Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• PowiewWiosny wrote:

Bardzo dobre zmiany. Webzen wywalił solidne łokieto na mordę tym wszystkim solo graczom co najchętniej mieli by odpalone 50 metinów i wszystko robili sami. Koniec urwa. Szaman to szaman, a nie twoja prywatna buffka. Jak chcesz buffa w expie to zapytaj jakiegoś szamana na serwerze, albo poproś znajomego.

Osobiście wprowadził bym bardziej drastyczne zmiany, bo jedyne co to lizneli temat, ale lepsze to niż nic ~
      Co za różnica czy sam się buffnę z mniejszym % buffów czy ktoś to zrobi?
      Sura BM 118lvl
      Shinsoo
      Etolin

Kanał na Youtube:
      youtube.com/channel/UCihxuYnvT3fe2f7ZJZFKEyQ

Sell eq: imgur.com/a/VFKbvNh

• DARKRIDER wrote:

to ze biorac innego buffa do swojego party

moze trzymac spacje stajac w narozniku :w00t:

a Ty sam buffajac siebie nie bedziesz mogl trzymac spacji na prywatnym buffie

Pozdrawiam
      Ty może nie, ale każdy bardziej ogarnięty gracz ogarnia buffowanie się i bicie bossa.
      Sura BM 118lvl
      Shinsoo
      Etolin

Kanał na Youtube:

• Jestem ciekaw czy będzie cofka do stanu sprzed aktualizacji w kwestii balansu.
      Albo kompromis w postaci przywrócenia szamana sprzed.
      Dużo niezadowolonych się wypowiada, a ciekawe ilu takich jeszcze jest w grze co na forum nie zaglądają.
      Miałem dzisiaj/jutro zalogować się do gry, ale z każdym czytanym komentarzem stwierdzam, że nie ma do czego wracać, właściwie jest jak było, tylko nowość wprowadzili i żałosny "balans" w ich nieudolnym stylu jak zawsze zresztą.
      Bugi co wymagają naprawy od lat dalej czekają zamiecione do kąta a już jest kilka nowych a przecież jeszcze nawet 12h nie minęło od aktualizacji.
      Ten balans to ma chyba służyć tylko temu by skutecznie dobić niedobitków którzy wahają się czy jeszcze grać czy nie, i ładować kolejne tysiące w IS.
      Mnie osobiście to gie obchodzi i nie moja sprawa kto ile wydaje na grę, chce czy nie jego sprawa, ale ludzie opamiętajcie się, karmicie coś co nawet trudno nazwać poważną firmą.
      To w taki właśnie sposób dobijają swoje gry, niby twierdzą, że dbają o was a tak na prawdę chcą tylko waszych pieniędzy, nie dając z siebie wszystkiego czego dowodów w grze jest pełno.
      Nawet konta nie są wasze tylko ich własnością...
      Szkoda słów, szkoda sił niech robią co chcą.
      Ja tam im życzę tylko jednego.
      Szybkiego upadku tej gry jak i tej paskudnej firmy bo na to w stu % zasługują.
    • Display Spoiler

Kuslaw wrote:

Kr8g wrote:

DARKRIDER wrote:

chodzilo mi o to ze buff nie tylko buffa ale tez bije trzymajac spacje

a przeciez cala walka w metinie bazuje na trzymaniu spacji xD

Pozdrawiam
      Blokowanie spacji to nie wyczyn i uprzedzę pytanie, a mianowicie autopota lub autołowy.
      wystarczy trzymac spacje i uzyc kombinacji alt+tab, jak gra sie na okienkowym metinie.

Zależy co bijesz i jak szybko musisz potować.

Moderator Synthia:
      Schowalam cytaty.

AyeT wrote:

Też odczuwacie lagi jakby były znów słabsze serwery? :D
      W też odczułem takie wrażenie, że przy większej ilości mobów serwer nie wyrabia i trochę trwa zanim wszystkie się trafi.
      Sura BM 118lvl
      Shinsoo
      Etolin

Kanał na Youtube:

The post was edited 1 time, last by Synthia ().

