Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Shaytan wrote:

Grając ostatnio tylko na laptopie zauwżyłem ten sam problem,w sumie nie mogłem odpalić postaci +buffki bo procek(i5 2430M-na metina aż nadto)dochodził do 90st.
      Ale jest rada i na to- nazywa się BES najlepsza wersja 1.7.7
      Ustawiamy ręcznie % zużycia procka-na sklepie daje tylko 20-25%,na buffie tak ze 35 a na głownej 60 bo to spokojnie starcza żeby nie cięło się nawet z dużą ilością mobów na mapie.
      Temperatura z 90st spadła do czasem niecałych 60 :D
      a mi ten calu BES nie znajduje metina... xD raczej wszystkie procesy sie pokazuja, oprocz metina xD wiecie co... tak porownujecie metina do normalnych gier [ciach]. Bo np jak mozna porownac wlaczenie jednego klienta gry np wiedzmina, do odpalania 4 metinow. Gdzie wiedzmin jest gra offline, podczas gdy metin to gra online. Powiem tez tak jezeli wasze porownania maja byc miarodajne, to porownajcie sobie jednego metina do jednego wiedzmina, a jesli chcecie porownac do 3-4 metinow to odpalcie tez 3-4 wiedzminy. Mowicie caly czas ze metin to gra z przed 12 lat, podczas gdy jego masa zwiekszyla sie kilka razy, ilosc dodatkow wszelkiego rodzaju tez. A jezeli serio uwazacie ze wbudowali koparke, to zgloscie to do odpowiedniego urzedu, a wtedy gf za to grubo beknie, jesli faktycznie tak jest. Bo wasze gadanie tutaj jest [ciach] warte, nic nie zmieni.

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niestosowne wyrażenia.
    • SenNaJawie wrote:

Shaytan wrote:

Grając ostatnio tylko na laptopie zauwżyłem ten sam problem,w sumie nie mogłem odpalić postaci +buffki bo procek(i5 2430M-na metina aż nadto)dochodził do 90st.
      Ale jest rada i na to- nazywa się BES najlepsza wersja 1.7.7
      Ustawiamy ręcznie % zużycia procka-na sklepie daje tylko 20-25%,na buffie tak ze 35 a na głownej 60 bo to spokojnie starcza żeby nie cięło się nawet z dużą ilością mobów na mapie.
      Temperatura z 90st spadła do czasem niecałych 60 :D
      a mi ten calu BES nie znajduje metina... xD raczej wszystkie procesy sie pokazuja, oprocz metina xD wiecie co... tak porownujecie metina do normalnych gier [ciach]. Bo np jak mozna porownac wlaczenie jednego klienta gry np wiedzmina, do odpalania 4 metinow. Gdzie wiedzmin jest gra offline, podczas gdy metin to gra online. Powiem tez tak jezeli wasze porownania maja byc miarodajne, to porownajcie sobie jednego metina do jednego wiedzmina, a jesli chcecie porownac do 3-4 metinow to odpalcie tez 3-4 wiedzminy. Mowicie caly czas ze metin to gra z przed 12 lat, podczas gdy jego masa zwiekszyla sie kilka razy, ilosc dodatkow wszelkiego rodzaju tez. A jezeli serio uwazacie ze wbudowali koparke, to zgloscie to do odpowiedniego urzedu, a wtedy gf za to grubo beknie, jesli faktycznie tak jest. Bo wasze gadanie tutaj jest [ciach] warte, nic nie zmieni.
      i przybył obronca na białym koniu któy kilka komentarzy pozniej nam powie ze to pewnie nasza wina i naszego sprzetu z ktorego pewnie źle korzystamy :evilgrin: człowieku dla porownania odpal sobie byle jaka gre tylko w opcji ładowania i odpal metina pozniej zobaczysz ze metin zjada wiecej jeszcze nie logujac sie do samej rozgrywki ?( ?( ?( jak to mozliwe ? a co do porownania metina do wiedzmina,bf5,gta czy innych gier odpalonych na wysokich czy uber to byś zrozumiał gdybyś grał w taka gre ktora ma 10x takie wymagania niz ten metin i sprzet nawet nie zawarczy a wystarczy odpalic 2-3 metiny i chodzi jakbym faktycznie chcial odpalic 3 wiedzminy na raz :D sam napisales ze to gra sprzed 12 lat i to oznacza ze mam teraz wydac kolejne xxxx tyś na nowy sprzęt bym mógł cieszyc sie rozgrywka w spokoju bez obaw o swoj sprzęt w gre sprzed 12 bo oni nagle z dnia na dzien cos popsuli i nie naprawia tego w przeciagu kolejnych 12 lat jesli ludzie tacy jak ty beda im pobłażać i ich usprawiedliwiac... :thumbdown:

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niestosowne wyrażenia z cytatu.
    • Supreme wrote:

Odnośnie lagów i użycia procesora...

