Zmiany w grze - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nowy

W UK na forum burza, bo po łączeniu będą tylko 3 channele. U nas pewnie też tak zrobią, bo jak widać 4ch na nowych serwerach się sprawdziły.

EDIT.
      W Turcji będą przeważnie 6ch z wyjątkiem jednego serwera gdzie będzie ich aż 9.

Cytat z tureckiego forum:
      "8- Birleştirme sunucularında kaç tane kanal olacak?
      Başlangıçta sunucu başına altı kanal olması planlanıyor. İstisna: XY sunucusu dokuz kanal içeriyor."

Jutrzejsze łączenie serwerów odbędzie się w Turcji, Hiszpanii,Wielkiej Brytanii,Portugalii,Grecji

Śmiechne jak okaże się, że moje predykcje na 26 listopada się potwierdzą. chociaż pewnie będzie to 22 bądź 29 listopada.
      :51: :jinno: :

200IQBody 75lvl :pump:

Łączenie serwerów odbędzie się 26 listopada 2018r. Róbcie screeny.

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Michu ().

• Nowy

Michu napisał(a):

W UK na forum burza, bo po łączeniu będą tylko 3 channele. U nas pewnie też tak zrobią, bo jak widać 4ch na nowych serwerach się sprawdziły.

EDIT.
      W Turcji będą przeważnie 6ch z wyjątkiem jednego serwera gdzie będzie ich aż 9.

Cytat z tureckiego forum:
      "8- Birleştirme sunucularında kaç tane kanal olacak?
      Başlangıçta sunucu başına altı kanal olması planlanıyor. İstisna: XY sunucusu dokuz kanal içeriyor."

Jutrzejsze łączenie serwerów odbędzie się w Turcji, Hiszpanii,Wielkiej Brytanii,Portugalii,Grecji

Śmiechne jak okaże się, że moje predykcje na 26 listopada się potwierdzą. chociaż pewnie będzie to 22 bądź 29 listopada.
      ciekawe kto będzie miał rację, ja obstawiam bardziej 28.11 od dłuższego czasu, także o piwo?
      DeFaCC ON LvL 118+ :phatgrin:
      Gg: 7753942