Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tak btw. przy dodaniu systemu pasów miały być również dodane 2 sloty na pierścienie, nie ma ich?
      Na zagranicznym forum globalnego serwera Metin2 znalazłem coś na temat pierścienia Thora, Eeka i Levi, które nie zostały jeszcze dodane oficjalnie do gry. Akurat w tamtejszym forum został ujawniony podczas wprowadzania v3 lochów pająków i właśnie pierścień Thora tam dropi (na razie bezużyteczny) ale czy one właśnie tu znajdą zastosowanie?

Może jest ktoś bardziej doinformowany ode mnie?

#EDIT

Źle przepisałem nazwe jednego z pierścieni (Eaka -> Eeka)

The post was edited 3 times, last by Trixo ().

• Metin2 PL zawsze ma wprowadzane nowości jako jeden z ostatnich, ewentualnie nie są pełne... Obecna sytuacja odbiera jakąkolwiek chęć do gry... Mam zmieniać eq specjalnie dlatego że wywala mnie z serwera bo expię ninją z ziemi? Mija się to z celem...
      :shinsoo: :53: Medeis 80 lvl - DRUGA MŁODOŚĆ
      :shinsoo: :53: Morganos 102 lvl :growup:
    • @UP
      Ale co mają kicki do zmian w grze? To są błędy techniczne.

#EDIT 1
      Tyczy się mojej wypowiedzi: Zmiany w grze - dyskusja

Znalazłem co dają powyżej opisane pierścienie:

1) Pierścień Levi: 10% doświadczenia, kiedy jest założony
      2) Pierścień Thora: 25% doświadczenia, kiedy jest założony
      3) Pierścień Eeka: 50% doświadczenia, kiedy jest założony

The post was edited 1 time, last by Trixo ().

• To jak dodadzą takie pierścienie to napewno nie będzie nowej mapy do expa;p bo po co jak dodatkowe 50% expa dojdzie, z takim cudeńkiem + to co mogło się założyć ( 2x pd eq, pd is,) to 100 lvl wbić to będzie pestka dla przeciętnego gracza:)
      Body 92 lvl+ :tak:
      Mental 99lvl+
      Szamanka smok 82lvl+
    • przydałoby się, bo na s55 nie da się expić, raz że ciągle kicka i laguje, to wszystkie gildie wzajemnie się nie lubią i każdy każdemu ksuje...
      aczkolwiek to info nie z naszej wersji metka, więc nie wiadomo czy GF to wykupi a jak tak to za ile... ale powiem Wam że szybsze expo to aktualizacja nie na rękę dla nich, bo mniej towaru z IS się sprzeda, więc radzę Wam o tej aktualizacji zapomnieć, a mod i tak zaraz to usunie bo to nie potwierdzone info
      a jak by mieli nam to już wprowadzić to GF dałby nam te pierścienie ale pierw z pierścieni odjąłby po zerze, a więc

1) Pierścień Levi: 1% doświadczenia, kiedy jest założony
      2) Pierścień Thora: 2,5% doświadczenia, kiedy jest założony
      3) Pierścień Eeka: 5% doświadczenia, kiedy jest założony
      Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
      Gildia Seer
      HospesHostis + Seer = DemonyWojny
      Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
    • Moderator Leneres:
      Przestańcie pisać o botach i IS ponieważ od tego są inne tematy. Natomiast osoby doradzające team'owi strajk lepiej niech się całkiem powstrzymają od pisania takich bredni. Nikt nie będzie strajkował, nikt nie dostanie kary, a problemy z poprawnym funkcjonowaniem serwerów zostały zgłoszone i pozostaje nam i wam jedynie czekać. Wszystkie posty dotyczące problemów z logowaniem i wylogowywaniem z gry będą od teraz usuwane z tego tematu ponieważ do zgłaszania problemów technicznych służy dział: Problemy Techniczne
    • Nie wiem jak na innych serwerach, ale na Negrosie zauważyłem wraz ze znajomymi, że lagi zniknęły. Czas logowania powrócił do takiego jaki był przed fuzją, obojętnie która jest godzina - czy 3, 9, 18 czy 21 - zalogować można się normalnie. To samo tyczy się kickania CH, najczęściej handlowego CH1 - od wczoraj nie zauważyłem, by kanał wywaliło. Taką zmianę zauważyłem po tym nocnym restarcie z wtorku na środę i od tamtej pory wydaje się, że wszystko wróciło do normy. A co z innymi serwerami? Może ktoś się wypowie czy na innych serwerach sytuacja się poprawiła czy jest nadal taka sama? :)
    • ostatnio bardzo mało gram, ale na Diumar widać znowu spora ilość sklepów tak w granicach 100-200 co wcześniej przez kicki spadło do około 30-50
      nie odczuwam też lagów serwerowych, ale nie miałem okazji zbyt dużo grać, zaliczyłem tylko kilka afk w M1 podczas których nic się nie wydarzyło...
      Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
      Gildia Seer
      HospesHostis + Seer = DemonyWojny
      Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)
    • Wczoraj około godziny 20 była tragedia,na 3 wyjścia do dt wyrzuciło mnie chyba z 4 razy...i jak tu grać?
      Czasami w ogóle mam problem,żeby się w ogóle zalogować,to też jest dobry czeski film.
      Nadmienię,że sprzęt i neta mam dobrego...

W dawnym metku,nie wiedziałem co to jest kickanie,czy cofanie,bo nigdy tego nie było.
      Ale może teraz jest więcej graczy,a i może serwery nie błyszczą się już nowością.
      POWER IS "DANGER" :rip:

Jeśli mocno interesuję Cie moja aukcja,napisz mi wiadomość PW ;)
    • Ciekawi mnie czy kwestia poprawy statusu serwerów wzięła się z osób które już nie grają lub logują sie rzadziej niż w okresie na którym był event,czy rzeczywiście coś poprawili,ale jak to Muzha pisała,była to przerwa 5 minutowa,w 5 min nie da rady przenieść bazy serwerów na lepszą serwerownie,a w czwartkowa przerwa ponoć równiez nic nie wniosła do gry dodatkowo trwała zaledwie niecałe 40 min.. więc stawiam że lagi ustąpiły tylko i wyłącznie z powodu wyłączenia eventu świątecznego,na luty powinny wrócić,a to źle że ustąpiły,chwalimy GF,a za pare tygodni znów będzie to samo, (okres wakacyjny,święta wielkanocne) wtedy ludzie wrócą,a lagi z nimi. Przynajmniej tak przypuszczam,ale póki co pozostaje nam się cieszyć tym co jest teraz :)
      Metin$

Zapraszam na REYMONTA 20 poczuj MAGIĘ!
    • Dawno mnie tu nie było to i ja się wypowiem. Po łączeniu zapewne zostały przeniesione serwery. Ale Serwerownie nie zostały polepszone. A co z tym idzie jest kickanie , cofanie. Wiele graczy nadal gra tylko w czasie eventów dlatego wtedy wywala , i ciężkie logowanie. Tak jak napisał to Forfa to wszystko wróci w kolejnych eventach .
      Wygrałem lub wygrałeś pisz GG: 31917976

Andros 54 Poziom Wojownik body