Zmiany w grze - dyskusja

• Nowy

Ariswar napisał(a):

Na Diumarze większość dropiacych SBK 55lvl postkami swoje główne ma przynajmniej 90+ tak więc nie rozumiem waszego bólu. Widziałem na spocie obok mnie 2 postacie 120lvl bijące się o spot także wątpię żeby ktoś tutaj był poszkodowany. Sam gdy zaczynałem grę, a zwłaszcza po fuzji dropilem w v1 i nie wylem że mam 50szt a goście na wolaj pisza o 400 czy więcej. Socjalizm was wykonczy droga młodzieży. Jak widać po postach oczekujecie tylko żeby wam dano. Zacznijcie od siebie więcej wymagać!
      Ja nie mam wysokiego poziomu więc nie mam się czym bronić w V3. Nie ładuje też w is tak jak to robią 90+ bo muszą mieć pierścienie, boczki itp. Po to od 1.5 roku robiłem dropka 55 żeby mieć czym sobie zarabiać na eq żeby powoli do tego 90lv podążać. Nie chce za darmo, chcę rywalizacji ale takiej na moim poziomie lvl a nie że mi wbija typ 115lv z odpalem na ile się da i mnie zbija na kilka hitów. Ja na tym lv nie mogę wejść na mapę gdzie expi duży lv żeby mu przeszkadzać. Kiedyś to była przyjaźń w tej grze a teraz to szkoda gadać, niektórzy opłacają sobie koxa żeby im spoty bronił a później leci yang albo towar na internet. Stary dobry metek już nie wróci.
    • Nowy

I o to w tym chodzi. Skoro masz taka biede w eq, ze nie mozesz sobie spotu obronic to nawet te 300kk powinno Cie zadowolic. Jesli szukasz "swojego poziomu" to idz sobie dropic blaski do swiatyni, tam dropia ludzie ktorzy rowniez nie maja czego szukac w v3. Ladujesz sie w miejsce, ktore jest przeznaczone dla osob z "dobrymi" postaciami i dziwisz sie, ze to nie twoj poziom? Btw. Placze i lamenty na to, ze stary metin juz nie wroci sa smieszne, bo ta gre od poczatku do konca tworzy tylko i wylacznie spolecznosc, gra sama w sobie oferowala i oferuje niewiele, a stare czasy nie wroca tylko i wylacznie z tego wzgledu, ze ludzie sie zmieniaja :)
    • Nowy

Karlowaty napisał(a):

I o to w tym chodzi. Skoro masz taka biede w eq, ze nie mozesz sobie spotu obronic to nawet te 300kk powinno Cie zadowolic. Jesli szukasz "swojego poziomu" to idz sobie dropic blaski do swiatyni, tam dropia ludzie ktorzy rowniez nie maja czego szukac w v3. Ladujesz sie w miejsce, ktore jest przeznaczone dla osob z "dobrymi" postaciami i dziwisz sie, ze to nie twoj poziom? Btw. Placze i lamenty na to, ze stary metin juz nie wroci sa smieszne, bo ta gre od poczatku do konca tworzy tylko i wylacznie spolecznosc, gra sama w sobie oferowala i oferuje niewiele, a stare czasy nie wroca tylko i wylacznie z tego wzgledu, ze ludzie sie zmieniaja :)
      taka moaja dobra postac ze dropem nie moga przegonic i musza przyjsc glowna postacia buahaha smiech na sali to rob eq na dropka swojego tez dobre bys nie musial glowna postacia przeganiac miejszych leveli twoja teoria obalona zostala
      Ponadto, PUBG Corp może pochwalić się jeszcze innym wynikiem, jaki udało im się osiągnąć. Twórcy wykryli już ponad 1,5 miliona oszustów, którzy byli zmorą uczciwych graczy. Problem zaczynał się pogłębiać, ale jak widać, włodarze nie próżnują i robią, co tylko mogą, aby zapewnić jak najlepsze warunki do gry. Liczba wykrytych oszustów została potwierdzone przez BattleEye, odpowiadające za oprogramowanie do wykrywania "cheaterów"
    • Nowy

ja nie wiem o co się kłócicie żeby ksuć komuś w v2/v3 nie trzeba mieć wcale dobrego eq ani postaci, przecież ten co broni/odbija spota nim nie dropi, zbijasz mu dropa/moby jak lura i ma podropione xD
      biorę splifa, chmurę, znikam, znikam, znikam

:thumbsup: wciągam częste chmury gęste :thumbsup:

Chcesz coś kupić z moich aukcji? Masz na sell coś co szukam? kontakt poniżej
      Samos:
      C4NN4BISH33R
      Diumar:
      ZizkaKaleka
    • Nowy

Moim zdaniem jak ktoś ma jakiegoś wpka ktory nikogo nie zabije to chociaż łatwo to ubrac zeby trzymał spota i jeszcze jakas postke na sobie, jak ktoś ma likana czy woja to nie widzę problemu żeby zabić komuś dropa jechac dalej, wybić spot w 10 sekund jechac dalej i tak cały czas. Nikt Cię na skill a tez nie zabije bo już nie ma krytyków, a wsadzić po 30 absa to też nie problem czy nawet diament sama odp umki xd
      Jak się ma dropa na matowej to trzeba się pogodzić że na najlepszych lokacjach mogą Cię wygonic ;)
    • Nowy

Po co wgl dropic idąc tokiem rozumowania większości aktualnych graczy? Powinien być NPC który dawałby wszystkim tyle blasków czy innych rzeczy żeby każdy miał równe szanse na rozwój postaci :w00t:
      Zdecydowanie w porę zakończyłem swoją przygodę z tą grą :love: Każdy chciałby mieć wszystko od razu, najlepsze eq, drop, spoty, wygrywać zadymy, ale oczywiście jak najmniejszym swoim wysiłkiem.
      Sam zaczynałem tą grę od zera na Almanachu, mając totalnie zerowe pojęcie, bez jakiegokolwiek wkladu w IS. Nie zawsze było łatwo( czasem wręcz bardzo ciężko), ale jakoś nie płakałem i myślę że dałem radę. Teraz macie tyle różnych dopalaczy typu alchemia, pety, kostiumy, skrzynie oraz bronię na start, których kiedyś nie było, a Wam dalej mało. Dodam, iż poczatkowo zarabiałem swoim archerem, nie mając dropka i się dało. :mkay:
    • Nowy

nindian napisał(a):

Po co wgl dropic idąc tokiem rozumowania większości aktualnych graczy? Powinien być NPC który dawałby wszystkim tyle blasków czy innych rzeczy żeby każdy miał równe szanse na rozwój postaci :w00t:
      Zdecydowanie w porę zakończyłem swoją przygodę z tą grą :love: Każdy chciałby mieć wszystko od razu, najlepsze eq, drop, spoty, wygrywać zadymy, ale oczywiście jak najmniejszym swoim wysiłkiem.
      Sam zaczynałem tą grę od zera na Almanachu, mając totalnie zerowe pojęcie, bez jakiegokolwiek wkladu w IS. Nie zawsze było łatwo( czasem wręcz bardzo ciężko), ale jakoś nie płakałem i myślę że dałem radę. Teraz macie tyle różnych dopalaczy typu alchemia, pety, kostiumy, skrzynie oraz bronię na start, których kiedyś nie było, a Wam dalej mało. Dodam, iż poczatkowo zarabiałem swoim archerem, nie mając dropka i się dało. :mkay:
      Zapomniałeś tylko dodać, że jak zaczynałeś to nie było takiej przepaści jaką masz teraz między topem, a nowym graczem czego przykładem jest np. nowy serwer i to w jaki sposób "nowi gracze" odstają od starych wyjadaczy (pety z isa, wierzchowce itp). Jeszcze za czasów Twierdzy jak expiłem to nie raz się zdarzało, że jakiś 80lv+ podszedł i zapytał czy może nie chce mu polurować na dropie, a on w zamian mnie podexpi. Ja tam jak mogę to mniejszym lv pomagam i napisze, że gorszymi nobami są zacietrzewieni ludzie ze 120lvem bo z racji lv uważają, iż im się wszystko należy. Mała rada dla słabszych, nie dajcie się jak ktoś wam ksuje, olejcie ten drop i ksujcie jemu ;D Przynajmniej gra nabierze charakteru. Pozdro
    • Nowy

patrząc na wypowiedzi części was wnoszę o zmianę tematu na :zalpl: ...powtarzanie przez każdego jak mu źle i ciężko ... ciężko to było w czasach o których mówi @nindian ale był klimat wspólnota ... a teraz samo wystarczalność i niezależność a jak sam nie dajesz rady znajdź takie same osoby(możesz z tych powyżej) i załóżcie wspólną gildie i <samopomoc>(propozycja nazwy :rofl: ) nikt ci nie broni się rozwinąć w grze a ty nie możesz też ograniczać innych a pisanie tu żali to pomyłka...każdy ma jakiś z kimś z czymś kłopot a nie płacze od X czasu na forum 2 czy 3 tygodnie od dropu a następny może za rok... :rofl:
    • Nowy

