Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jak to po co.. Pewnie zbugowane jajka wyciągaja ze ścian. Za dużo zgłoszeń mieli i stwierdzili że lepiej będzie przerwę walnąć. :mkay: i zmobilizować je do ponownego respu.. co by ludzie przestali marudzić.
      Ponownie Aktywne.
    • Czasem odnoszę wrażenie że ludzie za dużo rzeczy biorą sobie do serca.. :marzy:

P.s. zedytowałam aby dodać, że to co napisałam w poście wyżej było zwykłym wybuchem śmiechu, bo widzę że nie każdy załapał. :D
      Ponownie Aktywne.
    • kriss311 wrote:

Marianello94 wrote:

GF jak każda firma chce zarabiać, to chyba logiczne. Chociaż nie, większość z was przecież nie wie, że są opłaty itd i z czegoś ta firma musi sie utrzymać. Ale przecież jak kazdy socjalista chcielibyscie rozdawnictwa, ktore swoją drogą bierze się z naszych pieniędzy. Oczywiście miłe dla ucha są hasła "dajemy wam za darmo ..." ale już nikt nie powie, ze po cichu zabierają nam więcej. GF chociaż nie gada glupot. Jak każda firma musi zarobić i tyle.
      Chyba nie wiesz jak to funkcjonuje w innych tytułach ---- masz "abonament" (np. 40 zł miesięcznie) za co dostajesz udogodnienia , które nie mają wpływu na przewagę nad innymi graczami grającymi bez niego. Więc reguły zabawy są jasne i czytelne od A do Z. Tutaj masz jakieś dziwne mikropłatności , które zmieniane są co chwila (dodawanie nowych suuuuper mega full wypas dupereli do IS , które pozwalają powiększyć przewagę nad innymi. Czyli teraz żeby być lepszym od kogoś trzeba mieć odpalone 30 szczeniaków i innego badziewia z IS. Więc De Facto to jest manipulowanie graczem tak aby chcąc nie być gorszym od innych ładował w IS.Inna bajka to to że zapewne NIKT by nie płacił "abonamentu" za metka nawet te 10 zł/ miesiąc , z prostego powodu --- ta gra to zbugowany archaizm.
      stary;p a kto ci broni kupowac kupony sm;>? za yangi od graczy?
    • CloneSepak wrote:

kriss311 wrote:

Marianello94 wrote:

GF jak każda firma chce zarabiać, to chyba logiczne. Chociaż nie, większość z was przecież nie wie, że są opłaty itd i z czegoś ta firma musi sie utrzymać. Ale przecież jak kazdy socjalista chcielibyscie rozdawnictwa, ktore swoją drogą bierze się z naszych pieniędzy. Oczywiście miłe dla ucha są hasła "dajemy wam za darmo ..." ale już nikt nie powie, ze po cichu zabierają nam więcej. GF chociaż nie gada glupot. Jak każda firma musi zarobić i tyle.
      Chyba nie wiesz jak to funkcjonuje w innych tytułach ---- masz "abonament" (np. 40 zł miesięcznie) za co dostajesz udogodnienia , które nie mają wpływu na przewagę nad innymi graczami grającymi bez niego. Więc reguły zabawy są jasne i czytelne od A do Z. Tutaj masz jakieś dziwne mikropłatności , które zmieniane są co chwila (dodawanie nowych suuuuper mega full wypas dupereli do IS , które pozwalają powiększyć przewagę nad innymi. Czyli teraz żeby być lepszym od kogoś trzeba mieć odpalone 30 szczeniaków i innego badziewia z IS. Więc De Facto to jest manipulowanie graczem tak aby chcąc nie być gorszym od innych ładował w IS.Inna bajka to to że zapewne NIKT by nie płacił "abonamentu" za metka nawet te 10 zł/ miesiąc , z prostego powodu --- ta gra to zbugowany archaizm.
      Wszystko w porządku ale czegoś takiego jak kupony po prostu nie ma obecnie do kupienia w grze :)
    • Darkmonox wrote:

xLoreen wrote:

Jak to po co.. Pewnie zbugowane jajka wyciągaja ze ścian. Za dużo zgłoszeń mieli i stwierdzili że lepiej będzie przerwę walnąć. :mkay: i zmobilizować je do ponownego respu.. co by ludzie przestali marudzić.
      To akurat GM może zrobić bez restartu :))
      Poinformowałam kilka postów wyżej, że to co napisałam w tym cytacie co przytoczyłeś było formą żartu... :nudy:
      Ponownie Aktywne.
    • Ja mam takie małe pytanko, odnośnie górnictwa. Respią się wam normalnie rudy na mapach, mi się wydaje że jest coś nie halo z tym po przerwie. Chyba z 2 godziny ganiam po świątyni i pod dt nie ma anie jednej rudy . Może się ktoś wypowiedzieć czy ma podobny problem ?

Dorzucę gram na serwerze Jawa nie wiem jak tam u was ziomeczki.

Moderator Ascoran:
      Połączyłem posty.
    • Fajter007700 wrote:

Ja mam takie małe pytanko, odnośnie górnictwa. Respią się wam normalnie rudy na mapach, mi się wydaje że jest coś nie halo z tym po przerwie. Chyba z 2 godziny ganiam po świątyni i pod dt nie ma anie jednej rudy . Może się ktoś wypowiedzieć czy ma podobny problem ?
      Z tego co pamiętam po przerwach resp rud wracał do normy po kilkunastu godzinach.

