Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nyarr wrote:

Na 106 lvl na jednym radku wyciągam 150-200 chorągiewek, alchemię tak samo robię podczas jednego wypadu. Jakoś nie odczuwam różnicy sporej w dropie, wręcz z jednego radka dostać 4 bodzie? Od 3 miesięcy tak nie miałem. Z metków w lesie bodzia nie widziałem od 3 miesięcy :D
      Dużo teorii mało sensu (kiedyś z kolegą uważaliśmy że lepszy jest drop przy 3 wbitych kulkach expa, polecam sprawdzić)
      to moze brzmiec zabawnie ale mam 3 kulki expa i drop na razadorze sypie mi normalnie a na dropku 55 nic nie leci

Podkrecenie dmg mobow i nerf poli nawet nie skomentuje
    • Miki124 wrote:

Nyarr wrote:

Na 106 lvl na jednym radku wyciągam 150-200 chorągiewek, alchemię tak samo robię podczas jednego wypadu. Jakoś nie odczuwam różnicy sporej w dropie, wręcz z jednego radka dostać 4 bodzie? Od 3 miesięcy tak nie miałem. Z metków w lesie bodzia nie widziałem od 3 miesięcy :D
      Dużo teorii mało sensu (kiedyś z kolegą uważaliśmy że lepszy jest drop przy 3 wbitych kulkach expa, polecam sprawdzić)
      to moze brzmiec zabawnie ale mam 3 kulki expa i drop na razadorze sypie mi normalnie a na dropku 55 nic nie leci

Podkrecenie dmg mobow i nerf poli nawet nie skomentuje
      Ale jak to? Nastały zmiany, a Ty wciąż nie jesteś zadowolony? Meh
    • Z tym że oni znają sytuację które są im zgłaszane, ale najwidoczniej tylko klasyfikują co ma być naprawione a co nie skoro tylko część jest naprawiana.
      Stereotyp ? Raczej odpowiedz tkwi w 1 moim zdaniu teraz jaki to stereotyp :)
      Sens jaki ma dropienie całego ekwipunku ? To że jak lecą przykładowe bodzie to kto poświęci 8h dropu na wydropienie 3 z metka ?
      Już dawno powinni wprowadzić % szansę na dany item eventowy, gdzie przykładem na zdobycie Manii ma np.15% a bodzia 40%. To robi różnice, ale o zmianach można marzyć i o nic mówić, ale nie na nie liczyć.

"Nie chcesz nie kupujesz" i to masz rację ale tylko z jednym, że ja nie zasilam portfela GF i wszystko zdobywam w grze co potrzebuje. Tylko problem leży w tym że promocje w IS są praktycznie codziennie, a najważniejsze bugi czy zmiany na urozmaicenie gry to jak pierwsza gwiazdka na święta.
    • Beatles wrote:

Gra z której ciągle nie umiecie wyciągać wniosków. Gf robi co chce a wy? Ładujecie kręcąca się monetę i zadowolenie od ucha do ucha. Jeszcze ciągle marudzenie bo to bo tamto.
      Finansowanie is jest dobrowolne a to, że domagacie się z takiego tytułu napraw jest (....).
      Może teraz coś dotrze jeszcze do kogoś i się obudzi. Gf nie chce aby graczowi przyjemnie się grało i miło spędzał czas a przy okazji zostawił zasłużone datki tylko na siłe was graczy zmusza, ponieważ bez isu w tej grze się już totalnie nie da zrobić nic. Co do dropu to nawet rękawica z isu już nic wam nie daje. Wniosek wyciągnąć i podjąć stosowne kroki.
      Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie w to grać po takim czymś.
      GF nigdy się nie nauczy :) To jak z podatkami -- jedni ciągle podnoszą a inni uszczelniają żeby bilans sie zgadzał :)

Nyarr wrote:

Ja wiem ze drop jest lepszy jak wstaniesz rano z łózka prawa nogą okręcisz się 3 razy w prawo .... itd. itp.-- polecam sprawdzić :)

