Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Patilover wrote:

Fibo wrote:

Jak się czyta niektóre posty to się na wymioty zbiera. Jest rekompensata po restartach ŹLE, nie ma rekompensaty też jest ŹLE. Ludzie zdecydujcie się... " Tak nie powinno być bo ja w pracy jestem" a kogo to obchodzi, że Ty jesteś w pracy ? To teraz firma ma zwracać uwagę na to kto pracuje a kto nie i indywidualnie eventy ustalać ? :rofl: Zachowanie niektórych osób jest conajmniej żałosne. Jestem ciekaw jak za pół roku wypadnie jakiś eventowy drop na 2 - 4 h i akurat będziesz miał wolne a ktoś inny będzie pracował czy też tak bardzo będziesz protestował i pisał jakieś wypociny. Trochę pokory by się niektórym przydało.
      mylisz pojęcia "event" a "rekompensata" ja mija mnie event to szkoda ale luz ale jeżeli wczoraj czas mojego IS leciał a ja nie mogłem z niego korzystać dlaczego nie mam odczuć rekompensaty .Tak trudno dać blaski 10-12 /20-22 .
      Dla mega nałogowców to nic niezmieni bo będą tu i tu a dla mniejszych nałogowców będzie chociaż te 2 h dropu . Fakt jest taki że pomysł mieli dobry ale wykonanie ja zawsze
      Ale zrozum, że nieważne, w jakich godzinach by to zrobili ktoś i tak będzie poszkodowany.
    • New

Wiwek wrote:

Najlepsza rekompensata teraz by bylo HH 30-50% troche osoby bylo by zadowolone... i kostiumy po 60dni o 20%tansze i normalnie bez dropu z szkat..
      @Art no ale wiadomo dostaniemy jeszcze jeden bonus dos..
      myślę że 60-75% na HH to by zrekompensowalo wszystkie żale i nie dogodnosci spowodowane przez GF ale to NIEWYKONALNE
      Wygrałem, bądź co bądź napisz mi na PW forum. Thx

Poszukuje itemy: (czyste, gotowe lub mix)
      • Dobrego peta 3skilowego 81 lvl +
    • New

PanZagadka3634734 wrote:

Crypto wrote:

Moge se dać rękę urżnąć, że w v3 na Diumarze o 9:50 nie bedzie wolnego spota tylko wszystko zajęte na każdym czanelu :mkay:
      w v3 przyszdłem o 9:40, i miałem swoje dwa spoty wolne i z tego co widze, dwa spoty obok mnie też wolne, więc nie płacz :)
      Ty jestes jakis niepelnosprytny ze wnioskujesz ze płacze? Po drugie ciesze sie Twoim szczesciem ze mogles dropic i jestes zadowolony z siebie

"Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love: :love: :love:

" W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
      W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love: :love: :love:
    • New

tomasitopl wrote:

Wiwek wrote:

Najlepsza rekompensata teraz by bylo HH 30-50% troche osoby bylo by zadowolone... i kostiumy po 60dni o 20%tansze i normalnie bez dropu z szkat..
      @Art no ale wiadomo dostaniemy jeszcze jeden bonus dos..
      myślę że 60-75% na HH to by zrekompensowalo wszystkie żale i nie dogodnosci spowodowane przez GF ale to NIEWYKONALNE
      Może tak bez przesadyzmu ale 40% jak najbardziej było by miłym akcentem.

• New

Ritchie wrote:

Widzę, że po poprawkach wrócił stary błąd, przez który po zmianie mapy lub zalogowaniu do gry, nie działają żadne przyciski i nie można nic kliknąć, trzeba wywalić clienta menedżerem zadań. Plus client dalej włącza się 10 lat.

@Ingolf przekaż proszę gdzie trzeba
      sprubuj schowac okno tab+alt i spowtorem je przywrocic bo u mnie tez tak jest ze czasem nie moge mag otworzyc a po tej operacji juz moge pisac
    • New

Fibo wrote:

Patilover wrote:

Fibo wrote:

Jak się czyta niektóre posty to się na wymioty zbiera. Jest rekompensata po restartach ŹLE, nie ma rekompensaty też jest ŹLE. Ludzie zdecydujcie się... " Tak nie powinno być bo ja w pracy jestem" a kogo to obchodzi, że Ty jesteś w pracy ? To teraz firma ma zwracać uwagę na to kto pracuje a kto nie i indywidualnie eventy ustalać ? :rofl: Zachowanie niektórych osób jest conajmniej żałosne. Jestem ciekaw jak za pół roku wypadnie jakiś eventowy drop na 2 - 4 h i akurat będziesz miał wolne a ktoś inny będzie pracował czy też tak bardzo będziesz protestował i pisał jakieś wypociny. Trochę pokory by się niektórym przydało.
      mylisz pojęcia "event" a "rekompensata" ja mija mnie event to szkoda ale luz ale jeżeli wczoraj czas mojego IS leciał a ja nie mogłem z niego korzystać dlaczego nie mam odczuć rekompensaty .Tak trudno dać blaski 10-12 /20-22 .Dla mega nałogowców to nic niezmieni bo będą tu i tu a dla mniejszych nałogowców będzie chociaż te 2 h dropu . Fakt jest taki że pomysł mieli dobry ale wykonanie ja zawsze
      Nie da się pogodzić wszystkiego i wszystkich. Ktoś zawsze na czymś musi ucierpieć i to nie jest żadna nowość.
      jesli sie mowi ze ,,czasem mniejsze zlo jest lepsze'' to wlasnie to zeby zrobic 2 godz dropu rano i 2 godz wieczorem i tym sposobem o wiele wiecej graczy byloby zadowolonych ale tak jak tez pisales zadarzylyby sie tez ,,czarne owce''
    • New

