Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• KolegaSylwester wrote:

Szybko? Popatrz ile czasu już minęło... Ktoś kto nie chce wrócić t nie wróci GF nie będzie trzymał tych kont w pustce ciągle... Sam system przenoszenia podczas korzystania z tych funkcji dużo wymaga od serwerowni, i juz najwyższa pora to zamknąć
      Powinni zacząć od kasacji postaci nieprzypisanych do jakiegoś poziomu, przykładowo 50. Założę się, że najwięcej jest 1-50 lvl nieaktywnych, a to nie jest wyczyn wbić teraz taki poziom. Więc byłoby to najlepsze rozwiązanie, moim zdaniem.

NO ALE, wydaje mi się że tu chodzi o co innego :). Aktualnie wyprowadzane DOSŁOWNIE są miliardy yangów, przykładowo brak informacji o "zmianie bonów w nakładce na broń", ludzie wywalili na mixy po 300kk-3kkk średnio. Wszystko kosztuje teleport, potki, nawet depozyt 500 yang. Dążę do tego, że na nieaktywnych kontach JEST DUŻO YANGÓW Z CZASÓW INFLACJI, i oni o tym wiedzą, więc postanawiają usunąć problem. AKTUALNIE są MASOWE działania w wyprowadzaniu yangów.

[Usunąć tylko to, zamiast posta w razie jeśli to "Niby" łamie regulamin]
      [ciach] Także jak pisałem MASOWO wyprowadzają yang jak się tylko da z gry, uczciwie lub nie [Odnoszę się do nakładek I innych takich sytuacji :) których było pełno]
      [Usunąć tylko to, zamiast posta w razie jeśli to "Niby" łamie regulamin]

Nie Hejtuję, nie oceniam, nie pochwalam i nie krytykuję tylko uświadamiam :>

Moderator Voilie:
      Wycięłam nieregulaminowe zdanie.

The post was edited 1 time, last by Voilie ().

• Ale o czym właściwie jest mowa? O osobach, które nie grają już od lat i posiadały dużo postaci na kilku serwerach, przez co przy łączeniu nie wszystkie mieściły się na jednym koncie. Przecież nie usuwają wszystkich nieaktywnych postaci, tylko te o których ich właściciele już zapewne dawno zapomnieli i najprawdopodobniej 99% z tych osób o metinie już sobie nie przypomni. Przecież minęły już z 3 lata od łączenia serwerów, każdy, kto chciał już dawno sobie przypisał swoje postaci.
      Wymienię na Diumar buty ekstazyjne +9 5b: 1,5k pż, 3% atak, 8 spowo, 30 pe, 15 miecze na inne buty ekstazyjne +9 5b 2kpż + kryt/szybkość ataku - ogólnie pod exp. PW.
    • O Boze Boze GF wyprowadza po cichu yangi z serwerow i wysysa z nas graczy wszystkie yangi bo taka maja zachcianke jakie to smutne :rofl: :rofl:
      Ludzie ogarnijcie sie wszedzie szukacie podtekstu. Moze i wiele spraw zawalaja i nie robia szybko czegos co nam przeszkadza ale co komu przeszkadza fakt ze jakies yangi na pewnie boconych kontach leza? Z portfela Wam zabiora ze tak to przezywacie ?

To tylko gra a ze z gry moze wypasc kilka kkk yang to nikogo to nie zaboli wkoncu te osoby co maja ten hajs na swoich postkach to polozyli przyslowiowa lache na gre bo cos im sie nie podobalo.
    • Naksen ty w to wierzysz ?? ze ci się płynność poprawi ja niedawno neta zmieniłem i na 9mb mnie się gorzej gra jak na 512k/b a gram na samosie czyli cos tu jest nie tak i było dużo pisane przez innych graczy ze to strefa walki albo inne przyczyny sa najgorzej jest w przedziale czasowym 18-22 i obojętnie gdzie się jest nowe mapy + 90 światynia czy dt ja takich lagów nie pamiętam były nie raz problemy z serwerami i cieło ale to co teraz jest to ja nie wiem kto to testuje skoro twierdza ze wszystko jest w porządku.
    • Rojberros wrote:

O Boze Boze GF wyprowadza po cichu yangi z serwerow i wysysa z nas graczy wszystkie yangi bo taka maja zachcianke jakie to smutne :rofl: :rofl:
      Ludzie ogarnijcie sie wszedzie szukacie podtekstu. Moze i wiele spraw zawalaja i nie robia szybko czegos co nam przeszkadza ale co komu przeszkadza fakt ze jakies yangi na pewnie boconych kontach leza? Z portfela Wam zabiora ze tak to przezywacie ?