Karlowaty napisał(a):

Jeśli masz na myśli że marnuje spota w V3 to się mylisz. Do v3 mam bardzo dobrą postać i na 4 spoty mogę jechać bez problemu. Ale zachłanny nie jestem 1 mi starczy ale jeden gdzie nie będzie mi wbijał typ 100+ żeby spota przejąć
    • Nowy

Po to pracuje się w tej grze aby mieć z tego korzyści. Tworzymy się lepszy ekwipunek , wbijamy wyższy lvl czy cokolwiek na co trzeba dużo pracować po to aby otwierać lepsze możliwości zarobku jak i zdobycia lepszego ekwipunku,
      co za tym idzie działa prawo silniejszego. Od lat każdy to rozumiał, że słabszy schodził ze spota silniejszemu, tylko nowe pokolenie gimbów tego nie może zrozumieć, jak ktoś był słabszy grzecznie czekał na swoja kolej i sie nie obrażał, ewentualnie brał się za siebie i gdy już sam zrobił ekwipunek wrócił się dobić. Gracze którzy teraz was gonią z tych spotów, też kiedyś zaczynali i przerabiali to samo, taka jest kolej rzeczy
      V2/3 nie jest mapą dla małych lvli i nigdy nie było, prawie każdy 120 lvl ma dropka do 60 lvla wlasnie na blaski czy jakis event i co za tym idzie broni go gdy trzeba

Według mnie powinni wprowadzić w mapach zamknietych typu v2/3 czy katakumby patch po którym każdego kto zostanie zabity wywala z danej mapy na powiedzmy pół godziny, myśle że rywalizacja znowu stała by się ciekawsza
      Jazzzy - Etolin - mental 120
    • Nowy

Jazzy.tbd napisał(a):

Według mnie powinni wprowadzić w mapach zamknietych typu v2/3 czy katakumby patch po którym każdego kto zostanie zabity wywala z danej mapy na powiedzmy pół godziny, myśle że rywalizacja znowu stała by się ciekawsza
      Mysle, ze ludzie by tam nawet nie poszli dropić tylko woleli by red las, świątynie albo i nawet m3 :D 120lv takiego dropka 55lv ma na cięcie z siodła/ skilla. W 5min by przejechał po kazdej komnacie na kazdym ch i v2/v3 było by puste.
      :rofl: Sygnatura usunięta z powodu skargi napisanej przez: xXCalator_Top1 :rofl:

Krowa która ryczy mało mleka daje. :zubr:
      Drzewa które mają słabe gałęzie często się przewracają przy mocnym wietrze. :stick:
      Bydło zawsze będzie bydłem. :kon:
    • Nowy

Powiem Wam, że jak zaczynałem to był rok 2008 i nie zapomnę jak expiłem na Ezotach pod obecną grotą lub na BO i ludzie tworzyli PT i biliśmy razem - lury się zwoływała a teraz lura zastępują pelerynki, PD kupisz za grosze. Ksucie było zawsze i będzie i jest to można powiedzieć cześć gry, mnie też to nie raz wkur... ale tak jest i tak będzie. Ogólnie Ci co narzekają nie mają nic innego do roboty i nie grali jak było naprawdę ciężko. Jedynie do czego ja mam zastrzeżenia to do tego, że stabilność i płynność gry powinna być lepsza oraz zmniejszenie dropu wszystkiego jest trochę słabe. Expiłem na BO podczas oddawania zębów Orka w 2010 roku i na dzień po kilka lub nawet kilkanaście sztuk bez rękawiczki - teraz chciałem sobie na dropku skończyć biologa z zębami i na rękawiczce zaledwie 1-2 szt :)