Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Wiem, że trochę reklama, ale jakby ktoś chciał zobaczyć moje podsumowanie z Jemioły, czyli spojrzenie postaci ze 105 lvlem oraz zerknąć co wyniosłem z serwera i co było okej, a co było nie tak i wymaga zmiany to zapraszam. Link do mojego kanału w sygnaturze zostawiłem. Jeżeli administracja uzna post za niesłuszny tutaj to proszę o skasowanie.
      Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
      :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara? :w00t:
      youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:
    • Art wrote:

PrisonBreak17 wrote:

Czyżby kolejny bug? Znowu ktoś sobie "Stworzył nieskończoną ilość wonów" i wyciszamy sprawę ?
      Tutaj raczej społeczność turecka jest bardziej kreatywna ;) Wiem na chwilę obecną, że banki zostały wyłączone w kilku krajach, w tym naszym.
      Szkoda, że technicy GF nie są tak kreatywni jak społeczność turecka i smoka nie potrafią naprawić od ponad 2 miesięcy. Może by im Turcja w tym pomogła ?( Wiadomo coś o tym smoku?
    • Nie mowcie mi, ze trzeba bylo siedziec na wierzchowcu zeby go przeniesc...
      AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
      BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
      Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
      DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
      Madrazo-Dagger-35lvl OFF
      Braveran-BM-35lvl OFF
      Cabba - New wp 55lvl Negros power
      Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)
    • A peta na plecy brac czy gdzie ten specjalny slot? xd akurat nie mialem peta ale ciekawe jak to rozwiazali. Szkoda mi tego mannu na 30 dni xd
      AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
      BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
      Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
      DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
      Madrazo-Dagger-35lvl OFF
      Braveran-BM-35lvl OFF
      Cabba - New wp 55lvl Negros power
      Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)
    • Lucjusz wrote:

Wiem, że trochę reklama, ale jakby ktoś chciał zobaczyć moje podsumowanie z Jemioły, czyli spojrzenie postaci ze 105 lvlem oraz zerknąć co wyniosłem z serwera i co było okej, a co było nie tak i wymaga zmiany to zapraszam. Link do mojego kanału w sygnaturze zostawiłem. Jeżeli administracja uzna post za niesłuszny tutaj to proszę o skasowanie.
      Bardzo fajny filmik, super zrobiona ocena serwera. Pozdrawiam i życzę udanego czwartku.
      Kodzottsu jest tylko jeden :).
    • patrząc na wszystko z perspektywy czasu, to kiedyś gra dawała nieco przyjemności teraz stawia warunki albo ładujesz albo orasz cały dzień by coś mieć. Kiedyś było inaczej wiadomo czasy się zmieniają ale czy na pozytywne to już niech każdy sam sobie odpowie.

• JestMoc wrote:

patrząc na wszystko z perspektywy czasu, to kiedyś gra dawała nieco przyjemności teraz stawia warunki albo ładujesz albo orasz cały dzień by coś mieć. Kiedyś było inaczej wiadomo czasy się zmieniają ale czy na pozytywne to już niech każdy sam sobie odpowie.
      Tutaj ja się nie zgodzę. Większości graczy którzy mówią "kiedyś to było lepiej" nie pamięta już masy błędów(tak wiem, teraz też jest masa ale większość starych zniknęła). Kiedyś żeby expić w v2 MUSIAŁEŚ wydać kasę na IS a teraz nie ma takiej potrzeby.
      Bronie dla młodych bohaterów i skrzynka ucznia też dużo zmieniły. Skoro na 1szym poziomie z samą bronią dla młodych i czarnym koniu z rybaka (nic więcej na postaci poza itemami ze skrzynki) idzie ubić metka bitwy to jednak poszło to do przodu..
      Co do przyjemności to zależy... przyjemność dawniej była jeżeli ktoś jej szukał, teraz jest podobnie.
      Warunki się nie zmieniły, zmieniły się czasy! Nie było dawniej petów, nie było dużo możliwości(nie twierdzę, że teraz jest ich ogrom).

