Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Masakra co się dzieje z tą grą. Pomijam aktualizacje które skutecznie zniechęcają graczy do gry, ale żeby nawet nie dało się głupiego sklepu w m1 postawić bo co chwile wywala? To samo z przerwami technicznymi. Człowiek wyjeżdża z domu na cały dzień i rano stawia sklepik i zaraz się dowiaduje że jest niezapowiedziana przerwa techniczna... Szczeniaki chodzą po 70-80kk a śmieszny limit 2kkk w eq powoduje że co chwile trzeba czyhać czy czasem coś nie zeszło i znowu stawiać od nowa. To samo z wonami, jak ktoś ma lepsze eq to pare sklepów musi stawiać.
    • Nie moge się zalogować halo zmiana kanału halo Hans?!
      Koło z corami laguje serwer?

matel wrote:

Ty ART inteligentny czlowieku od metina powiedz ty mi czy te mixy do alchemi to dodaja wogole 3b czy tylko 1 i nic wiecej jak ma wygladac tak mixowanie alchemi to lepsza stara 20 mixow i tylko 3x dodalo 1b to kur szybciej w kostium wbije 3b niz alchemie wez zepnij dupke i ogarnij tam sie bo wprowadziles syf totalny i niepotrafisz nawet odp na proste pytania z ciebioe taki gracz i znawca jak zemnie mnich :}
      HyHy Te zmianki są z ty B i te mnie troche też zastanawia.
      Możliwe że wprowadzą zmianki do is jak już bedą wyborne miks które dadzą raz na 10 3b za jakieś 99sm a potrzeba ich 27 na wybornego :D
      OK :mkay:
      TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing: :cursing: :cursing:
    • HatJakTnie wrote:

Obora13 wrote:

HyHy Te zmianki są z ty B i te mnie troche też zastanawia.Możliwe że wprowadzą zmianki do is jak już bedą wyborne miks które dadzą raz na 10 3b za jakieś 99sm a potrzeba ich 27 na wybornego :D
      27 to na znakomitego trzeba XD
      Ano.. ja nie jestem bogaczem i przejrzystego jedynie jadeitka mixuję-na razie na jakieś 10 prób 2x 1 bon dodało:) To już lekko licząc 30 won na mixy same poszło,i dalej nic. Na przejrzysty:DD Strach pomyśleć ile będzie kosztowało wymixowanie takiego znakomitego,bo o wybornym to chyba nie ma co myśleć w ogóle:) Dobrze że rubin chociaż wbił perf od razu:)
      :shinsoo:
      Solar-NEGROS-ETOLIN-i.. zajrzę czasem tutaj zobaczyć czy warto wracać:)
      Powodzenia ludki,jeśli dajecie radę to bawcie się dobrze:)

Jednak nie warto-bez powrotu.. szkoda,bo to była fajna gra. Kiedyś..
    • Miki124 wrote:

Kiedy biedni posiadacze internetu z orange dostaną zezwolenie na wejście na serwer
      Podłącze się do pytania.
      W ostatnich 2 miesiącach jest taki 4-5 dzień gdzie nie można w grze praktycznie nic zrobić.
      Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.
    • VIII wrote:

Na razie zostawcie te mixy. Zobaczycie, że za kilka miesięcy będą po 5-10kk zawsze tak było z nowymi itemami.
      Pewnie tak,bo jeśli wejdą do IS to polecą z ceny mocno na shopkach. Ale nie wiem czy wytrzymam jeszcze kilka miesięcy,bo coraz mniej mnie ta gra bawi,a coraz bardziej zaczyna drażnić:D A jeśli szala się przeważy to po ptokach będzie:D Póki co jeszcze kilka osób gra,i można pogadać czy coś,ale.. nic nie jest wieczne.
      :shinsoo:
      Solar-NEGROS-ETOLIN-i.. zajrzę czasem tutaj zobaczyć czy warto wracać:)
      Powodzenia ludki,jeśli dajecie radę to bawcie się dobrze:)

Jednak nie warto-bez powrotu.. szkoda,bo to była fajna gra. Kiedyś..
    • @Ingolf jest 21:15 od ponad 3 godzin użytkownicy internetu orange mają problemy z zalogowaniem się do gry. Czy niemcy zajmują się tym problemem? Czy niemcy zamierzają naprawić ten problem? Czy gf ma technika od metina? Jeżeli niemcy mają problemy z rozwiązaniem tego problemu powiedz, żeby zadzwonili do działu technicznego League Of Legends bądź Twitch.tv oni sobie poradzili z tym problemem dość szybko.
    • Dzieje się bo to wina metina nie orange, wszystko działa jak trzeba technicy wezwani w czasie niby usterki z orange nie mogą nic znaleźć i jeszcze dostajesz rachunek za niesłuszne wezwanie ale takim niby adminom najłatwiej zwalić winę na coś innego i nie naprawiać nic z ich strony, bo po co skoro to nie ich wina, a problemy zaczęły się nie z powodu ich nieudolnego usprawniania gry
    • @Ascoran jak tam logowanie i WINA ORANGE? Jutro środa Panie Skrybo GFu. Nie zapomnij napisać o panującej sielance w polskiej wersji gry. Że chwalimy zmiany, że gracze w niebo wzięci, że chcą promocji na IS. A na grę się wejść nie da. I najprościej powiedzieć że to wina orange. Liga i twitch sie dogadali w sekunde GF nie. Czy ktoś z teamu ma JAJA żeby cokolwiek napisać o tym co się wydarzyło w tym tygodniu? Może jakieś statystyki ilu graczy ubyło. Gdzie Art który nic złego nie widział w tym że przedmioty z pierwszej aukcji błyskawicznej dostaliśmy po miesiącu? Z alchemią i końcem gry połowy serverów też ni widzi nic złego ? Z tym że sie zalogować do gry nie można też? Zabraliście graczom wszystko zamiast zająć się bugami i botami. Wyłączyć biologa umiecie na poli a boty wyłączyć już nie. ŻENADA rok 2019 a GF zachowuje się jak prymitywni ludzie. Jak nie @Art to może kto inny weźmie na siebie ciężar i zmierzy się z tą okrutną rzeczywistością? @Santonia? Ktokolwiek? Otwierasz dozo metin wywala do pulpitu. Nie można zalogować. Są dramatyczne lagi. Nie sądziłem że GF takie niespodzianki szykuje na początek tego roku.
      Mikropłatności 2k19
    • incognitoUNBAN wrote:

@Ascoran jak tam logowanie i WINA ORANGE? Jutro środa Panie Skrybo GFu. Nie zapomnij napisać o panującej sielance w polskiej wersji gry. Że chwalimy zmiany, że gracze w niebo wzięci, że chcą promocji na IS. A na grę się wejść nie da. I najprościej powiedzieć że to wina orange. Liga i twitch sie dogadali w sekunde GF nie. Czy ktoś z teamu ma JAJA żeby cokolwiek napisać o tym co się wydarzyło w tym tygodniu? Może jakieś statystyki ilu graczy ubyło. Gdzie Art który nic złego nie widział w tym że przedmioty z pierwszej aukcji błyskawicznej dostaliśmy po miesiącu? Z alchemią i końcem gry połowy serverów też ni widzi nic złego ? Z tym że sie zalogować do gry nie można też? Zabraliście graczom wszystko zamiast zająć się bugami i botami. Wyłączyć biologa umiecie na poli a boty wyłączyć już nie. ŻENADA rok 2019 a GF zachowuje się jak prymitywni ludzie. Jak nie @Art to może kto inny weźmie na siebie ciężar i zmierzy się z tą okrutną rzeczywistością? @Santonia? Ktokolwiek? Otwierasz dozo metin wywala do pulpitu. Nie można zalogować. Są dramatyczne lagi. Nie sądziłem że GF takie niespodzianki szykuje na początek tego roku.
      To poczekaj jeszcze chwilę, to sie dopiero zdziwisz XD

LINK DO MOJEGO KANAŁU YT :)
      ZURIEL YT
    • /Zuriel/ wrote:

incognitoUNBAN wrote:

@Ascoran jak tam logowanie i WINA ORANGE? Jutro środa Panie Skrybo GFu. Nie zapomnij napisać o panującej sielance w polskiej wersji gry. Że chwalimy zmiany, że gracze w niebo wzięci, że chcą promocji na IS. A na grę się wejść nie da. I najprościej powiedzieć że to wina orange. Liga i twitch sie dogadali w sekunde GF nie. Czy ktoś z teamu ma JAJA żeby cokolwiek napisać o tym co się wydarzyło w tym tygodniu? Może jakieś statystyki ilu graczy ubyło. Gdzie Art który nic złego nie widział w tym że przedmioty z pierwszej aukcji błyskawicznej dostaliśmy po miesiącu? Z alchemią i końcem gry połowy serverów też ni widzi nic złego ? Z tym że sie zalogować do gry nie można też? Zabraliście graczom wszystko zamiast zająć się bugami i botami. Wyłączyć biologa umiecie na poli a boty wyłączyć już nie. ŻENADA rok 2019 a GF zachowuje się jak prymitywni ludzie. Jak nie @Art to może kto inny weźmie na siebie ciężar i zmierzy się z tą okrutną rzeczywistością? @Santonia? Ktokolwiek? Otwierasz dozo metin wywala do pulpitu. Nie można zalogować. Są dramatyczne lagi. Nie sądziłem że GF takie niespodzianki szykuje na początek tego roku.
      To poczekaj jeszcze chwilę, to sie dopiero zdziwisz XD
      a co masz juz jakies przecieki ? :D
      Mikropłatności 2k19
    • koromysiel wrote:

Ja wam powiem jedno. Do tej pory miałem mieszane uczucia odnośnie grania dalej, ale ta aktualizacja i te ostanie problemy z rękawiczkami marmurami itp. bardzo mi pomogły w podjęciu decyzji :) Już się wyprzedaje. A jaka ulga 8o No ile można znosić ten cyrk :cursing: . Co za dużo to i koń nie pociągnie.
      Dziś piszesz tak, a za Tydzień będziesz grał "na całego"
    • Mein wrote:

możecie powiedzieć czemu takie lagi 10 razy trzeba sie logować, żeby sie zalogować, ale co z tego ze sie zaloguje jak mega lagi na 10 sec ping chyba 5000 i wywala!!!!!!!!
      mam to samo, coś się popsuło expiłem szamana i zaczęło się zacinać i wywalać całkowicie z gry bez możliwości zalogowania
      GF poblokowało porty czy hosty graczom używającym internetu z Oragne czy jak? bo przełączenie się na LTE z telefonu pomaga