Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• bilbo@bagins1 wrote:

Chciałabym się zapytać kompetentnych pracowników metina ( śmiech w szopie ) czy dożyjemy dnia kiedy przy wchodzeniu do lasu po zabiciu strażnika nie będzie mi się robił czarny obraz, z resztą 3/4 teleportów tak wygląda. Pytam się ile lat Wam jeszcze zajmie naprawa podstawowych błędów w grze? Tak sobie myślę, czy potraficie coś zrobić dobrze, chociaż nie jajka wielkanocne w końcu zniknęły, może nie po pierwszym restarcie serwerów po zakończeniu eventu, ale przy kolejnym już chyba ślepym trafem udało Wam się coś posprzątać, chyba że to nie było zamierzone tylko jak zwykle pomyliliście się.
      Jeżeli to byłby błąd z ch strony wszystkich by sięgał. Osobiście nie mam najmniejszych problemów z teleportami itp. Może warto pierw od swojej strony sprawdzić czy coś się nie popsuło A nie tylko wysuwać żale, że coś nie działa?.
    • bilbo@bagins1 wrote:

Chciałabym się zapytać kompetentnych pracowników metina ( śmiech w szopie ) czy dożyjemy dnia kiedy przy wchodzeniu do lasu po zabiciu strażnika nie będzie mi się robił czarny obraz, z resztą 3/4 teleportów tak wygląda. Pytam się ile lat Wam jeszcze zajmie naprawa podstawowych błędów w grze? Tak sobie myślę, czy potraficie coś zrobić dobrze, chociaż nie jajka wielkanocne w końcu zniknęły, może nie po pierwszym restarcie serwerów po zakończeniu eventu, ale przy kolejnym już chyba ślepym trafem udało Wam się coś posprzątać, chyba że to nie było zamierzone tylko jak zwykle pomyliliście się.
      masz swiadomosc ze osoby za to odpowiedzialne nigdy nie zobacza Twoich zali? Piszesz tu do teamu ktory nie ma z tym nic wspolnego, ich "zatrudnia" GF ktory tez nie ma z tym nic wspolnego, jedyne prawa do tej gry ma webzen, to on jest odpowiedzialny za te wszystkie bledy, tylko oni moga je naprawic... GF ma jedynie prawa do IS, nic wiecej.
    • Z innej beczki. Czy team nie potrafi zablokować tego spamu na pw o sprzedawaniu yang? Bo wydaje mi się jakby te osoby miały pełną zgodę na takie działania. Od miesięcy na czacie jest o to spam, teraz znów zaczęło się na pw to samo. Nie wiem czy ktoś ma za to jakieś korzyści ale to już jest żałosne bo każdy to zauważa i byle idiota do tego dojdzie, że coś śmierdzi.
    • Bassver wrote:

Z innej beczki. Czy team nie potrafi zablokować tego spamu na pw o sprzedawaniu yang? Bo wydaje mi się jakby te osoby miały pełną zgodę na takie działania. Od miesięcy na czacie jest o to spam, teraz znów zaczęło się na pw to samo. Nie wiem czy ktoś ma za to jakieś korzyści ale to już jest żałosne bo każdy to zauważa i byle idiota do tego dojdzie, że coś śmierdzi.
      Zablokują jedną postać, zaraz powstanie druga i tak w kółko. A nikt nie będzie siedział 24/7 i banował.
      何も。

GG: 66435032
    • Tak tylko jakby chcieli to by dali takim osobom bana na IP tylko nie dadzą i pytanie dlaczego ? Według mnie powinna być za to kara jedna i każdy wie o jakiej mówię. Takie banowanie to jest tak samo jak z botami jeden zbanują a i tak to nic nie daje i te działania to mają na celu chyba pokazanie tylko " przecież banujemy boty " a na ch2 na sklepikach ulepow z m1/m2 po 200x , to banowanie to jedna wielka ściema.
    • Grzechu9302 wrote:

Łatwiejsza opcja była by taka, ktoś kto pisze kilka razy z rzędu taka sama wiadomość automatycznie dostaje bana, jedyny problem tego był by taki ze przez przypadek ktoś kto nie zasłużył by mógł dostać
      Tak piszesz np.o to,że kupisz pd,przepustki a najlepiej eQ i dostajesz perma.No gratulacje pomysłowości. XD
      "What doesn't kill you will make you stronger"
      M. <3
    • Wiem to bardzo dobrze, że nie wolno ale czy nie powinno to być zmienione ? Wystarczy popatrzeć na rynek co się dzieje, jeden gość wystawia kilka sklepików z tyloma ulepszaczami, że niskie lvle nie zarobią już na niczym w tym momencie. Nie mówię, że mam rację tylko wyrażam swoje zdanie bo przez 10 lat nie czułem takiego zażenowania.
    • Mógł by GF pomyśleć i te spam boty jak i Boty Usunąć z naszego Metina gdyż jest to uciążliwe jak ciągle ktoś spamii na wołaju, że sprzeda Yangi za Realną gotówkę, a GM czy ktoś wyżej jedynie może wlepić Bana :/ powinny iść Bany na IP tak jak to robią na Privach i po sprawie.

