Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• gF już na pełnej jedzie w kierunku zwiększenia zysku, to już końcówka moim zdaniem. Kolejny serwer, wiele nowości, szkaty w is i kostiumy na 60d dające ogromną przewagę. W zamian otrzymujemy serwer na którym mamy pełno botów i oszustów a firma której płacicie spory hajs ma to i tak gdzieś. To nie ich problem, ważne że słupek $ się podnosi i to w ogromnym tempie. Szkoda pracy ludzi by banować te boty, Varden wybanuje tysiące ale to taka walka z wiatrakami. Pora chyba na to by gracze w końcu obudzili się i coś z tym zrobili a nie tylko ładowali w isa i narzekali na boty. Najlepszym sposobem jest uderzyć po kieszeni firmie (pseudo firmie).
    • Czego nie rozumiesz?
      GF to firma, a firmy nie bolą narzekania, stękanie i zawodzenie.

Firmę boli jedynie spadek zysków. Nie obchodzi mnie, skąd masz smy, kiedy je kupiłeś i jak, @RevWolt ma po prostu rację i nie wiem, co cię tak zabolało.

A, tak dla uzupełnienia- choćbyś miał i 10k smów z kuponów, to dalej zysk kuźni faili, bo ktoś przecież te kupony za $ musiał kupić.

Niby proste jak "rząd nie ma swoich pieniędzy", a tak wielu ludzi nie może pojąć tych 2 kwestii.

Ale odpowiadając- a rób sobie co chcesz.
    • RevWolt wrote:

gF już na pełnej jedzie w kierunku zwiększenia zysku, to już końcówka moim zdaniem. Kolejny serwer, wiele nowości, szkaty w is i kostiumy na 60d dające ogromną przewagę. W zamian otrzymujemy serwer na którym mamy pełno botów i oszustów a firma której płacicie spory hajs ma to i tak gdzieś. To nie ich problem, ważne że słupek $ się podnosi i to w ogromnym tempie. Szkoda pracy ludzi by banować te boty, Varden wybanuje tysiące ale to taka walka z wiatrakami. Pora chyba na to by gracze w końcu obudzili się i coś z tym zrobili a nie tylko ładowali w isa i narzekali na boty. Najlepszym sposobem jest uderzyć po kieszeni firmie (pseudo firmie).
      ah ta super logika, jak sa kostiumy na 15 dni, to zle, dali kostiumy na 60 to gorzej. Az zal dupe sciska jak sie czyta takie pierdoly, jak taki menel z pod budki z piwem opowiadajacy o rzadowych spiskach. Albo jakis inny oszolom gloszacy koniec swiata. Szkoda gadac.
    • MocWpNaSpota wrote:

@RevWolt gram na rubinum i lacznie juz wydalem 3.5k sm ale te sm mialem z etolinu gdzie zarobilem na nie na zodiakach wiec chyba mozna mi bylo chyba ze masz cos do tego
      Oczywiście że można, ale ta gra ma gorszy smak gdy gra się z botami i oszustami. Sam chciałem sprzedać całe eq i zagrać na tym serwie mając na start 5k sm ale sobie przypomniałem co było na jawie.

SenNaJawie wrote:

RevWolt wrote:

