Zmiany w grze - dyskusja

• Nowy

Ale masz świadomość że 95 + lvl nie mają mapek typu v3 gdzie za jednym spotem poleci od kilku do kilkunastu szkat? Na moim lvl jeszcze z lemurów powinno dropić normalnie odłamki - czasami by zrobić 3 cor draconisy zajmuje mi to bagatela od 40 min do godziny na kilku spotach . A o to chyba nie chodzi ? Zresztą na forum są wypisane posty graczy 120 lvl gdzie ich drop jest po prostu żałosny to tym bardziej nie mają gdzie dropić . I dlatego dochodzi do patologicznych sytuacji jak "ochroniarz" 120 lvl na v3 . Blokowanie v3? Czemu nie - pod warunkiem że poprawią drop 95 lvl + bo to woła o pomstę do nieba .
      Imirian - 97 lvl archer
    • Nowy

ja proponuje zeby postacie 55 lvl nie mogly bic metkow w dt i robic kowala

bo sa tam bossy 70+ lvl

a jak wiadomo +/-15 lvl jest maks dla dropu i w ogole

wiec jak taki 55 lvl zacznie bic 9 ogonow/metki mordestwa/baronowny pajakow
      i innych bossow/metkow 70 + to od razu wywala go z serwera

siedzcie na tych 55 lvl i bijcie sobie metki 55 na zmiane z lochem v3 pajakow

i tak do usranej smierci XD

Pozdrawiam

Samiec musi dominować, takie są prawa natury, lecz czy musi przy tym kłamać, dostawać brawa za bzdury?
    • Nowy

O to chyba chodzi w tej grze żeby była rywalizacja czyż nie? Nikt nikomu nie broni wbić wyższego lvlu i tak samo będzie robił... Kiedyś to się biło o głupiego spota na v2 a teraz to każdy płacze na forum że dostał bęcki :cursing: :cursing: . Po to zrobione są trzy królestwa żeby się prać wzajemnie. (Ah te pamiętne bitki pod dt ^^ ).
      Czasami myślę, że niektórzy nie rozumieją o co chodzi w tego typu grach....
    • Nowy

Virginka napisał(a):

O to chyba chodzi w tej grze żeby była rywalizacja czyż nie? Nikt nikomu nie broni wbić wyższego lvlu i tak samo będzie robił... Kiedyś to się biło o głupiego spota na v2 a teraz to każdy płacze na forum że dostał bęcki :cursing: :cursing: . Po to zrobione są trzy królestwa żeby się prać wzajemnie. (Ah te pamiętne bitki pod dt ^^ ).
      Czasami myślę, że niektórzy nie rozumieją o co chodzi w tego typu grach....
      Jasne że każdy rozumie albo prawie każdy o co chodzi w tej grze. Każdy pewnie też pamieta jak można było komuś zabrać 2 pieczęcie i sie relognąc i po dt :) tak pare razy i ludziom odechciewało się grać. Ktos kto ma czas i troche rozbudowaną postać do tego jest złośliwy może naprawde "umilić" innym grę i to bez większych problemów na wszystkich wspólnych mapach. To samo było kiedyś z wrózką, myślę ze dla tego zrobili smoka jako zamknięty dungeon.

W tego typu grach chodzi o rywalizację i rozwój za wszelką cenę. Można porównać to do wrzucenia szczurów do jednego pomieszczenia bez jedzenia i niech przetrwa najsilniejszy :):).
    • Nowy

powiem wam coś ... trochę luzu to gra :beer: ... nie wywalczysz tu chleba (nie pisze tu u zarobkiewiczach All.. :shit: ) to ma być rozrywka...piszecie jak uzależnieni :gamer: jakby wam życie odbierali ... z waszych postów wynika DAJCIE ZAROBIĆ TYLKO MI...reszta :ban: , a dlaczego 55 nie pójdzie gdzie indziej ma więcej lokalizacji niż 120...zamknijmy v2,v3 dla wszystkich na drop wtedy będzie płacz... chcecie się dorobić nic więcej a sprawa jest prosta nawet bez nowej mapy... niech dropi wszędzie tak samo ... na lemurach w DT ,DC orkach,żabach,mistykach i po kłopocie...ale wydawca gry to przewidział i żeby nie było miło :wojna: tego nie zrobił po to żeby jeden z drugim płaczkiem wbili sobie 120 i mieli bodygarda a nie kończyli żywot na 35 czy 55... :rip:
    • Nowy

Witam

Art napisał(a):

Drodzy Gracze,

pod koniec zeszłego roku mieliśmy okazje powiedzieć Wam, czego możecie oczekiwać w 2017 roku. Balans i łączenie serwerów były dwoma głównymi zagadnieniami.
      Wiadomo coś na ten temat? :)

"Musisz grać aby być najlepszym"
      Skupuję antyczne oraz legendarne granaty
      Prezentacja gildii OurDestiny :)
    • Nowy

Lorint. napisał(a):

Witam

Art napisał(a):

Drodzy Gracze,

pod koniec zeszłego roku mieliśmy okazje powiedzieć Wam, czego możecie oczekiwać w 2017 roku. Balans i łączenie serwerów były dwoma głównymi zagadnieniami.
      Wiadomo coś na ten temat? :)
      No tak wiadomo. Balans był, a fuzji nie było.

