Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Extaza wrote:

Te polskie jutuberki uciekły z PL , bo mając tam jakąś współpracę z GF, sprzedawali sobie yagi na pomarańczowym portalu, a potem płacz jakie to PL zły i banują za free.
      Ogólnie do dzisiaj zostałem jednym z nielicznych nagrywających (jeżeli jest z czego) na YT z polskiego metina, a byłem PIERWSZĄ osobą z polskiej społeczności nagrywającą z SERWERA TESTOWEGO gry. Niestety po chwili, jak to zwykle bywa do tego grona dołączyły dwie osoby (handlujące tak jak wyżej napisałeś - yangami) Ziaras oraz Leo. Dla mnie był już za duży tłok, tym bardziej, że ktoś wszedł w "moje" terytorium, jeśli tak to można nazwać. Odezwałem się do @Art czy można wrócić do tego projektu, ale dostałem odpowiedź, że gracze już chyba nie nagrywają... Jak widać, nagrywają, a szkoda, bo mógłbym przy każdej nowej aktualizacji wrzucać filmy bez wynagrodzenia, bo raczej do tego i tak każdy się przyzwyczaił.

Aktualizacja ciekawa, ale trochę na łatwiznę zrobiona :)
      "gdzieś tam słychać cichy płacz, nie dla Ciebie jest ta gra..."
    • IdeNaZywiol wrote:

Extaza wrote:

Te polskie jutuberki uciekły z PL , bo mając tam jakąś współpracę z GF, sprzedawali sobie yagi na pomarańczowym portalu, a potem płacz jakie to PL zły i banują za free.
      Ogólnie do dzisiaj zostałem jednym z nielicznych nagrywających (jeżeli jest z czego) na YT z polskiego metina, a byłem PIERWSZĄ osobą z polskiej społeczności nagrywającą z SERWERA TESTOWEGO gry. Niestety po chwili, jak to zwykle bywa do tego grona dołączyły dwie osoby (handlujące tak jak wyżej napisałeś - yangami) Ziaras oraz Leo. Dla mnie był już za duży tłok, tym bardziej, że ktoś wszedł w "moje" terytorium, jeśli tak to można nazwać. Odezwałem się do @Art czy można wrócić do tego projektu, ale dostałem odpowiedź, że gracze już chyba nie nagrywają... Jak widać, nagrywają, a szkoda, bo mógłbym przy każdej nowej aktualizacji wrzucać filmy bez wynagrodzenia, bo raczej do tego i tak każdy się przyzwyczaił.
      moim zdaniem fajnie by było jak byś mógł nagrywać te filmiki tak jak Ci 2aj u niemcow.. bo naprawde robisz swietne filmiki z polskiego metina.. takze jedyne co mozma zrobic to poprosic @Art abyś mógł znowu nagrywać filmiki z aktualizacji

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • Płacz graczy niskolevelowych za 3..2..1... I bardzo dobrze, że z nowości skorzystamy tylko my, Ci którzy wyszli poza granice m2 i doliny orków. Gra polega na rozwijaniu postaci i

P.S Czy używam IS-a? Tak załaduję za 50 zł raz w miesiącu ( jak mi braknie ) :) + zawsze za yangi nakupuję z 3k sm co daje mi zapas na miesiąc spokojnego grania. Ale w m2 na dropieniu metków ciężko jest zarobić 200 won w miesiąc. Co dla większości w tej grze jest sumą niewyobrażalną. Ale tak ludzie idzie spokojnie na miesiąc na powiedzmy 115 zrobić od 250-300 won na graniu. Trzeba tylko chcieć i wcale nie spędzać 24/7 w grze. Sam pracuję, mam żonę, 2 dzieci. I spokojnie wszystko można połączyć. Trzeba tylko chcieć. I na pewno nie przedkładać gry nad rodzinę.

Na pewno wrzucę ss dla was z nowej lokalizacji.
      Serwer Rubinum

Jedyne słuszne królestw: CHUNJO :)

postać główna: ninja archer nick: MAJKA ( na cześć mojej córki, żeby nie było niejasności )
      postać buffa: szaman smok nick: OLIWWIER ( na cześć mojej drugiej córki, żeby nie było niejasności )
    • Książeczka by było można wejść gdzieś. Inne portale to samo. Zdobąć książeczkę wykonując dzienną misję (pokonaj 3 bossy) lub w monecie XD
      Jest jeszcze gorzej niż na tym spoilerze.
      Jedyny + z tego co widzę odłamki+ o ile nie zablokują im handlu.
      Od żyje chwilowo gra zespołowa i to miejsce po jakimś czasie stanie się zapomniane jak na rynku będzie mnóstwo ulepów oraz itemów. Ulepki z map 90 każdy wie jak skończyły.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie

The post was edited 2 times, last by Beatles ().