To tylko gra a ze z gry moze wypasc kilka kkk yang to nikogo to nie zaboli wkoncu te osoby co maja ten hajs na swoich postkach to polozyli przyslowiowa lache na gre bo cos im sie nie podobalo.
      Proszę o doczytanie, bez głupiego komentowania moich postów :>

Co napisałem w moim poście:
      "Nie hejtuję, nie oceniam, nie pochwalam i nie krytykuję tylko uświadamiam"

Po za tym taka, prawda wyprowadzają yangi... w ilościach masowych jeśli nie to proszę o kontr-argumenty. :)
      Swoją drogą to "nie zaboli" to nie jest do końca prawda, żadne zmiany w tempie ekspresowym nie są dobre, przykładem była hiper-inflacja, tak samo hiper-deflacja jest zła [wyprowadzanie waluty gry bardzo szybko].

I tak na koniec, nie "mają taką zachciankę" tylko robią to w interesie SWOIM, żeby ludzie kupowali yangi z IS.
    • fenyx wrote:

Powinni zacząć od kasacji postaci nieprzypisanych do jakiegoś poziomu, przykładowo 50. Założę się, że najwięcej jest 1-50 lvl nieaktywnych, a to nie jest wyczyn wbić teraz taki poziom. Więc byłoby to najlepsze rozwiązanie, moim zdaniem.

NO ALE, wydaje mi się że tu chodzi o co innego . Aktualnie wyprowadzane DOSŁOWNIE są miliardy yangów, przykładowo brak informacji o "zmianie bonów w nakładce na broń", ludzie wywalili na mixy po 300kk-3kkk średnio. Wszystko kosztuje teleport, potki, nawet depozyt 500 yang. Dążę do tego, że na nieaktywnych kontach JEST DUŻO YANGÓW Z CZASÓW INFLACJI, i oni o tym wiedzą, więc postanawiają usunąć problem. AKTUALNIE są MASOWE działania w wyprowadzaniu yangów.

fenyx - intensywnie monitorowałam konta z czasów inflacji i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie ma już na nich bezużytecznie zalegających miliardów yang (tak naprawdę tylko na pojedynczych nieaktywnych kontach znajdują się yangi i w 98% są to postacie z 1 lvl czyli te, od których GF wg Ciebie i tak powinno zacząć kasować konta).
      Domniemane miliardy yang z inflacji na nieużywanych kontach praktycznie nie istnieją.
      Władza jest moim fetyszem.
    • Ciekawie to obecnie wygląda: "Usunięto błąd, który umożliwiał zwabienie potworów do strefy bezpieczeństwa." Moby rafiajace do dowolnej strefy bezpieczeństwa po prostu (w większości wypadków) znikają. :P
      Wymienię na Diumar buty ekstazyjne +9 5b: 1,5k pż, 3% atak, 8 spowo, 30 pe, 15 miecze na inne buty ekstazyjne +9 5b 2kpż + kryt/szybkość ataku - ogólnie pod exp. PW.
    • Ssspieczony wrote:

Siemka. Mam takie małe pytanko dotyczące przypisania postaci . Gram od kilku tygodni , zacząłem grać już po tych fuzjach i moje pytanie brzmi czy muszę przypisać postać ?
      Jeśli stworzyłeś postać po fuzji, to nie ma potrzeby, ani możliwości jej przypisywania. Przypisane musiały zostać postaci, które zostały stworzone przed fuzją, jeśli na koncie było łącznie więcej, niż 5 postaci, które wylądowały na jednym serwerze.

przetopek1313 wrote:

Witam. Nie bylo mnie na forum z rok czasu. Jest nowa "szata graficzna" forum czy u mnie jest jakis blad ? Wszystko mam po angielsku i forum inaczej wyglada.
      Szata graficzna, silnik forum zostały zmienione w ostatnich dniach. Język możesz zmienić. Z resztą u góry jak byk jest napisane "Tu możesz zmienić język forum".