To już sie robi żałosne a nie zabawne jakieś dziwne teorie :) Drop skopany najlepiej sprawdzić na metkach z których powinno leciec ku oraz kd na rękawicy z is z kazdego a teraz mam czasem że leci samo ku :) więc tyle w kwestii uzasadnienia teorii (mało tego mam rękawice z is i tą ze skrzyni na 50 lvl ) I do tej pory w DT odłamki średnio dropiłem w ciagu 20 minut i 10 pelerynek a teraz 40 minut i 20 pelerynek wiec chyba wszystko jasne.
    • no moze uzbierać by sie dało tylko jak by wymieniać było można po więcej albo przekazywać te chorągiewka a takt uważam ze ten event wo gole sensu niema chyba ze ktoś expi to ma radość z tych trocikow . narazie to tylko w is daja codziennie cos innego tym sie zajmują na okrągło a zrobić dla gracza na 12 urodziny gry cos dobrego to nie odwalony event na szybko i tyle peta z is dali 20% do doświadczenia tego nawet nie poczujesz jak expisz hehe zalosne zagrywki szkoda slow jaka patologia sie dzieje na polskim metinie nie gralem pare lat gram od 2 miesięcy i błędem byl powrot
    • Bamus wrote:

Z tym że oni znają sytuację które są im zgłaszane, ale najwidoczniej tylko klasyfikują co ma być naprawione a co nie skoro tylko część jest naprawiana.
      Sens jaki ma dropienie całego ekwipunku ? To że jak lecą przykładowe bodzie to kto poświęci 8h dropu na wydropienie 3 z metka ?
      Już dawno powinni wprowadzić % szansę na dany item eventowy, gdzie przykładem na zdobycie Manii ma np.15% a bodzia 40%. To robi różnice, ale o zmianach można marzyć i o nic mówić, ale nie na nie liczyć.

"Nie chcesz nie kupujesz" i to masz rację ale tylko z jednym, że ja nie zasilam portfela GF i wszystko zdobywam w grze co potrzebuje. Tylko problem leży w tym że promocje w IS są praktycznie codziennie, a najważniejsze bugi czy zmiany na urozmaicenie gry to jak pierwsza gwiazdka na święta.
      Gierka chcąc nie chcąc musi na siebie zarabiać, i nikt nikogo nie zmusza do zakupów w itemshopie. Od dłuższego czasu walczyli z botami, i aktualnie na serwerze są znikome ilości (Ale Wy i tak powiecie, że GF nie robi nic w kierunku poprawy gry)
      Jeśli szansa na wydropienie bodzia jest taka, a nie inna, to równie dobrze mógłbyś/mogłabyś sobie ten event odpuścić! Ten, kto będzie chciał wydropić sobie bodzia z tak małym procentem ten da radę;)

Miki124 wrote:

no moby-bosy jedna sztuczna inteligencja ale jak razador mnie zdjal na strzala to az z krzesla spadlem xd
      To chyba pora podreperować nieco ekwipunek :)

Altezza wrote:

Miałbyś balans nowa alchemia która daje siłę na żywioł i talizmany a są głupoty grając bodziakiem bez odpowiedniego eq na las czy grotę i bez wsparcia kostiumów z rynku jest klapa :(
      To zdobądź kostiumy z rynku, zmixuj odpowiednie eq...

Moderator Ascoran:
      Połączyłem posty.
    • Chmielu98 wrote:

Bamus wrote:

Z tym że oni znają sytuację które są im zgłaszane, ale najwidoczniej tylko klasyfikują co ma być naprawione a co nie skoro tylko część jest naprawiana.

Gierka chcąc nie chcąc musi na siebie zarabiać, i nikt nikogo nie zmusza do zakupów w itemshopie. Od dłuższego czasu walczyli z botami, i aktualnie na serwerze są znikome ilości (Ale Wy i tak powiecie, że GF nie robi nic w kierunku poprawy gry)Jeśli szansa na wydropienie bodzia jest taka, a nie inna, to równie dobrze mógłbyś/mogłabyś sobie ten event odpuścić! Ten, kto będzie chciał wydropić sobie bodzia z tak małym procentem ten da radę;)
      Jeśli skopali to od groty w górę i Dungi , to może powinni też podkręcić mocniejszy DMG do tego stopnia ze zwykły drop na bocie taki jak w świątyni się nie opłaca bo potrzebujesz do niego kostiumu : ) czemu tylko wzwyż jest gorzej .

OK można zostawić lokacje na BO / V1V2V3 i te M2 ale reszta ? wszystko podkręcić tak żeby jednak bot nie mógł tam stać bez kostiumu :) to byłby sztos

Chmielu98 wrote:

Altezza wrote:

Miałbyś balans nowa alchemia która daje siłę na żywioł i talizmany a są głupoty grając bodziakiem bez odpowiedniego eq na las czy grotę i bez wsparcia kostiumów z rynku jest klapa :(
      To zdobądź kostiumy z rynku, zmixuj odpowiednie eq...
      Walczę z tym : )
    • Pozwolę sobie zacytować:

Art wrote:

PRZERWA TECHNICZNA 28.01.2019 (poniedziałek)
      start ok. 12:00
      Prace techniczne związane z problemami dotyczącymi Eventu urodzinowego
      Zespół Metin2.pl

Uwaga: Przerwa techniczna zostanie przeprowadzona we wszystkich krajach.

