Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

SzejkIT wrote:

Art wrote:

SzejkIT wrote:

@Art
      #1 Dlaczego w ItemShopie nie ma już informacji o zakupionych przedmiotach, tj. o wydatkach?
      #2 Dlaczego kościanek nie można już łączyć z medalem bohatera/nazarem itp ? Rozumiem, że jest to działanie nieplanowane, ponieważ nie było żadnej wzmianki podczas wprowadzania ostatniej aktualizacji.
      #1 nie mam pojęcia. Postaram się dowiedzieć.#2 Pytałem już o to nie dostałem jeszcze rzeczowej odpowiedzi. Przycisnę o konkret.

Supreme wrote:

Kiedy jakiś update dot. pytań do GF'u? Będziemy mieli jakiegoś Polaka rozmawiającego na kanapie z tym samym człowiekiem z GF'u?
      Jeśli jakiś Polak się znajdzie odpowiedni, to sam bym się cieszył, z takiego materiału :)
      @Art kiedy jakieś informacje? Pytania zadane ponad 10dni temu, a odpowiedzi dalej nie ma ^^
      @Art Za niedługo będzie prawie 2 miesiące od kiedy zobowiązałeś się "przycisnąć" o konkrety, więc?
      #1 Dlaczego w ItemShopie nie ma już informacji o zakupionych przedmiotach, tj. o wydatkach?
      #2 Dlaczego kościanek nie można już łączyć z medalem bohatera/nazarem itp ? Rozumiem, że jest to działanie nieplanowane, ponieważ nie było żadnej wzmianki podczas wprowadzania ostatniej aktualizacji.
    • New

To ciut smutne ze tytuł który zebrał tak ogromną ilość graczy i tyle nagród stał się swoim własnym gwoździem do trumny :/ ale tak się dzieje kiedy liczy sie hajs hajs hajs a gracze to tylko krowy które trzeba wydoić i później niech sie dzieje co chce a jak cos spierdzielimy to wcisniemy im kit ze to miało juz tak wygladac XX lat temu :whistling: :whistling: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
      [ciach]

Moderator Ascoran:
      Usunąłem offtop.
    • New

Mały offtop/ciekawostka

Jakiś czas temu Santonia pisała w tym temacie, że dla Metina przewidziany jest wyjątek w kwestii korzystania przez gracza z kilku kont.

A ja właśnie przez przypadek natknąłem się na tego oficjalne potwierdzenie

Nagash wrote:

W związku ze zmianą OWU ulegają zmianie Zasady Gry. Wprowadzony zostaje następujący punkt:

§10 Wyjątki
      W nawiązaniu do punktu 5.1 Ogólnych Warunków Umowy obowiązujących od dnia 1 marca 2009 zezwala się na korzystanie w grze z wielu kont przez jednego gracza.
      Treść punktu 5.1 OWU:
      5.1 Użytkownik może uczestniczyć w danej rundzie gry (np. świat, kosmos itd.) korzystając tylko z jednego konta gry, chyba że reguły gry przewidują wyjątki. Korzystanie z kilku kont użytkowników jest zabronione. Gameforge, działając według własnego uznania, może w dowolnym czasie wykluczyć lub zablokować tego rodzaju użytkowników (multi user) korzystających jednocześnie z kilku kont.
      Zmiana w ZG w drodze wyjątku wchodzi w życie z dniem 1 marca 2009.
      1 marca 2009 :w00t:
    • New

Ritchie wrote:

Mały offtop/ciekawostka

Jakiś czas temu Santonia pisała w tym temacie, że dla Metina przewidziany jest wyjątek w kwestii korzystania przez gracza z kilku kont.

A ja właśnie przez przypadek natknąłem się na tego oficjalne potwierdzenie

Nagash wrote:

W związku ze zmianą OWU ulegają zmianie Zasady Gry. Wprowadzony zostaje następujący punkt:

§10 Wyjątki
      W nawiązaniu do punktu 5.1 Ogólnych Warunków Umowy obowiązujących od dnia 1 marca 2009 zezwala się na korzystanie w grze z wielu kont przez jednego gracza.
      Treść punktu 5.1 OWU:
      5.1 Użytkownik może uczestniczyć w danej rundzie gry (np. świat, kosmos itd.) korzystając tylko z jednego konta gry, chyba że reguły gry przewidują wyjątki. Korzystanie z kilku kont użytkowników jest zabronione. Gameforge, działając według własnego uznania, może w dowolnym czasie wykluczyć lub zablokować tego rodzaju użytkowników (multi user) korzystających jednocześnie z kilku kont.
      Zmiana w ZG w drodze wyjątku wchodzi w życie z dniem 1 marca 2009.
      1 marca 2009 :w00t:
      czyli jak wejde na spot bo,v2,v3 8-16 łucznikami wycinajac spota zanim cos sie zdąży zprespic moge dostac bana ? i sa przewidzane wyjatki ktore pewnie działaja na zasadzie dobrego lub zlego humoru ?
    • New

Xaar wrote:

Serwery byly ponownie wylaczone na kilka chwil, ale sa juz online.