• IdeNaZywiol wrote:

Extaza wrote:

Wiwek wrote:

moim zdaniem fajnie by było jak byś mógł nagrywać te filmiki tak jak Ci 2aj u niemcow.. bo naprawde robisz swietne filmiki z polskiego metina.. takze jedyne co mozma zrobic to poprosic @Art abyś mógł znowu nagrywać filmiki z aktualizacji
      Pełna zgoda, osoby które nagrywają materiały wyłącznie z naszego polskiego dołka, bez zabawy z privami, handlem złotem szukać ze świecą... Takie kanały nie są popularne i wątpliwy jest ich zasięg. Kiedyś w przypływie szczerych chęci próbowałem ze wspomnianym duetem, ale wiadomo wyszło jak wyszło - kasa, privy, handel złotem. Co mnie zdziwiło to właśnie odejście KM7, który uznał, że to jest "jego terytorium". Uważam, że im większy zasięg tym lepiej i nie można tu mówić o zawłaszczaniu wszystkiego dla siebie.
      Dostęp do bety jest mocno ograniczony, a kontrakt który ma ten niemiecki Youtuber jest z mojego punktu widzenia wręcz niemożliwy do zdobycia chyba przez kogokolwiek z innego kraju. Dwóch rumuńskich youtuberów, którzy nagrywają wyłącznie krajowe materiały zabiegają o taki dostęp przy pomocy swojego CM już 2 lata.... i nic. Dział odpowiedzialny za ten cały "projekt" to jest jakiś dramat...

Niemniej jednak będę obserwował sytuację i jeśli faktycznie pojawi się możliwość wepchnięcia polskiego twórcę treści metinowych, to na pewno kogoś znajdę ;)

PS. Pojawiła się drobna zmiana w liście zmian dotycząca blasków na mapie zodiaku

Art wrote:

Mapa Zodiaku: nie można już otwierać szkatuł blasku księżyca nadal można otwierać szkatułki blasku księżyca, jednak nie będą z nich wypadać potwory (zmiana ta obejmuje wszystkie mapy)
    • Dobra info aktualizacji jest, wiec można się troszkę wypowiedzieć. Jak się to czyta wygląda to naprawdę mocno średnio... no szalu nie ma, te same moby, bossy ciutke zmienione wyglądem i lvlem. Te same bossy, moby maja się po nocach snic ? Rozni się tylko dostanie tam. Które tez jest no nie za ciekawe... Ale, czy będzie sprawialo to więcej przyjemności z gry, niż frustracji to można powiedzieć dopiero po odczuciu tego na własnej skórze jak ukończymy wszystko. Jakies pozytywy aktualizacji tez są :) , a ile negatywnych bledow przypadkiem się zrobi zobaczymy o ile będą heh. Jakby nie patrzeć przydala by się aktualizacja która wnosi same POPRAWKI I ULEPSZENIA ! cała strone do czytania. Pierw naprawić bledy, a później wprowadzać dodatkowe zmiany i wtedy zasługujecie na dobre słowa, typu Good Job, a nie stale obrzuceni błotem. Wtedy dobra zaplata się nie należy :miffy:
    • Art wrote:

IdeNaZywiol wrote:

Extaza wrote:

Ogólnie do dzisiaj zostałem jednym z nielicznych nagrywających (jeżeli jest z czego) na YT z polskiego metina, a byłem PIERWSZĄ osobą z polskiej społeczności nagrywającą z SERWERA TESTOWEGO gry. Niestety po chwili, jak to zwykle bywa do tego grona dołączyły dwie osoby (handlujące tak jak wyżej napisałeś - yangami) Ziaras oraz Leo. Dla mnie był już za duży tłok, tym bardziej, że ktoś wszedł w "moje" terytorium, jeśli tak to można nazwać. Odezwałem się do @Art czy można wrócić do tego projektu, ale dostałem odpowiedź, że gracze już chyba nie nagrywają... Jak widać, nagrywają, a szkoda, bo mógłbym przy każdej nowej aktualizacji wrzucać filmy bez wynagrodzenia, bo raczej do tego i tak każdy się przyzwyczaił.Aktualizacja ciekawa, ale trochę na łatwiznę zrobiona :)

Wiwek wrote:

Pełna zgoda, osoby które nagrywają materiały wyłącznie z naszego polskiego dołka, bez zabawy z privami, handlem złotem szukać ze świecą... Takie kanały nie są popularne i wątpliwy jest ich zasięg. Kiedyś w przypływie szczerych chęci próbowałem ze wspomnianym duetem, ale wiadomo wyszło jak wyszło - kasa, privy, handel złotem. Co mnie zdziwiło to właśnie odejście KM7, który uznał, że to jest "jego terytorium". Uważam, że im większy zasięg tym lepiej i nie można tu mówić o zawłaszczaniu wszystkiego dla siebie.Dostęp do bety jest mocno ograniczony, a kontrakt który ma ten niemiecki Youtuber jest z mojego punktu widzenia wręcz niemożliwy do zdobycia chyba przez kogokolwiek z innego kraju. Dwóch rumuńskich youtuberów, którzy nagrywają wyłącznie krajowe materiały zabiegają o taki dostęp przy pomocy swojego CM już 2 lata.... i nic. Dział odpowiedzialny za ten cały "projekt" to jest jakiś dramat...

