Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Chociaż z drugiej strony to chyba ludzie teraz mają ze sobą problem, sa niecierpliwi, wszystko chcą od razu. 5 lat temu niektórzy przez rok czasu wbijali 75 lvl i doczytali 1 skil na P, bili w byle czym i byli zadowoleni z całokształtu gry i nikt nie płakał, że nie ma na czym zarobić bo dropił nawet książki w m1 i był zadowolony z zarobku. Dziś każdy chce mieć 120 lvl i eq za pare tysięcy w ciągu kilku miesięcy i płacze, że nie da się na to szybko zarobić w grze.
      Druga sprawa: kompleks sąsiada. Gdy patrzy się na topowych graczy to się do nich porównuje i chce mieć to samo w krótkim czasie , kiedyś gdy 90% graczy nie ładowała w isa i miała eq bez bonów to nikomu nie przeszkadzało, że też tego nie ma.
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • Jazzy.tbd wrote:

Chociaż z drugiej strony to chyba ludzie teraz mają ze sobą problem, sa niecierpliwi, wszystko chcą od razu. 5 lat temu niektórzy przez rok czasu wbijali 75 lvl i doczytali 1 skil na P, bili w byle czym i byli zadowoleni z całokształtu gry i nikt nie płakał, że nie ma na czym zarobić bo dropił nawet książki w m1 i był zadowolony z zarobku. Dziś każdy chce mieć 120 lvl i eq za pare tysięcy w ciągu kilku miesięcy i płacze, że nie da się na to szybko zarobić w grze.
      Druga sprawa: kompleks sąsiada. Gdy patrzy się na topowych graczy to się do nich porównuje i chce mieć to samo w krótkim czasie , kiedyś gdy 90% graczy nie ładowała w isa i miała eq bez bonów to nikomu nie przeszkadzało, że też tego nie ma.
      dokladnie, a wiadomo ze jak ktos chce szybciej to musi wydac, albo siedziec po 15 godzin dziennie przy metku. A zaraz beda pisac ze nie da sie juz dropic w m1 na metkach, a ja powiem ze sie da, ostatnio jak dostalem bana na glownej to zrobilem sobie dropka 21lvl z nudow i zeby posprawdzac pewne rzeczy i powiem wam ze bez rekawicy dropilo srednio 8/9ku na 10 metkow, za to z wielkanocnych odwrotnie, 1 jajo na 8/9 metkow, pozniej kupilem rekawice i dropilo srednio z polowy metkow jajo.
    • Zamiast wprowadzac nowosc ktorymi co chwile cos niszcza to najpierw powinni sie zajac problemami co wystepuja od poczatku gry czyli np. botami !!!To tak samo jak bys mial silnik w samochodzie co jest zepsuty a bys go tunningowal lecz po co tuningujesz jak samochod nie odpali :rofl: Jesli rady nie daja z botami to niech wogle nie bedzie GM i wolna amerykanka bo po co GM im potrzebni ????No tak by co jakis czas przeprowadzic evencik i dostac ochrzan od graczy za to co ta firma robi z ta gra robi.
    • fearbyadrian wrote:

PaweleK8800 wrote:

@fearbyadrian Ja to się zastanawiam jakiego masz kompa ze uciągniesz 17 metków? :P mi niestety przy 7 metkach to już główne okno laguje :P
      moge powiedziec ze dosc mocny :P
      e tam jak bys nie zmienial postaci na tych co za brama xd

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • Wiwek wrote:

fearbyadrian wrote:

PaweleK8800 wrote:

@fearbyadrian Ja to się zastanawiam jakiego masz kompa ze uciągniesz 17 metków? :P mi niestety przy 7 metkach to już główne okno laguje :P
      moge powiedziec ze dosc mocny :P
      e tam jak bys nie zmienial postaci na tych co za brama xd
      ciekawe czy "zmien postac" na meley to bug czy tak powinno być? I czy osoby, ktore soluja i wlasnie daja na zmien postac nie wykorzystuja bledu gry? :D
    • Wiwek wrote:

