Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Po takiej grubej aktualizacji (a właściwie to każdej aktualizacji) trzeba przeczekać falę bugów i nie logować się przez miesiąc, może dwa, nie dość, że będzie większy zapał do gry, to jeszcze bugów nie będzie trzeba znosić! :phatgrin:

A tak na serio, to ludzie, którzy tworzą i wgrywają te patchy do gry są naprawde mocno ograniczeni umysłowo, co za problem przetestować i dopiero potem wgrać...
      :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:
    • iFlaming wrote:

Po takiej grubej aktualizacji (a właściwie to każdej aktualizacji) trzeba przeczekać falę bugów i nie logować się przez miesiąc, może dwa, nie dość, że będzie większy zapał do gry, to jeszcze bugów nie będzie trzeba znosić! :phatgrin:

A tak na serio, to ludzie, którzy tworzą i wgrywają te patchy do gry są naprawde mocno ograniczeni umysłowo, co za problem przetestować i dopiero potem wgrać...

Po to niby były beta testy.
      PS: PD z werbowania lub cos co się nazywa PD - Kiepsko wyglądający też są OFF?
    • widzicie to jest kolejny popis programistów pracujących w firmie gameforge albo oni są ciach że takie bugi sie dopuściły miejsca w zyciu codziennym albo zrobili to żeby sie chwalic że zaś cos naprawili
      jak dla mnie Metin teraz się sypie chyba grac na luzie bo przez siłe nie ma co exspic też niedługo musze 96-100a jak skoro pd popsute
      Edit. Aszti
      :55: Diumar :chunjo:

The post was edited 1 time, last by Aszti ().

• Ktos kto expil na tej nowej mapce moglby napisac ile tak mniej wiecej % leci na godzine? Jeżdżę sura 105 lvl expie siebie i zwierzaka na pd z is , bo tylko tak teraz to można :( Exp leci jakieś 3-4 % na godz wydaje mi sie ze to nie jest zle :phatgrin:
      TA GRA TO STUDNIA BEZ DNA -TY DAJESZ A NIC ZA TO NIE DOSTAJESZ

<Avake>LIKAN
    • Poczekajcie do czwartku (mam nadzieję :rofl: ) wszystko się sypie, PDki rękawice przepustki nie działające i masa innych rzeczy. Nawet na nowych mapach szamanka ma czasem zablokowane potowanie się a animację widać pod postacią :puke: porażka ^^. Powiadacie ze biologa zepsuli, to grubo hehe. :mkay: Po co ta beta była skoro jest ogrom bugów.
      Off
    • iFlaming wrote:

Niech naprawią Rękawicę Złodzieja... pewnie też działa tylko ta z IS :D ... Dzisiaj na Tortudze było ZUO dla Jinno i po około 10 Metinach 85/90 dałem sobie z nimi spokój, bo jedyne co leciało to poty i śmieci do handlary :). Baaardzo widoczne 'działanie' rękawiczki ;(

Rekawica z metkow raz dziala, raz nie - sprawdzalem :) Jak sie zalozy i sie trafi, to jak sie nie sciagnie, to dziala jak ta lala :)
      Temudzyn :52: (z s8 ONYKS) :shinsoo: 94 ON - STOP :)
      TemudzynWP :52: (z s8 ONYKS) :shinsoo: 100++ ON - SLOWLY FORWARD ;)

• Dlaczego te przedmioty z is zawsze działają poprawnie, widać starania w oknie is, wszystko pod is.is is is, czemu nigdy nie ma bugów tam i nie dostajemy po 1k sm przez przypadek.
      Ad4m4ntium - 95 likan ♤♤♤ Ta gra to kpina - METIN2 THE END

,,Ziemia jest średnią planetą, okrążającą przeciętną gwiazdę, położoną na skraju zwyczajnej galaktyki spiralnej, jednej z ponad miliona galaktyk w obserwowanej części wszechświata,, - Stephen William Hawking
    • Ad4m4ntium wrote:

Dlaczego te przedmioty z is zawsze działają poprawnie, widać starania w oknie is, wszystko pod is.is is is, czemu nigdy nie ma bugów tam i nie dostajemy po 1k sm przez przypadek.
      Nie zawsze wszystko dziala w IS - wycofywano np wadliwe kostiumy :) Z biletami podroznika tez bylo cos nie tak. Jakies inne itemy tez nie dzialaly ale juz nie pamietam ktore :) Po prostu zmiany w IS (dodawanie itemkow, modyfikacje oferty IS) robi sam GF a zmiany w grze Webzen. Na reakcje koreanczykow trzeba czekac a na reakcje GF znacznie krocej czekac :)
      Temudzyn :52: (z s8 ONYKS) :shinsoo: 94 ON - STOP :)
      TemudzynWP :52: (z s8 ONYKS) :shinsoo: 100++ ON - SLOWLY FORWARD ;)

The post was edited 1 time, last by asd11 ().

