Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Art wrote:

M4VericK wrote:

Super, że macie "ZESPÓŁ", ale to nadal nie odpowiada na pytanie dlaczego nadal POLSKI METIN2 nie przeszedł fuzji gdyż miała być w 3 trymestrze tego roku a jesteśmy połowie 4.

Mówisz @Art, że starasz się nam odpowiadać itp itd. Lecz jak widać Gameforge ma lepsze zajecia i prace nad nowa GRĄ SOULWORKER czy jakos tak to się zwie.

Możesz Wkoncu nam powiesz kiedy ZACZNIESZ interesować się FUZJĄ Polskiego Metin2??
      Prace nad fuzją opóźniły się z przyczyn technicznych.Gameforge to firma, która ma w swoim portfolio szereg gier, nic w tym nadzwyczajnego, że na targach są promowane wybrane tytuły.
      Fuzja na Metin2.pl to dla mnie jeden z głównych tematów i nie rozumiem dlaczego wmawiasz mi, że się nią nie interesuję :)

PS. Przerwa techniczna powinna zakończyć się w ciągu 10-15 minut.
      No ma, tylko Gameforge w odróżnieniu od porządnych wydawców nie dba o jakość gry oraz dobro gracza nawet w minimalnym stopniu - Hansa i Helmuta interesuje tylko ile kasy władujesz w IS, bo inaczej nie pograsz, piękne F2P :)
      Co i rusz promocje w IS, a rzeczy które można zdobyć w grze Nerfią do takiego stopnia, że i tak trzeba zainwestować w IS, bo bez tego nie zrobisz nic(przykład: rękawica złodzieja z metinów).

LINK DO MOJEGO KANAŁU YT :)
      ZURIEL YT
    • Art wrote:

M4VericK wrote:

Super, że macie "ZESPÓŁ", ale to nadal nie odpowiada na pytanie dlaczego nadal POLSKI METIN2 nie przeszedł fuzji gdyż miała być w 3 trymestrze tego roku a jesteśmy połowie 4.

Mówisz @Art, że starasz się nam odpowiadać itp itd. Lecz jak widać Gameforge ma lepsze zajecia i prace nad nowa GRĄ SOULWORKER czy jakos tak to się zwie.

Możesz Wkoncu nam powiesz kiedy ZACZNIESZ interesować się FUZJĄ Polskiego Metin2??
      Prace nad fuzją opóźniły się z przyczyn technicznych.Gameforge to firma, która ma w swoim portfolio szereg gier, nic w tym nadzwyczajnego, że na targach są promowane wybrane tytuły.
      Fuzja na Metin2.pl to dla mnie jeden z głównych tematów i nie rozumiem dlaczego wmawiasz mi, że się nią nie interesuję :)

i cóż z tej fuzji?? -- 2 miesiace po fuzji po paru super zmianach takich jak np ostatnia i znów zostanie pare osób na serverach. Fuzja moze jednyny ratunek dla ludzi co chcą zakonczyc gre i odzyskac troche kasy włozonej w nia, sprzedac eq i tyle.
    • Art wrote:

Proximus wrote:

Zawsze jak jest jakaś przerwa techniczna NIGDY jej czas trwania nie pokrywa się z tym co podają +-2 godziny. Podajcie +-5 godzin i wtedy nikt nie będzie miał pretensji.
      Dlatego teraz nie podaliśmy czasu w ogóle.
      eem Jeśli mam iq chociaż 20 to chyba jednak było podane ze o 9 i +-2h .
      Proszę dajcie lepiej ięcej a tak czekam od godziny aby sklep wystawić.
      Mam swoje życie, obowiązki i właśnie straciłem godzine zycia :)
      OK :mkay:
      TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing: :cursing: :cursing:
    • Art wrote:

@Art nie wmawiam Ci nic lecz mówię jak jest. Ciągle ten sam tekst "Problemy Techniczne" może jak już mi odpisałeś to wyjaśnisz nam dlaczego pojawiły sie Bilety Podróżnika tak bagle po 2 i pół miesiąca?

A co do Fuzji to nie zauwazył nikt z zaintersowanych abyś informował nas co i jak. Jako osoba odpowiedzianlna za Projekt MT2PL powinieneś być czestym gościem na Forum, a nie przechodzić z odskoku.

Pozdro
      Mój Kanał na YT: youtube.com/channel/UCGUp8HtfZ…udnYbA?view_as=subscriber

Display Spoiler

Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało.
    • M4VericK wrote:

A co do Fuzji to nie zauwazył nikt z zaintersowanych abyś informował nas co i jak. Jako osoba odpowiedzianlna za Projekt MT2PL powinieneś być czestym gościem na Forum, a nie przechodzić z odskoku.
      Jestem na forum na bieżąco. Informuję Was co i jak, jeśli mam jakiekolwiek informacje Wam do przekazania. To o czym piszesz, to chyba po prostu udział w narzekaniu na grę i firmę w ostatnim czasie :)

Co do fuzji, tak jak pisałem, uważam że jest bliżej niż dalej.
    • Art wrote:

Jestem na forum na bieżąco. Informuję Was co i jak, jeśli mam jakiekolwiek informacje Wam do przekazania. To o czym piszesz, to chyba po prostu udział w narzekaniu na grę i firmę w ostatnim czasie :)
      Co do fuzji, tak jak pisałem, uważam że jest bliżej niż dalej.
      ale ja pytałem WYŻEJ O BILETY PODRÓŻNIKA. A fuzja to dodatkowe pytanie.
      Mój Kanał na YT: youtube.com/channel/UCGUp8HtfZ…udnYbA?view_as=subscriber

Display Spoiler

Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało.
    • Art wrote:

@Art długo jeszcze????? Wy w końcu zrozumcie żę MY jako gracze chcemy potwierdzonych i wiarygodnych informacji O WSZYSTKICH ZMIANACH PRZERWACH ITD!!! Z tego co napisałeś wynika @Art że NIE jesteś wiarygodny i jak mamy wierzyć w Twoje inne przekazywane nam informację np na temat fuzji ??? Jeżeli nie posiadacie wiarygodnych i potwierdzonych informacji nie przekazujcie ich w ogóle nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Tymi nie pokrywającymi się informacjami wywołujecie nie potrzebne zamieszanie.
    • Moje posty pełne sarkazmu zaczęły pojawiać się odkąd napisałeś, że masz również inne projekty (Twoja odpowiedź,że późno się wypowiadasz na tym forum).

Bug,który już jest od ponad miesiąca, jest poruszany praktycznie codziennie, również od ponad miesiąca. I nie jestem jedynym graczem,który go zauważył, bo jest tych ludzi pełno. Na chacie gry o każdej porze można przeczytać z tym błędem jakiś post. Na szczęście nikomu chyba żadna postać nie znikła, bo ponoć ustrzegło je to,że miały 70 lvl i wyskoczył komunikat, że ta postać nie może zostać skasowana.

Popatrz w końcu na to z perspektywy nas, graczy. Pojawił się bug w IS z Yutnorii, nie minęło 40 min od wykrycia BUGu i serwery zostały wyłączone. Bug dotyczył oczywiście strat w portfelu GF. A jeżeli my gracze, odkryliśmy bug, który może skasować nasz dorobek w metinie, przez miesiąc nawet nie mamy informacji od najważniejszych osób metina na danej społeczności.

"Zmiany w grze" - to również odpowiedni dział,aby takie błędy wytykać.
      Zgłaszanie przez support? Ostatnie zgłaszałem 2x boty 70 lvl z rangami rycerskimi, to po 7 dniach dostałem odpowiedź, że zostali dodani do listy graczy pod szczególną uwagą.
      Tak, forum jest od szybkiego komunikowania się. Tej szybkiej komunikacji pomiędzy Nami -Tobą, nie ma. Nawet ostatnio ktoś miał problemy,żeby napisać do Ciebie PW, bo miałeś zapchaną skrzynkę.

Jeśli nadal uważasz,że np. taki post jest pełen sarkazmu, a nie obiektywizmu to cóż, trudno.

P.S

Nie wspomnę o tym, że do tej pory nie poinformowałeś nas o wszystkich ostatnich zmianach jakie zaszły w grze.
      Otóż chodzi m.in o zwiększenie dmg mobów (nie chodzi o znerfienie żywiołów)

Grupa Steam Metin2 Polska:

steamcommunity.com/groups/Metin2Polska
    • Proximus wrote:

@Art długo jeszcze????? Wy w końcu zrozumcie żę MY jako gracze chcemy potwierdzonych i wiarygodnych informacji O WSZYSTKICH ZMIANACH PRZERWACH ITD!!! Z tego co napisałeś wynika @Art że NIE jesteś wiarygodny i jak mamy wierzyć w Twoje inne przekazywane nam informację np na temat fuzji ??? Jeżeli nie posiadacie wiarygodnych i potwierdzonych informacji nie przekazujcie ich w ogóle nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Tymi nie pokrywającymi się informacjami wywołujecie nie potrzebne zamieszanie.
      Dlaczego tak wykrzykujesz? Przerwa techniczna to proces złożony zależny od wielu czynników. Jeśli jest to globalna przerwa techniczna, tych zmiennych jest jeszcze więcej. NIKT Tobie nie poda dokładnej daty zakończenia. Moje estymacje opierają się o informacje jakie uzyskuję od osób, które tę przerwę techniczną prowadzą. Dlatego nie ma co się gorączkować, wystarczy trochę poczekać.

Extaza wrote:

Bug,który już jest od ponad miesiąca, jest poruszany praktycznie codziennie, również od ponad miesiąca. I nie jestem jedynym graczem,który go zauważył, bo jest tych ludzi pełno. Na chacie gry o każdej porze można przeczytać z tym błędem jakiś post. Na szczęście nikomu chyba żadna postać nie znikła, bo ponoć ustrzegło je to,że miały 70 lvl i wyskoczył komunikat, że ta postać nie może zostać skasowana.
      To niech te "pełno ludzi" zbierze się w jednym temacie do tego przeznaczonym i przekaże nam swoje opinie. Niniejszy temat jest dotyczący zmian w grze, a nie błędów technicznych. Do tej pory NIKT nie potrafił potwierdzić nam opisywanego błędu, sami się też z nim nie spotkaliśmy.Zatem jeśli chcesz rzeczowej oceny, proszę zastosuj się do poleceń i nie trać czasu na dyskusje o tym co i jak winno być zrobione.