Nie powinno juz byc zadnych nieprzewidywanych prac konserwacyjnych (przynajmniej nie dzisiaj ^^).

Po co byly te resety? Co robiliscie?
      Pierwszy reset wprowadzil na polskie serwery bugfixa usuwajacego problem z misjami (bug umozliwial wielokrotne odbieranie nagrod za misje).
      Drugi reset pozwolil nam wybanowac wiekszosci buguserow.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zyczymy milej gry,
      Zespol Metin2.
      Kiedyś to mówili co robią, teraz połowa dropu i inne rzeczy są zgrabnie przemilczane XD
    • New

ToJaZlodziej wrote:

@Art co ze zmianą kanału? Dlaczego od x czasu próbujesz nam wmówić że na to potrzeba czasu skoro nawet Sebastian z osiedla naprawiłby to w max 4h? :w00t:
      Dokładnie w samo sedno
      @Art powiedz mi jak to jest taka duża firma jak Webzen czy Gameforge, idk kto jest od spraw technicznych nie może sobie poradzić już pare tygodni ze ZMIANĄ KANAŁU ?
      Przecież ludzie co tworzą jak wy to mówicie ''nielegalne serwery'' zmianę kanału SPRAWNĄ dodają w 10 min, ew naprawa to 15 min, już nawet ja bym to dodał w przeciągu hmmm 30 minut korzystając z poradnika mimo że o programowaniu wiem tyle co dzieciak w podstawówce
      Kto pracuje w waszych firmach? Bo jeśli Wam zmiana kanału zajmuje kilka tygodni to i może ja wyślę CV do Was? Bo widzę ten sam poziom między mną a waszymi ''technikami''.
    • New

Mleko wrote:

ToJaZlodziej wrote:

@Art co ze zmianą kanału? Dlaczego od x czasu próbujesz nam wmówić że na to potrzeba czasu skoro nawet Sebastian z osiedla naprawiłby to w max 4h? :w00t:
      Dokładnie w samo sedno@Art powiedz mi jak to jest taka duża firma jak Webzen czy Gameforge, idk kto jest od spraw technicznych nie może sobie poradzić już pare tygodni ze ZMIANĄ KANAŁU ?
      Przecież ludzie co tworzą jak wy to mówicie ''nielegalne serwery'' zmianę kanału SPRAWNĄ dodają w 10 min, ew naprawa to 15 min, już nawet ja bym to dodał w przeciągu hmmm 30 minut korzystając z poradnika mimo że o programowaniu wiem tyle co dzieciak w podstawówce
      Kto pracuje w waszych firmach? Bo jeśli Wam zmiana kanału zajmuje kilka tygodni to i może ja wyślę CV do Was? Bo widzę ten sam poziom między mną a waszymi ''technikami''.
      nie wiem czy wiesz ale nikt nie ma autorskiej zmiany kanałów XD wszystko poszło z 1 źródła XD więc jak się zepsuje to byle seba z osiedla z priva nie naprawi XD
      nie gram od 22.10.17
    • New

dotnet wrote:

Mleko wrote:

ToJaZlodziej wrote:

Dokładnie w samo sedno@Art powiedz mi jak to jest taka duża firma jak Webzen czy Gameforge, idk kto jest od spraw technicznych nie może sobie poradzić już pare tygodni ze ZMIANĄ KANAŁU ?Przecież ludzie co tworzą jak wy to mówicie ''nielegalne serwery'' zmianę kanału SPRAWNĄ dodają w 10 min, ew naprawa to 15 min, już nawet ja bym to dodał w przeciągu hmmm 30 minut korzystając z poradnika mimo że o programowaniu wiem tyle co dzieciak w podstawówce
      nie wiem czy wiesz ale nikt nie ma autorskiej zmiany kanałów XD wszystko poszło z 1 źródła XD więc jak się zepsuje to byle seba z osiedla z priva nie naprawi XD
      Jakoś tylko na tym naszym globalu się popsuła, a wszędzie indziej "hula jak ta lala"
    • New

dotnet wrote:

Mleko wrote:

ToJaZlodziej wrote:

Dokładnie w samo sedno@Art powiedz mi jak to jest taka duża firma jak Webzen czy Gameforge, idk kto jest od spraw technicznych nie może sobie poradzić już pare tygodni ze ZMIANĄ KANAŁU ?Przecież ludzie co tworzą jak wy to mówicie ''nielegalne serwery'' zmianę kanału SPRAWNĄ dodają w 10 min, ew naprawa to 15 min, już nawet ja bym to dodał w przeciągu hmmm 30 minut korzystając z poradnika mimo że o programowaniu wiem tyle co dzieciak w podstawówce
      Że co? No dziwnym trafem na prywatnych serwerach zmiana kanalu działa POPRAWNIE od 5 lat i może być naprawiona, tutaj coś właśnie nie idzie
      Piszesz, że Seba z osiedla nie naprawi, no to w takim razie dalej nie wiem czemu privy są 10 lat do przodu z nowościami i zabezpieczeniami, no ale co się tu kłócić.
    • New

Pamiętajcie to jest METIN 2 PL Gameforge w ogóle sie nie wysila wprowadza mapki te same podkrecajac bossy mowa zaklety nowy, nemere utd. Nie sa w stanie nic naprawic, rozwinąć, bo kasa musi sie zgadzać, a pamietajcie wszystko kosztuje Super byloby wprowadzenie sklepow off line, dac nowe dangeony, zmiana kanalu bez wprowadzania ponownie pasów, ale po co?po co maja się wysilać NAJWAZNIEJSZE ZE KASA SIE ZGADZA!!!MOWILISMY O ALCHEMII POSLUCHALI NAS ALE PO 2 miesiacach a może i krócej wprowadzili ja.NAS GRACZY MAJA .......... Eventy na sierpień tez kozak

The post was edited 1 time, last by AbdulBumBum ().

• New

AbdulBumBum wrote:

Pamiętajcie to jest METIN 2 PL Gameforge w ogóle sie nie wysila wprowadza mapki te same podkrecajac bossy mowa zaklety nowy, nemere utd. Nie sa w stanie nic naprawic, rozwinąć, bo kasa musi sie zgadzać, a pamietajcie wszystko kosztuje Super byloby wprowadzenie sklepow off line, dac nowe dangeony, zmiana kanalu bez wprowadzania ponownie pasów, ale po co?po co maja się wysilać NAJWAZNIEJSZE ZE KASA SIE ZGADZA!!!MOWILISMY O ALCHEMII POSLUCHALI NAS ALE PO 2 miesiacach a może i krócej wprowadzili ja.NAS GRACZY MAJA .......... Eventy na sierpień tez kozak
      tylko że najlepsze w tym jest to że forma alchemii się spodobała gracza.. Ale nie spodobało się to że to będzie takie łatwe do zrobienia więc dodali zmianki do alchemi.. co też jest jednym z plusów.. tylko że gracza chodziło bardziej o takie coś ze tą alchemie będzie się robiło dużo ciężej że np 2kamyki i jakiś itemek który możesz wytropić z dunga Ale nie zrobili tego.. alchemia jako tak się spodobała bo coś poszło dalej z nią tylko że robienie jest zbyt łatwe

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • New

SzejkIT wrote:

#1 problemem było błędne wyświetlanie zakupów - błąd istnieje w samym mechanizmie Sklepu, który to jest rozwijany odrębnie i niezależnie od danej gry. Stąd niestety nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wróci wspomniana opcja.

#2 z prostego powodu - za duży OP. Postanowiono, że taka kombinacja nie jest dozwolona. Co do braku informacji na liście zmian - możliwe, że producent o niej nie wspomniał.

Tak przy okazji, problemy z wyświetlaniem procentów przy eliksirach, jak i czasu na płaszczach uciekiniera zostaną skorygowane przy kolejnej wersji gry. Aktualizacja może nastąpić jeszcze w tym tygodniu (informacje o zmianach opublikujemy w czwartek) *ale to jeszcze nic pewnego*
    • New

Art wrote:

SzejkIT wrote:

#2 Dlaczego kościanek nie można już łączyć z medalem bohatera/nazarem itp ? Rozumiem, że jest to działanie nieplanowane, ponieważ nie było żadnej wzmianki podczas wprowadzania ostatniej aktualizacji?
      #2 z prostego powodu - za duży OP. Postanowiono, że taka kombinacja nie jest dozwolona. Co do braku informacji na liście zmian - możliwe, że producent o niej nie wspomniał.
      Hmm, czyli tak. Te 100 wartosci zostalo dodane w nowych broniach, ale w tej samej aktualizacji zabrane zostalo z kosciany + nazar? Brzmi jak to "po 11 latach uznalismy ze biolog nie powinien dzialac na poli", byl to blad.

Co ze zmiana kanalow?