Zmiany w grze - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nerose napisał(a):

Tak, najlepiej żeby jeszcze można było przypisywać spoty do postaci i żeby blaski same wpadały do eq
      umiesz czytac ze zrozumieniem chodzi tylko o czas jak event jest bo lanie 120 levelem 55 to zadna frajda i jako tako mozna bana wylapac za utrudnianie gry bo przez lanie czyjesc postaci na evencie nie mozna dropic chcecie bany to oki bedzie na irc gm pisane i bany poleca i bedzie lepiej co?lepiej zablokowac podczas eventu wejscie wiekszych leveli na lokalizacje i po klopocie
    • „Rozgorzała bezlitosna i niekończąca się wojna między królestwami”.
      Nie liczyłbym na jakiekolwiek taryfy ulgowe, skoro taka z założenia jest idea tej gry.
      Metin to jedna wielka rywalizacja na wielu płaszczyznach, także nie ma sie co dziwić że ktoś komuś nie daje dropić normalnie blasków, zarabiać czy expić. Jak ktoś chce sobie pograć spokojnie to niech od razu usunie Metka z komputera.

Handlarz30 napisał(a):

Nerose napisał(a):

Tak, najlepiej żeby jeszcze można było przypisywać spoty do postaci i żeby blaski same wpadały do eq
      umiesz czytac ze zrozumieniem chodzi tylko o czas jak event jest bo lanie 120 levelem 55 to zadna frajda i jako tako mozna bana wylapac za utrudnianie gry bo przez lanie czyjesc postaci na evencie nie mozna dropic chcecie bany to oki bedzie na irc gm pisane i bany poleca i bedzie lepiej co?lepiej zablokowac podczas eventu wejscie wiekszych leveli na lokalizacje i po klopocie
      Frajdy to nie sprawia żadnej(może są wyjątki), ale wiadome, iż jeśli ktoś kto ma mocniejszą postać z wyższym lvl a sam chce więcej nadropić, to będzie mógł spróbować przegonić swojego rywala. Jeśli ten będzie zawzięty to wcale nie jest to łatwe zadanie ;)
      Wprowadzanie blokady wejscia z ograniczeniem lvl byłoby bez sensu. Kiedy jeszcze grałem, banow za takiego rodzaju „utrudnianie” eventów nie było i wątpię żeby było to zmienione. Chyba kiedyś po prostu była większa zawziętość i chęć rywalizacji wśród graczy :S
    • nindian napisał(a):

„Rozgorzała bezlitosna i niekończąca się wojna między królestwami”.
      Nie liczyłbym na jakiekolwiek taryfy ulgowe, skoro taka z założenia jest idea tej gry.
      Metin to jedna wielka rywalizacja na wielu płaszczyznach, także nie ma sie co dziwić że ktoś komuś nie daje dropić normalnie blasków, zarabiać czy expić. Jak ktoś chce sobie pograć spokojnie to niech od razu usunie Metka z komputera.

Handlarz30 napisał(a):

Nerose napisał(a):

Frajdy to nie sprawia żadnej(może są wyjątki), ale wiadome, iż jeśli ktoś kto ma mocniejszą postać z wyższym lvl a sam chce więcej nadropić, to będzie mógł spróbować przegonić swojego rywala. Jeśli ten będzie zawzięty to wcale nie jest to łatwe zadanie ;) Wprowadzanie blokady wejscia z ograniczeniem lvl byłoby bez sensu. Kiedy jeszcze grałem, banow za takiego rodzaju „utrudnianie” eventów nie było i wątpię żeby było to zmienione. Chyba kiedyś po prostu była większa zawziętość i chęć rywalizacji wśród graczy :S
      tylko czemu taki level 120 sowja postacia glowna nie podropi przeciez na wiekszym levelu wiecej sie zarabia oj byly i sa bany za utrudnianie gry poszperaj forum to zobaczysz
    • OSTRZE napisał(a):

Najlepszym kompromisem jest wprowadzenie jakiegoś spota dla 100+ gdzie drop blasków będzie porównywalny do v3. Obszarowo coś jak lemury, co by za łatwo nie było. Ciekawe czy taki 120 odganiający dropa w v3 :crazy: równie skutecznie odgoniłby innego 120.
      wtedy może było by o co się bić , metin by ożył i było co robić nie tak jak tera :D

100K KAUCJI I WOLNOŚĆ !!!!!
    • Ale masz świadomość że 95 + lvl nie mają mapek typu v3 gdzie za jednym spotem poleci od kilku do kilkunastu szkat? Na moim lvl jeszcze z lemurów powinno dropić normalnie odłamki - czasami by zrobić 3 cor draconisy zajmuje mi to bagatela od 40 min do godziny na kilku spotach . A o to chyba nie chodzi ? Zresztą na forum są wypisane posty graczy 120 lvl gdzie ich drop jest po prostu żałosny to tym bardziej nie mają gdzie dropić . I dlatego dochodzi do patologicznych sytuacji jak "ochroniarz" 120 lvl na v3 . Blokowanie v3? Czemu nie - pod warunkiem że poprawią drop 95 lvl + bo to woła o pomstę do nieba .
    • ja proponuje zeby postacie 55 lvl nie mogly bic metkow w dt i robic kowala