Extaza wrote:

Pojawił się bug w IS z Yutnorii, nie minęło 40 min od wykrycia BUGu i serwery zostały wyłączone. Bug dotyczył oczywiście strat w portfelu GF
      Masz błędne info. Błąd dotyczył wyłącznie rankingu, który nie został zresetowany przed rozpoczęciem eventu. Nie dopowiadaj sobie historii.
      Nie wiń mnie za to, że nie zawsze poziom priorytetu wg graczy nie pokrywa się z priorytetem osób odpowiedzialnych za projekt. Jestem tu od przekazywania Waszego głosu, ale ostatecznie wpływ na grę ma ktoś inny.

Extaza wrote:

"Zmiany w grze" - to również odpowiedni dział,aby takie błędy wytykać.
      Otóż nie. Dział Problemów Technicznych nie istnieje dla własnego widzimisię. Zaakceptuj po prostu ten fakt, otwarcie dodatkowej zakładki przecież nie zaboli.

Extaza wrote:

Tak, forum jest od szybkiego komunikowania się. Tej szybkiej komunikacji pomiędzy Nami -Tobą, nie ma. Nawet ostatnio ktoś miał problemy,żeby napisać do Ciebie PW, bo miałeś zapchaną skrzynkę.
      Zależy jak mam rozumieć pojęcie szybkiej komunikacji. Bo o ile można cokolwiek zgłosić na forum/Support, nie oznacza, że nastąpi szybka reakcja osób, które mogą cokolwiek zdziałać w danej kwestii.
      Co do ilości PW = niestety nie mam wpływu na maksymalną ilość wiadomości, regularnie oczyszczam odbyte rozmowy (ot taka funkcjonalność wbb4).
    • Jak będzie fuzja to będzie jak nie będzie to nie będzie i tyle. Wydawało mi się że się przyzwyczailiście do tego że jak jest napisane przerwa tech. 2h to może się tak zdarzyć że będzie trwała 3h lub więcej.

90% osób jest taka męcząca i frustrująca, że powinno im się nałożyć bany na forum - przynajmniej na 30 dni...
      Oswobodzony

Dagger 82lvl
      Wetar

??( Kiedy znowu zaczną dropić skarpetki na św ??(
    • Panass1997 wrote:

Jeżeli jest napisane że przerwa trawa od 9 do 11 to powinna sie dawno temu zakończyć, anie jakieś przeciaganie ile mamy czekać ? kogo to są błędy ze nie działy pd ? nie dzialalo łącznie pd ? nasze czy wasze ? i wynagrodzenie denny pd, smiech na sali teraz co dacie ? 2 pd ? żal.
      I tu się mylisz jest napisane że brak danych jeśli chodzi o czas (b.d.)
      Oswobodzony

Dagger 82lvl
      Wetar

??( Kiedy znowu zaczną dropić skarpetki na św ??(
    • Oswobodzony wrote:

Panass1997 wrote:

Jeżeli jest napisane że przerwa trawa od 9 do 11 to powinna sie dawno temu zakończyć, anie jakieś przeciaganie ile mamy czekać ? kogo to są błędy ze nie działy pd ? nie dzialalo łącznie pd ? nasze czy wasze ? i wynagrodzenie denny pd, smiech na sali teraz co dacie ? 2 pd ? żal.
      I tu się mylisz jest napisane że brak danych jeśli chodzi o czas (b.d.)
      i tu sie mylisz był podany czas o godzinie 8.40 ze przerwa bd od 9 do 11 :) podro
      Jawa Body 90vl :mkay:
      Buff 75 :love:
    • Art wrote:

Proximus wrote:

Dlaczego tak wykrzykujesz? Przerwa techniczna to proces złożony zależny od wielu czynników. Jeśli jest to globalna przerwa techniczna, tych zmiennych jest jeszcze więcej. NIKT Tobie nie poda dokładnej daty zakończenia. Moje estymacje opierają się o informacje jakie uzyskuję od osób, które tę przerwę techniczną prowadzą. Dlatego nie ma co się gorączkować, wystarczy trochę poczekać.
      Dla ludzi pochłoniętych metinem przerwa techniczna jest jak wieczność, a każda upływająca minuta na czekanie az włączą serwery rodzi frustrację na forum. Nie rozumiem burzy wokół fuzji, co ona da? Chwilowy zastrzyk postaci biegających po m1. I to tyle.
      Off
    • Art po co piszesz najpierw, że przerwa skończy się za jakieś 10-15 minut a pół godziny później, że nikt nie poda Nam konkretnego info kiedy się skończy ? 8|
      Zdecyduj się czy podajesz informacje czy co Ty robisz bo już nie rozumiem :D