Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• szczerze jak zobaczyłem ten werbunek na 90 lvl to padłem:P i powstać ze śmiechu nie mogę. moim zdaniem nagrody powinny być w prost proporcjonalne do wbitego lvl tj na 10 lvl coś na 50 coś lepszego a na 90 coś extra a tu poszli w drugą stronę:P
    • Laburra wrote:

Bi4cK wrote:

Nie no super zamiana ze stalki na jeszcze większe dno, nie oszukujmy się nie jest to ciekawa zamiana. :rofl:

Jeszcze większe dno? Chyba nie doceniasz alchemii. ;p Fakt, nagroda jak na taki lvl jest dość marna jednak na pewno lepsza od stalki +3

Myślę, że obie nagrody były marne. Jeśli ktoś będzie chciał wbić 90 lvl, a zobaczy taką nagrodę to myślę, że to go nie zmotywuje a nawet zniechęci.
      Oczywiście alchemia na wysokim poziomie jest przydatna, tylko ją najpierw zrób. ;:p
    • Im wiecej wam dac tym bardziej tego nie doceniacie, kiedys wcale tych werbacji nie bylo, przynajmniej nikt wiecznie nie narzekal na nie,
      Moim zdaniem nagrody za te werbacje sa bardzo dobre, bo gdzie w 2h dostaniesz 10 przepustek i pd sciaganego 3h.
    • Bi4cK wrote:

Myślę, że obie nagrody były marne. Jeśli ktoś będzie chciał wbić 90 lvl, a zobaczy taką nagrodę to myślę, że to go nie zmotywuje a nawet zniechęci.

A ja sądzę, że niewiele osób wbijałoby 90 lvl specjalnie dla nagrody z werbunku - no chyba że byłaby to naprawdę mega full wypas nagroda (nie będę podawać przykładów, gdyż w sumie sama nie wiem, co mogłoby mnie skusić do expa postaci do 90 lvl tylko po to, żeby sobie stała nieużywana ^^). Jeżeli ktoś chce osiągnąć wyższy poziom postaci, to go osiągnie bez względu na rodzaj nagrody z werbunku i wątpię, aby to, że na 90 lvl otrzyma jakieś stalki +3 czy kamienie do alchemii miało go zniechęcić. Dla prezentu można wbić 50, 60 czy nawet 70 poziom - i w sumie jest to całkiem opłacalne, gdyż itemki, które otrzymujemy po osiągnięciu danego lvl są naprawdę dobre. Może nagroda, którą otrzymujemy po wbiciu 90 lvl nie jest zbyt "pro", jednak na pewno lepsza niż wcześniejsza opcja, w każdym razie pomysł z werbowaniem przyjaciół jest według mnie naprawdę świetny :mkay:
    • Ja chcialbym sie zapytac kiedy bedzie szkata za uzyskanie 100lvl? Niby nigdy nie wbije ale pytam za innych ktorzy to zrobia :d
      AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
      BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
      Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
      DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
      Madrazo-Dagger-35lvl OFF
      Braveran-BM-35lvl OFF
      Cabba - New wp 55lvl Negros power
      Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)
    • Naprawa zbyt długiego czasu trwania ros...
      Dobra robota fachowcy z GF :mkay:
      Wiecie od jakich bugów zaczynać... od takich żeby gracze mieli tylko pod górkę... zgodzę się z tym że bug to bug, trzeba usunąć... ale czemu nic się nie robi z bugiem pokroju niewidzialność po śmierci która potrafi spaczyć wyniki wojen ? Bug jest już skromne parę lat. :gryzie:
      Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
      Gildia Seer
      HospesHostis + Seer = DemonyWojny
      Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
    • POŁĄCZENIE SERWERÓW TO NIE JEST TAKIE OBRANIE CEBULI KOCHANI :) ZAWSZE SA JAKIES TEGO WIDOCZNE KONSEKWENCJE
      SPOKOJNIE NAPRAWIA TO, TAK NIE MOZE PRZECIEŻ BYĆ ;) ALE KTÓRY MĄDRY TĄ FUZJE WYMYŚLIŁ TO JUZ INNA SPRAWA....
    • zgadzam się z tobą, to o czym piszesz to normalne jest. Problem jest w tym, że trzy miesiące mijają od fuzji i nie ma żadnej informacji czy jakieś prace nad poprawą działania metka trwają a oni dają w tym czasie korektę czasu rosek - i właśnie to jest irytujące.
    • Mnie tak ogólnie zastanawia skąd oni mogli miec te informacje ze bufy i roski trwaja za długo :D ktos to zgłaszał? Czyli jak zawsze poprawianie błedów które nikomu nie przeszkadzaja a np. wspomniana wyzej niewidzialnosc po dedu "ghost mode" pewno jeszcze długo nie doczeka sie poprawy ?(.Taka rada na przyszłosc jesli poprawiacie taka duperele to najlepiej o tym nie piszcie szkoda nerwów graczy
    • Pięknie, zajmujecie sie takimi głupstwami bo biała roska działa 5 sekund dłuzej niz powinna. Kiedy zostanie naprawione wyrzucanie z gry ninji przy machaniu sztyletami? W chwili obecnej poza staniem w m1 nie jestem w stanie nic swoją postacią działać. Nawet przy biciu pvp ten bug daje o sobie znać...
    • Ta gra już dawno stała się jedną wielką poprawką do poprawki :). Szkoda tylko że IS działa bez zarzutu co najważniejsze. Tu już nawet wymiana Teamu nie pomoże. Nie umiecie wykonać najmniejszych zmian poprawiających płynność gry i nawet nie trącam nic o paskudną i ubogą grafikę która nie ma praktycznie wymagań. Dlaczego na privach przy większej ilości graczy na jednym ch chodzi wszystko płynnie ? ... Odpowiem wam Teamowcy -> Tam nikt nie ma głębokim poszanowaniu graczy tylko rozwija grę. W metin2PL 3 mapki wprowadzaliście 2 lata i nie umieliście zrobić nic sensownego, tylko popsuliście grę. Nie ma nawet z czym porównać pracy osób przy Mt2 bo wszystko ma wyższy poziom. Z dnia na dzień coraz mniej graczy, ludzie sami sobie organizują konkursy, gildijne turnieje ... na siłę, by tylko coś porobić, by zabić czas który ucieka między palcami. Czytajcie szybko bo pewnie za 5 minut tego postu nie będzie. Szanowny Pan Admin poczuje się ważny i usunie niewygodną wiadomość.
    • Czyli podsumowując
      • jeśli o wykonanie poprawki podejrzewacie GF to: są one tak mizerne, że lepiej o nich nie wspominać
      • jeśli o wykonanie poprawki podejrzewacie koreanczyków to: jest to dowód na to, że zależy im bardziej na grze niż GF bo coś w niej poprawiają

czyli, niezależnie od tego kto by wykonał poprawkę to zawsze jej pojawienie się działa na niekorzyść GF?

Rozpruwacz - twój post nic nie wnosi do dyskusji.
      Władza jest moim fetyszem.