Przy Intelu 9920X (12 rdzeni), 64GB Ramu i 2080Ti - z dwoma sklepami w tle, główną postacią + buffem... wykorzystanie CPU na poziomie 80-95%. :w00t:
      To już kilkanaście instancji Massive lub Serum w Abletonie, Battlefield 5 w 4K lub solidnie siadający na CPU Wiedźmin 3 (z hairworks) mniej obciążają mi procesor niż ten zlepek ciepłego niemieckiego <X

Co ciekawe - ciągnie ze wszystkich rdzeni prawie idealnie symetrycznie... Zapewne to tylko moja ułańska wyobraźnia, ale takie samo symetryczne, pełne obciążenie ostatnio widziałem na swoich starych koparkach do krypto, Antminer S9.

Oczywiście... zapewne dowiemy się niedługo, że takie działanie tej gry to tylko i wyłącznie wina graczy i ich sprzętu... :cursing:
      A niestety przy jakiejkolwiek próbie koligacji metina mi wiesza, bądź system wyrzuca z pamięci, jakby mu się nie podobało, że tak zużycie ciągle rośnie :D

LINK DO MOJEGO KANAŁU YT :)
      ZURIEL YT

The post was edited 1 time, last by /Zuriel/ ().

• Co oni mają wam napisać?
      Dział techniczny nie pracuje w weekend. Nawet jak zostało wysłane zgłoszenie przez administrację to wisi jak każde inne.
      Mi to wygląda na włączeniu ukrytej koparce kryptowalut na procesory każdego gracza tej gry. Myślą zapewne, że parę dni ludzie pomarudzą a później kto ma grać to będzie żyłował sprzęt aż do spalenia.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie
    • New

Przecież to jest jakaś masakra co się dzieje z tymi sklepami. Jeden [ciach] sklep stawiam, a i tak za każdym razem jak przychodzę to odpalonego klienta nie ma. Jeszcze jakiś nowy Error wyskakuje. Może to pierwszy krok do systemowego bana?

Swoją drogą widać po Diumarze jak bardzo globalny jest to problem. Sklepów jest połowę mniej niż przed ostatnią aktualką i tylko widać jak znikają po kolei.

Moderator Ascoran:
      Usunąłem niestosowny zwrot.
      Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
      :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara? :w00t:
      youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:
    • New

JaTylkoDoDt wrote:

Ale marudy z was. U mnie bez problemu idzie odpalić 2 klienty :)
      u mnie bez problemu idzie odpalic 7 -10 metinow ( nie wspominajac ze co 5 minut trzeba odpalac na nowo bo wywala tak klienta ) ale chodzi o fakt ze komputer zaczyna odpalac chlodzenie na nawieksze obroty(przy 5 metinach) a jeszcze 3 dni temu nie bylo tego problemu mi nie chodzi o to ze nie moge grac mi chodzi o to bym nie musiala martwic sie o swoj sprzet
      ty sie cieszysz bo odpalasz 2 metina no ja mam wieksze potrzeby :( 2-4 metiny to czasem u mnie same shopy nie wspominajac o buffie i głównej postaci czasem nawet 2 głownych jak wymaga tego sytuacja :saint:

The post was edited 1 time, last by TofiQ ().

• New

u mnie wyglada to tak ze sobie chodze jotuna ze stałym 100% zuzycia procesora + jakas muzyczka jutuba i kazdy client bierze 20% jak odpale sobie jeszcze 2 to kazdy dostaje tam z 14% i tak moge odpalac w nieskonczonosc. Zwiekszanie liczby clientow nie ma wplywu na gre tylko uzytkowanie kompa troche laguje ale moze dlatego ze calego kompa mam na jednym duzym ssdku nie przeszkadza mi to tak bardzo.
      Procek ma stałe 60 stopni
    • New

Jezu Ci dalej o tych multik

Michu wrote:

PGT wrote:

Metin2. priv
      no ale jak na gorze siedzi hans co w metina gral 10 lat temu to co sie dziwic
      Łooo panie, ale drogie będą te skrzynki. <3
      Nie będą, bo z każdego rozdania można złotą mieć. Wczoraj były po 1w, dzisiaj już 50-70
      Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
      Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
    • New

Ladysena wrote:

serwery off - co tym razem sknocą ?
      może Ingolf w końcu przekazał info o zwiększonym zużyciu procka, ktoś w GF postanowił to sprawdzić i odpalił metka i im serwery wybuchły.

a tak na serio to mam nadzieje, że w końcu to naprawią, nawet kosztem niezapowiedzianej przerwy.

dotnet wrote:

jak zmienicie drop z talii albo usuneicie wskazowki to was zabije bo mam 40 talii
      w sumie...
      GF chciał dymać graczy, bo normalnie granie w te karty nie daje żadnych szans na złotą szkatę, chyba że ktoś ma fotograficzną pamięć, a tu się okazuje, że to gracze wydymali GF.
      Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
      Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.