Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Marta wrote:

Miki124 wrote:

przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali?
      Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie stwierdzam, że ta gra spadła już poniżej poziomu dna.
      Ajj Marta grzechu warta :D Właśnie widzialem te szkaty razadora po 10kk, ale to juz lekka przesada.... byly po 5kk, doszla tylko jedna przepustka, wiec 8kk koszt drugiej przepustki to teoretycznie cena szkat powinna wzrosnąć max do 6kk, to ludzie juz przesadzaja i robia z rynku co chca... Moim zdaniem to był pewnie kolejny krok do tego,żeby zminimalizować gre solo i uruchomić gre zaspolowa,ale niestety coś nie pykło.. Cena alchemii jest straszna.. w ogóle nie wiem co się dzieje już z tym metinem ,ale jak ostatnio myślałem nad powrotem i odbudową postaci, tak chyba jeszcze się głęboko nad tym zastanowie czy jest sens
    • New

MaSensi wrote:

Django wrote:

MaSensi wrote:

Radzia nie da się solować zapewnie podobnie że smokiem
      To już nie bd gdzie odłamków robić :/
      czemu się nie da? Ja wysolowałem, trochę się wnerwiłem nie powiem bo na zębatkach siedziałem 20 min., ale zrobiłem.
      Do wejścia na bossa wymaga jest grupa (wchodzi lider). Z tego co wiem wcześniej wystarczyło założyć grupę tepnać pod Razadora i można śmiało wchodzić. Obecnie wyskakuje komunikat pozostali członkowie grupy są za daleko. Co za tym idzie do wbicia wymagane są dwie osoby (automatycznie wklucza to solowanie) koszt 2 przepustek (praktycznie na razadorze się nie zwrócą koszty).

Koszty się zwracały cały czas. Sama cały czas chodzę na dwie postacie - 2 przepustki to średnio 20kk, a minimum ze skrzynek to 40kk (8 skrzyń po 5kk). Szalu nie ma, ale już na niczym innym zarobić nie idzie :D

• New

IamLegend wrote:

Marta wrote:

Miki124 wrote:

przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali?
      Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie stwierdzam, że ta gra spadła już poniżej poziomu dna.
      Ajj Marta grzechu warta :D Właśnie widzialem te szkaty razadora po 10kk, ale to juz lekka przesada.... byly po 5kk, doszla tylko jedna przepustka, wiec 8kk koszt drugiej przepustki to teoretycznie cena szkat powinna wzrosnąć max do 6kk, to ludzie juz przesadzaja i robia z rynku co chca... Moim zdaniem to był pewnie kolejny krok do tego,żeby zminimalizować gre solo i uruchomić gre zaspolowa,ale niestety coś nie pykło.. Cena alchemii jest straszna.. w ogóle nie wiem co się dzieje już z tym metinem ,ale jak ostatnio myślałem nad powrotem i odbudową postaci, tak chyba jeszcze się głęboko nad tym zastanowie czy jest sens
      Sens wracać zawsze jest, jeżeli ma się z kim grać, mnie po prostu tylko dziwi fakt, że wcześniej przez bardzo długi czas można było wchodzić do twierdzy mając jedną postać wylogowaną, a teraz nagle bez żadnego uzasadnienia uznali to po prostu za błąd. Dla mnie to jest chore, bo jeżeli ktoś kupuje przepustki z rynku, których ceny oczywiście też pójdą do góry gdy się rozejdzie, że na razadora jedną postacią się już wejść nie da to raz że ludzie będą zmuszeni inwestować dalej jakieś kwoty w is a dwa osoby chcące expić w v2 czy v3 też będą miały utrudnioną grę. Nie wszystko toczy się wokół razadora, ale to od niego problem się zacznie jak ludzie zaczną jojczeć, że przepustki są droższe od szkat bossa.