Zmiany w grze - dyskusja

• Withe napisał(a):

Czyli dropu nie zmienili - Wiec kochany ARCIE może będziesz dropil mi odlamki i peta karmil bo mam DOŚĆ przekladania wszystkiego na dropy bo moja GŁÓWNA postac nadaj sie tylko do STANIA W MIESCIE ,Kpiny i żarty- Malo tego że i tak jest przepełnienie na metkach i spotach. Zapraszam GM do Zakletego lasu na Etolinie niech sobie zobacza co sie tam dzieje ludzie w kolejkach stoja za metkami i bosem respiacym sie na koncu tak ma wygladac event dla lev 110+ :thumbdown: W ogóle sprawdzał to ktoś jak wyglada drop na 120 lev??? czy tylko wasza praca ogranicza sie do lansowania w M kochani GM .

endgame wiekszosci gier polega na:

- wojnach gildii
      - mass pvp
      - 1vs1 pvp
      - 6vs6 pvp

i takich o sprawach

to ze zabiliscie WY gracze pvp i teraz nie macie co robic
      to miejcie pretensje do siebie

w innych grach ludzie spokojnie sobie walcza miedzy soba
      (i to bez placzu polacy vs niemcy p2w itd itp)

wiec reaktywujcie moze wojny gildii
      gf bedzie mial z tego pozytek dzieki wiekszym wplywom $$$$

Pozdrawiam

Samiec musi dominować, takie są prawa natury, lecz czy musi przy tym kłamać, dostawać brawa za bzdury?
    • tajny1974 napisał(a):

przeciez i tak macie wszyscy drapki po co nazekacie grac nimi i spoczko bedzie
      Weś nie denerwuj!! Dropkiem? gdzie jak ludzi jest masa metkow zero , i co chwile eq przekładać bo taki wasz wymysł ja chce grac głowna postacią a nie DROPKIEM niech to do was w koncu dotrze!!
      Po co te krzyki. Usunęłam flood z wykrzykników i dałam odpowiedni wyraz zamiast tych kropek. Aszti
    • grzedzikk napisał(a):

Wszyscy z mniejszymi lvl niż piszący up postawcie się w ich skórze...czas poświęcony wbijaniu lvl,Mase SM na na IS itp.
      Czekać tylko co i kiedy całą społeczność M2 dotknie.
      Bo do tego widać zmierza gra.
      Pozdr.
      Ja serdecznie współczuje 120lveom, (bez ironii) ale czy oni działali/ją fer wbijając mniejszym lvlom na spot główna postać z testem "teraz to mój spot" spadaj na psy ?

Chciałbym tym postem zwrócić jedynie uwagę na fakt jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni (małe i duże lve). Szanujmy się, a na pewno więcej ugramy w "starciu" z wydawcą.

Ps. Pisze to jako lv 100+ bez hejtu.
    • NieznanySprawca napisał(a):

Może ludzie chcą mieć dropki 120 lv ? Jeżeli nie ma dropu na tym lvl to po co był wprowadzany ten lvl ? Nasz team jak zwykle jedynie co może napisać to ze problem został zgłoszony .
      powoli kończy się ludziom cierpliwość :)
      polityka gf w skrócie
      okrojone eventy z roku na rok - ok
      dziurawa gierka, bugi , wywalanie klienta, - ok
      brak dropu na 120stym lvlu - ok XD
      pierscienie radosci w szkatach - ok XD
      yangbug - NADZWYCZAJNA PRZERWA TECHNICZNA hur dur musimy załatać bo kiermana opustoszeje.
      patologia :w00t:
      :shit: gg: 51004976 zapraszam gorąca linia negrosa
      KUNIEC GRY
    • DARKRIDER napisał(a):

endgame wiekszosci gier polega na:

- wojnach gildii
      - mass pvp
      - 1vs1 pvp
      - 6vs6 pvp
      Niestety muszę się nie zgodzić. Większość gier, które odniosły sukces, a nie upadły, lub właśnie upadają, próbując wyciągnąć jeszcze jak najwięcej hajsiwa, polega na pracy zespołowej. Gra, która dostała świat i fabułę, gra MMORPG polega na eksplorowaniu świata i używaniu tego, co świat im oferuje. Nawet jeżeli już osiągniesz wszystko, to nadal możesz ze znajomymi dalej chodzić z nimi na dungeony, a za chwile dostaniesz coś nowego, lub jak poczekasz dłużej, to dostaniesz tego jeszcze więcej, więc zbrój się przez ten czas. W metinie wbijasz sobie max lvl i czekasz, aż za pół roku 3 ludzi stworzy jedną mapę, żeby można było z tydzień po niej pobiegać i coś porobić, czy wbić lvl jak odblokują.