Tylko ze zmiana postaci na meley jest istotna ale tylko postaci bijacych
      Zmień postać jedynie przy bosach by nie było, że "co chwilę się cofa i wraca" bo takiego bossa się zbić nie da.
      Postacie powinny uczestniczyć po za tym cały czas.
      Stawianie 10-14 postaci na zmień postać uważam jako celowe wykorzystywanie błędu i takie osoby powinny być karane banami stałymi na główną/ne postać/cie.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie
    • Obecny komputer jaki mam jeszcze 3 lata temu wyrabiał się z 10 metinami, gdzie 3 były na zaludnionym niegdyś kanale handlowym. Teraz już przy 3 metinach expiąc w v2 gdzie 1 to sklepik gra ma ciężko i laguje. Przez te 3 lata zrobiono nic..., a mogli zrobić lepszą optymalizację nie dodali nowej lepszej grafiki, jakiś nowych efektów. Dodali za to kolejny cheatblocker który działa jak poprzednik, dodatkowo śmieszny system łowienia ryb gdzie i tak bot ma największy zarobek (tak dzień czy dwa po wejściu nowego systemu był już dostępny nowy FB).
      To co jest dodawane jest moim zdaniem upychane, dodawane tylko aby było. Jest masa rzeczy do naprawienia a Webzen bierze się za pierdoły typu ruch wierzchowców.
      -Nie pamiętam by kiedyś był antycheat który działa, dawajcie bany na IP, albo program który wyłapuje dziwne zachowanie po stronie serwera a nie po stronie gry. Typu lurujesz bez pelerynek ban, przez 10 sekund obracasz się dolina/m1/dolina przy okazji robisz eq u kowala i kupujesz potki =ban.
      Aktualnie w plikach gry jest taki syf że każe dodanie czegoś nowego powoduje bug który skutkuje "nadzwyczajnymi przerwami technicznymi", które to powodują wprowadzeniem kolejnych bugów a na koniec wyłączeniem czegoś co miało być dodane. W czerwcu rusza Potworne Trio, mam nadzieje że wypali i obędzie się bez problemów typu brak dropa, albo zbugowana gra.
      GF musi pognać Webzen by metina stworzyła na nowo, odpuścić 5 nowych mercedesów dla zarządu i zrobić to porządnie. Obecnie aktualizację na niektórych privach które są znacznie większe, generują mniejszy problem jak to co jest tu a czasami właścicielem jest 16 latek który opłaca dobrze technika.
    • Tyle postów było podobnych do Twojego... Jest taka zasada, że jeśli chcesz aby klient powrócił to trzeba wydać 4 razy więcej niż jeśli chciałbyś tego klienta utrzymać przy sobie, a mianowicie gra została po prostu spisana na straty, trzeba wydoić jak najwięcej przy jak najmniejszym wkładzie własnym - tak to wygląda obecnie. Wiele prywatnych serwerów jest bardziej dopracowanych niż globalny pod wieloma względami - nowości, radzenia sobie z nielegalnym oprogramowaniem itp., co tak naprawdę jest wielkim skandalem i chyba w żadnej innej grze z utrzymywanym wsparciem się nie zdarzyło. Proponuję od siebie grać w tą grę bez parcia, jak mam ochotę wejść sobie zrobić dunga to wchodzę, jak mam ochotę pobić metiny to wchodzę, jak mam ochotę pogrindować to wchodzę, ale bez spiny, że muszę nadropić odłamków bo "coś tam", a łatwo się w tej grze na coś takiego złapać. Jeszcze lepiej jest nie pakować pieniędzy bo, jeśli się ma kostium, rękawice i inne odpały to nie grając łatwo stać się "więźniem" tej gry przez uczucie, że jak się nie gra to się coś traci. Tyle czasu na te piksele każdy z nas zmarnował, a któregoś pięknego dnia okaże się że po zamknięciu projektu to wszystko strata czasu, też macie czasem takie myśli czy tylko ja jestem takim pesymistą? :D