Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Przede wszystkim oszukano nas, graczy, że niezdatne do handlu odłamki to błąd bety.
      Przez to nie było zbyt wielkiego "feedbacku" w tej kwestii, bo liczono, że to naprawią.
      Ciekawe gdzie są nasi "niebiescy" . Przecież oni są tacy arcy aktywni...
    • WiecznieZywy wrote:

Jak dla mnie zmiana z odlamkami na plus.
      1/2 nemery dziennie albo nemere+ razek i mam na odnowienie alchemii.
      Nic nie bylo napisane ze corów nie mozna magazynowac wiec prawdopodobnie nadal bedzie mozna robic na jednej postaci alchemie.
      Nawet jesli zablokuja handel corami to eliksiry czasu mozna wrzucac do depo.
      Osobiscie jak mi bedzie brakowało corow zrobie dropka z 50 lvl na deskI zrobie mu slub z bufem i miedzy bosami dropne potrzebne odlamki.

Ten kto sie utrzymywal z dropienia odlamków przerzuci sie na przerabianie alchemii.
      Jezeli nie znerfia mocno zywiolow taki gracz ma bardzo ulatwione- 4 postacie 50 lvl z 40 na wiatr postac z slubem do tp i dropi sobie na deskach. Przerzucic musi tylko pare itemow- bron szarfe dzika. Wiecej nie potrzeba. Ewentualnie moze robic co 2 tyg nowa postac z bronia bohatera.

Ci co sa bogaci beda odnawiali alchemie z antycznych granatow/onyksow :) (o ile sie nie mule wchodzi wtedy zawsze 100%).

Dla mnie zmiana na plus.
      Ludzie nie selaja odlamków to wiecej robia dla siebie- wiecej antykow/legend.
      Kazdy zorganizowany gracz ogarnie odlamki na przedluzenie alchemii.
      Ci co nie sa zorganizowani biegaja na dymach bez alchemii xD!
      Przeczytałeś to co napisałeś?
      Jeśli ktoś nie ma alchemii,to poświęci 2 lata gry żeby po pracy/szkole przekładać eq i latać na spoty? Już to widzę. Taki gracz [ciach] grą i tyle. Tak samo jak i ten który dropił odłamki -teraz będzie musiał je przerobić i antyka sellnąć,co nie będzie takie proste,bo dropił po 200-300 dziennie a teraz klepnie 5. Oczywiście bez przekładania eq. Też 90% to oleje.
      Ty latając sobie na Nemerkę będziesz mógł albo magazynować sobie te pudła,albo próbować się nimi podcierać,bo chyba nie sądzisz że przy zmniejszonej ilości graczy niskich i średnich lvl będą schodzić jak ciepłe bułeczki. Będziesz Ty i Tobie podobni grał aby grać-z kilkunastoma osobami na serwie bo do tego dojdzie.

KosmoKaczor wrote:

Przede wszystkim oszukano nas, graczy, że niezdatne do handlu odłamki to błąd bety.
      Przez to nie było zbyt wielkiego "feedbacku" w tej kwestii, bo liczono, że to naprawią.
      Właśnie też mnie to zastanawia. Nie grałem na becie,ale z tego co pisaliście twierdzono że był to błąd,więc ludzie to olali,licząc na skasowanie owego błędu. A tu zonk,i mamy niespodziankę.

Moderator Ascoran:
      Połączyłem posty i wyciąłem pseudocenzurę.
      :shinsoo:
      Solar-NEGROS-ETOLIN-i.. zajrzę czasem tutaj zobaczyć czy warto wracać:)
      Powodzenia ludki,jeśli dajecie radę to bawcie się dobrze:)

Jednak nie warto-bez powrotu.. szkoda,bo to była fajna gra. Kiedyś..
    • Maximoo wrote:

KosmoKaczor wrote:

Przede wszystkim oszukano nas, graczy, że niezdatne do handlu odłamki to błąd bety.
      Właśnie też mnie to zastanawia. Nie grałem na becie,ale z tego co pisaliście twierdzono że był to błąd,więc ludzie to olali,licząc na skasowanie owego błędu. A tu zonk,i mamy niespodziankę.
      A może to rzeczywiście jest błąd, tylko nie potrafią go naprawić, tak jak błędy obecne w tej grze od jej samego początku :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :phatgrin:
    • Korsak wrote:

Maximoo wrote:

KosmoKaczor wrote:

A może to rzeczywiście jest błąd, tylko nie potrafią go naprawić, tak jak błędy obecne w tej grze od jej samego początku :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: :phatgrin:
      Niemożliwe. Gdyby faktycznie było to błędem,to w info o aktualizacji nie pisaliby o tym.. co nie zmienia faktu że ich błędy mnożą się jak króliki w Australii.
      Ciekawi mnie też dlaczego w ogóle nasza szanowna ekipa nie wchodzi tutaj... wczoraj już powinienem bana wyłapać i nic. Nie widać ich wcale.

• Maximoo wrote:

WiecznieZywy wrote:

Jak dla mnie zmiana z odlamkami na plus.
      1/2 nemery dziennie albo nemere+ razek i mam na odnowienie alchemii.
      Nic nie bylo napisane ze corów nie mozna magazynowac wiec prawdopodobnie nadal bedzie mozna robic na jednej postaci alchemie.
      Nawet jesli zablokuja handel corami to eliksiry czasu mozna wrzucac do depo.
      Osobiscie jak mi bedzie brakowało corow zrobie dropka z 50 lvl na deskI zrobie mu slub z bufem i miedzy bosami dropne potrzebne odlamki.

Ten kto sie utrzymywal z dropienia odlamków przerzuci sie na przerabianie alchemii.
      Jezeli nie znerfia mocno zywiolow taki gracz ma bardzo ulatwione- 4 postacie 50 lvl z 40 na wiatr postac z slubem do tp i dropi sobie na deskach. Przerzucic musi tylko pare itemow- bron szarfe dzika. Wiecej nie potrzeba. Ewentualnie moze robic co 2 tyg nowa postac z bronia bohatera.

Ci co sa bogaci beda odnawiali alchemie z antycznych granatow/onyksow :) (o ile sie nie mule wchodzi wtedy zawsze 100%).

Dla mnie zmiana na plus.
      Ludzie nie selaja odlamków to wiecej robia dla siebie- wiecej antykow/legend.
      Kazdy zorganizowany gracz ogarnie odlamki na przedluzenie alchemii.
      Ci co nie sa zorganizowani biegaja na dymach bez alchemii xD!
      Przeczytałeś to co napisałeś?Jeśli ktoś nie ma alchemii,to poświęci 2 lata gry żeby po pracy/szkole przekładać eq i latać na spoty? Już to widzę. Taki gracz [ciach] grą i tyle. Tak samo jak i ten który dropił odłamki -teraz będzie musiał je przerobić i antyka sellnąć,co nie będzie takie proste,bo dropił po 200-300 dziennie a teraz klepnie 5. Oczywiście bez przekładania eq. Też 90% to oleje.
      Ty latając sobie na Nemerkę będziesz mógł albo magazynować sobie te pudła,albo próbować się nimi podcierać,bo chyba nie sądzisz że przy zmniejszonej ilości graczy niskich i średnich lvl będą schodzić jak ciepłe bułeczki. Będziesz Ty i Tobie podobni grał aby grać-z kilkunastoma osobami na serwie bo do tego dojdzie.
      tak przeczytalem. I przeczytalem tez Twoja wypowiedz.
      Teraz na konto dropniesz 150 odlamków po zmiane dropniesz 250. Nie ma informacji, ze corów nie bedzie mozna wkaldac do depo.
      Po drugie gracz ktory pyka sobie luzna po pracy i szkole to wklada kolo matowej alchemii, ktorej perfy zazwyczaj wystawiaja osoby co kuja wyborne kamienie.
      Po dwóch latach gry jak piszesz- to byla spekulacja o wybornej alchemii, a nie matower. Wyborna alchemie 80% osób kupuje w innej walucie niz oferuje gra, chyba ze masz aspiracje robic 2lata szafir na yotuna.(czyt. Bez bonow)
      Po trzecie na nemerze nie dropia pudla, tylko skrzynki/duzo odlamków z mobow. Chyba pomyliles zodiaka z nemere. No i szkaty otwieram bo sa tam przedmioty potrzebne dla wysokich lvl takie jak: cyjanit, owoc bogow, kamien lodowego plomienia.
      Szczerze Ci powiem, ze nie zabrakni malych/srednich lvl, bo nadal beda generowac odlamki, ale dla siebie i beda robili z tego alchemie, która bedzie stala na tobolkach.

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem pseudocenzurę z cytatu.
    • Jack.Z. wrote:

A ja odnosnie misjii 92 Odszyfruj list od bandy Czerwonych. Jestem cierpliwym graczem, ale ta misja przebijawszystko. Bije bossy juz chyba 2 miesiace i ani jednej Luski Oin. Paranoja jakas. Czy wy otwieracie misje przed biciem? Te misje sa tez za IS? Zrobcie cos z tym.
      Mi średnio 1 łuska leciała na 50 bossów.
      Przeważnie otwierałem zwój misji przed biciem, ale nie wiem czy to coś daje. Misje robiłem na luźno ok. 1 tygodnia :)
    • Co niektorym piana z pyska leci. Polecam gorąco odstawic metina i sprzedac swoj caly dorobek w grze. Z kazdą kolejną aktualizacją wbijają Wam gwozdzia do trumny przez chore zmiany ktore tylko doprowadzaja do frustracji. Swoimi zmianami GF dązy do tego ze niedlugo za wszystko bedziecie placic w zlotowkach. Brakuje jeszcze abonamentu na logowanie do gry. Obudzcie sie zanim zostaniecie bankrutami ;)
      :)
    • Dno i 50metrow mułu
      Mamy 0 informacji, a jeżeli już jakąś nam laskawie dadzą to się co okazuje? Że kłamali...
      To jest śmiech na sali co się dzieje w tej grze...

Hmm, hmmm, hmmm
      Jak przyciągnąć nowych graczy?
      Zlikwidujmy im najefektewniejszy sposób zarobku!
      Chal - archer 71lvl Sold
      AgaKc - likan 100lvl Sold
      Adbaster - WP 111 ON
      NachtExe - dagger 110lvl ON
      yosien - mental 105 lvl Sold
      Schlana - Body 104 Sold
      GG: 59731325
    • WiecznieZywy ciebie serio nie do bało? Serio jestes na tyle..
      Człowieku pomyśl trochę..
      Ludzie którzy sami dropili odłamki czy to na sprzedasz czy dla siebie, aby wydropić w v3 600 odłamkow na 3 konta potrzebowali od 3-4h ciągłego siedzenia przed kompem bo 180 odłamków to 50 min dropu w v3 + wyjście przełożenie to 600 robili w 4h (mowie o upartych graczach )
      A teraz? Ile on wydropi w 4h? XD nie będzie miał 5x postek co dadzą radę w v3 a na pewno nie będzie tracił czasu i przepuch żeby w v3 dropic 15 minut 50 odłamkow po czym 30 minut wracać do M1 przekładać eq i lecieć znowu do v3. ..
      50 minut zajmie teraz 50 odłamkow a nie 180..
      Wiec co ty gadasz ze będzie więcej antyków i legend na rynku skoro dzienna ilość przerobiony odłamkow na takiej tasmani zmaleje z 15000 na ile na 1000? I to w najlepszym wypadku bo zostanie pewnie 5 osób co będzie tak robiło alchemie a po tygodniu zwątpi bo uzna ze się nie opłaca tracić 5h na zrobienie 25 corow co wczesniej w 4h mógł mieć 60 albo więcej..
      Nie będzie alchemi wogole, bo skąd zrobisz perf legendy matowe skoro na rynku alchemi nie będzie a jak będzie to antyk rubin zamiast 6w będzie stał 30w, nikomu się nie będzie opłacało robić alchemi a niskie lvl nawet nie kupią matowej, w sumie to wysokie tez nie bo skąd..
      I później ty se lataj na bosy a wejdziesz do M1 to nie znajdziesz żywej duszy, a o KU i KD będziesz mógł pomarzyć, conajwyzej zamiast na bosy to na metki będziesz latał bo nie będziesz miał jak skila na m7 wbić xD
      Pomyśl trochę zanim coś napiszesz gościu
    • WiecznieŻywy-jesteś mocnym optymistą jak widzę. NIE, nie będę dropił więcej odłamków na konto,bo mam gdzieś kasowanie teraz postek,robienie wszystkich na jedno kopyto i przekładanie eq. I część ludzi też będzie miało to gdzieś. Zresztą chyba i tak nie mogę usunąć więc dochodzi kolejne eq.
      Po 2-żeby to koło matowej włożyć trzeba je kupić,i zarobić na nie. Teraz matowy rubinek perf będzie stał ze 30 won +- , więc na czym ten nupek tyle zarobi? Na kamolach czy ku? Powodzenia.
      Czy na nemere dropią pudła czy skrzynki-serio?? Dla mnie wszystko to pudła,i jakaś semantyka nie ma znaczenia. Ważne jest że spadną z ceny,choćbyś sobie życzył inaczej. I szczerze Ci powiem,że zabraknie tych niskich i średnich lvl, bo będą mieli gdzieś staranie się przez kilka lat żeby zacząć coś znaczyć..

• Żeby nie było że jestem przeciwko bo zarabiam na odłamkach-nie. Chodzę na dungi,i staram się zrobić lepszą alchemię niż mam. I szlag mnie trafia,że może być tak że z tych dungów wezmę pudła którymi się będę mógł podetrzeć,bo nie będzie miał ich kto kupić. Bo te niższe lvl nie będą miały na to kasy,zarabiając znów na kamolach i ku,które są dzisiaj warte połowę tego co wyrzucam na glebę robiąc dunga.

• Maximoo wrote:

WiecznieŻywy-jesteś mocnym optymistą jak widzę. NIE, nie będę dropił więcej odłamków na konto,bo mam gdzieś kasowanie teraz postek,robienie wszystkich na jedno kopyto i przekładanie eq. I część ludzi też będzie miało to gdzieś. Zresztą chyba i tak nie mogę usunąć więc dochodzi kolejne eq.
      Po 2-żeby to koło matowej włożyć trzeba je kupić,i zarobić na nie. Teraz matowy rubinek perf będzie stał ze 30 won +- , więc na czym ten nupek tyle zarobi? Na kamolach czy ku? Powodzenia.
      Czy na nemere dropią pudła czy skrzynki-serio?? Dla mnie wszystko to pudła,i jakaś semantyka nie ma znaczenia. Ważne jest że spadną z ceny,choćbyś sobie życzył inaczej. I szczerze Ci powiem,że zabraknie tych niskich i średnich lvl, bo będą mieli gdzieś staranie się przez kilka lat żeby zacząć coś znaczyć..
      Jak alchemia podrozeje to slabi i sredni gracze beda mogli wiecej zarabiac robiac alchemie na sell.
      Osoby ulepszajace alchemie beda skupowaly alchemie min antyczna i beda ulepszali na legendy znakomite/wyborne. Wiec po drodze bedzie pelno matowych perfow dla nowych graczy. (Cena legendy mat mix a perf to ~ 1:1.5
      Silni gracze beda robili sobie dungeony dropiac odlamki, a alchemie beda odpalac tylko na bosa, wiec alchemii na wypadzie pokroju razador/nemere pójdzie ile? 2minuty? A odlamków starczy na przedluzenie na pare godzin.

Ja uwazam, ze po aktualizacji sytuacja bedzie wygladala tak, ze wysoki lvle beda musial ruszyc dupy aby przedluzac alchemie, a male lvle które generalowaly odlamki dla wysokich lvli na przedluzanie alchemii beda dropic nadal odlamki, ale dla siebie i ulepszac na antyki. Wg mnie jest to kroku ze strony gf ktory spowoduje zwiekszenie ilosci antykow na rynku, wiec cena pójdzie...?
    • WiecznieZywy wrote:

Maximoo wrote:

WiecznieŻywy-jesteś mocnym optymistą jak widzę. NIE, nie będę dropił więcej odłamków na konto,bo mam gdzieś kasowanie teraz postek,robienie wszystkich na jedno kopyto i przekładanie eq. I część ludzi też będzie miało to gdzieś. Zresztą chyba i tak nie mogę usunąć więc dochodzi kolejne eq.
      Jak alchemia podrozeje to slabi i sredni gracze beda mogli wiecej zarabiac robiac alchemie na sell.Osoby ulepszajace alchemie beda skupowaly alchemie min antyczna i beda ulepszali na legendy znakomite/wyborne. Wiec po drodze bedzie pelno matowych perfow dla nowych graczy. (Cena legendy mat mix a perf to ~ 1:1.5
      Silni gracze beda robili sobie dungeony dropiac odlamki, a alchemie beda odpalac tylko na bosa, wiec alchemii na wypadzie pokroju razador/nemere pójdzie ile? 2minuty? A odlamków starczy na przedluzenie na pare godzin.

Ja uwazam, ze po aktualizacji sytuacja bedzie wygladala tak, ze wysoki lvle beda musial ruszyc dupy aby przedluzac alchemie, a male lvle które generalowaly odlamki dla wysokich lvli na przedluzanie alchemii beda dropic nadal odlamki, ale dla siebie i ulepszac na antyki. Wg mnie jest to kroku ze strony gf ktory spowoduje zwiekszenie ilosci antykow na rynku, wiec cena pójdzie...?
      Powiedz gdzie 120 lvl w miarę szybko nadropi 50 odłamków do przedłużenia alchemii ?
      PS.
      Więc "wiec cena pójdzie...?" gdzie ta cena pójdzie na A...drogo ?
    • WiecznieZywy wrote:

Jak alchemia podrozeje to slabi i sredni gracze beda mogli wiecej zarabiac robiac alchemie na sell.
      Tak? I powiedz mi, skąd teraz wezmą alchemię dla siebie? Czy liczysz na to, że dojdą do etapu, że będą latać meleyki bez alchemii, dopiero na nią zarabiając? Bez alchemii nawet dropek 55 nie pociągnie. Czy może sami mają sobie zrobić alchemię, robiąc po 5 corów dziennie?

WiecznieZywy wrote:

Osoby ulepszajace alchemie beda skupowaly alchemie min antyczna i beda ulepszali na legendy znakomite/wyborne. Wiec po drodze bedzie pelno matowych perfow dla nowych graczy. (Cena legendy mat mix a perf to ~ 1:1.5
      Powodzenia w robieniu wybornej alchemii, jak ilość antyków na rynku spadnie 3-krotnie (conajmniej), a ich cena pójdzie 3-krotnie do góry. Za co ci „nowi gracze” mają kupować matowe perfy, skoro jedynym sensownym zarobkiem ma być alchemia, tylko robiona 3-9 razy wolniej?

WiecznieZywy wrote:

male lvle które generowaly odlamki dla wysokich lvli na przedluzanie alchemii beda dropic nadal odlamki, ale dla siebie i ulepszać na antyki. Wg mnie jest to kroku ze strony gf ktory spowoduje zwiekszenie ilosci antykow na rynku
      Dropiłem 450 odłamków dziennie, a jakoś 0 z nich „generowałem” dla „wysokich lvli”. Zarabianie na odłamkach to nie tylko sprzedawanie ich. Gracze, którzy sprzedają odłamki to ci, którzy dropią mniej niż te 100-150 odłamków dziennie i po prostu dla nich robienie alchemii nie ma sensu, bo przy takiej ilości zrobienie antyka zajmuje za długo i się to po prostu nie opłaca. Więc co robi GF? Narzuca z góry ograniczenie, które powoduje, że wszyscy muszą robić antyki po 5 corów na dzień. Po 2 tygodniach zbierania corów pewnie będziesz miał szansę na 1. antyka, jak ci spali to lecisz dalej. Jakie źródło dochodu wtedy ma mieć ten „nowy gracz”? I jaką ma perspektywę zrobienia chociażby matowej alchemii w przyszłości? Nie wiem, jak Ty to obliczyłeś, ale według moich obliczeń mniej corów = mniej antyków i to raczej nie jest fizyka kwantowa. Więcej niż te 10, max 15 corów dziennie będą dropić może jacyś psychopaci, którym się będzie chciało przekładać eq między 5 dropami na jednym koncie. O trzaskaniu alchemii na 3 konta mogę już zapomnieć.

Ogólnie sam pomysł zablokowania handlu odłamkami mógłby wypalić gdyby:
      • wprowadzili to od razu w momencie wprowadzenia systemu alchemii, a nie w momencie, kiedy alchemia jest absolutnym must-have i niektórzy mają wyborną, niektórzy mają matową, a niektórzy nie mają jej w ogóle
      • corów nie było w IS
      • przedmioty - KU, KD, Kamole, ulepy - miały jakąkolwiek wartość
      Teraz możesz sobie robić pół roku matową alchemię samemu, jednocześnie zarabiając po 7kk na godzinę na metkach.
      25.10.2018r. - Koniec gry
    • Rozumiem, że jesteście rozgoryczeni i zawiedzeni wersją 18.4 - super, że testowaliście nowości na becie i przekazywaliście nam swoją opinie na tym forum i na forum bety. Każda opinia była cenna. Pracownicy GF (odpowiedzialni za beta testy) czytali wszystkie feedbacki i wiedzieli, jak to się wszystkim "podoba". Nowa alchemia została obecnie wstrzymana i z tego cieszą się prawie wszyscy.
      Nie powinniście mieć do nas pretensji, bo my na to wpływu nie mamy. Wielu teamlerów gra prywatnie, oni też dropią odłamki ... też nie wszystkim się to podoba.

Ok, rozumiem fajnie było dropić odłamki na no0bkach i je przekładać, ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że to pro elo (jedyny!) sposób na zarobek małych lvli. Kiedyś inaczej sobie radzili i obecnie też sobie jakoś radzą. To właśnie większość graczy z dużym poziomem dropilo odłamki i przekładali je w masowych ilościach - no cóż, każdy kombinuje jak może.
      Wszyscy wiemy, że zarobek na dropieniu KU, czy małżach nie jest wielki, ale jakieś yangi zawsze wpadną.

Kontakt z Zespołem Gry (GM, SGM, GA) - System Support
    • Ingolf wrote:

Rozumiem, że jesteście rozgoryczeni i zawiedzeni wersją 18.4 - super, że testowaliście nowości na becie i przekazywaliście nam swoją opinie na tym forum i na forum bety. Każda opinia była cenna. Pracownicy GF (odpowiedzialni za beta testy) czytali wszystkie feedbacki i wiedzieli, jak to się wszystkim "podoba". Nowa alchemia została obecnie wstrzymana i z tego cieszą się prawie wszyscy.
      Nie powinniście mieć do nas pretensji, bo my na to wpływu nie mamy. Wielu teamlerów gra prywatnie, oni też dropią odłamki ... też nie wszystkim się to podoba.

Ok, rozumiem fajnie było dropić odłamki na no0bkach i je przekładać, ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że to pro elo (jedyny!) sposób na zarobek małych lvli. Kiedyś inaczej sobie radzili i obecnie też sobie jakoś radzą. To właśnie większość graczy z dużym poziomem dropilo odłamki i przekładali je w masowych ilościach - no cóż, każdy kombinuje jak może.
      Wszyscy wiemy, że zarobek na dropieniu KU, czy małżach nie jest wielki, ale jakieś yangi zawsze wpadną.
      [ciach] Kiedyś był zarobek, zanim z eventowych skrzynek nie zaczęły lecieć perły i tym podobne. Co do bety-było info że z odłamkami to błąd,więc ludki olały temat.
      Powiem jedno--I Ty, INGOLFIE??
      Miałem Ciebie za 1 normalnego w Teamie-sorki,ale zmieniam zdanie.

Moderator Ascoran:
      Wyciąłem niedozwolone treści.

• Ingolf wrote:

Rozumiem, że jesteście rozgoryczeni i zawiedzeni wersją 18.4 - super, że testowaliście nowości na becie i przekazywaliście nam swoją opinie na tym forum i na forum bety. Każda opinia była cenna. Pracownicy GF (odpowiedzialni za beta testy) czytali wszystkie feedbacki i wiedzieli, jak to się wszystkim "podoba". Nowa alchemia została obecnie wstrzymana i z tego cieszą się prawie wszyscy.

No, po 3h na metkach dropnę ku wir miecza i czarowana zbroja, świetny zarobek, polecam
      :54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
      :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF
    • marek732 wrote:

WiecznieZywy wrote:

Maximoo wrote:

Jak alchemia podrozeje to slabi i sredni gracze beda mogli wiecej zarabiac robiac alchemie na sell.Osoby ulepszajace alchemie beda skupowaly alchemie min antyczna i beda ulepszali na legendy znakomite/wyborne. Wiec po drodze bedzie pelno matowych perfow dla nowych graczy. (Cena legendy mat mix a perf to ~ 1:1.5Silni gracze beda robili sobie dungeony dropiac odlamki, a alchemie beda odpalac tylko na bosa, wiec alchemii na wypadzie pokroju razador/nemere pójdzie ile? 2minuty? A odlamków starczy na przedluzenie na pare godzin.

Powiedz gdzie 120 lvl w miarę szybko nadropi 50 odłamków do przedłużenia alchemii ?PS.
      Więc "wiec cena pójdzie...?" gdzie ta cena pójdzie na A...drogo ?
      w jakim swiecie zyjesz taki 120 level ma z inne postacie w tym dropki i moze nimi sobie dropic odlamki robic alchemie gotowa i potem przelozyc na postac 120 level
    • Ingolf wrote:

Musiałem napisać kilka słów od siebie, bo fala fejtu się posypała.
      Pisałem, że Was rozumiemy! Teamlerzy też grają w metina.
      Opinie są zbierane i przekazywane do GF - nic więcej nie możemy.

@Shirt już nie przesadzaj, lepsze KU też lecą i to dość często.
      Jedyne lepsze ku to aura którą sprzedasz za 2kk i czarowane ostrze dwa razy tańsze. Pozostałe sprzedasz po 200k czyli praktycznie w cenie 1 odłamka. Jak często dropią te przedmioty nie muszę mówić. Pozdrowienia dla graczy do 75lvl którzy będą chcieli zarobić na eq. Pozostaje gra jedynie na eventach.\
      Łownienie- kompletnie bez sensu
      Kopanie rud- zarobek przejęły boty
      Ulepszacze- nie istnieją drogie ulepki, zarobek z ogonów węża+ wykastrowały mapy 90+, ulepki do peta - szkata meley
      :54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
      :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

The post was edited 2 times, last by Shirt ().