belfegor1987 wrote:

Ritchie wrote:

Widzę, że po poprawkach wrócił stary błąd, przez który po zmianie mapy lub zalogowaniu do gry, nie działają żadne przyciski i nie można nic kliknąć, trzeba wywalić clienta menedżerem zadań. Plus client dalej włącza się 10 lat.

@Ingolf przekaż proszę gdzie trzeba
      sprubuj schowac okno tab+alt i spowtorem je przywrocic bo u mnie tez tak jest ze czasem nie moge mag otworzyc a po tej operacji juz moge pisac
      Może też po prostu przycisnąć myszką gdzieś po za grą (jeżeli gra w okienku), np na pulpit, pasek zadań, przeglądarkę i tak dalej. I wtedy wrócić do gry i powinno działać jak należy.
    • New

Crypto wrote:

Moge se dać rękę urżnąć, że w v3 na Diumarze o 9:50 nie bedzie wolnego spota tylko wszystko zajęte na każdym czanelu :mkay:
      Ludzie karty dropią to nie dziw, ja nawet nie wiedziałem, ze blaski będą, dropie sobie spokojnie karty a o 10 taka niespodzianka.

Miki124 wrote:

dropienie z burcem to sama przyjemnosc
      no jedyna pozytywna ostatnia zmiana. Za brusa wielki +
      Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
      Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
    • New

Django wrote:

Crypto wrote:

Ludzie karty dropią to nie dziw, ja nawet nie wiedziałem, ze blaski będą, dropie sobie spokojnie karty a o 10 taka niespodzianka.

Miki124 wrote:

Jesteś z Diumara w ogole?

"Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love: :love: :love:

" W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
      W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love: :love: :love:
    • New

BeeT wrote:

jestem rozwalony psychicznie
      na jawie teraz przez 4h dropi MANNI Z metków
      mam 31 lvl ubilem 3 metki w m2 i mam manni
      zgadnijcie na ile jest
      na 30 DNI JEZDZONYCH!!
      myslalem ze to będą godzinowe albo max dniowe a tu fulle no ku***
      GF dzisiaj CIE SZANUJE
      takie cuda tylko na jawie a na pozostałych to se pomarzyć możesz
      Wygrałem, bądź co bądź napisz mi na PW forum. Thx

Poszukuje itemy: (czyste, gotowe lub mix)
      • Dobrego peta 3skilowego 81 lvl +
    • New

Crypto wrote:

Django wrote:

Crypto wrote:

Miki124 wrote:

Jesteś z Diumara w ogole?
      Tak
      Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
      Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
    • New

Zazwyczaj jest tak ze jak jest event Okey, Łupy Królewskie czy nawet teraz Trio to ludzie chomikują sobie szkaty aby za jakiś czas sprzedać je drożej, głównie problemem jest jak ktoś zainwestuje pare wonów na otworzenie takich szkat a w czasie otwierania poleci Talia Kart, ciekawym pomysłem było by aby nawet gdy nie ma eventu żadnego i komuś poleci Talia Kart Okey/Łupy/Trio to można rozegrać gierke i dostajemy nagrodę. Co wy o tym sądzicie ? @Art obserwuj i w 19.6 chcę widzieć to !! :)
    • New

Mentosx2 wrote:

Zazwyczaj jest tak ze jak jest event Okey, Łupy Królewskie czy nawet teraz Trio to ludzie chomikują sobie szkaty aby za jakiś czas sprzedać je drożej, głównie problemem jest jak ktoś zainwestuje pare wonów na otworzenie takich szkat a w czasie otwierania poleci Talia Kart, ciekawym pomysłem było by aby nawet gdy nie ma eventu żadnego i komuś poleci Talia Kart Okey/Łupy/Trio to można rozegrać gierke i dostajemy nagrodę. Co wy o tym sądzicie ? @Art obserwuj i w 19.6 chcę widzieć to !! :)
      Wydaje mi się, że gdy eventu już nie ma z takich skrzynek nie lecą talie. Oczywiście mogę się mylić, więc przepraszam jeżeli wprowadzam w błąd.