Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• OSTRZE wrote:

Co to ma być? Robię radka zbiłem metin purgatorium i nie puszcza mnie dalej bo pisze wróć gdy wykonasz zadanie. Kolejne podejście i ta sama sytuacja z ignatorem żaru. Art Ingolf zgłosicie ten [ciach] błąd czy spamować support?
      Takie sytuacje dzieją się gdy otwierasz książkę misji na tych 2 spotach -Ignator i metin ,dzisiaj sam tak zrobiłam i tez mnie nie puściło dalej.
      Najlepiej nie klikać żadnej misji na tych spotach.

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem pseudocenzurę.
    • Zmieni się coś w kwestii otwierania depo/logowania się do gry?

0511 11:05:13723 :: Phase Game does not handle this header (header: 156, last: 156, 156)

nie mówiąc już o tym, że pliki syserr ważą u mnie po 20-30mb każdy i jest ich około 100?
      Na prawdę muszę kasować logi z błędów gry żeby oszczędzić 2,5gb? to jest jakiś żart :)
      LordArturek Wetar / Jinno
    • @Wiwek do końca projektu kiedy nie zamkną. Im na tej grze wcale nie zależy.
      Przedmioty typu, które są przedstawione na zdjęciu powinny mieć możliwość sprzedania u npc. Po fuzji, niektórzy mają po 10 postaci i nie będą specjalnie usuwać 6, by usunąć postać z takimi przedmiotami. To wymaga poprawy i naprawy w szybkim czasie. Zmiana Chanel jest jeszcze w planach aby wróciła?
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie
    • Nagle przestało EQ z kont ginąć, gdy wyłączyli zmianę CH. Już o tym pisałem kilka tygodniu temu. No ale jedni uznali,że info wyssane z palca. xD

No i takie pytanko odnośnie tego, czy aby na pewno poprawiło to stabilność serwerów? haha... Wciskają wam kit, a Wy łykacie jak rybki robaki.

Grupa Steam Metin2 Polska:

steamcommunity.com/groups/Metin2Polska
    • dadzio191011 wrote:

JestMoc wrote:

dadzio191011 wrote:

zapytam was może jak dodać tym 6,7 bon hmm? Trudno to zrobić pln trzeba wydawać bo ja z tych co max 50zl na miesiąc zaladuje IS
      w grze takze dropia wszystko zależne od poziomu jaki posiadasz bo te na maly lvl nie kosztują majatku.
      Mam 75lv w katakumbach siedze i dropie odlamki ale prócz smoczego kamienia inne Mi nie leca czemu?

Bo te odłamki możesz wydropić z bossa (słabo lecą) albo ze skrzyń z odłamkiem.
      U seon-hae wymieniasz 10 ksiąg na 1 skrzynię i w tym możesz trafić losowy odłamek.

• Mein v6 wrote:

zamiast beczeć polecam skonczyc gre oni w kulki lecą z wami ja ostatnio dostałem bana bez możliwości odwołania się za rzekome oprogramowanie zewnętrzne którego nie miałem ;} ba, nie grałem nawet a oni [ciach] postanowili sobie permy powstawiać. Co tu sie odwala sie.
      Tsa skonczyc gre tak jak ty i ciagle tu siedziec zapewne tez ciagle na metinie siedzisz.. jak bys nie mial nie dozwolonego oprogramowania to bys nie dostal bana taka prawda ;) nie grales? przeciez dzien w dzien siedziales na jajkach i nie grales? hahah no niezle a niby skonczyles gre..

Nie ma bana za free dostales bana za spambota kazdy kto dostal bana za nie dozwolone oprogramowanie sie tlumaczy ze on nigdy nie gral na nie dozwolonym oprogramowaniu..

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niestosowne wyrażenie z cytatu oraz połączyłem posty.

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • Mein v6 wrote:

Wiwek wrote:

Nie ma bana za free dostales bana za spambota kazdy kto dostal bana za nie dozwolone oprogramowanie sie tlumaczy ze on nigdy nie gral na nie dozwolonym oprogramowaniu..
      a jakby ci jakiś moderator powiedział, że adam żył 930 lat też byś ślepo uwierzył?
      Akurat w jakies religie nie wierze bo to sa wymysly aby oglupic ludzi ale to nie jest forum zwiazane z religia tylko z gra metin2.. serio nie ma bana za free.. miales dokladnie opisane za co dostales bana.. kazdy bociaz jak dostanie bana za bota twierdzi ze nigdy nie gral na bocie taka prawda..

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • Mein v6 wrote:

airg wrote:

"nie będące w żaden sposób powiązane ze sobą, email też różny"

Widzisz ironie? Dostales bana na rozne swoje konta i nie widzisz powiazania? To chyba znaczy, ze jednak nie jestes wszystkowiedzacy i nie da sie tak latwo oszukac narzedzia GM.
      w takim razie dlaczego nie dostałem bana na woja 90lv szamana 55lv itd. którzy znajdowali się na tym samym mail, a na puste konta znajdujące się na innym mail już tak?

Wiwek wrote:

a jakby ci jakiś moderator powiedział, że adam żył 930 lat też byś ślepo uwierzył?
      Dokladnie. Szkoda, ze nie dziabneli wszystkich. Moze jeszcze sie poprawia. Wtedy tez bedziesz narzekac na "bezpodstawne bany"?
    • Ktoś pisał niedawno o ciągłym wywaleniu z gry, ale nie mogłam znaleźć tego postu, aby go teraz zacytować, a chciałam odpisać na to tak.
      Wróciłam do gry kilka dni temu po kilku miesiącach i od tych kilku dni stawiam szopek na cały dzień i kawałek nocy. I jeszcze ani razu mi go nie wywaliło, nawet po głębokim black screenie. Przed moim skończeniem gry (okolice grudnia) normą było, że szopek wywali po ledwo kilku godzinach, cud jak stał cały dzień. Dlatego wydaje mi się, a może za szybko to stwierdzam, że faktycznie zostało coś poprawione w stabilności serwera. Moją główną postać też wywala dużo rzadziej. Internet mam z Orange.
      Aha i ps. Nowy system autobanów za słowa związane ze sposobami płatności i portalami aukcyjnymi jest śmieszny. Za napisanie "(...),ale grota jest(...)" dostałam banicję, bo niby alegro? (Allegro jak już).
      何も。

GG: 66435032

• W sumie to przy kolejnym evencie karcianym będzie widać, czy coś się poprawiło, bo nie tak dawno parę razy trzasnęło kilka kanałów na Etolinie, a i Diumar dziś miał weekendowe gaszenie sklepów w jinno.

KociePomruki. wrote:

Aha i ps. Nowy system autobanów za słowa związane ze sposobami płatności i portalami aukcyjnymi jest śmieszny. Za napisanie "(...),ale grota jest(...)" dostałam banicję, bo niby alegro? (Allegro jak już).
      Ten system już jest sporo czasu, przy okazji - jak masz ten net z Orange, to wystarczy w sumie zrestartować połączenie z internetem i blok czatu znika, u innych dostawców jest pewnie tak samo
      Diumar (Chunjo): TawisK18, inne postaci z podobnym nickiem proszę weryfikować u mnie.
    • TawisK wrote:

KociePomruki. wrote:

Ten system już jest sporo czasu, przy okazji - jak masz ten net z Orange, to wystarczy w sumie zrestartować połączenie z internetem i blok czatu znika, u innych dostawców jest pewnie tak samo
      Resetuje wtedy ruter.
      I wiem, że ten system jest już dłuższy czas, ale dopiero teraz mam okazję przekonać się jak (źle) on działa.
      何も。

GG: 66435032

• Chciałabym się zapytać kompetentnych pracowników metina ( śmiech w szopie ) czy dożyjemy dnia kiedy przy wchodzeniu do lasu po zabiciu strażnika nie będzie mi się robił czarny obraz, z resztą 3/4 teleportów tak wygląda. Pytam się ile lat Wam jeszcze zajmie naprawa podstawowych błędów w grze? Tak sobie myślę, czy potraficie coś zrobić dobrze, chociaż nie jajka wielkanocne w końcu zniknęły, może nie po pierwszym restarcie serwerów po zakończeniu eventu, ale przy kolejnym już chyba ślepym trafem udało Wam się coś posprzątać, chyba że to nie było zamierzone tylko jak zwykle pomyliliście się.