronie jeszcze helmy zbroje bedzie wieksza szansa na smiec niz na item xD
      gf dla gracza nei dal siebie to robi ^^

2k rangi w 3h w piekle potrafi wleciec jak sie postawi
      wiec co tu dali jak ktos napalony i czyta na - ranga to gz dla neigo to bedzie git item

Bezdomny napisał(a):

Deseido napisał(a):

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł z tymi skrzynkami i nadchodzącymi zmianami widać ze cos sie dzieje i nic nei stoi w meijscu bądźmy cierpliwi to i boty być może znikną z naszych oczu w najbliższym czasie. Wiecie może czy będzie można handlować tymi skrzynkami? ;)

Nie można nimi handlowac - i bardzo dobrze.

a zebys sie zdziwil dla chcacego nic trudnego sam sprzedalem z 5szkat wierzchowcow xD wystarczy wiedziec co neico o tej grze i sie da sprzedac xD
      :)

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sobi ().

• Moim skromnym zdaniem jest to tylko mydlenie oczu, tak jak w przypadku poprzednich update`ów. Takie patche to nic innego jak działania marketingowe, mające na celu ukazać, dbałość firmy o produkt i klientów, a w rezultacie, tak naprawdę nic istotne dodane nie będzie, co nagle zrewolucjonizowało by tą grę.
      Cóż ale firma GameForge sama sobie grabi :P, doprowadzając własny produkt do powolnego upadku, a także zniechęcając do siebie ludzi, w końcu ileż to osób po dłuższej grze, ma jeszcze ochotę na skorzystanie z jakiegokolwiek produktu tej firmy? Bo szczerze mówiąc wątpię by ktoś normalny chciałby :P
      A konkretne podsumowanie patcha?
      1, 2 i 5 naprawa bugów... które tak naprawdę, nikomu w niczym nie przeszkadzały, ale jednak okazuje się, że są to najważniejsze błędy jakie trzeba usunąć :P
      3 cóż, rzecz oczywista, która powinna być od początku, ciekawe, że aż tyle czasu nad tym myśleli ...
      4 jedyna poprawka w całym update, która tak naprawdę cokolwiek wniesie konkretnego
      6 cóż za wysiłek, kolejna porcja pytań z której się dowiemy, że koń to nie zwierzę? :P
      7 cudownie, a więc będziemy mieli dodatkowe skrzynki coś ala szkaty wodza orków , może i ktoś się ucieszy, ale czy jest to jakiś znaczący dodatek to mocno bym polemizował, zwłaszcza, że prawdopodobnie będzie jak ze wszystkim innym, z początku "szał" skrzynek, a po miesiącu nagle cudownym zbiegiem okoliczności ich drop spadnie :P (szkoda tylko, że z tych spruchniałych jak wzmocnienia przedmiotu nie było, tak dalej nie ma, choć na DE jest od początku)
      8 no i sedno sprawy, "update bez dodatku do IS, to update stracony" :P jakże cudny przedmiot zostanie dodany, niezwykle niezbędny, na pewno odwróci losy gry o 180 stopni... obawiam, się tylko, że aby zwiększyć na to popyt, znów może spotkać nas dziwny zbieg okoliczności, w postaci znacznie wolniej rosnącej rangi podczas bicia mobków lub stania ...

To oczywiście tylko moje subiektywne podsumowanie zmian, z którym zgadzać się nikt nie musi.

