Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

-narzekaj
      -kwii kwii jak śmiesz narzekać, jak grasz
      -no ok, więc kończę grę/przecież gram
      -kwii kwii jak śmiesz narzekać, przecież już nie grasz/więc czemu narzekasz

TO jest śmieszne.

A zaczęło się od...rady, by korzystać z lata na dworze, a nie przed metinkiem xD

Śmieszniejsi są ludzie, którymi miota jak szatan na widok jakiejkolwiek krytyki.

Jak ktoś wam napisze w święta, by spędzić nieco czasu z rodziną/znajomymi też będziecie wyć, że nie będzie wam życia ustawiać ktoś, kto nie ma zamiaru grać w danym czasie?

Forum z takimi tytanami intelektu serio jest lepsze od gry.
    • New

homeless wrote:

Dragee wrote:

homeless wrote:

korzystamy grając w metina
      skoro nie jesteś graczem to się nie udzielaj, bo twoje zdanie niczego nie zmieni w naszym życiu
      Po czym to stwierdziłeś? Mam prawo wyrażać swoje zdanie, a nie mam najmniejszego zamiaru zmieniać Twojego czy kogokolwiek życia.
      Skoro ktoś nie ma zamiaru grać w tą grę i zniechęca innych graczy moim zdaniem jest to żałosne zachowanie. Mało nas obchodzi zdanie takich ludzi, ale niestety są i chyba dalej będą...Zresztą po co ja się znowu wypowiadam... i tak jak do ściany.
      Szanowny Graczu gdzie tu dostrzegłeś zniechęcenie? Nie widzę tu nic żałosnego, no ale to Twoje zdanie.

Michu wrote:

Zawsze zastanawiały mnie osoby, które nie grają w metka, ale siedzą na forum i narzekają. Po co to robią? To tak jakbym siedział teraz na forum Rift Online i narzekał, bo kiedyś tam grałem. Czysta abstrakcja. xD
      Kolejny, który wie lepiej kto gra a kto nie. Bez spiny . :)
      Prowadź mnie gwiazdo ma w najdalszą dal ten wielki cyrk zrozumieć daj... :/
    • New

Dragee wrote:

homeless wrote:

Dragee wrote:

homeless wrote:

korzystamy grając w metina
      skoro nie jesteś graczem to się nie udzielaj, bo twoje zdanie niczego nie zmieni w naszym życiu
      Po czym to stwierdziłeś? Mam prawo wyrażać swoje zdanie, a nie mam najmniejszego zamiaru zmieniać Twojego czy kogokolwiek życia.
      Skoro ktoś nie ma zamiaru grać w tą grę i zniechęca innych graczy moim zdaniem jest to żałosne zachowanie. Mało nas obchodzi zdanie takich ludzi, ale niestety są i chyba dalej będą...Zresztą po co ja się znowu wypowiadam... i tak jak do ściany.
      Szanowny Graczu gdzie tu dostrzegłeś zniechęcenie? Nie widzę tu nic żałosnego, no ale to Twoje zdanie.

Michu wrote:

Zawsze zastanawiały mnie osoby, które nie grają w metka, ale siedzą na forum i narzekają. Po co to robią? To tak jakbym siedział teraz na forum Rift Online i narzekał, bo kiedyś tam grałem. Czysta abstrakcja. xD
      Kolejny, który wie lepiej kto gra a kto nie. Bez spiny . :)
      no wie, bo czyta posty, a Ty co? Wbijasz na ostatniego posta i zgrywasz madrusia? Przeciez ci ludzie pisza wprost ze juz nie graja od roku dwoch trzech i ze dalej siedza na forum. Wystarczy nie byc uposledzonym by wiedziec kto nie gra a siedzi na forum. To sa zwykle trolle, uzaleznieni odcieci od nalogu ktorzy psiocza na gre bo sie obrazili na gf. Osobiscie uwazam ich za debili ktorzy nie sa w stanie nic ze soba zrobic bez gry. I tak jak ktos wspomnial... jak ktos nie gra to dla niego gra jest abstrakcja, a jego opinia nic nie warta. Tak samo jakbym sie zaczal wypowiadac na temat Tibii w ktora nie gram od 10lat, czemu nie? Przeciez gralem :swir:
    • New

SenNaJawie wrote:

no wie, bo czyta posty, a Ty co? Wbijasz na ostatniego posta i zgrywasz madrusia? Przeciez ci ludzie pisza wprost ze juz nie graja od roku dwoch trzech i ze dalej siedza na forum. Wystarczy nie byc uposledzonym by wiedziec kto nie gra a siedzi na forum. To sa zwykle trolle, uzaleznieni odcieci od nalogu ktorzy psiocza na gre bo sie obrazili na gf. Osobiscie uwazam ich za debili ktorzy nie sa w stanie nic ze soba zrobic bez gry. I tak jak ktos wspomnial... jak ktos nie gra to dla niego gra jest abstrakcja, a jego opinia nic nie warta. Tak samo jakbym sie zaczal wypowiadac na temat Tibii w ktora nie gram od 10lat, czemu nie? Przeciez gralem :swir:
      Co?
      Przecież ta dwójka zaczęła wjeżdżać na niego, bo śmiał powiedzieć coś o lecie, a nie na niegrających ludzi xD
      Jesteś durny czy durny?
    • New

CardinaleLeJiin wrote:

Czy komunikat podczas otwierania szkat (potrzebujesz (2) lub (3) miejsca w ekwipunku) to tylko tymczasowy błąd czy to juz tak zostanie ?
      Tak zostanie. To jest zmiana, która miała ułatwić graczom życie.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie
    • New

CardinaleLeJiin wrote:

Beatles wrote:

CardinaleLeJiin wrote:

Czy komunikat podczas otwierania szkat (potrzebujesz (2) lub (3) miejsca w ekwipunku) to tylko tymczasowy błąd czy to juz tak zostanie ?
      No tak rzeczywiście otwieram blaski i medale smoka są mi na 120 potrzebne jak zającowi dzwonek...
      mozna podobno napisac na support zeby usuneli tego typu rzeczy z eq, ja jeszcze tego nie robilem, ale trzeba bedzie bo 4k medali smoka na koncie to ciut za duzo, nie wspominajac o 100 ks lidera :swir:
    • New

SenNaJawie wrote:

CardinaleLeJiin wrote:

Beatles wrote:

CardinaleLeJiin wrote:

No tak rzeczywiście otwieram blaski i medale smoka są mi na 120 potrzebne jak zającowi dzwonek...
      mozna podobno napisac na support zeby usuneli tego typu rzeczy z eq, ja jeszcze tego nie robilem, ale trzeba bedzie bo 4k medali smoka na koncie to ciut za duzo, nie wspominajac o 100 ks lidera :swir:

Osoby które posiadają na koncie chociaż 1 wolny slot na postać mają problem rozwiązany. Wystarczy wrzucić na nobka a później go usunąć. Gorzej mają osoby które owego slotu nie posiadają a to się ciągnie od X lat i nadal nie ma na to sensownego rozwiązania. Jest wiele rzeczy priorytetowych chociaż czasami mam wrażenie, że pisząc o tych wszystkich wieloletnich problemach walczymy z wiatrakami.
      Mówiłem, że jestem biczem bożym, i gdybyście nie byli wielkimi grzesznikami, Allach nie pozwoliłby, aby mój gniew spadł na wasze głowy.

– Czyngis chan