Ty jeszcze nie wiesz, ze im nie mozna takich trudnych pytań zadawać ? 8|

Oni nie wiedzieli kiedy promocja swiateczna się kończy.

Ja jezeli chodzi o info. Przenioslem się na niemieckie forum. Więcej sie mozna dowiedziec. Tam moderatorzy i opiekun przyjaznie nastawieni do graczy, a tu ban, ostrzezenie, kasowanie i te minusowanie postów. U nas to tylko widzę. Na innych forach metina albo tego nie ma, albo społecznośc nie korzysta.
      :rofl: Sygnatura usunięta z powodu skargi napisanej przez: xXCalator_Top1 :rofl:

Krowa która ryczy mało mleka daje. :zubr:
      Drzewa które mają słabe gałęzie często się przewracają przy mocnym wietrze. :stick:
      Bydło zawsze będzie bydłem. :kon:
    • Nowy

Lorint. napisał(a):

mieliśmy być pierwsi po Francji. Oni mieli fuzję 19 września :)
      Fuzji nie ma dlatego, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że nie wejdziemy do gry. Za słabe maszyny itp. Nawet o tym wspominał ten cały ktoś tam na filmach, które Art tu wstawiał. Mówił, że powoli muszą coś tam robić. Słuchałem 5/10 bo i tak tej firmie nie ma co wierzyć.

Zapewniali na filmie, że eq nadal będzie warte po balansie tyle co i przed, a 10% kryta w jakimś itemie u postaci która bije głównie skillami jest bezużytecznym bonem przy obecnych krytach które momentami są słabsze niż uderzenie z przeszywką.
      :rofl: Sygnatura usunięta z powodu skargi napisanej przez: xXCalator_Top1 :rofl:

Drzewa które mają słabe gałęzie często się przewracają przy mocnym wietrze. :stick:
    • Nowy

po co wprowadzili ograniczenie na ulepy jak kazdy i tak obchodzi to przerzucajac ulepy przez magazyn lub dajac innej postaci olsni mnie ktos?
      Ponadto, PUBG Corp może pochwalić się jeszcze innym wynikiem, jaki udało im się osiągnąć. Twórcy wykryli już ponad 1,5 miliona oszustów, którzy byli zmorą uczciwych graczy. Problem zaczynał się pogłębiać, ale jak widać, włodarze nie próżnują i robią, co tylko mogą, aby zapewnić jak najlepsze warunki do gry. Liczba wykrytych oszustów została potwierdzone przez BattleEye, odpowiadające za oprogramowanie do wykrywania "cheaterów"
    • Nowy

Tronk1 napisał(a):

Jakie znów ograniczenie na ulepy ? :o pierwsze słysze
      to inaczej chodzi mi o alchemi w sensie ze jak wiecej niz 9 to sie zamienia w cor draconis i ze ludziska i tak przerzucaja je wiec po co ograniczenia jakies ilosciowe sa?
      Ponadto, PUBG Corp może pochwalić się jeszcze innym wynikiem, jaki udało im się osiągnąć. Twórcy wykryli już ponad 1,5 miliona oszustów, którzy byli zmorą uczciwych graczy. Problem zaczynał się pogłębiać, ale jak widać, włodarze nie próżnują i robią, co tylko mogą, aby zapewnić jak najlepsze warunki do gry. Liczba wykrytych oszustów została potwierdzone przez BattleEye, odpowiadające za oprogramowanie do wykrywania "cheaterów"
    • Nowy

Handlarz30 napisał(a):

Tronk1 napisał(a):

Jakie znów ograniczenie na ulepy ? :o pierwsze słysze
      to inaczej chodzi mi o alchemi w sensie ze jak wiecej niz 9 to sie zamienia w cor draconis i ze ludziska i tak przerzucaja je wiec po co ograniczenia jakies ilosciowe sa?