Niemniej jednak będę obserwował sytuację i jeśli faktycznie pojawi się możliwość wepchnięcia polskiego twórcę treści metinowych, to na pewno kogoś znajdę ;)

PS. Pojawiła się drobna zmiana w liście zmian dotycząca blasków na mapie zodiaku

Art wrote:

Mapa Zodiaku: nie można już otwierać szkatuł blasku księżyca nadal można otwierać szkatułki blasku księżyca, jednak nie będą z nich wypadać potwory (zmiana ta obejmuje wszystkie mapy)

fajnie że zaczynasz odpowiadać jak to naprawdę wygląda.. No szkoda ale jak by nie patrzeć to na polskim metinie nie ma tylu graczy co na niemieckim bo tam to co najmniej 2x Tyle

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • MaxPeo wrote:

Płacz graczy niskolevelowych za 3..2..1... I bardzo dobrze, że z nowości skorzystamy tylko my, Ci którzy wyszli poza granice m2 i doliny orków. Gra polega na rozwijaniu postaci
      Nie rozumiem, dlaczego naśmiewasz się z graczy o lvlu poniżej 110, a szczególnie przy użyciu takiego argumentu. Dosłownie radzę ci otworzyć oczy i zobaczyć jak ogromny procent postaci o lvlu 110+ zostało kupionych za wiadomą walutę, a wysiłek włożony w expienie takiej postaci był zerowy. Uczciwi gracze z niemałą chęcią wychodzą poza M2 i dolinę orków. Za dowód może posłużyć grota, która jest bardzo obleganą mapą.
      Jeżeli znowu spojrzeć na naprawdę niskie lvle, to również nie rozumiem dlaczego nie urozmaicić im gry? Niemal każdy ma dropka do 55 lvla, więc na nowościach skorzystaliby wszyscy gracze Metina czerpiąc z tego nową rozrywkę, co jest moim zdaniem dość ważne przy tych samych od lat, nudnych już mapach. Ano i dlaczego dawać prawo do jeszcze lepszego zarobku tylko graczom o bardzo wysokim lvlu?
      私の気持ちが分かるか?

GG: 66435032

• KociePomruki. wrote:

MaxPeo wrote:

Płacz graczy niskolevelowych za 3..2..1... I bardzo dobrze, że z nowości skorzystamy tylko my, Ci którzy wyszli poza granice m2 i doliny orków. Gra polega na rozwijaniu postaci
      Nie rozumiem, dlaczego naśmiewasz się z graczy o lvlu poniżej 110, a szczególnie przy użyciu takiego argumentu. Dosłownie radzę ci otworzyć oczy i zobaczyć jak ogromny procent postaci o lvlu 110+ zostało kupionych za wiadomą walutę, a wysiłek włożony w expienie takiej postaci był zerowy. Uczciwi gracze z niemałą chęcią wychodzą poza M2 i dolinę orków. Za dowód może posłużyć grota, która jest bardzo obleganą mapą.Jeżeli znowu spojrzeć na naprawdę niskie lvle, to również nie rozumiem dlaczego nie urozmaicić im gry? Niemal każdy ma dropka do 55 lvla, więc na nowościach skorzystaliby wszyscy gracze Metina czerpiąc z tego nową rozrywkę, co jest moim zdaniem dość ważne przy tych samych od lat, nudnych już mapach. Ano i dlaczego dawać prawo do jeszcze lepszego zarobku tylko graczom o bardzo wysokim lvlu?
      bo gra idzie do przodu, a nie do tylu, po co maja dawac cos dla niskich lvli, to bez sensu, przeciez maja zamiar otwierac przedzial lvl i w ogole, wiec to graczom wysokolevelowym naleza sie nowosci. Po co nowe instancje dla niskich lvli? Zeby doszlo do tego ze 120 lvle beda grac na dropkach bo lepszy zarobek? Bez sensu, wlasnie powinni dazyc do tego by te dropki niskolevelowe nie byly w ogole potrzebne. A i przeciez sa nowe instancje dla niskolevelowcow... kwestia spojrzenia, bo przeciez po wbiciu lvla nawet stare instancje beda dla nich nowe, wiec jak chce ktos nowosci to niech wbija lvl, a jak nie to niech spada na drzewo. Dokonuja wyboru by zostac w tym m2/v3 to znaczy ze dobrowolnie rezygnuja z nowosci.