Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Santonia wrote:

Forfa wrote:

Najgorsze w tym że team milczy
      Team milczy bo pracuje, a rankingi na stronie aktualizują się co kilka godzin i nie oddają aktualnego stanu "topki". Czasem na niektórych potrzebujemy więcej czasu.
      Ech, gdyby tylko był w Teamie ktoś odpowiadający za sprawną komunikację ze społecznością...
    • Santonia wrote:

Forfa wrote:

Najgorsze w tym że team milczy
      Team milczy bo pracuje, a rankingi na stronie aktualizują się co kilka godzin i nie oddają aktualnego stanu "topki". Czasem na niektórych potrzebujemy więcej czasu.
      tylko dlaczego takiego kacu to szybko zbanowaliscie A tego cycu to jakoś nie potraficie zbanowac A wystarczy sprawdzać logi gry bo na 100% świecą w logach tacy co na tym swoim hacku co stworzył leci w słabym eq i w kilka s zbija spota stojąc w miejscu bądź latac tylko z punktu A do punktu B

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • Santonia wrote:

Wiwek wrote:

tylko dlaczego takiego kacu to szybko zbanowaliscie A tego cycu to jakoś nie potraficie zbanowac
      Ujawniając takie informacje dostarczyłabym wiedzę o tym, jak odwlekać słusznego bana, a tego chyba nikt nie chce? (poza cheaterami oczywiście).
      Rusz głową to się domyślisz czemu nie ma jeszcze bana, to nie jest takie trudne.

LINK DO MOJEGO KANAŁU YT :)
      ZURIEL YT
    • Santonia wrote:

Wiwek wrote:

tylko dlaczego takiego kacu to szybko zbanowaliscie A tego cycu to jakoś nie potraficie zbanowac
      Ujawniając takie informacje dostarczyłabym wiedzę o tym, jak odwlekać słusznego bana, a tego chyba nikt nie chce? (poza cheaterami oczywiście).
      chodzi o to dlaczego az tyle czasu wam zajelo aby wkoncu zbanowac cyca.. na 100% zdazyl juz troche yang zamienic na PLN.. ale pewnie zaraz kolejna postac zrobi..

• VerffeTenCo3ma20stu wrote:

PROPONUJE WSZYSTKIM GRACZOM ABYŚMY WYSTAWIALI SHOPY NA ZOADIAKU, ZLAGUJMY MĄDRYM 120LVEM MAPKE NIECH SIĘ MĘCZĄ Z ZODIACZKIEM :)
      Shopy na Zodiaku to by nie był taki zły pomysł (gdyby był nieco większy), z tym że na mapke masz wejście od 20 lvla, więc 99% shopów nie wejdzie.
    • Piecu wrote:

Ten Cycu to Polak? Czy wybral nasza spolecznosc wiedzac ze nie mamy gmow i bedzie mu najłatwiej ośmieszyć gf?
      Polak jak jeszcze nie usuwali privy z yt to taki NoPerfect nagrywał privy gdzie cycu i kacu robili jemu hacki na te privy aby nagrywał serię metin na haxach czy coś takiego... jak sie wpisało metin2 w ytto pierwsze co to bylo to A oficjalny metin daleko w dole na liście

• Wiwek wrote:

Piecu wrote:

Ten Cycu to Polak? Czy wybral nasza spolecznosc wiedzac ze nie mamy gmow i bedzie mu najłatwiej ośmieszyć gf?
      Polak jak jeszcze nie usuwali privy z yt to taki NoPerfect nagrywał privy gdzie cycu i kacu robili jemu hacki na te privy aby nagrywał serię metin na haxach czy coś takiego... jak sie wpisało metin2 w ytto pierwsze co to bylo to A oficjalny metin daleko w dole na liście
      Bo na oficjalnym metinie nie gra żaden youtuber xD
      Kodzottsu jest tylko jeden :).
    • JaTylkoDoDt wrote:

Wiwek wrote:

Piecu wrote:

Bo na oficjalnym metinie nie gra żaden youtuber xD
      Jak traktujesz to jako pracę to faktycznie nie grają.
      I w zasadzie lepiej, zrobią sobie karierę w życiu a nie będą Sabalami które nagrywaja jakieś gadanie o metinie
    • Miał ktos kiedyś takie coś że wystawia sklep na kontach których ma dużo a potem nie mógł znalezdz ?
      Wystawiłem 2 sklepy na 2 kontach i przeszukałem wszyskie i tylko 1 konto ze sklepem znalazłem a 2 nie ma.
      Dodam iż na tym 2 koncie musialem nick ustawić bo zajęli przez to iż 1 raz po fuzji wchodziłem i akurat tego nie ma.To jakiś bug czy co ?
      @Ingolf Da się sprawdzić Logi z jakimi kontami handlowałem xD?
    • Twixmax wrote:

Miał ktos kiedyś takie coś że wystawia sklep na kontach których ma dużo a potem nie mógł znalezdz ?
      Wystawiłem 2 sklepy na 2 kontach i przeszukałem wszyskie i tylko 1 konto ze sklepem znalazłem a 2 nie ma.
      Dodam iż na tym 2 koncie musialem nick ustawić bo zajęli przez to iż 1 raz po fuzji wchodziłem i akurat tego nie ma.To jakiś bug czy co ?
      Czy ktoś przetłumaczy na język polski o co chodzi użytkownikowi wyżej?
      :57: Tasmania :57:
      Keira19 :love: 120lvl (WP) :jinno:
      Skrabi19 :thumbsup: 120lvl (BM) :jinno:
    • Skrabi wrote:

Twixmax wrote:

Miał ktos kiedyś takie coś że wystawia sklep na kontach których ma dużo a potem nie mógł znalezdz ?
      Chyba chodzi mu o to, że ma dużo kont, np. robionych pod Babilon i wystawił sklepy na dwóch z tych kont, ale zapomniał które to były i teraz przegląda wszystkie konta, które zrobił ale udało mu się przypomnieć tylko jedno z tych dwóch i pyta, czy w celu znalezienia drugiego da się skorzystać z logów.

Odpowiadam - nie.
    • Skrabi wrote:

Twixmax wrote:

Jak polskiego nie znasz to do szkoły idz ;P
      Jak niektórzy maja po 50 kont z szpulami kaszmiru wystawia się specjalnie na tych kontach żeby więcej miejsca było i szybciej.
      A ja na 2 kontach wystawiłem bo dużo miałem.Nie pamiętam dokładnie na których.
      Mam ponumerowane od 1-50 a i tak tylko 1 znalazłem.2 Jakby wyparowało .
    • Skrabi wrote:

Twixmax wrote:

To w narzeczu metinowskim bylo pisane. Niestety metin zmusza nas to posiadania wielu kont, pozniej szukasz jakiegos ulepka albo eq pol godziny az sie grac odechciewa...
    • SzejkIT wrote:

@Art
      #1 Dlaczego w ItemShopie nie ma już informacji o zakupionych przedmiotach, tj. o wydatkach?
      #2 Dlaczego kościanek nie można już łączyć z medalem bohatera/nazarem itp ? Rozumiem, że jest to działanie nieplanowane, ponieważ nie było żadnej wzmianki podczas wprowadzania ostatniej aktualizacji.
      #3 Dlaczego za kręcenie kołem losu nie dostajemy Smoczych Znaków?

@Art Około 2 tygodnie temu napisałeś, że zapytasz o dwa pierwsze pytania, a póki co nie dałeś żadnej odpowiedzi- czekasz na gołębia? :D
    • Cześć. Chciałabym poruszyć kilka tematów:

Stackowanie itemów, dlaczego od pewnego czasu nie można stackować dłoni krytyka/szycia/setek/medali smoka/pd z rybaków/blasków itd. (sytuacja dotyczy stackowania rzeczy które np. wyjmujemy od dozorcy i chcemy połączyć potem z tymi z eq). Nie dość że nie da się tych rzeczy sprzedać to jeszcze leżą u mnie w stackach po 11, 94, 195..