Gawko wrote:

Może pora przenieść serwery na nową maszynę? Próbowałem się zalogować teraz na negrosa - po ponad 10 minutach niestety musiałem dać sobie spokój...
      W czwartki, o godzinie 10:00 są przeprowadzane cotygodniowe prace konserwacyjne. Serwery włączają zazwyczaj po 1-2h. Dzisiaj z tego co widzę musimy troszkę dłużej poczekać :)
    • Mante wrote:

Fuzja serwerów, a to się uśmiałem :phatgrin: a potem zamknięcie Metina bo nie będzie to już opłacalne. :mkay: Małymi kroczkami zbliża się upragniony koniec.
      A ja mysle ze to super wiadomosc. Jest kilka serwerow gdzie jest sporo graczy, ale na kilku jest bardzo malo. A co do upadku :D ile jest gier tego typu gdzie potrzeba 7 serwow tylko Polskich. Poprostu metin sie zmienia , niema juz tych setek tysiecy graczy, pozostalo kilkanascie tysiecy, ale to nadal wystarczy zeby pograc. Warunkiem jest aby dbali o ta gre i dawali jakies nowosci. Oczywiscie jak tylko zechca moga to all w pol roku rozwalic. Widze jednak ze przynajmniej chca teraz cos robic, bo w latach 2013- 2015 robili duzo mniej i dlatego jest jak jest
      Wilk 105+ i BM 110+ 8)
      TBD
      WP 120lvl (odpoczywa)
      Smok 105 (odpoczywa)
    • ObozSniącego wrote:

Te wasze czarnowidztwo wieczne. :pocieszacz:
      Nie tylko stwierdzamy fakty bo ja np nie jestem ślepy i widzę co się dzieje tu u nich na podwórku a jak ty tego nie widzisz to gratuluje ty myślisz ze coś zmienia nawet jak nie będzie takiego szybkiego upadku metka to będzie większy nacisk na ISa tak jak masz teraz z Okey nie zwiększą dropu bo masz w isie ale ich usprawiedliwienie jest takie ze masz event i będą dropic z metków i bossów pozdro jak myślisz ze to jest ok :0
    • cieniu wrote:

Mante wrote:

Fuzja serwerów, a to się uśmiałem :phatgrin: a potem zamknięcie Metina bo nie będzie to już opłacalne. :mkay: Małymi kroczkami zbliża się upragniony koniec.
      A ja mysle ze to super wiadomosc. Jest kilka serwerow gdzie jest sporo graczy, ale na kilku jest bardzo malo. A co do upadku :D ile jest gier tego typu gdzie potrzeba 7 serwow tylko Polskich. Poprostu metin sie zmienia , niema juz tych setek tysiecy graczy, pozostalo kilkanascie tysiecy, ale to nadal wystarczy zeby pograc. Warunkiem jest aby dbali o ta gre i dawali jakies nowosci. Oczywiscie jak tylko zechca moga to all w pol roku rozwalic. Widze jednak ze przynajmniej chca teraz cos robic, bo w latach 2013- 2015 robili duzo mniej i dlatego jest jak jest
      co ci da fuzja ? wytłumacz mi Proszę cię to samo co dała 1 Fuzja 1 miech grania zadymek nawet nie i każdy odejdzie :) jedyny + fuzji ze szybko sprzedasz Eq swoje
    • xtytusikx wrote:

ObozSniącego wrote:

Te wasze czarnowidztwo wieczne. :pocieszacz:
      Nie tylko stwierdzamy fakty bo ja np nie jestem ślepy i widzę co się dzieje tu u nich na podwórku a jak ty tego nie widzisz to gratuluje ty myślisz ze coś zmienia nawet jak nie będzie takiego szybkiego upadku metka to będzie większy nacisk na ISa tak jak masz teraz z Okey nie zwiększą dropu bo masz w isie ale ich usprawiedliwienie jest takie ze masz event i będą dropic z metków i bossów pozdro jak myślisz ze to jest ok :0
      Używaj przecinków, zdanie nabiera sensu :)
      Nie masz wpływu na to co wprowadzają, a jeżeli tak bardzo ubolewasz, że to upadek tej gry to tylko dajesz do zrozumienia innym, że jesteś zwyczajnie od niej uzależniony xd