,,The hunter is NOTHING without the hunt"
      ~Ilidian Stormrage

Lorint to mój najlepszy klient na pierogi! :phatgrin:
    • Xarrion wrote:

JestMoc wrote:

patrząc na wszystko z perspektywy czasu, to kiedyś gra dawała nieco przyjemności teraz stawia warunki albo ładujesz albo orasz cały dzień by coś mieć. Kiedyś było inaczej wiadomo czasy się zmieniają ale czy na pozytywne to już niech każdy sam sobie odpowie.
      Tutaj ja się nie zgodzę. Większości graczy którzy mówią "kiedyś to było lepiej" nie pamięta już masy błędów(tak wiem, teraz też jest masa ale większość starych zniknęła). Kiedyś żeby expić w v2 MUSIAŁEŚ wydać kasę na IS a teraz nie ma takiej potrzeby.Bronie dla młodych bohaterów i skrzynka ucznia też dużo zmieniły. Skoro na 1szym poziomie z samą bronią dla młodych i czarnym koniu z rybaka (nic więcej na postaci poza itemami ze skrzynki) idzie ubić metka bitwy to jednak poszło to do przodu..
      Co do przyjemności to zależy... przyjemność dawniej była jeżeli ktoś jej szukał, teraz jest podobnie.
      Warunki się nie zmieniły, zmieniły się czasy! Nie było dawniej petów, nie było dużo możliwości(nie twierdzę, że teraz jest ich ogrom).
      to co wymieniłeś jest tylko udogodnieniem dla nowych graczy których ja nie widzę. Nie twierdzę, że kiedyś było lepiej tylko, że było inaczej jeżeli uważasz, że kiedyś gra była zbyt materialną bo musiałeś kupić przepustki. To rozumiem, że teraz nie musisz na nic wydawać bo wszystko masz. Błędy były od zawsze i na zawsze pozostaną to akurat już kwestia przyzwyczajenia bo to GF nam wmówił, że te błędy to normalność.

• JestMoc wrote:

Xarrion wrote:

JestMoc wrote:

Tutaj ja się nie zgodzę. Większości graczy którzy mówią "kiedyś to było lepiej" nie pamięta już masy błędów(tak wiem, teraz też jest masa ale większość starych zniknęła). Kiedyś żeby expić w v2 MUSIAŁEŚ wydać kasę na IS a teraz nie ma takiej potrzeby.Bronie dla młodych bohaterów i skrzynka ucznia też dużo zmieniły. Skoro na 1szym poziomie z samą bronią dla młodych i czarnym koniu z rybaka (nic więcej na postaci poza itemami ze skrzynki) idzie ubić metka bitwy to jednak poszło to do przodu..Co do przyjemności to zależy... przyjemność dawniej była jeżeli ktoś jej szukał, teraz jest podobnie.
      to co wymieniłeś jest tylko udogodnieniem dla nowych graczy których ja nie widzę. Nie twierdzę, że kiedyś było lepiej tylko, że było inaczej jeżeli uważasz, że kiedyś gra była zbyt materialną bo musiałeś kupić przepustki. To rozumiem, że teraz nie musisz na nic wydawać bo wszystko masz. Błędy były od zawsze i na zawsze pozostaną to akurat już kwestia przyzwyczajenia bo to GF nam wmówił, że te błędy to normalność.
      Co prawda to prawda ;d ale sam fakt, że wszystko idzie do przodu :P
      Niestety wszystkiego czego bym chciał nie mam ale nie żałuję:P Ale moim zdaniem gra poza zmianami które są na plus bądź wręcz przeciwnie dalej jest tym samym. Więc co do samej przyjemności to wynika (znowu podkreślę, że moim zdaniem xd), że po prostu gracze albo wszystko w co targetowali zrobili i wkradła się zbyt wielka rutyna bo to do czego dążyli dawniej było dla nich mega osiągnięciem a dzisiaj jest po prostu nudnym zajęciem które mogą zrobić z palcem w ...
      Ale warto pamiętać, że co dla jednych jest nudne to dla innych może być przyjemne :P
      Dla jednych sam system PvP jest nudny i zbędny a dla innych to jest to coś co kochają robić w metku i czekają aż będzie jakiś dym.
      Podobnie jest z PvE/PvM(jak zwał tak zwał) chociaż w tym przypadku to jest według mnie z jednej strony wszechstronne a z drugiej ograniczone.

,,The hunter is NOTHING without the hunt"
      ~Ilidian Stormrage

Lorint to mój najlepszy klient na pierogi! :phatgrin:
    • Display Spoiler

Xarrion wrote:

JestMoc wrote:

Xarrion wrote:

JestMoc wrote:

Tutaj ja się nie zgodzę. Większości graczy którzy mówią "kiedyś to było lepiej" nie pamięta już masy błędów(tak wiem, teraz też jest masa ale większość starych zniknęła). Kiedyś żeby expić w v2 MUSIAŁEŚ wydać kasę na IS a teraz nie ma takiej potrzeby.Bronie dla młodych bohaterów i skrzynka ucznia też dużo zmieniły. Skoro na 1szym poziomie z samą bronią dla młodych i czarnym koniu z rybaka (nic więcej na postaci poza itemami ze skrzynki) idzie ubić metka bitwy to jednak poszło to do przodu..Co do przyjemności to zależy... przyjemność dawniej była jeżeli ktoś jej szukał, teraz jest podobnie.Warunki się nie zmieniły, zmieniły się czasy! Nie było dawniej petów, nie było dużo możliwości(nie twierdzę, że teraz jest ich ogrom).
      Co prawda to prawda ;d ale sam fakt, że wszystko idzie do przodu :P Niestety wszystkiego czego bym chciał nie mam ale nie żałuję:P Ale moim zdaniem gra poza zmianami które są na plus bądź wręcz przeciwnie dalej jest tym samym. Więc co do samej przyjemności to wynika (znowu podkreślę, że moim zdaniem xd), że po prostu gracze albo wszystko w co targetowali zrobili i wkradła się zbyt wielka rutyna bo to do czego dążyli dawniej było dla nich mega osiągnięciem a dzisiaj jest po prostu nudnym zajęciem które mogą zrobić z palcem w ...
      Ale warto pamiętać, że co dla jednych jest nudne to dla innych może być przyjemne :P
      Dla jednych sam system PvP jest nudny i zbędny a dla innych to jest to coś co kochają robić w metku i czekają aż będzie jakiś dym.
      Podobnie jest z PvE/PvM(jak zwał tak zwał) chociaż w tym przypadku to jest według mnie z jednej strony wszechstronne a z drugiej ograniczone.

każdy ma swoje zdanie i swój światopogląd na różne sprawy związane z tą grą i szkoda czasu na dalsze rozkminianie tych spraw dla jednych jest spoko dla innych może już niekoniecznie.

Moderator Ascoran:
      Schowałem cytaty w spoiler.

• HatJakTnie wrote:

Witold001 wrote:

Aleee, wy wiecie, że każda aktualizacja jest pod IS?
      - Szarfy - IS w końcu najszybciej tam zrobić :)
      - Alchemia - fasolki zielone / zmianki do alchemi / cor dragonisy
      - Zwierzak domowy - odżywka bez której sobie możesz .... / klatka transportowa
      - Pet zwykły - Skrzynki w IS
      - Dodanie Likana - IS ( zmianki by mixować eq na nową klasę )
      - Nowe bronie / zbroje - IS - podręczniki kowala....
      - Aukcje błyskawiczne - IS
      - Szkło handlu - IS
      - Nowy rodzaj sklepów - IS
      - Kostiumy wpierw 30 dni potem 15 dni - aby w IS'a ładować jak najwięcej
      - Przyspieszenie biologa - IS
      - 4 strony w eq - IS
      - Rozszerzenie magazynu - IS
      - Lizak / amulet nazara - IS
      Więcej wam trzeba?
      to teraz wymień co dodali a nie jest pod isa :D
      bez IS'a dodali:
      - Broń młodego bota
      - Zmiane ch ..... którą usuneli
      - talizman którego można ulepszyć do +200 XDDD
      - Yyyyyy, więcej nie pamiętam.
    • Witold001 wrote:

Aleee, wy wiecie, że każda aktualizacja jest pod IS?
      - Szarfy - IS w końcu najszybciej tam zrobić :)
      - Alchemia - fasolki zielone / zmianki do alchemi / cor dragonisy
      - Zwierzak domowy - odżywka bez której sobie możesz .... / klatka transportowa
      - Pet zwykły - Skrzynki w IS
      - Dodanie Likana - IS ( zmianki by mixować eq na nową klasę )
      - Nowe bronie / zbroje - IS - podręczniki kowala....
      - Aukcje błyskawiczne - IS
      - Szkło handlu - IS
      - Nowy rodzaj sklepów - IS
      - Kostiumy wpierw 30 dni potem 15 dni - aby w IS'a ładować jak najwięcej
      - Przyspieszenie biologa - IS
      - 4 strony w eq - IS
      - Rozszerzenie magazynu - IS
      - Lizak / amulet nazara - IS
      Więcej wam trzeba?
      Wszystko fajnie tylko każda zmiana od początku czyli od 2007 roku była pod IS więc muszę Ci powiedzieć że Ameryki to ty nie odkryłeś :rofl: więc dziwi mnie to że przez tyle lat jeszcze do tego wszyscy nie przywykli tylko narzekają ale i tak grają dalej.
      :57: Tasmania :57:
      Keira19 :love: 120lvl (WP) :jinno:
      Skrabi19 :thumbsup: 120lvl (BM) :jinno:
      GG:11154504