A zrobić nic nie zrobicie, musicie się z tym pogodzić. Firma nie reaguje na skargi dotyczące obsługi danego kraju, a co dopiero odnośnie gry. Nie wiem tylko po co robią ten nowy silnik.
      tempus fugit, aeternitas manet
    • Nie chcę bronić GF'u bo kwestia lagów i wywalania z gry jest... śmieszna, ale odnoszę wrażenie, że pazerność graczy przekracza wszelkie granice. Niezmiernie mnie również ciekawi, dlaczego tylko podczas eventów jest tak duży przyrost graczy w postaci "dropowiczów". Niestety ludzie z gry zrobili sobie prace zarobkową i przez to jest jak jest... Zamiast zaśmiecać temat tym jaki to słaby event lepiej podkreślać, napominać i zwracać uwagę na ogromne problemy techniczne bo to one psują nam rozgrywkę.

Pytanie do administracji, kiedy zostanie naprawiony problem wywalania z gry?
    • RShamane1637 napisał(a):

WybornyDiament napisał(a):

Nie wiem kolego jaki jest Twój staż w tej grze, ale to pytanie pojawia się od dobrych kilku lat, o ile nie od samego początku jej powstania.
      Szkoda tylko, że od aktualizacji 17.5 powyżej wspomniany problem zwiększył się masakrycznie.
      Kolejne pytanie to kiedy i czy zostanie odwołany ban na bank gildii...
    • WybornyDiament napisał(a):

Nie chcę bronić GF'u bo kwestia lagów i wywalania z gry jest... śmieszna, ale odnoszę wrażenie, że pazerność graczy przekracza wszelkie granice. Niezmiernie mnie również ciekawi, dlaczego tylko podczas eventów jest tak duży przyrost graczy w postaci "dropowiczów". Niestety ludzie z gry zrobili sobie prace zarobkową i przez to jest jak jest... Zamiast zaśmiecać temat tym jaki to słaby event lepiej podkreślać, napominać i zwracać uwagę na ogromne problemy techniczne bo to one psują nam rozgrywkę.

Naprawdę ciężko się z tym nie zgodzić. Na takiej tortudze jak już pojawia się jakikolwiek item który nie jest do mixu to albo za horrendalną cenę albo znika w 5 min i jest wystawiony przez jakiegoś janusza biznesu (np Merlinkowa)za 2x tyle... Ludzie cały czas płaczą na temat absolutnie wszystkiego a jeszcze dobrze się nie pojawią nakładki, szczeniaki i cały rynek jest tym zawalony. Ja sie pytam jak wy chcecie cokolwiek zmienić jak nie ogarniecie podstaw działania tego wszystkiego? Myślicie że jak popłaczecie na tym forum to GF się tym przejmie i coś zmieni? Po co jak wystarczy dać HH 20% czy szczeniaczki a Polaczki i tak od razu lecą robić przelew... GF patrzy na przychody a nie na zadowolenie graczy do puki one się zgadzają do puty błędy i nowości robione full pod IS będą. Czasami jak patrze na to wszystko to mam wrażenie że to jakiś eksperyment który ma sprawdzić granice ludzkiej głupoty i naiwności.
    • gural1992 napisał(a):

Polaczki i tak od razu lecą robić przelew...
      Nie polaczki. Dla niektórych po prostu metin jest istotą ich życia i ładują w niego dużo pieniędzy i czasu. Cóż, ich pieniądze, to ich sprawa. Ta gra już od dobrych 4 czy 5 lat jest tylko dla wyciągnięcia największej ilości pieniędzy jaką jeszcze można wyciągnąć.
      Nikt z tym nic nie zrobi, nie ma co płakać, nie ma co spamować. Szkoda jednak takiej pięknej gry, jaką kiedyś był metin2.
      tempus fugit, aeternitas manet
    • Dla mnie płacz że Metin jest pod isa jest smieszny a x2 drop to bierzesz z metkow dobrze wiecie jak działa rękawice z IS a z mapek. Na eventach typu okeye trzeba miec reke z is ... Niestety jam mam rozwijac glowna postac I wbic pancerz na 115 lv skoro nie mam dropu w swiatyni...Mam Tera juz robic dropka 100lv wladowac kilka tys w is by wydropic sobie ulepy.Oczywiście zaraz będzie placz Co niektorych ...DALEJ MY GRACZE CZEKAMY CO Z DROPEM
      Edit: Drop zestawow tez jest okrojony

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZituS ().