• iFlaming wrote:

Niech naprawią Rękawicę Złodzieja... pewnie też działa tylko ta z IS :D ... Dzisiaj na Tortudze było ZUO dla Jinno i po około 10 Metinach 85/90 dałem sobie z nimi spokój, bo jedyne co leciało to poty i śmieci do handlary :). Baaardzo widoczne 'działanie' rękawiczki ;(

Mówisz o zwykłej rekawiczce z metków ? hmmm jutro może do 2 dni dam znać jak na red lesie będzie to wyglądać bo na dropku z rękawiczką normalnie mi lecą odłamki i inne fanty na co się inni skarżą
      Ahh ten alchemik

1.06.2013 :rip:
    • mutuaL wrote:

iFlaming napisał(a):

Co do rękawicy złodzieja z map od 90 lvl to działają bez zarzutu. W m2 testowo 35lvl zbite 20 metków( zazdrości,ciemności) z rękawicą i full drop z każdego metka KU KD poty złom, natomiast bez rękawicy złodzieja na zbite 20 metków(zazdrości, ciemności) z jednego był tylko full drop,a z reszty losowo, albo ku ,albo kd, albo same poty.
      Nie sądze że to przypadek,ale po prostu rękawica złodzieja z nowych map działa poprawnie. Chyba że na innych lokalizacjach inaczej działają niż w m2.
      Raczej dopatruje się obniżenia szansy na zdobycie wartościowszych przedmiotów niż wadliwe działanie rękawicy złodzieja.

The post was edited 1 time, last by shivana ().

• Ad4m4ntium wrote:

Santonia wrote:

Alex32 wrote:

Ładna mi odp polskiego teamu tez z is działa prawidłowo z co z reszta ludzie tracą czas pd itp ,czemu inne kraje maja dobrze a my nie wyłączcie ta grę na 2h i zróbcie aby było dobrze.tak jak unich

Inne kraje mają dokładnie ten sam problem z pierścionkami expa jak PL. Z powodu błędu z pd nic nie tracicie, wystarczy je odłożyć do depo i poczekać kilka dni aż błąd zostanie usunięty. Nikt nie jest tutaj w żaden sposób pokrzywdzony.

Taki sam problem? Ciekawe jak koleś na metin2 de wbił 112 bez działających pd.
      dlatego CzarnaArmia nigdy nie bedzie top 1 na diumarze :D !!! :D
      darady sie tak ubrac ze wszystkie pdeki dzialaja obecnie :D a wszystkie mozliwosci nie sprawdzalem :)
      ponadto czemu tylko pd ze tak napisze ,,zdobyczny nie dziala ,, pewnie przy naprawie handlu cos przez przypadek zmienili wiec nie placzcie na forum tylko poczekajcie do czwartku...max sadze ze nastepnego i bedzie dzialac :)
      co do bossa z nowej mapy latwo zbic mimo ze on ma 123 lvl !!! :D (bije duzo :) )

aktualizacja na + zwlaszcza grota (exp na gienkach) wyeliminopwano patologie z nimi zwiazane z ktorymi polski team nie potrafil sobie poradzic

co do pytania ile % na godzine leci to ronie zalezy jaka postacia bijesz i co bijesz :) wiadomo szamanem nie wbijesz tyle ile wojem :)
      sell zmianki dodania 5 b itp
    • Dropiąc odłamki w DT wojką 50lvl również zauważyłem błąd rękawicy złodzieja. Tak jakby czasem działała, a czasem nie. Teoretycznie ilość odłamków jest losowa, ale widać to doskonale. Wczoraj podczas "działającej" rękawicy poleciało 90odłamków na godzinę, a następnie ktoś zbił metka na parterze zalogowałem się z założoną rękawicą, ale drop był słaby i przez godzinę nadropiłem jedynie 30odłamków co jest dużą różnicą, miło by było gdyby tym też się zajęli.
    • Zgodze sie z Panem UP i mysle, ze moj partner rowniez. Dropimy odlamki na parterze i rekawica raz nam dziala, a raz nie... Jak dziala to ze spota po 7 odlamkow srednio, a jak nie dziala to po 20/30 min okropny zastoj... Czasem bylo tak, ze dropilo max 5 na 30 min...
      Ta zmiana dropu z rekawica wystepuje wlasnie po tym, jak ktos zbije metka lub mnie wyloguje.

