Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Wiwek wrote:

Tylko ze zmiana postaci na meley jest istotna ale tylko postaci bijacych
      Zmień postać jedynie przy bosach by nie było, że "co chwilę się cofa i wraca" bo takiego bossa się zbić nie da.
      Postacie powinny uczestniczyć po za tym cały czas.
      Stawianie 10-14 postaci na zmień postać uważam jako celowe wykorzystywanie błędu i takie osoby powinny być karane banami stałymi na główną/ne postać/cie.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie
    • New

Obecny komputer jaki mam jeszcze 3 lata temu wyrabiał się z 10 metinami, gdzie 3 były na zaludnionym niegdyś kanale handlowym. Teraz już przy 3 metinach expiąc w v2 gdzie 1 to sklepik gra ma ciężko i laguje. Przez te 3 lata zrobiono nic..., a mogli zrobić lepszą optymalizację nie dodali nowej lepszej grafiki, jakiś nowych efektów. Dodali za to kolejny cheatblocker który działa jak poprzednik, dodatkowo śmieszny system łowienia ryb gdzie i tak bot ma największy zarobek (tak dzień czy dwa po wejściu nowego systemu był już dostępny nowy FB).
      To co jest dodawane jest moim zdaniem upychane, dodawane tylko aby było. Jest masa rzeczy do naprawienia a Webzen bierze się za pierdoły typu ruch wierzchowców.
      -Nie pamiętam by kiedyś był antycheat który działa, dawajcie bany na IP, albo program który wyłapuje dziwne zachowanie po stronie serwera a nie po stronie gry. Typu lurujesz bez pelerynek ban, przez 10 sekund obracasz się dolina/m1/dolina przy okazji robisz eq u kowala i kupujesz potki =ban.
      Aktualnie w plikach gry jest taki syf że każe dodanie czegoś nowego powoduje bug który skutkuje "nadzwyczajnymi przerwami technicznymi", które to powodują wprowadzeniem kolejnych bugów a na koniec wyłączeniem czegoś co miało być dodane. W czerwcu rusza Potworne Trio, mam nadzieje że wypali i obędzie się bez problemów typu brak dropa, albo zbugowana gra.
      GF musi pognać Webzen by metina stworzyła na nowo, odpuścić 5 nowych mercedesów dla zarządu i zrobić to porządnie. Obecnie aktualizację na niektórych privach które są znacznie większe, generują mniejszy problem jak to co jest tu a czasami właścicielem jest 16 latek który opłaca dobrze technika.
    • New

Tyle postów było podobnych do Twojego... Jest taka zasada, że jeśli chcesz aby klient powrócił to trzeba wydać 4 razy więcej niż jeśli chciałbyś tego klienta utrzymać przy sobie, a mianowicie gra została po prostu spisana na straty, trzeba wydoić jak najwięcej przy jak najmniejszym wkładzie własnym - tak to wygląda obecnie. Wiele prywatnych serwerów jest bardziej dopracowanych niż globalny pod wieloma względami - nowości, radzenia sobie z nielegalnym oprogramowaniem itp., co tak naprawdę jest wielkim skandalem i chyba w żadnej innej grze z utrzymywanym wsparciem się nie zdarzyło. Proponuję od siebie grać w tą grę bez parcia, jak mam ochotę wejść sobie zrobić dunga to wchodzę, jak mam ochotę pobić metiny to wchodzę, jak mam ochotę pogrindować to wchodzę, ale bez spiny, że muszę nadropić odłamków bo "coś tam", a łatwo się w tej grze na coś takiego złapać. Jeszcze lepiej jest nie pakować pieniędzy bo, jeśli się ma kostium, rękawice i inne odpały to nie grając łatwo stać się "więźniem" tej gry przez uczucie, że jak się nie gra to się coś traci. Tyle czasu na te piksele każdy z nas zmarnował, a któregoś pięknego dnia okaże się że po zamknięciu projektu to wszystko strata czasu, też macie czasem takie myśli czy tylko ja jestem takim pesymistą? :D
    • New