bo sa tam bossy 70+ lvl

a jak wiadomo +/-15 lvl jest maks dla dropu i w ogole

wiec jak taki 55 lvl zacznie bic 9 ogonow/metki mordestwa/baronowny pajakow
      i innych bossow/metkow 70 + to od razu wywala go z serwera

siedzcie na tych 55 lvl i bijcie sobie metki 55 na zmiane z lochem v3 pajakow

i tak do usranej smierci XD

Pozdrawiam

Życie się byku zmieniło. Już nie jestem z tą dziewczyną której ślubowałem miłość.
    • O to chyba chodzi w tej grze żeby była rywalizacja czyż nie? Nikt nikomu nie broni wbić wyższego lvlu i tak samo będzie robił... Kiedyś to się biło o głupiego spota na v2 a teraz to każdy płacze na forum że dostał bęcki :cursing: :cursing: . Po to zrobione są trzy królestwa żeby się prać wzajemnie. (Ah te pamiętne bitki pod dt ^^ ).
      Czasami myślę, że niektórzy nie rozumieją o co chodzi w tego typu grach....
    • Virginka napisał(a):

O to chyba chodzi w tej grze żeby była rywalizacja czyż nie? Nikt nikomu nie broni wbić wyższego lvlu i tak samo będzie robił... Kiedyś to się biło o głupiego spota na v2 a teraz to każdy płacze na forum że dostał bęcki :cursing: :cursing: . Po to zrobione są trzy królestwa żeby się prać wzajemnie. (Ah te pamiętne bitki pod dt ^^ ).
      Czasami myślę, że niektórzy nie rozumieją o co chodzi w tego typu grach....
      Jasne że każdy rozumie albo prawie każdy o co chodzi w tej grze. Każdy pewnie też pamieta jak można było komuś zabrać 2 pieczęcie i sie relognąc i po dt :) tak pare razy i ludziom odechciewało się grać. Ktos kto ma czas i troche rozbudowaną postać do tego jest złośliwy może naprawde "umilić" innym grę i to bez większych problemów na wszystkich wspólnych mapach. To samo było kiedyś z wrózką, myślę ze dla tego zrobili smoka jako zamknięty dungeon.

W tego typu grach chodzi o rywalizację i rozwój za wszelką cenę. Można porównać to do wrzucenia szczurów do jednego pomieszczenia bez jedzenia i niech przetrwa najsilniejszy :):).
    • powiem wam coś ... trochę luzu to gra :beer: ... nie wywalczysz tu chleba (nie pisze tu u zarobkiewiczach All.. :shit: ) to ma być rozrywka...piszecie jak uzależnieni :gamer: jakby wam życie odbierali ... z waszych postów wynika DAJCIE ZAROBIĆ TYLKO MI...reszta :ban: , a dlaczego 55 nie pójdzie gdzie indziej ma więcej lokalizacji niż 120...zamknijmy v2,v3 dla wszystkich na drop wtedy będzie płacz... chcecie się dorobić nic więcej a sprawa jest prosta nawet bez nowej mapy... niech dropi wszędzie tak samo ... na lemurach w DT ,DC orkach,żabach,mistykach i po kłopocie...ale wydawca gry to przewidział i żeby nie było miło :wojna: tego nie zrobił po to żeby jeden z drugim płaczkiem wbili sobie 120 i mieli bodygarda a nie kończyli żywot na 35 czy 55... :rip:
    • Lorint. napisał(a):

Witam

Art napisał(a):

Drodzy Gracze,

pod koniec zeszłego roku mieliśmy okazje powiedzieć Wam, czego możecie oczekiwać w 2017 roku. Balans i łączenie serwerów były dwoma głównymi zagadnieniami.
      Wiadomo coś na ten temat? :)
      No tak wiadomo. Balans był, a fuzji nie było.

Ty jeszcze nie wiesz, ze im nie mozna takich trudnych pytań zadawać ? 8|

Oni nie wiedzieli kiedy promocja swiateczna się kończy.

Ja jezeli chodzi o info. Przenioslem się na niemieckie forum. Więcej sie mozna dowiedziec. Tam moderatorzy i opiekun przyjaznie nastawieni do graczy, a tu ban, ostrzezenie, kasowanie i te minusowanie postów. U nas to tylko widzę. Na innych forach metina albo tego nie ma, albo społecznośc nie korzysta.
    • Lorint. napisał(a):

mieliśmy być pierwsi po Francji. Oni mieli fuzję 19 września :)
      Fuzji nie ma dlatego, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że nie wejdziemy do gry. Za słabe maszyny itp. Nawet o tym wspominał ten cały ktoś tam na filmach, które Art tu wstawiał. Mówił, że powoli muszą coś tam robić. Słuchałem 5/10 bo i tak tej firmie nie ma co wierzyć.

Zapewniali na filmie, że eq nadal będzie warte po balansie tyle co i przed, a 10% kryta w jakimś itemie u postaci która bije głównie skillami jest bezużytecznym bonem przy obecnych krytach które momentami są słabsze niż uderzenie z przeszywką.