Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A mnie odeszła ochota na grę, przez te bilety.
      Czekałem na nie bardzo długi czas, bo chcę swoje EQ ściągnąć z innego serwa, a tutaj żadnej informacji nie było, że pojawiły się wczoraj aż do przerwy technicznej.

Takich rzeczy się nie robi :/ ... Pytanie czy było gdziekolwiek info o pojawieniu się biletów ??!!

Paranoja.

Niby pojawiają się informacje od graczy, że 26 listopada ma być fuzja, team milczy....
      Nikt nie potwierdza, ani zaprzecza informacji.

Eh... masakracja, szczerze samo oczekiwanie na jakąkolwiek informację jest bardziej męczące niż oczekiwanie na fuzję.
    • Wiwek wrote:

A czy osoba odpowiedzialna za informacje dotyczace IS sie wypowiedziala?? bo jakos nie widze aby @Ascoran sie wypowiedzial/zamiescil informacje na temat biletow.. jak to art napisal odpowiedzialnej za to osoby jeszcze nie ma przy biurku...
      Akurat w tym wypadku ta wypowiedź, ze strony Arta dotyczyła bardziej pracowników GF, a nie teamowca. Więc szkoda sobie robić złudne nadzieje.
      Fake happiness is still the worst sadness.
    • Art wrote:

Mleeko wrote:

Właśnie, co z postaciami, na których zakupiony był bilet, a wyświetlał sie komunikat o braku spełnionych wymagań, mimo, że na docelowym serwerze byl wolny slot?
      Z tego co udało mi się ustalić, tylko kilka postaci się nie przeniosło z powodu niespełnionych wymagań. Wolny slot to nie jedyny z wymogów, jest jeszcze gildia, małżeństwo itp.)
      W tym przypadku akurat wszystko było poprawnie. Postać była przygotowana do przygotowana do przenosin, więc tu coś po prostu "nie pykło". No ale nic, nie ma co sprawy tutaj kontynuować. Ticket wysłany, przyjrzycie sie sami.
      Fake happiness is still the worst sadness.
    • Display Spoiler

Art wrote:

Proximus wrote:

@Art długo jeszcze????? Wy w końcu zrozumcie żę MY jako gracze chcemy potwierdzonych i wiarygodnych informacji O WSZYSTKICH ZMIANACH PRZERWACH ITD!!! Z tego co napisałeś wynika @Art że NIE jesteś wiarygodny i jak mamy wierzyć w Twoje inne przekazywane nam informację np na temat fuzji ??? Jeżeli nie posiadacie wiarygodnych i potwierdzonych informacji nie przekazujcie ich w ogóle nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Tymi nie pokrywającymi się informacjami wywołujecie nie potrzebne zamieszanie.
      Dlaczego tak wykrzykujesz? Przerwa techniczna to proces złożony zależny od wielu czynników. Jeśli jest to globalna przerwa techniczna, tych zmiennych jest jeszcze więcej. NIKT Tobie nie poda dokładnej daty zakończenia. Moje estymacje opierają się o informacje jakie uzyskuję od osób, które tę przerwę techniczną prowadzą. Dlatego nie ma co się gorączkować, wystarczy trochę poczekać.

Extaza wrote:

Bug,który już jest od ponad miesiąca, jest poruszany praktycznie codziennie, również od ponad miesiąca. I nie jestem jedynym graczem,który go zauważył, bo jest tych ludzi pełno. Na chacie gry o każdej porze można przeczytać z tym błędem jakiś post. Na szczęście nikomu chyba żadna postać nie znikła, bo ponoć ustrzegło je to,że miały 70 lvl i wyskoczył komunikat, że ta postać nie może zostać skasowana.
      To niech te "pełno ludzi" zbierze się w jednym temacie do tego przeznaczonym i przekaże nam swoje opinie. Niniejszy temat jest dotyczący zmian w grze, a nie błędów technicznych. Do tej pory NIKT nie potrafił potwierdzić nam opisywanego błędu, sami się też z nim nie spotkaliśmy.Zatem jeśli chcesz rzeczowej oceny, proszę zastosuj się do poleceń i nie trać czasu na dyskusje o tym co i jak winno być zrobione.

Extaza wrote:

Pojawił się bug w IS z Yutnorii, nie minęło 40 min od wykrycia BUGu i serwery zostały wyłączone. Bug dotyczył oczywiście strat w portfelu GF
      Masz błędne info. Błąd dotyczył wyłącznie rankingu, który nie został zresetowany przed rozpoczęciem eventu. Nie dopowiadaj sobie historii.Nie wiń mnie za to, że nie zawsze poziom priorytetu wg graczy nie pokrywa się z priorytetem osób odpowiedzialnych za projekt. Jestem tu od przekazywania Waszego głosu, ale ostatecznie wpływ na grę ma ktoś inny.

Extaza wrote:

"Zmiany w grze" - to również odpowiedni dział,aby takie błędy wytykać.
      Otóż nie. Dział Problemów Technicznych nie istnieje dla własnego widzimisię. Zaakceptuj po prostu ten fakt, otwarcie dodatkowej zakładki przecież nie zaboli.

Extaza wrote:

Tak, forum jest od szybkiego komunikowania się. Tej szybkiej komunikacji pomiędzy Nami -Tobą, nie ma. Nawet ostatnio ktoś miał problemy,żeby napisać do Ciebie PW, bo miałeś zapchaną skrzynkę.
      Zależy jak mam rozumieć pojęcie szybkiej komunikacji. Bo o ile można cokolwiek zgłosić na forum/Support, nie oznacza, że nastąpi szybka reakcja osób, które mogą cokolwiek zdziałać w danej kwestii.Co do ilości PW = niestety nie mam wpływu na maksymalną ilość wiadomości, regularnie oczyszczam odbyte rozmowy (ot taka funkcjonalność wbb4).

Wiadomości są policzalne więc liczbę wiadomości,a nie ilość :P a masz!

Naprawione te pdki wreszcie całkowicie? nie chcę ryzykować póki ktoś inny nie sprawdzi :D
      Feniks
      Sura :surabm: 76+ OFF :jinno:
      Ninja: :ninjadag: 76+ OFF :chunjo:
      Lineage 2 EU Core
      Aeore Cardinal 101+/Feoh Soultaker 100+/Elemental Master 80/Doom Cryer 80 OFF (za dużo p2w)
      Etolin
      Ninja: :ninja: 75+ :jinno: niby ON ale jednak pewnie niedługo OFF
    • Oswobodzony wrote:

90% osób jest taka męcząca i frustrująca, że powinno im się nałożyć bany na forum - przynajmniej na 30 dni...

Młode pokolenie bezstresowego wychowania. Czasami się zastanawiam czy grupa ujadaczy na polskiego metina nie korzysta, bądź posiada własne serwery priv...
      To już nie jest aktywność o dobro gry, a zwyczajne postawienie jej w jak najgorszym świetle.

Z biletami podróżnika to jak z "kredytami" w frankach. Kto wiedział ten przewalutował ;)
      Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.
    • No to jak cześć graczy się przeniosła to jak może to być błąd. Dlaczego reszta nie miała info o biletach i dlaczego od razu je wycofano. To niepoważne. Nawet jak był błąd i okazało się ze jednak cześć graczy skorzystała to powinny być oficjalnie wprowadzone choćby na jeden dzień aby Ci co czekają na nie od misiecy tez mieli możliwość. Tak to wygląda dość słabo.