Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Wiwek wrote:

Handlarz30 wrote:

Wiwek wrote:

Smieszne jest to ze ludzie pisza ze na low lvlu nie da sie zarobic.. 30lvl i kopac rudy 3.2kk za lezki... a malo tego jest.. perly tak samo malo tego na shopach nieraz ciezko znalezc i nie ma na czym zarobic??
      wez tylko pod uwage to ze gracz np.30 level zarobi na 10 perlach tyle co gracz np.110 level za 1 itemek
      dziwne gdzies malze dropia poza lowieniem jak sie expi i co nie zbieraja nie otwieraja wyzsze levele malzy czy co ze perel nie maja

zreszta jesli chcesz perle to idz polowic wylow malz i dropnij perle sobie a no tak szkoda pewnie tobie czasu na lowienie i wolisz zrobic czy to dunga czy metka pobic i lotnie ci item warty za ktory spokojnie sobie kupisz mase perelek .....

i tutaj wyszlo nie ma ale sobie nie polowie niech ktos inny sie pomeczy za dropne yangi a ja podropie sobie fortune w tym czasie !!!
      XD ale tez mi przyklad XD akurat mam jakos 300bialych i po 400red i blu XDD takze twoj przyklad nie jest dobry.. a zarobic na 30lvl da sie duzo wiecej chociaz alchemia dropic po 25corow dziennie robic antyki i sellac ba nawet robic do mitycznego.. perf mityczny rubin 60-70won a za 10won jestes w stanie ubrac dobrze takiego dropka 35-55
      przyklad dobry dalem bo ktos plakal ze perel nie ma na szopach wiec przewin sobie stronki to zobaczysz o co biega z perlami mi pozdrawiam
    • New

Handlarz30 wrote:

Wiwek wrote:

Handlarz30 wrote:

Wiwek wrote:

Smieszne jest to ze ludzie pisza ze na low lvlu nie da sie zarobic.. 30lvl i kopac rudy 3.2kk za lezki... a malo tego jest.. perly tak samo malo tego na shopach nieraz ciezko znalezc i nie ma na czym zarobic??
      wez tylko pod uwage to ze gracz np.30 level zarobi na 10 perlach tyle co gracz np.110 level za 1 itemekdziwne gdzies malze dropia poza lowieniem jak sie expi i co nie zbieraja nie otwieraja wyzsze levele malzy czy co ze perel nie maja

zreszta jesli chcesz perle to idz polowic wylow malz i dropnij perle sobie a no tak szkoda pewnie tobie czasu na lowienie i wolisz zrobic czy to dunga czy metka pobic i lotnie ci item warty za ktory spokojnie sobie kupisz mase perelek .....

i tutaj wyszlo nie ma ale sobie nie polowie niech ktos inny sie pomeczy za dropne yangi a ja podropie sobie fortune w tym czasie !!!
      XD ale tez mi przyklad XD akurat mam jakos 300bialych i po 400red i blu XDD takze twoj przyklad nie jest dobry.. a zarobic na 30lvl da sie duzo wiecej chociaz alchemia dropic po 25corow dziennie robic antyki i sellac ba nawet robic do mitycznego.. perf mityczny rubin 60-70won a za 10won jestes w stanie ubrac dobrze takiego dropka 35-55
      przyklad dobry dalem bo ktos plakal ze perel nie ma na szopach wiec przewin sobie stronki to zobaczysz o co biega z perlami mi pozdrawiam
      Na diumar sporo perel jest.. tylko ze mi chodzilo o przetopy perel a nie o perly jako ulepszacz ;)

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • New

Co do zmian w ostatniej aktualizacji.
      NOWA SERIA MISJI

Wysokopoziomowi gracze otrzymają od poziomu 110 nową serię misji:
      zbierajcie Odłamki Smoczego Kamienia+ i otrzymujcie wspaniałe nagrody!