Wszelkie prawa do postu zastrzeżone :>
      AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

"Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest HONOR!"
    • KaenV napisał(a):

Moim skromnym zdaniem jest to tylko mydlenie oczu, tak jak w przypadku poprzednich update`ów. Takie patche to nic innego jak działania marketingowe, mające na celu ukazać, dbałość firmy o produkt i klientów, a w rezultacie, tak naprawdę nic istotne dodane nie będzie, co nagle zrewolucjonizowało by tą grę.
      Cóż ale firma GameForge sama sobie grabi :P, doprowadzając własny produkt do powolnego upadku, a także zniechęcając do siebie ludzi, w końcu ileż to osób po dłuższej grze, ma jeszcze ochotę na skorzystanie z jakiegokolwiek produktu tej firmy? Bo szczerze mówiąc wątpię by ktoś normalny chciałby :P
      A konkretne podsumowanie patcha?
      1, 2 i 5 naprawa bugów... które tak naprawdę, nikomu w niczym nie przeszkadzały, ale jednak okazuje się, że są to najważniejsze błędy jakie trzeba usunąć :P
      3 cóż, rzecz oczywista, która powinna być od początku, ciekawe, że aż tyle czasu nad tym myśleli ...
      4 jedyna poprawka w całym update, która tak naprawdę cokolwiek wniesie konkretnego
      6 cóż za wysiłek, kolejna porcja pytań z której się dowiemy, że koń to nie zwierzę? :P
      7 cudownie, a więc będziemy mieli dodatkowe skrzynki coś ala szkaty wodza orków , może i ktoś się ucieszy, ale czy jest to jakiś znaczący dodatek to mocno bym polemizował, zwłaszcza, że prawdopodobnie będzie jak ze wszystkim innym, z początku "szał" skrzynek, a po miesiącu nagle cudownym zbiegiem okoliczności ich drop spadnie :P (szkoda tylko, że z tych spruchniałych jak wzmocnienia przedmiotu nie było, tak dalej nie ma, choć na DE jest od początku)
      8 no i sedno sprawy, "update bez dodatku do IS, to update stracony" :P jakże cudny przedmiot zostanie dodany, niezwykle niezbędny, na pewno odwróci losy gry o 180 stopni... obawiam, się tylko, że aby zwiększyć na to popyt, znów może spotkać nas dziwny zbieg okoliczności, w postaci znacznie wolniej rosnącej rangi podczas bicia mobków lub stania ...

To oczywiście tylko moje subiektywne podsumowanie zmian, z którym zgadzać się nikt nie musi.

Wszelkie prawa do postu zastrzeżone :>

:dobrypost: ale szkoda że usuną :( ale niech mi ktoś obali ten argument przeciw GF: NIE ZAJMUJĄ SIĘ HS TYLKO JAKIEŚ <CENZURA> DAJĄ! Czyżby hs itd. to tylko mydlenie oczu? Niech mi to Art albo xaar skomentuje ale czymś więcej niż banem za spam ;:p
    • :dobrypost: ale szkoda że usuną :( ale niech mi ktoś obali ten argument przeciw GF: NIE ZAJMUJĄ SIĘ HS TYLKO JAKIEŚ <CENZURA> DAJĄ! Czyżby hs itd. to tylko mydlenie oczu? Niech mi to Art albo xaar skomentuje ale czymś więcej niż banem za spam ;:p

narzekacie ze sie hs nie zajmuja.. pomyslcie sobie,ze pewnie caly czas nad tym pracuja,zreszta gdyby to wyszlo predzej tylko dla tego ze my gracze tego chcemy to bylo by nie dopracowane,tak czy tak pewnie beda z tym jeszcze jakies problemy na ktore polowa chisterykow forum bedzie narzekac :P
      Sygnatura wycięta - Ascoran
    • Jak łatwo jest skrytykować... Jak łatwo jest napisać ze to co robią jest złe... Jak łatwo napisać ze gra upada (statystyki mówią że liczba graczy rośnie :( )...
      Jak łatwo napisać że GF ma w dupsku graczy.
      Dzieci :) Nie wiecie = nie piszcie.
      Dla niektórych zawsze od wprowadzania nowości będzie GM, od naprawiania błędów będzie GM, a takich słów jak GameForge nie znają.