Obecnie też gram identycznie, w weekend wchodzę czasami poexpić ludzi, jak są blaski to wykupie łapkę na 1 dzień i ostro dropie 4h 45W zarobku i mogę obijać się cały miesiąc. Fun mi sprawia to że wchodzę czasami a nie 24/7, największy wtedy gdy jest event godny uwagi a nie eventy typu ramadan. Oczywiście jest event raz gorszy raz lepszy ale to co jest teraz śmiech, błąd tłumaczenia i wprowadzanie ludzi w błąd by celowo wyłudzić kasę. Jest jedna opcja, ryzykowna by zrobić coś takiego czego nie było jeszcze w tej grze a mam do tego predyspozycję :) Zwrócić uwagę administracji by TA przepchnęła to co się dzieją na serwerach bezpośrednio do GF i by oni sami uwierzyli że gdy dadzą więcej od siebie to i gracze dadzą więcej. Po co doić krowę cały czas jak można poczekać jak się na je a dopiero potem doić ją bardziej po ludzku i zbierać znacznie większy udój :)
    • New

Były, są i będą bugi w tej grze trzeba się poprostu z tym liczyć i tak fajnie że ta gra nadal istnieje, można przynajmniej powrócić do dzieciństwa :)
      Aktywne postacie:
      1. |SAJGON| Lv. 105 Woj Body
      2. LactoFreak Lv. 90 Woj Mental (Przed Fuzją xXSajgonXx), .

Gildia: Morgue

Na Metin2 PL od 27.02.2009

Monastyr > Samos > Etolin

Zawsze w Chunjo :)

Gadu Gadu
      32154951
    • New

VhurkeV wrote:

Wiwek wrote:

Wiwek wrote:

@Art @Ingolf Kiedy wkoncu bedzie mozna ten syf sprzedac u handlarki?..

Halo @Art @Ingolf moze wkoncu raczy ktos z was cos na ten temat sie wypowiedziec.. czy serio jestem zmuszony isc na niemieckie forum sie dowiedziec bo wy olewacie graczy..?
      ale żeś zły, a @Art nie odpowie
      podpinam sie pod pytanie, tez bym chcial sie tego pozbyc :gryzie: @Art @Ingolf
    • New

SenNaJawie wrote:

VhurkeV wrote:

Wiwek wrote:

Wiwek wrote:

@Art @Ingolf Kiedy wkoncu bedzie mozna ten syf sprzedac u handlarki?..

Halo @Art @Ingolf moze wkoncu raczy ktos z was cos na ten temat sie wypowiedziec.. czy serio jestem zmuszony isc na niemieckie forum sie dowiedziec bo wy olewacie graczy..?
      ale żeś zły, a @Art nie odpowie
      podpinam sie pod pytanie, tez bym chcial sie tego pozbyc :gryzie: @Art @Ingolf
      @Art @Ingolf zrobicie coś w tej sprawie?... polecam każdemu odwiedzającemu post oznaczać tych Panów dla zwrócenia ich uwagi
    • New

Wiwek wrote:

Halo @Art @Ingolf moze wkoncu cos sie wypowiecie na ten temat?? olewacie forum a pozniej wielkie zdziwienie ze gracze koncza gre i pustki na serwerach i po was cisna..
      Sprawę zgłosiłem już jakiś czas temu. Tutaj zmiany musi wprowadzić Korea.
      Co mogę zrobić sam, to po prostu skasować przedmioty - w tej sprawie poproszę o zgłoszenie na Support z dokładną listą przedmiotów do skasowania.

Możecie też stworzyć listę i otworzyć nowy temat w dziale Problemów Technicznych, z przedmiotami, których nie da się sprzedać a zajmują Wam tylko miejsce. Mając gotowy spis może Webzen szybciej wprowadzi zmiany.