Zmiany w grze - dyskusja

Drodzy Gracze!
    Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
    Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
    Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Nowy

Gram na różnych komputerach różny internet. I jedyny problem jaki mam raz na jakiś czas to czasem po akt. jak mi pobiera to zatrzymuje się na iluś %, rest kompa i po problemie. Gram na 3 laptopach i jednym stacjonarnym czterech dostawców internetu. Ja takich problemów jak Wy nie mam. Na żadnym kompie żadnego antywirusa nie mam może też za to ja problemów nie mam. Czy DT czy grota czy V2/3 nigdzie nie wywala, shop stoi cały dzień i nawet nie jęknie że chciałby się wylogować :D
      Teraz pytanie czy mam takie szczęście życiowe że mnie problemy z metinem omijają a Wy takimi pechowcami ? Czy są ludzie którzy grają normalnie jak ja ?
      A jeżeli wyjątkami jest tylko te kilka osób to nie siejcie paniki bo ludzie to czytają z zewnątrz i ich to odstrasza. Zgłoście i poczekajcie. Wiem że cierpliwość waszą mocną stroną nie jest ale trochę graczy jest i czekać trzeba. Amen.
    • Nowy

Podzielę się z Wami pewną rzeczą.
      Aktualizacja niby co tydzień powinna polepszać jakość gry wprowadzając do niej poprawki a tymczasem dzieje co się dzieje.
      Dzisiaj postanowiłem [usunąć] Metina raz na zawsze z dysku razem z tym dziadowskim GG.
      Wynik? I lżej na duszy i komputer chodzi o niebo lepiej.
      Ta gra była swojego czasu piękna a teraz stała się żałosna, chociażby poprzez wieczne problemy z błędami na które informatycy z gyfy nie mają rady.
      [ciach]

Usunęłam zbędny komentarz,
      Synthia.

Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Synthia ().

• Nowy

zawartość syserror

0524 22:54:16846 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
      CPP? wydawalo mi sie, ze caly metin jest w Pythonie a tu widze C++.

Dysk R? Huhu pierwszy raz widzę na oczy :D

Kolejne wyrzucenie w przełączeniu okienek.
      Nigdy nie było, aż tylu problemów jak teraz z "???".

Ciekawi mnie jak technicy wywnioskują z logów gdzie jest jeden jedyny bład (Ten co podałem x20) tylko z rożnymi datami. To ewidentnie wskazuje, że czegoś "jakiegoś kodu" brakuje w patcherze...
      ZMNIEJSZONY EXP O 25% NA STALE - DOWODY NIŻEJ !!

Zmiany w grze - dyskusja
    • Nowy

Problem jest od kilku lat z tym, problem to żadna nowość, silnik sam Metina jak nie którzy widzą jest dość stary z uwagi na obecną chwilę ręce mają związane i problemy oraz screenshoty można wysłać do zespołu który wystosuje stosowną odp że problem jest dość trudny do rozwiązania itp itd, sam doświadczam tego ale nawet po restarcie jak wprowadzają zmiany muszę reinstalować metina żeby go uruchomić ale jak mówię silnik sam Metina jest dość stary więc Niemcy muszę go zmodernizować a sam zespół PL nic nie może tylko pisać nam że będzie lepiej.
    • Nowy

MichalKosa napisał(a):

Problem jest od kilku lat z tym, problem to żadna nowość, silnik sam Metina jak nie którzy widzą jest dość stary z uwagi na obecną chwilę ręce mają związane i problemy oraz screenshoty można wysłać do zespołu który wystosuje stosowną odp że problem jest dość trudny do rozwiązania itp itd, sam doświadczam tego ale nawet po restarcie jak wprowadzają zmiany muszę reinstalować metina żeby go uruchomić ale jak mówię silnik sam Metina jest dość stary więc Niemcy muszę go zmodernizować a sam zespół PL nic nie może tylko pisać nam że będzie lepiej.
      Producent gry to Koreańcy nie Niemcy :D
    • Nowy

JarajToYT napisał(a):

MichalKosa napisał(a):