Wytłumaczę może dla niektórych niewiedzących: Gra Metin2 jest wydana przez niemiecką firmę GameForge, która nie może robić zbyt wiele bez uprzedniej zgody (a przynajmniej poinformowania) koreańskiej firmy Ymir.
      Nad grą, która jest mocno rozbudowana technicznie panują cały czas prace. To nie jest edytor map do HoMM5 czy jakaś Tibia żeby jakiś błąd/hack został usunięty przez graficzny edytor czy zmieniając jedną linijkę kodu gry.
      Naprawienie takich błędów jak chociażby często wspominane DT, to kilka tygodni pracy informatyków. Taka jest prawda.

GameForge to spora firma, ma pod sobą Kilkanaście różnych gier, wydanych w nawet kilkudziesięciu państwach. Jak każda firma (po po to się zakłada firmy) chce zarobić jak najwięcej. Mówicie że oni mają drogo i nieopłacalnie? A wiesz, że wyprodukowanie paczki czipsów to 70 groszy, a w sklepie kupujesz je za 4,99?
      Wszędzie tracimy, taka jest prawda, ale kto umie to i kiedyś zarabiać będzie w ten sam sposób.

Narzekacie że nowy przedmiot w IS to porażka. Ok, w jaki sposób przyczyni się on do całego systemu gry? Że jedna osób raz na tydzień kupi takie coś bo nie zdążyła zbić rangi do kamienia duchowego?
      Narzekacie że wprowadzą Skrzynkę - boli że ma się 50 lvl albo pro woja body 75 który 1 grupki setaou nie ubije? Z tej skrzyneczki jest przepiękny drop, ale niektórym nigdy nie dogodzi.
      Narzekacie że naprawiają niektóre błędy? Lepiej by w ogóle nie naprawiali, wtedy byście w ogólnie nie narzekali.
      Wiadomo, każdy by chciał by nagle w jednym z patchów wszedł pełny HS, wszystkie boty by zniknęły, naprawione zostało DT, las (metiny w ścinach), wywalanie z gry itd. Ale niestety, jak pisałem wyżej... błąd błędu nie równy. Nad jednym wystarczy 15 minut, nad drugim 15 dni nie wystarczy.

A jak na prawdę nawet po tym króciutkim poście chcecie nadal narzekać - to Tibja zaprasza. Tam nie ma zbugowanego DT. Tam nie ma DT.
    • Drogi Judicious, otóż gdybyś mój post przeczytał uważniej, to wiedziałbyś dokładniej co napisałem, a także to co na koniec, że jest to moja subiektywna ocena, jeśli natomiast ktoś w odpowiedzi, stwierdza iż jest to wypowiedź dziecka, sam wykazuje bardzo niską dojrzałość nie tolerując innego zdania niż ma on sam, bo z Twojego postu wynika iż ktoś mający inne zdanie jest od Ciebie głupszy- gratuluje podejścia.
      Próbujesz w poście udowodnić swoją szeroką wiedzę, która tak naprawdę nie opiera się na niczym, bo nie masz bladego pojęcia jak działają takie systemy. Nie wiem po co chcesz wmawiać, ludziom, iż niemiecka firma to "miłośnicy gier komputerowych", którzy z dobrego serva starają się jak mogą, podczas gdy oczywistym jest, że firma jak każda inna nastawiona jest na zarobek i ok normalna sprawa- kwestia tylko tego jak poszczególne firmy dążą do tego i jakich chwytów potrafią się łapać.
      Jeśli chcesz oceniać cokolwiek, najpierw dowiedz się co się z czym je, a dopiero później to rób- zwlaszcza jeśli masz zamiar zgrywać, "ostatniego sprawiedliwego".
      AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

"Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest HONOR!"
    • Ametystowa Bransoleta, Krwisty Kamień, Rękawica Złodzieja, 1godz. Pierścień Doświadczenia, Pióro Ptaka Miłości, Złoty Naszyjnik, Bransoleta Z Niebiańskich Łez, Kryształowa Bransoleta, Kryształowy Naszyjnik, Medal Smoka, Kamień Metin (Trudny), Spróchniała Skrzynia, Małż, Perłowa Bransoleta, Perłowy Naszyjnik, Błogosławieństwo Magii, Błogosławieństwo Życia, Zwój Błogosławieństwa, Srebrny Naszyjnik.
      O co chodzi z tym podkreślonym ?
    • KaenV napisał(a):