• Aktualizacja swietna! Bardzo mi się podoba, szczególnie balans v.1 Najlepsza aktualizacja ever, ale kilka rzeczy muszą jeszcze doszlifować. Świątynia Zodiacu Petarda, cała reszta z resztą też, szykują się zarwane noce... ;)

Z rzeczy które mi się nie podobają i rozwalają na łopatki, to główna grafika przy wyborze serwerów i logowaniu.
      Zrobione na odwal sie, "pikseloza robiona na kalkularorze" - wstyd... ;:p Lepiej byłoby pokazać czarny ekran niż ten obecny shit.

Moderator Synthia:
      Prosze zwazac na slownictwo. Ja rozumiem, aktualka sie podoba bardzo, ale no... Przenioslam rowniez do innego tematu.
      GG: 56650023 lub PW

The post was edited 2 times, last by Synthia ().

• Po dzisiejszych zmianach gra stała się bardziej wymagająca nie ukrywam na 55lvl mam już lekkie problemy z metinem 65lvl(musze 1-3 razy uciec z respem) mimo ze mam ostrze na G5,dzika + eq 5b + buff ( skille m4) a przed dawałem sobie spokojnie rade.
      W sumie nie to jest najgrosze, dziś kolega grający ze mną na szamanie po długich namowach do ponownej gry gdy zobaczył ile jego buffy dają % na wstępie oznajmił ze już NIGDY do tej gry nie wróci nie dość ze jego buffy są marne to moby mocniej go biją... drop na małych lvl tez jest słaby i ciężko zarobić nawet z podwójnym dropem...

Nie tak miały wyglądać te zmiany z opisu (albo to ja kiepsko czytam.. :crazy: ) :/ ten balans oslabil szamanów :rofl:

Jak broniłem się przed prywatnymi serwerami tak chyba czas jakiegoś poszukać ||

Moderator Synthia:
      Podmienilam slowko.

• Może nie w tym temacie ale niejako odnosi się do niego nie chce mi się szukać odpowiedniego tematu... W razie problemu proszę o przeniesienie. A wiec chodzi mi o to że znalazłem buga i nie wiem jakim cudem to się stanęło się bo nic nie było mówione o bawieniu sie plikami tego dungeonu... Przechodząc do sedna to jakąś godzinę temu bylem tak for fun na Azraelu i no niestety część portali nie działa przez co nie da się dojść do bosa n 3 albo 4 poziomie (ten z portalami xD)... Proszę admina a zgłoszenie tego wyżej...<ciach>

Moderator Synthia:
      Usunelam zbedny komentarz. Przenioslam rowniez do innego tematu.

The post was edited 2 times, last by Synthia ().

• AyeT wrote:

Ja pierdziele znowu jakiś bug, wystawiłem cały sklep odłamkow odpalilem sklep a tylko 1/4 sie załączyła WTF?!
      Jak sprawdzasz kogoś sklep to się usuwają twoje itemy.
      ShadowKayn 36 Body Etolin ON
      KaynBlade 30 Smok Etolin ON

Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
      Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
      SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach
      GG: 67130112
    • TofiQ wrote:

ten balans wykastrował szamanów :rofl:
      Chyba sobie żartujesz.... Ten balans wykastrował tzw. buffy, a nie szamanów !!! Szaman teraz zyskał mega dużo, skowyt działający jak przywołanie+ ogromny zasięg to strzał w 10! Nareszcie szaman coś znaczy i to nie przez antymagię a charakter klasy. Nareszcie zaczną się liczyć (chociaż trochę) umiejętności garcza, a nie tępe klikanie w f1/2/3/4 itp. Zmiana działania kryta też super.

Poprawcie tylko proszę okno logowania ;D
    • Simlas31 wrote:

AyeT wrote:

<ciach> znowu jakiś bug, wystawiłem cały sklep odłamkow odpalilem sklep a tylko 1/4 sie załączyła <ciach>
      Jak sprawdzasz kogoś sklep to się usuwają twoje itemy.
      Nie patrzyłem na inne sklepy i jak mówie wystawiłem około 70 odłamków, klikam ok i wystawia się tylko 20

Moderator Synthia:
      Pociachalam co trzeba w cytacie.