gF już na pełnej jedzie w kierunku zwiększenia zysku, to już końcówka moim zdaniem. Kolejny serwer, wiele nowości, szkaty w is i kostiumy na 60d dające ogromną przewagę. W zamian otrzymujemy serwer na którym mamy pełno botów i oszustów a firma której płacicie spory hajs ma to i tak gdzieś. To nie ich problem, ważne że słupek $ się podnosi i to w ogromnym tempie. Szkoda pracy ludzi by banować te boty, Varden wybanuje tysiące ale to taka walka z wiatrakami. Pora chyba na to by gracze w końcu obudzili się i coś z tym zrobili a nie tylko ładowali w isa i narzekali na boty. Najlepszym sposobem jest uderzyć po kieszeni firmie (pseudo firmie).
      ah ta super logika, jak sa kostiumy na 15 dni, to zle, dali kostiumy na 60 to gorzej. Az zal dupe sciska jak sie czyta takie pierdoly, jak taki menel z pod budki z piwem opowiadajacy o rzadowych spiskach. Albo jakis inny oszolom gloszacy koniec swiata. Szkoda gadac.
      Ty chyba nie ogarniasz co się dzieję wokół ciebie, 10 graczy na 1 bota to myślisz że tak ma być i nic nie masz przeciwko temu. Kostiumy są ok na 60 dni, ale "przypadkiem" dali je wtedy gdy wystartował nowy serwer.
      Wiesz tyle o tej grze co nic, nie wiem czy ładujesz w isa na maxa czy żyjesz w swoim innym świecie. Twoje wypowiedzi nie wnoszą nic do dyskusji, sam podkreślasz jaki ty jesteś spokojny a na innych graczy szczekasz i ciężko stwierdzić o co ci chodzi.
    • Czy Wy serio nie widzicie zagrożenia? Koleś sobie bije smoki nie wiadomo w jaki sposob, nie wiadomo tez jaki to jest bot, bo dmg hack dawno nie dziala a skoro to jest gosc, ktory napisal sobie cos swojego to pomyslcie co by bylo, gdyby np zaczał tego bota sprzedawac i udostepniac dalej? Gra by od razu upadła... To musi być cos pieknego skoro w 2min ubil smoka ale za nim administracja ogarnie pupy to on troche tych yang nafarmi... Podejrzewam tez, ze to nie jest zwykly Kowalski tylko ktos bardzo ogarniety i sie smieje z GF.
    • @RevWolt gram na jawie tak jak Ty i nie widuje botow. Poza tym to i tak nie widuje botow, w zakletym itp bo ich tam nie ma hue hue. A co do nowego serwa, to prawde mowiac, obchodzi mnie tyle co zeszloroczny snieg. A co do oferty IS i Twojego smecenia ze oferta jest jaka jest bo metin upada to wlasnie sa to pierdoly. Powiem to kolejny raz, metin to nie metin2PL, oferta mimo ze jest w Polsce nie jest w ogole tworzona z mysla o Polakach. IS obecnie jest glownie pod Turcje, a z tego co wiem Turkom podobaja sie te promocje itp. Wrozenie konca metka patrzac przez pryzmat PLa pokazuje jak plytki masz sposob myslenia, bo gdybys poszerzyl troszke horyzonty to bys zdal sobie sprawe ze graczy w metku jest pewnie ze 30x wiecej niz na PLu i bys szybko zrozumial ze ta gra bedzie zyla jeszcze bardzo dlugo. A ze jest cos w is z okazji otwarcia serwera, to jaki w tym masz problem? Przyczep sie do biedronki, ze robi promocje przy otwarciach sklepow. Moze za mlody jestes i nie ogarniasz jeszcze do konca swiata, ale wnioski ktore wyciagasz sa bzdurne. Szukanie we WSZYSTKIM spisku, nie jest zdrowe. A w Metina gram od praktycznie poczatku, malo wydaje na gre, mozliwe ze mniej niz Ty, a i tak bym kupil Twoje cale konto za co trzeci itemek z mojego EQ. Dlatego nie kupuje tego placzu, bo wiem ze da sie osiagnac bardzo duzo wkladajac bardzo malo, wystarczy glowa na karku. Od razu powiem ze nie gram 15 godzin dziennie, tylko 2-4godziny.
    • SenNaJawie wrote:

@RevWolt gram na jawie tak jak Ty i nie widuje botow. Poza tym to i tak nie widuje botow, w zakletym itp bo ich tam nie ma hue hue. A co do nowego serwa, to prawde mowiac, obchodzi mnie tyle co zeszloroczny snieg. A co do oferty IS i Twojego smecenia ze oferta jest jaka jest bo metin upada to wlasnie sa to pierdoly. Powiem to kolejny raz, metin to nie metin2PL, oferta mimo ze jest w Polsce nie jest w ogole tworzona z mysla o Polakach. IS obecnie jest glownie pod Turcje, a z tego co wiem Turkom podobaja sie te promocje itp. Wrozenie konca metka patrzac przez pryzmat PLa pokazuje jak plytki masz sposob myslenia, bo gdybys poszerzyl troszke horyzonty to bys zdal sobie sprawe ze graczy w metku jest pewnie ze 30x wiecej niz na PLu i bys szybko zrozumial ze ta gra bedzie zyla jeszcze bardzo dlugo. A ze jest cos w is z okazji otwarcia serwera, to jaki w tym masz problem? Przyczep sie do biedronki, ze robi promocje przy otwarciach sklepow. Moze za mlody jestes i nie ogarniasz jeszcze do konca swiata, ale wnioski ktore wyciagasz sa bzdurne. Szukanie we WSZYSTKIM spisku, nie jest zdrowe. A w Metina gram od praktycznie poczatku, malo wydaje na gre, mozliwe ze mniej niz Ty, a i tak bym kupil Twoje cale konto za co trzeci itemek z mojego EQ. Dlatego nie kupuje tego placzu, bo wiem ze da sie osiagnac bardzo duzo wkladajac bardzo malo, wystarczy glowa na karku. Od razu powiem ze nie gram 15 godzin dziennie, tylko 2-4godziny.
      Jawa miała podobny start, skończyło się tym że w najgorszym momencie w m1 było bardzo mało sklepików. Nie pisałem o całkowitym końcu tej gry a o końcu normalnej (resztek normalności) gry, gdzie firma jak najszybciej daje do is bardzo dobre oferty za które wiele ludzi płaci krocie. W zamian dostajemy brak obsługi na nowym serwerze, wszystko jest potęgowane wpadkami które były przez kilka poprzednich miesięcy czy lat. Dla mnie to nie do pomyślenia że ktoś na Podkarpaciu w małym domku ma farmę botów, tworzy cheaty i gra na nosie wielkiej firmie z Karsluhe. Czerpiąc przy tym potężny zysk i przy okazji niszcząc grę innym graczom. I to jest dla mnie "KONIEC" tej firmy, tak jak kiedyś pisałem albo zmiana dewelopera albo globalny wyraz sprzeciwu. Spiski spiskami, ale jeśli chodzi o to co robi gf to widać gołym okiem i to nawet potwierdzi administracja której ciężko nawet się dogadać. Też gram bez isa i do dnia dzisiejszego zarobiłem 600w+ z czego połowę tego wydałem na zabawy które byłem stratne jak alchemia, ulepszanie itp... Fakt faktem od niedawna doładowałem skromną ilość sm (200pln) i to wszystko, chciałem to pomnożyć x100 ale widzę że okazja chyba nie najdzie.
    • /Zuriel/ wrote:

Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem :D: :mkay:
      Nie wiem czy wiesz kolego ale ci coś postaram się wyjaśnić. Myślisz sobie, że to fajnie robić komuś na złość, okej skoro lubisz to robić to nie wnikam. Ale nie wiem czy wiesz, gdy odpalasz generała i zabijasz sklepiki w m1, zapewne w godzinach popołudniowych. Wtedy najczęściej na serwer przychodzą nowi gracze by sprawdzić "czy na serwerze gra dużo ludzi" i wtedy patrzą ; mało sklepów = mało ludzi. Taki gracz od razu rezygnuje. I tylko ty robisz sobie na złość, przysłowiowi ru*cha*z samego siebie, a potem narzekasz zapewne, że na serwerze mało graczy jest.
    • /Zuriel/ wrote:

Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem :D: :mkay:
      I prawidłowo, zbijanie sklepików czy to blaskami czy bossami to rozrywka na poziomie 4 latka który coś robi a głębszego sensu jego zabawy nie widać. Głupie odpowiedzi typu "shop do koła i po płaczu", gościu to co robisz to najgorszy rodzaj chamstwa jaki da się zrobić w tej grze. Ktoś stawia sklepik i liczy na zarobek w niedzielne popołudnie a ty mu go niszczysz, stawianie poza kołem to wyróżnienie i bardziej przejrzyste przeglądanie sklepików. Idąc twoją logiką jak jedziesz samochodem i widzisz że kot przechodzi przez ulicę przejedziesz go bo przecież mógł chodzić po chodniku...