Bo 15 corow to i tak malo na zrobienie dobrej alchemii w szybki sposob
      wiec jak widze wolisz zeby nie dalo sie przerzucac i bylo max 3 na postac i elo

bo na pewno GF nie zniesie ograniczen
      bo to strzal w stope dla nich

do ogarniecia szybko dobrej alchemii tylko IS
      (badz kupienie gotowej)

Pozdrawiam

Samiec musi dominować, takie są prawa natury, lecz czy musi przy tym kłamać, dostawać brawa za bzdury?
    • Nowy

MeHau napisał(a):

To jest jakiś bug, że po 24h od przeczytania KU, dalej nie mogę przeczytać kolejnego ? Wczoraj przeczytałem chwile po 23 wszystko, dziś tylko ostrza nie mogę i mam tekst "zostałem oświecony przeczytałem prawie wszystko", który według forum powinno oznaczać, że czytałem to parę godzin wcześniej...
      księge można czytać raz na ok. 24h. Czasem jest to 19h, a czasem nawet 30h. Dokładnego czasu nie znam, ale wiem, że nie jest to równe 24h :) Czasami trzeba dłużej poczekać.

• Nowy

Na Diumarze większość dropiacych SBK 55lvl postkami swoje główne ma przynajmniej 90+ tak więc nie rozumiem waszego bólu. Widziałem na spocie obok mnie 2 postacie 120lvl bijące się o spot także wątpię żeby ktoś tutaj był poszkodowany. Sam gdy zaczynałem grę, a zwłaszcza po fuzji dropilem w v1 i nie wylem że mam 50szt a goście na wolaj pisza o 400 czy więcej. Socjalizm was wykonczy droga młodzieży. Jak widać po postach oczekujecie tylko żeby wam dano. Zacznijcie od siebie więcej wymagać!
    • Nowy

@Ariswar

Ale wiesz co to chyba mentalność graczy się zmienia, a nawet nie tylko graczy tylko ogólnie ludzi młodych. Ja też jak zaczynałem to nawet nie pchałem się na wielkie spoty i nie wymagałem, że mi się coś należy i że to oni dropią a nie ja. Po prostu wiedziałem, że jeżeli i ja chcę tak robić to muszę zasuwać i dropić na gorszych spotach, a nie płakać, że 120 lvl mi nie daje dropić na najelpszym spocie w v3. Teraz jest wygodnictwo i wszystko wszystkim się należy. Nie wyobrażam sobie jak miałaby wyglądać gra nowych graczy na starym PLu gdzie nie było takich wygód jak teraz są, a sama gra była dużo trudniejsza
      <p>"Jeden problem to nie problem,</p><div><p>Dwa problemy to też nie problem,</p><p>Trzy problemy to już problem,</p><p>Ale jeden problem to nie problem.</p><p>Nie ma problemów."</p></div>
    • Nowy

Lucjusz napisał(a):

@Ariswar

Ale wiesz co to chyba mentalność graczy się zmienia, a nawet nie tylko graczy tylko ogólnie ludzi młodych. Ja też jak zaczynałem to nawet nie pchałem się na wielkie spoty i nie wymagałem, że mi się coś należy i że to oni dropią a nie ja. Po prostu wiedziałem, że jeżeli i ja chcę tak robić to muszę zasuwać i dropić na gorszych spotach, a nie płakać, że 120 lvl mi nie daje dropić na najelpszym spocie w v3. Teraz jest wygodnictwo i wszystko wszystkim się należy. Nie wyobrażam sobie jak miałaby wyglądać gra nowych graczy na starym PLu gdzie nie było takich wygód jak teraz są, a sama gra była dużo trudniejsza
      Faktem jest, że ludzie teraz chcą osiągnąć wszystko łatwo i szybko, ale faktem też jest, że istnieje cała masa "eventowiczów", którzy wbijaj tylko po to aby zarabiać na metinie. Czasy są jakie są i ludzie też tacy jak widzimy, to firma powinna zrobić dla nas "większych" odpowiednie spoty, tak aby 30/50lve biły się między sobą o v2/3, a my na innej mapie. Teraz widzę tylko dominację klasy "wyższej", która niedługo będzie sama ze sobą się "kisiła" bo nowych graczy jest niestety mało. Nie chcę już wspominać o braku rywalizacji, objawiającej się chociażby w specyficznym agresywnym języku ;D Pozdrawiam
    • Nowy

Połowa pierwszego miesiąca nowego roku,a ostatni post nt. zmian w grze jest z końca listopada. I to w sumie jakieś minimalne poprawki błędów, które pierwszy raz w życiu ktoś ogarnie, że istniały.
      Niech zrobią ostatnią przysługę graczom Mt2. Niech sprzedadzą innej firmie metina. Nie oszukujmy się, każda inna byłaby lepsza od GF. Tutaj w ciągu roku są góra 3 aktualizacje, które tak na prawdę poprawiają błędy lub cokolwiek zmieniają w grze. W innych grach aktualizacje są co tydzień!
      Grupa Steam Metin2 Polska:

steamcommunity.com/groups/Metin2Polska