Rekawica zmienna jest :(
      madiiyo - healer 120 OFF
      Shayre - smok 115 OFF
      Neryoo - body 103 OFF

SPRZEDAM EQ
      GG: 59850400 (ja), 4394630 (Norbi)
    • Avake wrote:

Ktos kto expil na tej nowej mapce moglby napisac ile tak mniej wiecej % leci na godzine? Jeżdżę sura 105 lvl expie siebie i zwierzaka na pd z is , bo tylko tak teraz to można :( Exp leci jakieś 3-4 % na godz wydaje mi sie ze to nie jest zle :phatgrin:

bez bufa 6/7% na 99 z buffem byłoby z 12/15 na 99 z 50%
    • A do czego służy ten barwnik ,bo mi dropneły 2 szare.Team coś wie ,co z dropem tych zbroi i butów bo jak narzazie nic nie leci :phatgrin: Czy na wiki będą informacje dotyczące tych rzeczy , jęsli tak to kiedy :mkay:

<Avake>LIKAN

The post was edited 1 time, last by Avake ().

• Jeszcze trochę poczekamy zanim zlikwidują liczne błędy i bugi po aktualizacji. Można się było tego spodziewać. Jeśli chodzi o tą rękawice, to faktycznie coś z tym jest nie tak. W red lesie biłem metki 85, za każdym razem leciały mi tam Księgi, PD, łapki, pelerynki a teraz czasami nic nie leci, same potki. Ale dla porównania, wczoraj miałem taki drop z rana. Natomiast wieczorem było już wszystko tak jak powinno być. Leciały pd, pele, jakieś kamyczki czy coś. :) Myślę, że bug się aktywuje tylko nie wiem co na niego wpływa. Oby go szybko naprawili.
    • Mante wrote:

Ulepszacz do zbroi lub butków,dropnięty z Władcy En-Tai

ciach
      Szary barwnik, o który tyle pytań służył w pierwszej (i bodajże drugiej też) fazie bety jako stały ulepszacz do nowych zbrojek, dlatego nie jest potrzebny w oknie craftingu. Czy będzie miał to samo zastosowanie u nas, tego nie wiem.
      Ten, który wkleił Mante widzę pierwszy raz 8|
      Usunięto komentarz nie wnoszący nic do dyskusji. Aszti

The post was edited 1 time, last by Aszti ().

• Witajcie!

Dodam parę słów wyjaśnienia dotyczącego niedziałających przedmiotów po ostatniej aktualizacji. Patch uszkodził jeden z ważnych plików klienta i Korea musi go naprawić przy kolejnej aktualizacji.
      Błąd ten powoduje, że przedmioty wypadające podczas normalnej gry nie działają prawidłowo - pierścienie exp, przepustki - możecie zachować te przedmioty w swoich ekwipunkach i skorzystać z nich, jak tylko aktualizacja wprowadzi poprawkę.

Błąd ten nie obejmuje przedmiotów zakupionych w ItemShop - są to dwie odrębne metody dostarczania bonusów i nie są od siebie zależne. Tym samym potwierdzam, że żaden płatny przedmiot nie działa wadliwie.

Co do gracza na niemieckim serwerze, mającym 112 poziom....proszę zbastować nieco z tymi teoriami spiskowymi :)
      Z tego co się dowiedziałem, to niemieccy gracze zachwalają nowy quest, który "jest lepszy od generałów" - należy stworzyć grupę, zrobić zadanie i ocenić ilość pozyskanego expa dla każdego z uczestników. A jest go bardzo dużo i to wszystko BEZ POMOCY PD.
      Community Manager
    • Art a co z dropem nowych itemow? Nigdzie nie pisze jak i gdzie to dropić a tym bardziej stworzyć bo lecą jakieś sznurówki , płyty w rożnych kolorów co z tym robić? Sam exp ok leci bardzo dobrze , ale nic więcej nie wiadomo, bo po prostu nic o tym nie piszecie i nigdzie tego nie ma :(

<Avake>LIKAN