• @Art Zacznij w końcu reagować na głos ludzi, którzy nie zgadzają się z tą zmianą:
      Dropy przedmiotów: od teraz również gracze powyżej poziomu 105 mogą dropić przedmioty mieszczące się w przedziale 15 poziomów powyżej lub poniżej własnego poziomu.

To już nawet nie jest śmieszne, zadam ponownie pytanie czy @Art zgłosiłeś to jako poważny problem, z którym nikt się nie zgadza?
    • PiesBlacka napisał(a):

@Art Zacznij w końcu reagować na głos ludzi, którzy nie zgadzają się z tą zmianą:
      Dropy przedmiotów: od teraz również gracze powyżej poziomu 105 mogą dropić przedmioty mieszczące się w przedziale 15 poziomów powyżej lub poniżej własnego poziomu.

To już nawet nie jest śmieszne, zadam ponownie pytanie czy @Art zgłosiłeś to jako poważny problem, z którym nikt się nie zgadza?
      Chłopie czytaj, że forum najpierw jak czegoś się chcesz dowiedzieć, a później coś pisz, bo już Ingolf pisał, że zgłosili to zaraz po aktualizacji. Przestań już spamować z wiadomościami do @Art bo totalnie to olewa i nic to nie da. W ogóle się nie stara i lepiej mu przecież napisać, że to nie od niego zależy niż się męczyć i prosić itp. aby coś wprowadzili, naprawili. Pogódź się z tym, że my nie mamy takiego opiekuna jak Turecka społeczność i tak już pewnie zostanie. Pisanie takich postów nic nie zmieni i pewnie zostaną usunięte. A naprawa takich błędów nie jest zależna od społeczności danego metina tylko od GF, a jeżeli nie jest to błąd który by powodował straty to nie zostanie naprawiony w 2-3dni tak jak to jest w innych grach, a dopiero przy kolejnej aktualizacji która pewnie będzie w styczniu.
    • ImNotPro napisał(a):

PiesBlacka napisał(a):

@Art Zacznij w końcu reagować na głos ludzi, którzy nie zgadzają się z tą zmianą:

Chłopie czytaj, że forum najpierw jak czegoś się chcesz dowiedzieć, a później coś pisz, bo już Ingolf pisał, że zgłosili to zaraz po aktualizacji. Przestań już spamować z wiadomościami do @Art bo totalnie to olewa i nic to nie da. W ogóle się nie stara i lepiej mu przecież napisać, że to nie od niego zależy niż się męczyć i prosić itp. aby coś wprowadzili, naprawili. Pogódź się z tym, że my nie mamy takiego opiekuna jak Turecka społeczność i tak już pewnie zostanie. Pisanie takich postów nic nie zmieni i pewnie zostaną usunięte. A naprawa takich błędów nie jest zależna od społeczności danego metina tylko od GF, a jeżeli nie jest to błąd który by powodował straty to nie zostanie naprawiony w 2-3dni tak jak to jest w innych grach, a dopiero przy kolejnej aktualizacji która pewnie będzie w styczniu.
      gościu pokaż mi ten post bo czytam forum cały czas i takiego czegoś nie widziałem
    • PiesBlacka napisał(a):

Wszystko zgłoszone.

Art napisał(a):

Sprawa została przekazana dalej. Na chwilę obecną nie wiem, czy jest to trwały efekt, czy zostanie to zmienione.

Satomi napisał(a):

@Ingolf - co z dropem dla postaci 110+?
      Powinni to naprawić i to najlepiej jutro, a nie znowu w kulki lecą.

Mam nadzieję, że ten błąd (brak dropu dla tychże lvl) został w ogóle zgłoszony

Ingolf napisał(a):

@Satomi - tak, został zgłoszony po aktualizacji.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez VIII ().

• Nowy

Powrót dropu sprzed aktualizacji + 35% więcej SM, pierścionek za 150 sm, nakładki, mamut chociaż na 1 dzień w IS i każdy będzie zadowolony. Ale znając ich to i tak nic z tego nie będzie :) Pomimo tego, że musiałem otworzyć ponad 35 złotych na mamuta, to i tak cieszyłbym się jakby był dodatkowo chociaż na 1 dzień w IS dla innych.

Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MarketMT2PL ().