Drogi Judicious, otóż gdybyś mój post przeczytał uważniej, to wiedziałbyś dokładniej co napisałem, a także to co na koniec, że jest to moja subiektywna ocena, jeśli natomiast ktoś w odpowiedzi, stwierdza iż jest to wypowiedź dziecka, sam wykazuje bardzo niską dojrzałość nie tolerując innego zdania niż ma on sam, bo z Twojego postu wynika iż ktoś mający inne zdanie jest od Ciebie głupszy- gratuluje podejścia.
      Próbujesz w poście udowodnić swoją szeroką wiedzę, która tak naprawdę nie opiera się na niczym, bo nie masz bladego pojęcia jak działają takie systemy. Nie wiem po co chcesz wmawiać, ludziom, iż niemiecka firma to "miłośnicy gier komputerowych", którzy z dobrego serva starają się jak mogą, podczas gdy oczywistym jest, że firma jak każda inna nastawiona jest na zarobek i ok normalna sprawa- kwestia tylko tego jak poszczególne firmy dążą do tego i jakich chwytów potrafią się łapać.
      Jeśli chcesz oceniać cokolwiek, najpierw dowiedz się co się z czym je, a dopiero później to rób- zwlaszcza jeśli masz zamiar zgrywać, "ostatniego sprawiedliwego".

Powiedzmy że nie krytykował "tylko" Twojej wypowiedzi, ale nazwałem rzecz ogólnie by pokazać ogrom niewiedzy niektórych.
      Wyrażanie opinii - Pozwalam Ci wyrażać opinię. Wszystko inne natomiast pozwala mi ją skrytykować, poprzez przedstawienie własnej :) Od tego jest właśnie forum.
      Za głupszego uważam osobę która mimo konkretnych dowodów, mimo konkretnych przykładów sama wymyśla coś i pisze to na forum krytykując innych.

"Próbujesz w poście udowodnić swoją szeroką wiedzę, która tak naprawdę nie opiera się na niczym, bo nie masz bladego pojęcia jak działają takie systemy. "

Z tym się raczej zgodzić nie mogę... wiedzę może i mam, może i nie, nie wiem komu dane by to oceniać. Wiem jak działają te systemy (jak to nazwałeś) bo z firmą GameForge mam do czynienia na co dzień od 2004 roku. Znam też wszelkie mechanizmy działania gry jaką jest metin2. Wiem co jak się robi by osiągnąć dany efekt.

"wmawiać, ludziom, iż niemiecka firma to "miłośnicy gier komputerowych", którzy z dobrego serva starają się jak mogą"
      Może to udowodnienie mojej nikłej wiedzy :(, ale nie mogę do końca zinterpretować zdania.
      Wiem na pewno, ze GameForge to firma, która zajmuje się udostępnianiem pół-darmowych gier całemu światu. Wiem że ich polityka nie jest zbyt piękna, czemu chyba nikt nie zaprzeczy. Jednak denerwuje mnie takie widzenie na "pół metra" gdy pro-wojownik-30lvl wypowiada się że GF siedzi na pupie i nic nie robi.
      Robi, ale nie w tempie ekspresowym.

I dzięki za wypowiedź, wiem już jakich błędów mam wystrzegać się pisząc w przyszłości posty ^^
    • avengeros napisał(a):

wymyśla Ymir nie GameForge a Ymir,więc miejcie pretensje do Ymir-a,a nie do GameForge.To tak samo jakieś nowości np.Jak wierzchowce myślicie,że to od podstaw zrobiło GameForge ?( oczywiście,że nie to Ymir i Ymir mieli wierzchowce jako pierwsi.

