Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• RevWolt wrote:

Co za firma, sprawa sklepików. Usunięto komendę /close, trzeba spamować by wyjść z gry a przy okazji obciążać serwer i zaśmiecać czat. Znalazłem obejście, zamykam a zostawiam opcję "TAK" we wiadomym miejscu. Znowu kolejne utrudnienia, teraz czarny ekran jest cały czas i jak nawet wywali to nie wiesz czy sklepik jest czy nie bo nawet w oknie logowania masz czarny ekran. BUG który jest od samego początku nie został jeszcze usunięty (tak czarny ekran na sklepikach) zamiast tego jeszcze bardziej utrudniacie grę graczom usuwając /close. No ale są priorytety : "Naprawiono problem w ruchu wierzchowca podczas zmiany z klawiatury na mysz". Nie wiem na czym polegał problem ale wybieracie sobie najłatwiejsze i je usuwacie.
      Nie prościej włączyć drugiego Metina i zalogować szopek na nowo? W takiej też sytuacji u mnie pierwszy Metin się odbugowuje i mogę go normalnie wyłączyć na ekranie logowania.
      私の気持ちが分かるか?

GG: 66435032

• SenNaJawie wrote:

w kilka dni? Jak ktos zrobil kilka meleyek to mogl wbic 105 w dzien na luzie xD co do autolowow to najwieksza patologia w tej grze, szczegolnie w polaczeniu z katakumbami, do ktorych wstep mialo tylko kilka osob, bo kazdy inny byl zbijany od razu. Bo przeciez to no lify ktore siedza 24/7 na metku pilnujac farm z ktorych wiekszosc yang idzie na allegro. A za ten hajs kupuja dalej sm na szczeniaki kupony itp mnazac ten hajs, a pozniej znowu do pomaranczowych. Przez takich ta gra upada, bo pozniej ludzie nie moga zarobic, bo wszystkie dobre zarobki sa opanowane przez takich cwaniaczkow, a taki zwykly gracz albo konczy gre albo kupuje od nich yangi, bo inaczej sie za bardzo nie da. Taki 75 by sobie ladnie zarobil w katakumbach, ale nie bo inni maja po 15 kont 24/7 gdy mysle o takich to w sumie chcialbym zeby tak z dnia na dzien zamkneli metka, przynajmniej potraciliby te swoje super konta i sposob na zarobek. A ze ja strace to coz... troche smuteczek, bo fajnie sobie popykac, ale walic te konta i eq, nigdy nie liczylem na zwrot ladujac w IS itp, dla mnie hajs wydany na sm, to hajs ktorego juz nie ma, to jak kupienie spodni, nikt nie liczy ze za pol roku je sprzeda w cenie nowych, albo ze w ogole je sprzeda, natomiast w metku wiekszosc tak mysli. A nie oszukujmy sie praktycznie wszystko co mozemy kupic w realu traci 30% wartosci w momencie pierwszego uzycia, pomijajac zabytki, ktore zyskuja na wartosci. Dlaczego w grze mialony byc inaczej? Z czasem wszystko traci na wartosci, wchodzi nowe, lepsze. A patrzac na podejscie wielu ludzi do metka, to gdyby tak przelozyc to na real to bysmy nie wyszli nigdy z lepianek, bo przeciez na poczatku bylo najlepiej, a rozwoj to cos zlego...
      Po raz pierwszy zgadzam się z Tobą w 100%. Wystarczy tylko jedno rozwiązanie 1 komp - max 2 klientów gry. W poważnych tytułach jest 1 komp 1 odpalony klient bo nie ma możliwości grania na "autołowach" a po drugie to nic nie daje. Metin ze swoimi rewelacjami jest grą strasznie dziecinną.
    • JestMoc wrote:

patrząc po ostatnich ofertach Is to jak wejdzie będzie płatnym udogodnieniem dla graczy...
      Jeszcze przydałby sie V I P i
      tzn że masz nieograniczony dostęp do bosów np rezerwacja smoka <3

Abruzzo wrote:

Mogliby dodac u alchemika opcje uszlachetni wszystkie a nie napierdzielac pojednczo zawsze to jakies ulatwienie i otwieranie 1 kliknieciem 10x przzytrzymujac np ctrl
      Nieee .. dodadzą , bo "czas to pieniądz" :D
      OK :mkay:
      TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing: :cursing: :cursing:
    • wam sie wydaje, że jak coś dodadzą do gry ,bedzie dropić lepiej/częsciej to wy coś na tym w grze zarobicie. Rynek tak nie działa, dajmy przykład ograniczenia dropu eliksirów bogów.
      Teraz były po 50kk bo leciały z jotuna bagnajamu i bosów na przylądku. Teraz będą leciec tylko z jotuna i to nic nie zmienia w sensie waszego zarobku. eliksiry bedą 3x rzadziej lecieć, więc bedzie ich 3 razy mniej, więc cena skoczy z czasem x3. Dropniecie 1 eliksir zamiast 3 w tym samym czasie, a kase macie i tak te samą.
      To samo dotyczy wszystkich innych rzeczy które checie mieć wprowadzone do isu czy zmiany ich dropu. Popyt, podaż, cena: to wszystko się samo reguluje i skutkuje tym samym zarobkiem bez względu na drop w grze czy is
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • SenNaJawie wrote:

Lorint. wrote:

Konto VIP jest już od dawna na oficjalnym metinie.
      Otrzymujesz je po zmianie na dowolny serwer xd

Oczywiście konto VIP mają również teamlerzy
      dobra mam tego vipa i co mi to daje? XD bo nie zauwazylem nic nadzwyczajnego.
      Kupując bilet podróżnika na dowolny serwer masz możliwość "darmowej" zmiany nazwy postaci, która wchodziła w status VIP Metin2.
      Gdy zostały wprowadzone do gry bilety podróżnika nie było możliwości zmiany nazwy postaci bez jego zakupu.
      Zostajesz też "obdarowany" specjalną ikonką.
      Podczas uruchamiania IS, przy nazwie twojej postaci widoczna jest gwiazdka co ma oznaczać twój status VIP :P

Jazzy.tbd wrote:

jeśli cena eliksiru skoczy dzieki temu odpowiednio, to bedzie się opłacało isc na jotuna w 2-3 osoby
      Jotun jest nadal opłacalnym bossem, nawet gdy idziesz we 2 osoby. Problemem jest tylko wytwarzanie przepustek na postaciach, które nie są przygotowane militarnie do walki ze stworami.

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • Lorint. wrote:

SenNaJawie wrote:

Lorint. wrote:

Konto VIP jest już od dawna na oficjalnym metinie.
      Otrzymujesz je po zmianie na dowolny serwer xd

Oczywiście konto VIP mają również teamlerzy
      dobra mam tego vipa i co mi to daje? XD bo nie zauwazylem nic nadzwyczajnego.
      Kupując bilet podróżnika na dowolny serwer masz możliwość "darmowej" zmiany nazwy postaci, która wchodziła w status VIP Metin2.Gdy zostały wprowadzone do gry bilety podróżnika nie było możliwości zmiany nazwy postaci bez jego zakupu.
      Zostajesz też "obdarowany" specjalną ikonką.
      Podczas uruchamiania IS, przy nazwie twojej postaci widoczna jest gwiazdka co ma oznaczać twój status VIP :P

Jazzy.tbd wrote:

jeśli cena eliksiru skoczy dzieki temu odpowiednio, to bedzie się opłacało isc na jotuna w 2-3 osoby
      Jotun jest nadal opłacalnym bossem, nawet gdy idziesz we 2 osoby. Problemem jest tylko wytwarzanie przepustek na postaciach, które nie są przygotowane militarnie do walki ze stworami.
      a walic takiego vipa :rofl: no wlasnie, problemem sa kamienie driad, szczegolnie jak ktos ma przywiazane eq, ja np nie lubie latac z odwiazanym. Wychodze z zalozenia ze nigdy nic nie wiadomo, a tak to nawet gdyby ktos wbil na konto to moglby sobie jedynie poogladac co tam mam fajnego i zlapac bol dupy ze nic nie ukradnie, co najwyzej alchemie i smieci z eq.