Lecz aby GF coś z tym zrobił to pewnie minie 10 LAT tak jak to było z Pelerynkami aby się łączyły więc Uzbrojmy się w cierpliwość.
    • SamarytaninEtolina wrote:

Mógł by GF pomyśleć i te spam boty jak i Boty Usunąć z naszego Metina gdyż jest to uciążliwe jak ciągle ktoś spamii na wołaju, że sprzeda Yangi za Realną gotówkę, a GM czy ktoś wyżej jedynie może wlepić Bana :/ powinny iść Bany na IP tak jak to robią na Privach i po sprawie.

Lecz aby GF coś z tym zrobił to pewnie minie 10 LAT tak jak to było z Pelerynkami aby się łączyły więc Uzbrojmy się w cierpliwość.
      nie do końca się zgodzę z Tobą, bo nie wziąłeś pod uwagę osób ze zmiennym Ip , miałem serwerownie i wiem że to jest chwila na zmianę Ip tak samo jest z grą jak i z forum , leci banned , za chwilę jestem z powrotem ;)
      " Większość kulturystów jest przetrenowanych jeśli chodzi o ilość wykonywanych serii, a niedotrenowanych jeśli chodzi o intensywność treningu " - Dorian Yates

D. <3
    • KociePomruki. wrote:

Z tego co się orientuję, procedur banownia nie ustalał Team, a banować po ip nie wolno chyba, że "chińskie boty". Poza tym dziwne, że nikt jeszcze nie zaprotestował twojemu pomysłowi z banowaniem po ip.
      No tak te chińskie to mają przerąbane nie to co nasze krajowe :) Chińskie perm po IP a nasze jeden zbanowany a na jego miejsce 10 :). Widać wyższość krajowej " produkcji" nad chińską myślą techniczną.
      Chiński bociarz jak sprzeda yangi na Alibaba.... i przekręci naszego to weź potem znajdź takiego Chińczyka jak one wszystkie jednakowe. A Polak jak przekręci Polaka to same korzyści -- kasa zostaje w kraju no i łatwo takiego namierzyć :) :w00t: :crazy: :rofl:

The post was edited 1 time, last by kriss311 ().

• Mr.Shadow wrote:

SamarytaninEtolina wrote:

Mógł by GF pomyśleć i te spam boty jak i Boty Usunąć z naszego Metina gdyż jest to uciążliwe jak ciągle ktoś spamii na wołaju, że sprzeda Yangi za Realną gotówkę, a GM czy ktoś wyżej jedynie może wlepić Bana :/ powinny iść Bany na IP tak jak to robią na Privach i po sprawie.

nie do końca się zgodzę z Tobą, bo nie wziąłeś pod uwagę osób ze zmiennym Ip , miałem serwerownie i wiem że to jest chwila na zmianę Ip tak samo jest z grą jak i z forum , leci banned , za chwilę jestem z powrotem ;)
      Tylko ze bany nie ida po ip a jak by szly to perm bany i co bociarza po zmiennym ip jak ich glowne powiazane konta tez by predzej czy pozniej polecialy.. a teraz jedynie za powiazanie leci ban na 2tyg a powinien perm jezeli te same ip

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • dla chcacego nic trudnego lecz trzeba chciec proste rozwiazenie jest zakladasz konto podajesz numer fona przychodzi kod weryfikacyjny na fona i wklepujesz przy zakladaniu postaci ktos kto ma boty to by musial kupic z 100 kart a to juz wydatek i zreszta ludzie daja pomysly na walke z botami i pomysly na gre a w zamian zadnej nagrody nie dostaja to tak samo jak bys dal ulepszenie w formule 1 co bys dzieki temu wygrywal zawsze a nic bys za pomysl nie dostal parodia :rofl:

jaka gra tacy gm proste :)
    • Handlarz30 wrote:

dla chcacego nic trudnego lecz trzeba chciec proste rozwiazenie jest zakladasz konto podajesz numer fona przychodzi kod weryfikacyjny na fona i wklepujesz przy zakladaniu postaci ktos kto ma boty to by musial kupic z 100 kart a to juz wydatek i zreszta ludzie daja pomysly na walke z botami i pomysly na gre a w zamian zadnej nagrody nie dostaja to tak samo jak bys dal ulepszenie w formule 1 co bys dzieki temu wygrywal zawsze a nic bys za pomysl nie dostal parodia :rofl:

jaka gra tacy gm proste :)
      W tym problem ze GF nie zmieni tak jak gracze proponuja aby pozbyc sie botow..

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • SenNaJawie wrote:

problem z banowaniem na IP bylby tez taki ze moga grac dwie rozne osoby na jednym IP np dwoch braci, jeden moze grac w 100% uczciwie a drugi stawiac boty i co teraz ten uczciwy ma byc zbanowany przez boty brata? No chyba nie. Rownie dobrze moga grac nawet na jednym komputerze. Mysle ze glownie dlatego nigdy nie bedzie banow na IP.
      Jak widzę takie pierdoły, to się scyzoryk w kieszeni otwiera. Człowieku poczytaj o dostawcach internetu w PL (Orange - Neostrada) raz na dobę wymuszana jest zmiana IP i użytkownik nie ma wpływu na zmianę adresu.

PS.
      Twoje usprawiedliwiane "brata" czy kogoś z "rodziny" jest naprawdę debilne !