Oznacza to, że nie mamy możliwości ustalenia godziny zakończenia prac. Będziemy informować Was na bieżąco.
      @Art pionku kolorowy napisz wprost że nie działała kopalnia cor draconis, a nie że przejmujecie się jakimś eventem :stick:
    • Chmielu98 wrote:

Bamus wrote:

Gierka chcąc nie chcąc musi na siebie zarabiać, i nikt nikogo nie zmusza do zakupów w itemshopie. Od dłuższego czasu walczyli z botami, i aktualnie na serwerze są znikome ilości (Ale Wy i tak powiecie, że GF nie robi nic w kierunku poprawy gry)Jeśli szansa na wydropienie bodzia jest taka, a nie inna, to równie dobrze mógłbyś/mogłabyś sobie ten event odpuścić! Ten, kto będzie chciał wydropić sobie bodzia z tak małym procentem ten da radę;)

Znikome ilości botów. POLECAM wejść na serwer Jawa i wtedy napisać jeszcze raz post o botach. Zmienisz szybko zdanie co GF robi w tym kierunku :)

Odpuścić event. I o tym właśnie mówię tylko widocznie tego nie widzisz. Że przy obecnych eventach wychodzi na to że prawie codziennie eventy sobie trzeba odpuszczać :)
    • Istnieje taka niepisana zasada...żeby coś brać trzeba coś dawać od siebie.
      Szczytem bezczelności jest promocja na cory, następnie koło i po drodze HH...po aktualizacji której nikt nie chciał. Żeby nie było,że jestem osobą stratną, bo z moim lajtowym graniem godzinkę wieczorem to nawet pełnego koła matowej nie miałem. Zwyczajnie rozumiem te osoby, bo kiedyś też przez nieprzemyślane aktualizacje, które zniszczyły to na co się bardzo długo pracowało zakończyłem przygodę z tą grą po 5 latach.
      Nie rozumiem jak można dawać nowe aktualizacje kiedy stare błędy są nienaprawione i tak bardzo wpływają na jakość rozgrywki. Lepiej dawać kolejny update który jeszcze bardziej wszystko pokomplikuje.
      Każdy o tym wie,że firma jest nastawiona na chęć perfidnego, aroganckiego zysku. Tylko śrubę przykręcić, taaak...Kowalski pod ścianą, zmusimy go do ładowania kasy. Bzdura! Ludzie nie są głupi!
      Chytry traci podwójnie panie @Art Możesz tam przekazać wyżej zdając raport z ogólnej reakcji społeczności, że przegięli.
      Smok nie działa na etolinie, to jakaś paranoja! Zmiany ch nie działają. Drop w grocie jest okej, został tylko z metków po cichu zmniejszony. Obiektywnie wiem to, chociażby dlatego, że znajomy z którym gram pytał czemu jest taki słaby drop teraz na mapach 90, że nawet nie ma czym peta nakarmić?
      Kiedy GF w końcu zrozumie, że zadowoleni gracze chętniej będą wydawać pieniądze. To tak jak z podatkami...mniejsze podatki=wzrost gospodarczy. Czy to takie trudne? Czy ta gra wymaga takich nakładów żeby działa jak powinna? Paranoja...
      Skoro po tylu latach i tak patologicznych praktykach w prowadzeniu tego projektu wciąż wielu gra w tą grę i wraca do gry to świadczy, że można by naprawdę pociągnąć temat długo i na poziomie.
      Niestety nie z takim podejściem....
    • Chmielu98 wrote:

Danielimo wrote:

Ciekawe co tym razem po przerwie spapraja
      Hahaha, to już zaczyna być śmieszne. Gdyby nie było przerw technicznych, to płakalibyście że nic nie robią w kierunku gry. Jak jest przerwa techniczna mająca na celu poprawę czegoś, to płaczecie że "coś zepsują" XD
      Ostatnie 2miesiace praktycznie kazda przerwa techniczna jest na niekorzysc graczy
      zAKRWAWIONY/NIESAPDRESIE/YAPADRESIE/RAKIETFJUELGG 2814853
    • Bamus wrote:

Chmielu98 wrote:

Bamus wrote:

Znikome ilości botów. POLECAM wejść na serwer Jawa i wtedy napisać jeszcze raz post o botach. Zmienisz szybko zdanie co GF robi w tym kierunku :)