• WybornyDiament wrote:

TofiQ wrote:

<ciach>
      Chyba sobie żartujesz.... Ten balans wykastrował tzw. buffy, a nie szamanów !!! Szaman teraz zyskał mega dużo, skowyt działający jak przywołanie+ ogromny zasięg to strzał w 10! Nareszcie szaman coś znaczy i to nie przez antymagię a charakter klasy. Nareszcie zaczną się liczyć (chociaż trochę) umiejętności garcza, a nie tępe klikanie w f1/2/3/4 itp. Zmiana działania kryta też super.
      Poprawcie tylko proszę okno logowania ;D
      no faktycznie szaman 45 lv i ja wp 55 bedziemy bic razem metki z których leci taki szajs ze na poty bysmy zarabiali dzieląc to na 2...
      tak to mozna latami zbierać na na serwerze gdzie kamien duchowy to 1,7kk,aura 1,5,a reszta ku to przedzial 50k-300k no chyba ze dropisz alchemie na 5 postaci to cos sie zarobi po 2 tyg moze szybciej ale to tez nie na tym polega gra by ciagle dropic alchemie

Moderator Synthia:
      Ciachnelam co trzeba w cytacie.

• Art wrote:

Naprawiono błąd, który prowadził do powalenia postaci przez bossów jednym atakiem
      Jotum Thrym nadal potrafi ubic postac jednym skilem przy 46%na um. i ok. 30k pz i bransoletce harmoni
      Podobna sytuacja tyczy sie Smoczy Strażnik Idall i jego obstawy sługusow, majac prawie full na um. nie idzie wypotowac zbyt czestych skili jakie zadeje wraz z obstawa.
    • Zauważyłam, że mając założony wachlarz demona+9 leczenie pokazywało ponad 6k, kiedy jednak założyłam leżaka+9, to leczenie zwiększyło się do ponad 8k (przed aktualizacją było to 7k). Tak było wcześniej? Bo jakoś nigdy takiego czegoś nie zauważyłam, a to co opisałam wyżej wskazuje na to, że prawdopodobnie na leczenie również działa wart. magicznego ataku.

Leczenie działa na bardzo małym obszarze, trzeba być bardzo blisko healerki, żeby leczyła tę postać.

Zwinność

• Czas regeneracji uległ wydłużeniu i jest teraz równy czasowi trwania umiejętności. - Odnowa trwa 10 sek., a sam skill trwa 185 sek.
      Zwiększanie ataku

• Czas regeneracji uległ wydłużeniu i jest teraz równy czasowi trwania umiejętności. - Również tak jak zwinka, czyli odnowa 10 sek., a czas trwania jej to 185 sek.
      "Blokujący" nie wydłuża już czasu trwania omdlenia z magicznych źródeł. - Dalej można omdlić na czasie, przynajmniej inną postać, na mobach nie patrzyłam.

Naprawiono błąd, który prowadził do powalenia postaci przez bossów jednym atakiem. - Nadal Razador potrafi ubić na strzała.

A, no i jest albo błąd w tłumaczeniu, albo po prostu błąd. Chodzi o: Aby do nich wejść, potrzebujecie tzw. Animosfery. Codziennie możecie otrzymać po maks. 3 sztuki tych sfer. - Kolega już ma 5 tych sfer, a z tym "maks. 3 sztuki tych sfer", to chyba chodzi o max 3 wejścia - bo wychodzi to akurat 36 animosfer, a więcej się nie da. A 36 animosfer, to właśnie 3 wejścia.

Jeśli chodzi o sam Zodiak, to świetna mapka. :)
      madiiyo - healer 120 OFF
      Shayre - smok 115 OFF
      Neryoo - body 103 OFF

SPRZEDAM EQ
      GG: 59850400 (ja), 4394630 (Norbi)

The post was edited 3 times, last by madiiyo ().

• 1 animosfera na godzinę xD no teraz to sobie jaja robicie xd mimo, że uzbieranie na nową skrzynkę graniczy z cudem, to jeszcze dropnij coś z niej xd aktualizacja do poprawy - gorsza niż alchemia na początku xd jedynie co mi się podoba to leczenie. Superowy efekt przydatny na meley czy nawet na misji w zaklętym :P

Ogólnie aktualizacja na wielki wielki wielki (taki bardzo wielki) -

:P
      :mkay: xWjowniczek 120lvl - OFF :mkay:

GG: 52727551