18-01-2019 - PaniGwiazdka off
    • CloneSepak wrote:

Jasne stary 4 godziny dziennie robić odłamki żeby potem zrobic może jeden ant onyks i sprzedać za 70kk czyli przy cenie 300kk za 100 sm to jakies 18 godzin robienia samych odłamków :D no oczywiście żeby to robić trzeba mieć jako takie eq. Ale żeby na nie zarobić trzeba robić odłamki bo to jedyne sensowne źródło zarobku. No albo czekać od eventu do eventu i liczyć że coś sie uda.
      Więc cała gra sprowadza się do farmienia odłamków od rana do wieczora :D. no bardzo emocjonujące zajęcie. Teraz pomyśl ile trzeba części eq miec zrobione żeby ustac np w dt na parterze :). No oczywiście dropienie odłamków bez rękawicy z IS to chyba z dwie godziny na 30 sztuk :D. Jak ktos lubi farme to spoko niech sobie tak gra może po roku albo i dwóch będzie miał sensowne eq do pve :) na 75 lvl , zeby potem ustać w grocie:D.
      Chyba nie znasz realiów gry i farmienia yangów nie używająć botów bugów i innego rodzaju błędów gry.
      Ale gdzie tu frajda z gry --- robienie dungów , rajdów triali itp? Czyli całej zabawy , tego co gra ma dawać , ale tu chyba ma byc farma 24h/dobę 7 dni w tygodniu po 3-4 userów na koncie :D
    • kriss311 wrote:

CloneSepak wrote:

Jasne stary 4 godziny dziennie robić odłamki żeby potem zrobic może jeden ant onyks i sprzedać za 70kk czyli przy cenie 300kk za 100 sm to jakies 18 godzin robienia samych odłamków :D no oczywiście żeby to robić trzeba mieć jako takie eq. Ale żeby na nie zarobić trzeba robić odłamki bo to jedyne sensowne źródło zarobku. No albo czekać od eventu do eventu i liczyć że coś sie uda.Więc cała gra sprowadza się do farmienia odłamków od rana do wieczora :D. no bardzo emocjonujące zajęcie. Teraz pomyśl ile trzeba części eq miec zrobione żeby ustac np w dt na parterze :). No oczywiście dropienie odłamków bez rękawicy z IS to chyba z dwie godziny na 30 sztuk :D. Jak ktos lubi farme to spoko niech sobie tak gra może po roku albo i dwóch będzie miał sensowne eq do pve :) na 75 lvl , zeby potem ustać w grocie:D.
      Chyba nie znasz realiów gry i farmienia yangów nie używająć botów bugów i innego rodzaju błędów gry.
      Ale gdzie tu frajda z gry --- robienie dungów , rajdów triali itp? Czyli całej zabawy , tego co gra ma dawać , ale tu chyba ma byc farma 24h/dobę 7 dni w tygodniu po 3-4 userów na koncie :D
      skoro jedynym zródlem zarobku jest dla Ciebie dropienie odłamków to coś chyba nie halo ;p
    • Ingolf wrote:

Wiwek wrote:

@Ingolf Widaomo cos o bransolecie harmonii i innych ślubnych itemkach czy zostana naprawione?
      Dowiem się w poniedziałek, bo wiem, że było to już jakiś czas temu testowane.
      Juz wtorek i co @Ingolf dowiedziales sie czegos? pewnie dopiero za jakis tydzien moze 2miesiace sie czegos dowiesz.. badz sie wypowiesz

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
      :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF
    • Wiwek wrote:

Ingolf wrote:

Wiwek wrote:

@Ingolf Widaomo cos o bransolecie harmonii i innych ślubnych itemkach czy zostana naprawione?
      Dowiem się w poniedziałek, bo wiem, że było to już jakiś czas temu testowane.
      Juz wtorek i co @Ingolf dowiedziales sie czegos? pewnie dopiero za jakis tydzien moze 2miesiace sie czegos dowiesz.. badz sie wypowiesz
      z tego co zauwazylem to jego metoda na rozwiazywanie problemow jest taka; "przeczekac miesiac, moze problem sam sie rozwiaze". Nie wymagalbym od niego za duzo :rofl:
    • kriss311 wrote:

CloneSepak wrote:

Jasne stary 4 godziny dziennie robić odłamki żeby potem zrobic może jeden ant onyks i sprzedać za 70kk czyli przy cenie 300kk za 100 sm to jakies 18 godzin robienia samych odłamków :D no oczywiście żeby to robić trzeba mieć jako takie eq. Ale żeby na nie zarobić trzeba robić odłamki bo to jedyne sensowne źródło zarobku. No albo czekać od eventu do eventu i liczyć że coś sie uda.Więc cała gra sprowadza się do farmienia odłamków od rana do wieczora :D. no bardzo emocjonujące zajęcie. Teraz pomyśl ile trzeba części eq miec zrobione żeby ustac np w dt na parterze :). No oczywiście dropienie odłamków bez rękawicy z IS to chyba z dwie godziny na 30 sztuk :D. Jak ktos lubi farme to spoko niech sobie tak gra może po roku albo i dwóch będzie miał sensowne eq do pve :) na 75 lvl , zeby potem ustać w grocie:D.
      ty ale sluchaj po 1 nikt ci nie kazal tu grac;) sa inne servery nie mowie tu o privach bo to inna bajka ale byl eventowy na 2 miechy jest java albo znajdz inna gre;)

po 2 kazdy ma dostep do tego samego skoro ktos gral pare lat temu i ma te eq ma postacie to ty zeby go dogonic chciales poswiecic rok? czy dwa? no stary nie oszukujmy sie;p znam realia gry i wiem na czym zarabiac sam nie robie zadnych bosow typu razador meley nemere zodiak a jakos zarabiam;p tu sie rozchodzi o jedna prosta rzecz gdyby ludzie nie placili na isa skoro taki zly gf myslalo by ty cos sie dzieje... trzeba zmian;p a skoro ludzie placa czyli im to odpowiada to po co maja cos zmieniac;)?