Druga sprawa: stackowanie itemow z skrzyneczek losu typu obrony/ataki itd. dlaczego tego nie można zestackować w kilka skoro się da to normalnie robić z innych źródeł (is/skrzynie ucznia)
      System stackowania przedmiotów w tej grze jest tragiczny, identyczne itemy, nawet z identycznych źródeł ktorych się łączyć nie da.

Trzecia sprawa: klikam bon na wizerunek broni, mam zapełniony cały ekwipunek (brak miejsca), bon mi znika, wizerunku nie ma (na ziemi również). Komunikatu na czacie i po odbiorze brak.

Czwarta sprawa: bonus z magazynu, każda zmiana hasła co 120 dni miała dawać lepszy bonus tymczasem przy pierwszej i drugiej zmianie mam identyczny bonus.

Piąta sprawa: od obecnej aktualizacji nie ma możliwości teleportowania się z groty v1 do v2. Funkcja jest lecz nie działa.

Szósta sprawa: hydra - zmienianie channeli co hydrę, po skończonej hydrze teleport do m1 zamiast pod hydrę, czasami brak wizualnych efektów buffów, odwoływanie petów w polimorfi co zabicie stopnia hydry (3 razy na hydre), częsty bug po skończonej hydrze - brak możliwości wejścia po schodach do teleportera (trzeba zmieniać channel)

Zielarstwo też jest dosyć ciekawe, mamy opcje zrobienia wszystkich miksturek jednocześnie ale nie działa. Trzeba rozstackować wszystko po 100 szt a i tak przerabia tylko po 20 szt. Dodatkowo działa to tylko na soki. Wody i rosy już nie. Pare miesięcy temu działała komenda cube_... z którą można było jakoś to wszystko 3x szybciej przerobić (też niezbyt perfekcyjna ale była). Teraz albo klikać 1000x ręcznie LPM albo pobrać jakiegoś autoklikera..

Z tych wiadomych spraw oczywiście zmiana channeli i wyłączona skrzynka pocztowa :)

Umilcie nam troszkę tę grę i popracujcie nad tymi rzeczami. Głównie punkt 1 i 2. Może jeszcze coś dodam później lub ktoś się dołączy. Miłej dyskusji. :)
      " -You're blocking the view
      - I am the view"

The post was edited 2 times, last by LeQuer ().

• Jezu, kto to wymyślił, że nie można otwierać szkat jak nie ma miejsca w eq.
      To jakaś porażka teraz jest. Nie dosyć, że nie ma mobów z blasków to jeszcze otwarcie ich zajmuje 30 min.
      Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
      Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
    • LeQuer wrote:

Stackowanie itemów, dlaczego od pewnego czasu nie można stackować dłoni krytyka/szycia/setek/medali smoka/pd z rybaków/blasków itd. (sytuacja dotyczy stackowania rzeczy które np. wyjmujemy od dozorcy i chcemy połączyć potem z tymi z eq). Nie dość że nie da się tych rzeczy sprzedać to jeszcze leżą u mnie w stackach po 11, 94, 195..
      Ingolf mi odpisał jakiś czas temu że jest to już zgłoszone wyżej (zmianki/dodania/miotełki ze smoka też się nie łączyly, po tym patchu już jest git, ale reszta nadal się nie łączy)

LeQuer wrote:

Druga sprawa: stackowanie itemow z skrzyneczek losu typu obrony/ataki itd. dlaczego tego nie można zestackować w kilka skoro się da to normalnie robić z innych źródeł (is/skrzynie ucznia)
      Z tego co pamiętam to jak kupisz jeden atak z isa i wyciągniesz z depo isa (wleci Ci do eq) po czym zakupisz kolejną sztukę to też się nie połączą, przynajmniej kiedyś tak było :P

LeQuer wrote:

Piąta sprawa: od obecnej aktualizacji nie ma możliwości teleportowania się z groty v1 do v2. Funkcja jest lecz nie działa.
      Tutaj, uwaga... Jest odpowiedź, otrzymałem wyjaśnienie, od niejakiego GM Yukio. Cytuję:
      "Według niemieckiego wiki de-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Teleportationsring ten przedmiot nie ma możliwości teleportacji do groty v2."

:w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :phatgrin: