Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Może czas wprowadzić jakiś balans jeśli chodzi o drop ze szkat z bossów typu kamienie duchowe leki+ perły kości palca ? Żeby wkoncu dropki były do czegoś innego a nie tylko do dropienia blasków ?
      @Art wez im napisz jakaś propozycje zmian w grze kurde ankietę jakaś zrób czy coś w stylu usunięcie wizerunków kostiumów przywrócenie odłamków zdatnych do handlu ...
      GG: 58884317

Ktoś Cie Okradł? Idź na Policje, a nie płacz i wyzywaj na PW osobę, która tego nie zrobiła :)

NazwyBRAK-Wcześniej znany jako :

PumaNEW,Tiiiger,DMX,AtramGyu,Asteroth,Cule,BuraSzura,Oselen,Pastereczka,Quarth,Gallar,PSYCHOZA I wiele wiele innych <3
    • Dnia 7 maja 2019 zakończyłem grę w metina.
      Dlaczego kończe? Wymienie kilkanaście powodów:
      - Mityczna alchemia. Której 90% nie chciało. Ale musieli dzień po tym koło alchemii dodać :P
      - Brak możliwości handlu odłamkami smoczego kamienia. Chociaż na becie był to bug i miał być naprawiony.
      - Wartość ataku na marmurze. Dzięki za naprawę po 12 latach.
      - dodanie 6/7 bon. Co to więcej komentować PL robi się jak priv
      - Brak naprawy zmiany chanelli
      - Kostiumy zamiast na 30 dni są na 7 albo 15 śmieszne, a te na 30/60 dni jedynie w skrzyniach. Jeszcze są tak bezszczelni że dodawają kostiumy tak, żeby mając kostium na 15 dni nie dało się go przedłużyć kolejnym 15 dniowym bo ich nie było i bez 30 dniowego mogłeś go wyrzucić równie dobrze na ziemie.
      - Każda aktualizacja wiąże się z IS'em.
      - Większość eventów jest na żenującym poziomie, typu ZUO gdzie metki moge zliczyć na palcach jednej ręki.
      - Ciągłe wywalenie się serwerów i non stop przerwy techniczne.
      - Masa kradzieży, oraz w większości zerowa pomoc z strony suportu.
      - Przedłużenie Jemioły, gdzie przez ten czas nikt nie grał tam.
      - Cheat Blocker, który ma jakieś oprogramowanie szpiegujące, zawiesza się u góry ekranu i wyskakuje jakiś error.
      - Wywalanie shopa podczas wystawienia.
      - Blokowanie mojego internetu (orange). Przez co nie mogłem wchodzić do gry.
      - Rękawica złodzieja, która nie działała, chociaż się upierali że "Wszystko jest ok". A nie było.
      - Aukcje błyskawiczne, gdzie pierwsza już się okazała niewypałem bo był jakiś Bug i na zwrot czekałem jakiś miesiąc. A ich zachłanność nie ma miary bo robili kolejne.
      - Zbugowany teleporter do groty, podczas naprawy 6/7 bonu XD.
      - IS jest tak olbrzymi, że tak naprawdę bez inwestycji jesteśmy nikim, albo zbieramy przez rok to co gracz z IS'em ma w 5 minut.
      - MASA botów, sam widziałem ostatnio boty 60lv dropiące w świątyni.
      - Olewanie graczów przez GMów, mam na myśli IRC, gdzie pisałem do kilku GMów i nikt mi nawet nie odpisywał.
      Dzięki tym oto powodom zakończyłem swoją przygodę z Metin2 kropeczka PLn.
      Żegnam.
    • PanZagadka3634734 wrote:

Dnia 7 maja 2019 zakończyłem grę w metina.
      - Mityczna alchemia. Której 90% nie chciało. Ale musieli dzień po tym koło alchemii dodać :P
      - Brak możliwości handlu odłamkami smoczego kamienia. Chociaż na becie był to bug i miał być naprawiony.
      - Kostiumy zamiast na 30 dni są na 7 albo 15 śmieszne, a te na 30/60 dni jedynie w skrzyniach. Jeszcze są tak bezszczelni że dodawają kostiumy tak, żeby mając kostium na 15 dni nie dało się go przedłużyć kolejnym 15 dniowym bo ich nie było i bez 30 dniowego mogłeś go wyrzucić równie dobrze na ziemie.
      - Większość eventów jest na żenującym poziomie, typu ZUO gdzie metki moge zliczyć na palcach jednej ręki.
      - Cheat Blocker, który ma jakieś oprogramowanie szpiegujące, zawiesza się u góry ekranu i wyskakuje jakiś error.
      - Rękawica złodzieja, która nie działała, chociaż się upierali że "Wszystko jest ok". A nie było.
      - Aukcje błyskawiczne, gdzie pierwsza już się okazała niewypałem bo był jakiś Bug i na zwrot czekałem jakiś miesiąc. A ich zachłanność nie ma miary bo robili kolejne.
      - IS jest tak olbrzymi, że tak naprawdę bez inwestycji jesteśmy nikim, albo zbieramy przez rok to co gracz z IS'em ma w 5 minut.
      - Olewanie graczów przez GMów, mam na myśli IRC, gdzie pisałem do kilku GMów i nikt mi nawet nie odpisywał.
      Żegnam.
      dobrze zrobiles i za toba pojdzie jeszcze wiele osob az na koncu zostana te najbogatsze koxy ktore beda ssane przez GF jak pijawka ale i tak niczego nie poczuja bo sa tak bogaci i durni:D a wtedy ,,HANS'' zauwazy ze ,,KOXY'' to za malo i trzeba bylo normalnum setkom tysiacom ludzi pograc tak to teraZ trzeba konczyc projekt:(
    • wtrącę się do Tematu gdyby tak GF chociaż 3 x do roku dawał event co naprawdę łatwo by bylo wydropić szkate albo oddawać itemy do NPc z możliwością wydropienia zaczarowania przedmiotu to ludzie by byli więcej zadowoleni
      Art ty sie wstyd za polska społeczność
      dodawanie typowo do szkat szeczniaka i inncyh zaszuszonej głowy i innych śmieci jest złodziejstwem nikt tych rzeczy nie chce
      Gf przestańcie okradać ludzi
      Ps Macie natychmiast zmniejszyć cenę za sm
      Guzik mnie interesuje wasza Głucha firma co jest ślepa jak kret
      statystyczny polak na 40-42 dni zarabia 2500 PLN
      większość itemów w Sklepie premium jest po cenach z kosmosu
      :55: Diumar :chunjo:
    • PanZagadka3634734 wrote:

Dnia 7 maja 2019 zakończyłem grę w metina.
      Żegnam.

A to dopiero wierzchołek góry tych wszystkich niepowodzeń, naginania prawdy, olewania problemów prawdziwych, wyzysku i ogólnie niszczenia polskiego projektu tej gry... i ten proces już trwa od dobrych 8-9 lat :/ Ja naprawdę wróciłem do tej gry po tylu latach, żeby pograć z przyjemnością... I trochę ze smutkiem usuwam ją powolutku z mojego dysku. Jak to się działo, że kiedyś przy duużo większej populacji te serwery były o wiele stabilniejsze. Jak to się stało, że bugi, które są od 10 lat nadal nie są naprawione, a zmieniane są rzeczy, które były mechaniką gry, a nie bugiem... Już kiedyś IS dawał sporego boosta (w grze zmianki itp. były tylko ze szkatułek biologa o ile pamiętam, i coś tam jeszcze, więc bonowanie itemków do dla niektórych był sposób na zarobek). Ale teraz to już kompletnie p2w :D No nic, miło było spędzić wiele czasu tutaj, może kiedyś powstanie jakiś "klasyczny" serwer z droprate'm z początku serwerów, a nie po kilkukrotnym osłabieniu, gdzie nie będzie tak dużo boostów ISa, wtedy nawet byłbym w stanie płacić abonament miesięczny, o ile nie byłby jakiś ogromny. Chętnie bym pobiegał dropkiem 7 lvl na metkach bitwy jak to kiedyś się robiło... Smutno troszku
      Feniks
      Sura :surabm: 76+ OFF :jinno:
      Ninja: :ninjadag: 76+ OFF :chunjo:
      Lineage 2 EU Core
      Aeore Cardinal 101+/Feoh Soultaker 100+/Elemental Master 80/Doom Cryer 80 OFF (za dużo p2w)
      Etolin
      Ninja: :ninja: 75+ :jinno: niby ON ale jednak pewnie niedługo OFF
    • Leper1025 wrote:

wtrącę się do Tematu gdyby tak GF chociaż 3 x do roku dawał event co naprawdę łatwo by bylo wydropić szkate albo oddawać itemy do NPc z możliwością wydropienia zaczarowania przedmiotu to ludzie by byli więcej zadowoleni
      dodawanie typowo do szkat szeczniaka i inncyh zaszuszonej głowy i innych śmieci jest złodziejstwem nikt tych rzeczy nie chce

Nie no bez jaj XD, jak coś jest dla ciebie za drogie to tego nie kupujesz, a nie domagasz się obniżenia ceny bo chcesz a nie masz.
    • Leper1025 wrote:

wtrącę się do Tematu gdyby tak GF chociaż 3 x do roku dawał event co naprawdę łatwo by bylo wydropić szkate albo oddawać itemy do NPc z możliwością wydropienia zaczarowania przedmiotu to ludzie by byli więcej zadowoleni
      40/42dni xd 2500 PLN skąd ty to wziąłeś ? Bo aż ciekaw jestem :w00t:
    • WujekDiumar wrote:

Leper1025 wrote:

40/42dni xd 2500 PLN skąd ty to wziąłeś ? Bo aż ciekaw jestem :w00t:
      42 dni pracujących po 8h daje nam 336h.
      2500 zł/336 ~ 7.50. co najniższa krajowa jest dużo większa . Obstawiam że przypomniało ci się jak rodzice tak mówili 10 lat temu bo wtedy to tak było, ale ceny były inne :thumbup:
    • Jemu chyba chodzi że wypłatę liczy się od np 1stycznia do 31stycznia a dostajesz 10lutego co nie zmienia faktu że to kompletnie nie trzyma się kupy xd

Po za tym 2500pln za 30dni pracy to 15zl na h około :thumbsup: i tu juz bym się zgodził że jest to jakaś stawka która zarabia sporo osób ale na pewno nie jest to średnia płaca za ~168h pracy miesięcznie .

W Biedronce oferują więcej ;)

The post was edited 1 time, last by WujekDiumar ().

• Trzeba jeszcze zwrócić uwagę, że nawet jeśli braliby pod uwagę nasze średnie zarobki w co szczerze wątpię to sugerowaliby się danymi z gusu o średniej płacy minimalnej w Polsce która wynosi około 4580 brutto więc przy takiej kwocie nie są to chyba tak zawyżone ceny isa. Z drugiej strony jakby ceny w is byłyby bardzo niskie to co druga osoba miałaby perf eq i latała na full odpale i taki szary gracz na sucho niebylby w stanie konkurować z 3/4 społeczności na is xd
      Mariusz- Proca
      kontakt gg10346562
      NA SELL PRO EQ METIN2 ETOLIN
      CAŁA LISTA W MOIM PROFILU NA FORUM

• norus123 wrote:

Doczekamy sie kiedys na forum czegoś co można byłoby pisać sugestie co do gry? Wiadomo gf ma nas w pompie ale taki temat by się przydał.
      Od wielu lat jest taki temat.
      Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja

W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes:
    • Co do czasu użytkowania podczas przerw technicznych przedmiotów, nie lepiej byłoby wprowadzić czas przedmiotu = czas użytkowania? Oczywiście nie mówię, aby były to zmiany 1:1 30 dni np. na 30 dni użytkowania ale zamiast np. 30 dni peta to nwm 5-7 dni peta ale tylko czas użytkowania, bądź czas kiedy konto jest online. Hmm.. to samo z pdkami, rekawicami etc zamiast 30 dni bez przerwy to np. czas 5 dni ale tylko gdy konto jest zalogowane.
      Takie pomysły rzucam tylko..
      :w00t: :w00t: :w00t: :w00t:
    • Nikt tu nie czeka! :D
      Ja sobie wbijam a zobacze moze mi 200 dniowy pet nie zdechł chce sie zalogować sprzwdzam neta a tu przypominam sobie że dzis przerwa :D
      I jak tu wracać do tej gry jeśli na każdym kroku jakieś ograniczenia i utrudnienia :D Żałosne :D Ale nawet śmieszne
      Z perspektywy czasu widać jakie to jest DNO! hahaahhaah ale śmieszne chociaż :S
      OK :mkay:
      TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing: :cursing: :cursing:
    • Obora13 wrote:

Nikt tu nie czeka! :D
      Ja sobie wbijam a zobacze moze mi 200 dniowy pet nie zdechł chce sie zalogować sprzwdzam neta a tu przypominam sobie że dzis przerwa :D
      I jak tu wracać do tej gry jeśli na każdym kroku jakieś ograniczenia i utrudnienia :D Żałosne :D Ale nawet śmieszne
      Z perspektywy czasu widać jakie to jest DNO! hahaahhaah ale śmieszne chociaż :S
      denny to jest ten post, czwartkowa przerwa jest od tylu lat... wydaje mi sie ze jesli ktos uwaza ze ta godzina, dwie czy trzy w tygodniu przerwy od grania sa problemem, to musi byc ultra uzalezniony i kazdy wolny moment spedza przy metku. Ja gram sobie bez cisnienia i w ogole nie przeszkadzaja mi te przerwy, nie moge pograc, to robie cos innego, a jak wlacza metka i bede mial ochote to pogram sobie pozniej, ta gra to zabawa, nie sens zycia. Wiec jesli nazywasz to takim wielkim ograniczeniem i utrudnieniem, to widac jestes jednym z tych ultra uzaleznionych, ewentualnie z krotka przerwa od nalogu. I nie gadaj ze skonczyles gre, bo o peta dalej sie martwisz, uzalezniencu.