Odpuścić event. I o tym właśnie mówię tylko widocznie tego nie widzisz. Że przy obecnych eventach wychodzi na to że prawie codziennie eventy sobie trzeba odpuszczać :)
      Skoro na Jawie jest wysyp botów to najzwyczajniej w świecie czas zmienić serwer/zacząć nagrywać te boty? Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji.
      Nieprawda, to już zależy od Ciebie. Jeśli chcesz odpuścić event - robisz to. Jeśli nie chcesz - dropisz.
    • Mein wrote:

Chmielu98 wrote:

koro na Jawie jest wysyp botów to najzwyczajniej w świecie czas zmienić serwer/zacząć nagrywać te boty? Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji.
      Nieprawda, to już zależy od Ciebie. Jeśli chcesz odpuścić event - robisz to. Jeśli nie chcesz - dropisz.
      zazwyczaj wypowiada sie ten który na dany temat nie posiada zadnych informacji :D
      O, akurat w tle oglądam Twój film z zakończenia gry
      Tak się składa że nie trzeba mieć pojęcia żeby wywnioskować pewne rzeczy. Wystarczy użyć mózgu!
    • Chmielu98 wrote:

Bamus wrote:

Chmielu98 wrote:

Bamus wrote:

Skoro na Jawie jest wysyp botów to najzwyczajniej w świecie czas zmienić serwer/zacząć nagrywać te boty? Zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji.Nieprawda, to już zależy od Ciebie. Jeśli chcesz odpuścić event - robisz to. Jeśli nie chcesz - dropisz.

Faktycznie, boty szaleją 24/7 a ja mam przez to zmienić serwera. Dobra rada :rofl:
      Nagrywanie botów też nic nie daje bo i tak kończy się dalej tak samo, tutaj trzeba interwencji kontroli serwera która jest regularna.

A co do eventu widzę dalej nie pojmujesz fakty że piszę cały czas o tym że te eventy trzeba cały czas odpuszczać bo warte wgl zainteresowania są może 2-3 przez cały miesiąc.
    • Drogi Chmielu, zgadzam się po części z tobą. Z ta jednak różnicą, że gra która przynosi tyle zysku powinna być lepiej zabezpieczona/dozorowana. Na takim prywatnym serwerku gra sobie więcej ludzi niż na wszystkich serwerach PLa jednocześnie. Co robi GF gdy ktoś wchodzi mu do domu i robi na środku kupę ? NIC.

Dziękuję dobranoc.
    • Już nie wiem co mam Wam napisać, naprawdę. Nie pozostaje Wam nic innego, jak lecieć po mopa, i zetrzeć te łzy myjąc podłogę. Jest wiele ciekawych serwerów prywatnych gdzie liczba graczy na jednym channelu przerasta zbiór graczy z wszystkich serwerów na globalu. Tam nie ma błędów, serwer jest dopracowany, Wasze rękawice działają idealnie, i wszyscy świetnie się bawią. Z mojej strony nasuwa się pytanie - dlaczego po prostu tam nie pójdziecie? Wygodniej Wam jechać GFa na forum? Zasilajcie nadal ich portfele, płaczcie że nie ma zmian, a przerwy techniczne to co? fikcja?
    • Chmielu98 wrote:

Już nie wiem co mam Wam napisać, naprawdę. Nie pozostaje Wam nic innego, jak lecieć po mopa, i zetrzeć te łzy myjąc podłogę. Jest wiele ciekawych serwerów prywatnych gdzie liczba graczy na jednym channelu przerasta zbiór graczy z wszystkich serwerów na globalu. Tam nie ma błędów, serwer jest dopracowany, Wasze rękawice działają idealnie, i wszyscy świetnie się bawią. Z mojej strony nasuwa się pytanie - dlaczego po prostu tam nie pójdziecie? Wygodniej Wam "j*bać" GFa na forum? Zasilajcie nadal ich portfele, płaczcie że nie ma zmian, a przerwy techniczne to co? fikcja?
      Z reguły jak komuś argumenty się kończą to nie ma co napisać :)

Dlaczego global a nie priv ? Może dlatego że ludzie zainwestowali tutaj swój czas , w wielokrotnych przypadkach to czas kilkuletni. A po takim czasie należy się prawo do wyrażenia opinii co jest złe, a co według ogółu graczy zmieni grę na lepsze bądź gorszę.
      A to że GF ma nas ... to inna sprawa. Ale przynajmniej staramy się o jakieś zmiany