Tzn tego w 100% pewien nie jestem... pewnie jest tak, ale nie zagwarantuję tego. Wiem tylko ze wszystko co do metina "przechodzi" od Ymiru.
    • Judicious- napisał(a):

Cytat za "avengeros"
      wymyśla Ymir nie GameForge a Ymir,więc miejcie pretensje do Ymir-a,a nie do GameForge.To tak samo jakieś nowości np.Jak wierzchowce myślicie,że to od podstaw zrobiło GameForge ?( oczywiście,że nie to Ymir i Ymir mieli wierzchowce jako pierwsi.

Tzn tego w 100% pewien nie jestem... pewnie jest tak, ale nie zagwarantuję tego. Wiem tylko ze wszystko co do metina "przechodzi" od Ymiru

Przychodzi zYmiru ale w metkach wydawanych przez inne firmy zmiany są wprowadzane szybciej i sprawniej niz w naszym metku a za to odpowiedzialność bierze już GameForge. Moge zgodzić sie z jednym ,że ostatnio cos jednak się poprawiło i idzie ku lepszemu.
    • Judicious nie wiem czemu zakładasz, iż jestem "wojownikiem 30 lvl " :P i kompletnie nic nie wiem na temat?
      Lvlem chwalić się nie zamierzam, aczkolwiek jeśli bardzo byś chciał to nie jest trudno sprawdzić gdzie jakie i ile mam postaci.Powiem tylko tyle, że setau ubić nie problem i jakiekolwiek mobki z groty, ale też jak pisałem już nawet to co powinno być (czyli wzmocnienie przedmiotu ze spruchniałej szkaty u nas jest nie aktywne mimo iż w wersji niemieckiej jest od początku i u nas wg zapowiedzi też miało być, więc też radzę się nie napalać na to, że z tych kolejnych nowych skrzynek będzie dropić to co powinno :P) Z metkiem styczność mam już nieco ponad 2 lata, takze nie od wczoraj, mialem i wciaz mam rowniez styczność z konkurencyjnymi firmami jak rownież z psychologia marketingu- a tutaj mamy praktycznie książkowy przykład. Nie chodzi tu co prawda o jakieś żalenie się "świat jest zły" itp Tylko było to wyrażenie mojej opinii i wskazanie pewnej drobnej acz oczywistej sprawy, jaką jest co najmniej "dziwna" polityka tej zacnej niemieckiej firmy.
      Nie chodzi tu by wszystko było od razu- tylko jak widzisz, mają teraz być 3 bugfixy- które całkowicie nic w grze w praktyce nie zmienią, a poważniejsze błędy też są i owszem zgodzę się, że mogą być one trudniejsze do usunięcia.. ale tu pojawia się taka mała uwaga, skoro są znane pewne bardzo poważne błędy- to czemu zamiast poświęcić uwagę na nie traci się czas na duperele? Odpowiedź prosta- jedne rzeczy wymagają większych nakładów finansowych inne większych i jak w wielu sprawach można zauważyć "jadą po kosztach", bo po co zajmować się sprawami ważniejszymi które mogą dużo kosztować, skoro można dać byle co taniego przekonując tym ludzi, że firma się "stara"- co jak widzę po Tobie w sporym stopniu te zabiegi psychologii marketingowej są skuteczne.
      A co do tego napływu o którym wspomniałeś, że wciąż przybywa ludzi... otóż gdyby naprawdę tak było dawno powstał by s24/25/26 etc, ale na ich nie szczęście co nowszy serwer to mniejszy przychód co widać było iż coraz wolniej powstawały (dla porównania masz turecki- również z GF ale tam jest to wciąż "nowa gra" i napływ ludzi jest tak gigantyczny że mają już ponad 40 serwerów). A teraz jak myślisz w jakim celu zostały otwarte wszystkie na raz u nas? Czyż nie wydaje się być oczywistym iż jest to sprawdzanie statystyk przyrostu nowych kont? Co dowodzi iż nie są już tacy pewni gigantycznych dochodów z potencjalnie nowych serwerów.
      Co do YMIR- no cóż oni wiele rozwiązań mają gotowych od bardzo dawno tu też pojawia się tylko kwestia pieniędzy- każdy dodatek kosztuje, a pieniążki te musi wyłożyć dystrybutor czyli nasz kochany GF.
      Ogólnie rzecz ujmując, zamiast zrobić jedną rzecz od początku do końca to łapią kilka srok za ogon i żadnej sprawy do końca nie doprowadzają... i do czego to Twoim zdaniem prowadzi?