Producent gry to Koreańcy nie Niemcy :D
      Tak JarajTo masz racje ale jak sami wiemy GF nie ma takiej możliwości aby co kolwiek robic,Tylko wydawda WEBZEN ma prawo do modyfikacji (takich wiekszych). Dlaczego ? Tylko oni maja jak by to nazwac ,,kod gry" .Nad modfikacja tego jest tylko wydawca.Pozostaje nam czekać i ewentualnie wysylac zgloszenia. Niestety mamy związane ręce.Jeśli widzicie,tylko przy danym momencie że wywala wam client- pojawiają- sie znaki zapytania to wysyłajcie zgłoszenia. Sądze ze to nie tylko przy DT ale na Nemere oraz na Meley wywala również sie to zdarzy.Wraz z gildia uczestniczymy na meley ale gdy czlowieka potrafi w ciagu Bicia Idalli wywalic z 2,3 razy w dodatku, zauważyłem ze bład nie pojawia sie co chwile tylko jak by to powiedziec w określonych godzinach oraz lokacji.Często jest tak ze przy wejsciu w teleport ,przy zmianie kanału rowniez wywala clienta,te otwierający sie magazyn ITEMSHOPU przy zmiane chaneli

NieznanyAS napisał(a):

zawartość syserror

0524 22:54:16846 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file.cpp(331): File is not a Granny file
      CPP? wydawalo mi sie, ze caly metin jest w Pythonie a tu widze C++.

Dysk R? Huhu pierwszy raz widzę na oczy :D

Kolejne wyrzucenie w przełączeniu okienek.
      Nigdy nie było, aż tylu problemów jak teraz z "???".

Ciekawi mnie jak technicy wywnioskują z logów gdzie jest jeden jedyny bład (Ten co podałem x20) tylko z rożnymi datami. To ewidentnie wskazuje, że czegoś "jakiegoś kodu" brakuje w patcherze...
      Nieznany moze masz dysk R i faktycznie moze cos sie nadpisuje ?( Nio nieźle,moze i nie caly metin jest w pynthlonie skoro napisałes ze C++ to musi byc tez ale dziwi mnie jak był ten błąd.Pamietacie tez wywalało clienta ale wtedy pojawiał się komunikat Microsoft Vitual c++ eroor czy jakos tak

Znalazłem jeden ważny temat nie wiem czy to moze mieć związane z Metinem ale warto sprawdzić moze faktycznie nasza mekka się skończy

Zalecam zaktualizowanie systemu za pomocą usługi Microsoft Windows Update, instalacje DirectX 9.29.1974 Redistributable, Microsoft .NET Framework 4, Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package oraz reinstalacje Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package. Dodatkowo proszę wykonać reinstalację posiadanego klienta gry Metin2.pl (po odinstalowaniu klienta gry należy także ręcznie usunąć pozostały po nim folder), najnowszą wersję klienta gry można znaleźć na stronie.
    • Nowy

Błąd który opisujecie jest spowodowany błędnym formatem modelu i nie ma/nie powinien mieć on wpływu na crashe lub inne tego typu sytuacje.
      Dysk "R" gdyż w tym przypadku taki dysk fizyczny/wirtualny przypisuje sobie klient dla plików do rozpakowania.

Często po znakach zapytania wyskakuje jeszcze jedno okienko z opcją do wyboru "tak" i "nie". Ważne jest to żeby kliknąć "tak", poczekać chwilę i wtedy zerknąć do syserra przed uruchomieniem klienta.
      Wtedy powinno wygenerować na końcu prawidłowy i docelowy błąd.
    • Nowy

Zamar napisał(a):

Błąd który opisujecie jest spowodowany błędnym formatem modelu i nie ma/nie powinien mieć on wpływu na crashe lub inne tego typu sytuacje.
      Dysk "R" gdyż w tym przypadku taki dysk fizyczny/wirtualny przypisuje sobie klient dla plików do rozpakowania.

Często po znakach zapytania wyskakuje jeszcze jedno okienko z opcją do wyboru "tak" i "nie". Ważne jest to żeby kliknąć "tak", poczekać chwilę i wtedy zerknąć do syserra przed uruchomieniem klienta.
      Wtedy powinno wygenerować na końcu prawidłowy i docelowy błąd
      Ważna sugestia nie sadzilem ze bedzie sie zapisywac w folderze :)
    • Nowy

Ingolf napisał(a):

Nikt nie powiedział, że problem ze znakami zapytania zostanie naprawiony podczas tej przerwy technicznej.
      Pisałem stronę wcześniej - jeżeli komuś ukazują się znaki zapytania to dział techniczny prosi o przesłanie zawartości pliku systerr do Naszego Systemu Support.
      Ja mam ten plik pusty. Jak dałem tak gdy pojawiły się pytajniki to również pusty. Więc co ja mam wysłać ? chyba że są 2 pliki systerr.