Jak to działa? Wiecej odłamków jest dla graczy 110+, jakieś dodatkowe??
    • New

JMX wrote:

NOWA SERIA MISJI

w przeglądzie misji przyjmujesz misje na odłamki raz na 24h, mozesz dropic odłamki które złożą ci się w 3 cory takie same jak stare, z tym że te odłąmki są do handlu (zwykłego jak i na sklepach) ale nie złozysz ich na postaciach niższych niż 110 lvl bo nie mają tej misji, więc ogólnie na plus, postacie 110+ mogą robić 8 corów dziennie
      nowe cory dropią 2x słabiej jak stare ale i tak jest to na plus
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • New

Jazzy.tbd wrote:

w przeglądzie misji przyjmujesz misje na odłamki raz na 24h, mozesz dropic odłamki które złożą ci się w 3 cory takie same jak stare, z tym że te odłąmki są do handlu (zwykłego jak i na sklepach) ale nie złozysz ich na postaciach niższych niż 110 lvl bo nie mają tej misji, więc ogólnie na plus, postacie 110+ mogą robić 8 corów dziennienowe cory dropią 2x słabiej jak stare ale i tak jest to na plus
      Ze co?? 2x slabiej? xDDD w 20min ponad 100 odlamkow wydropilem to nie powiedzial bym ze slabiej

• New

Wiwek wrote:

Jazzy.tbd wrote:

w przeglądzie misji przyjmujesz misje na odłamki raz na 24h, mozesz dropic odłamki które złożą ci się w 3 cory takie same jak stare, z tym że te odłąmki są do handlu (zwykłego jak i na sklepach) ale nie złozysz ich na postaciach niższych niż 110 lvl bo nie mają tej misji, więc ogólnie na plus, postacie 110+ mogą robić 8 corów dziennienowe cory dropią 2x słabiej jak stare ale i tak jest to na plus
      Ze co?? 2x slabiej? xDDD w 20min ponad 100 odlamkow wydropilem to nie powiedzial bym ze slabiej
      5 starych i 3 nowe dropią się u mnie w podobnym czasie, więc porównując je jest to prawie 2x słabszy drop, a ty sobie drop nawet 500 w 5 minut, nie ma to znaczenia
    • New

JMX wrote:

NOWA SERIA MISJI

Masz dodatkową moc oka, a konkretnie 3. Nac"nowych" mapach dropisz odłamki +, które są jak zwykle odłamki, tyle że da się nimi handlować
      Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
      Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
    • New

Jazzy.tbd wrote:

Wiwek wrote:

Jazzy.tbd wrote:

5 starych i 3 nowe dropią się u mnie w podobnym czasie, więc porównując je jest to prawie 2x słabszy drop, a ty sobie drop nawet 500 w 5 minut, nie ma to znaczenia
      Odlamki z + dropia bardzo ale to bardzo dobrze jak pisalem 100odlamkow w 20min wydropilem na 120lvlu a ty narzekasz ze slabiej dropia.. jak bijesz po 1grp to sie nie dziwie..

• New

Wiwek wrote:

Jazzy.tbd wrote:

Wiwek wrote:

Jazzy.tbd wrote:

Odlamki z + dropia bardzo ale to bardzo dobrze jak pisalem 100odlamkow w 20min wydropilem na 120lvlu a ty narzekasz ze slabiej dropia.. jak bijesz po 1grp to sie nie dziwie..
      zakładam że dropie je szybciej od ciebie ale ty dalej nie kumasz mojej wypowiedzi: napisałem, że dropiom połowe słabiej od starych odłamków, co nie znaczy że lecą źle, tylko że jak starych dropne 50 to w tym czasie nowych 25-30, nigdzie nie napisałem, czy to wolny czy szybko, tylko porównałem drop obu rodzai odłamków
    • New

Witam może ktoś wyjasnic dlaczego po pobraniu patcha nowego nie miesci się metin na partycji ? z kazda aktualizacja się mieściło a teraz z 15Gb zrobiło się 8.56 gb mam po odinstalowaniu 1 gry heh ktoś tez ma podobnie ?? niedługo połowe gier trza będzie odinstalować :P a folder metina niby zajmuje 3.61 Gb ^^ a nic na tej partycji nie było instalowane....A te nowe miecze to na myśl przychodza mi słowa FuBu ze pewnego dnia dodadzą miecz Swietej Kozy ^^ trochę te nowe bronie to przypominają takie skojarzenie chyba się sprawdzają słowa dawnych graczy :P

The post was edited 2 times, last by Pawto2 ().