P.S. Takie małe pytanie retoryczne... zapoznaleś się z ofertami chociaż kilku innych firm? Jeśli tak to zastanów się, czemu w żadnej nie spotyka się tak mocno zdeklarowanych zdań jak "nigdy więcej produktów z firmy XXX" co tutaj spotkasz chyba u 85% klientów.

P.S.2 w tym "wmawiać, ludziom, iż niemiecka firma to "miłośnicy gier komputerowych", którzy z dobrego serva starają się jak mogą" miało być "serca" zamiast serva- zwykła literówka :) (za co z góry przepraszam szanowne forumowe kółko polonistyczne, które niezwykle dbale stara się sprawdzać wszystkie wypowiedzi, celem zwrócenia uwagi autorowi na jego brak opanowania poprawnej polszczyzny:P)

Dobra EOT, bo się chyba zapędziliśmy obaj z tym offtopem i nas zbiją :P
      AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

• kosciak20 napisał(a):

lepszy rydz nic nic. a w USA jest tylko 1 serv

akurat mówisz o metku US wydanym przez GF, zrobili konkurencje dla metka od Z8games metin2.z8games.com/
      różnica metków od GF, a Z8games jest spora, chociażby większa ilość GM'ów, eventów i co najważniejsze mniej bugów gry

a wracając do tematu, te osoby co się żalą jaki to drop z tej skrzynki będzie, że źle i wogóle to nie mają odpowiedniego lvl'a lub nie wezmą spotu na setaou, zamiast się żalic to róbcie te postacie, żeby mieć takie "rarytasy" wierzchowce, skrzynki, drop z groty, a nie stać w m1 i pisać "podexp plis"
      :52: - :chunjo:
    • KaenV weź sobie przeczytaj post raz jeszcze, akurat to z "wojem 30 lvl" nie było do Ciebie tylko ogółem :P
      A literówka "serva" a "serca" to niestety kompletna zmiana znaczenia danego słowa (serwer to nie serce ^^)
      Ogółem rzecz biorąc: "Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze".
      A że to niemcy to sobie na Nas odpłacają ^^

Z tymi otwartymi serwerami i nowymi mam ciut inną teorię ale mniejsza o to ;)

No ale ogólnie ostatnio wszystko idzie na +, to parę błędów naprawionych, to grota, to nowy drop itd itd. Byle teraz boty usunęli, kilka bugów z wywalaniem i łącznością pomiędzy ch i będzie na prawdę OK. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy :)
    • Szczerze to ja już bym wolałby by kompletnie już nic nie zmieniali (czytaj: również nie dotykali ratów odpowiedzialnych za drop)bo to ile razy i jak bardzo już to robili jest po prostu żenujące i pol bidy jak by chcieli tak zwiekszac popyt na rekawice, gorzej ze nawet z nia w porownaniu do tego co bylo kiedys (a nawet do tego co było calkiem nie dawno) daje wrecz powalajacy efekt.
      Cóż też byłem takim optymistom kiedyś jak Ty... ale pewnie i Tobie się on skończy kiedyś :) (kolejny dobry powod by nie lubic szkopow :P )
      Dobra już naprawde koniec offotpa (nie bić mnie ;( )
      AMOR PATRIAE NOSTRA LEX