Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Gf obudź się w końcu ...
      Gf sramto ...
      Gf bla bla bla ...
      Gf po 10 latach odwiesił się patcher i zaczyna ładować pliki do głowy. Jedni są dobrej myśli wróżą że za niedługo zostanie odcięty od maszyny podtrzymującej życie i zacznie normalnie funkcjonować ...
      Zaś druga połowa co krzyczała gf obudź się teraz krzyczy po **** się budzisz ... I tak to już nic nie da.

Niektórym to nie dogodzi :thumbsup:
    • New

WujekDiumar wrote:

@DeFaCC nie dziw się że na globalu mało chętnych do bicia się. Bossy na zamkniętych dungach zero rywalizacji o wyższe bossy z których mamy fajny drop bo ich nie ma :sleeping: ?( generaly zabrane wróżka nie przyciąga wysokie lvl ... Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować ?( 70%graczy która została nie ma nawet broni do pvp :thumbdown: bo po co komu broń na 105/115 jak w kole nikt ich nie zabije na meley tak samo ;:p a na blaskach szkoda czasu na bicie się o spot :rofl:
      Jakby dungi były otwarte to bym rzucił priva i wrócił na pla. Wtedy byłby sens gry, i zapewne wiele więcej osób by grało... no i oczywiście gdyby gf przemyślał każda aktualizacje, oraz naprawiał błędy i wyciągał rękę do klienta (ale nie tylko po pieniądze). Ale tak jak mówię, nawet jak priv upadnie to mi nie szkoda tych pieniędzy, które tam włożyłem bo można było się fajnie pobawić.
      lJAREKl - ON HEALER Lv. 120.
      DeFaCC OFF LvL 118
      Gg: 7753942

KUPIE 200-400 ELIKSIRÓW BOGA!
    • New

WujekDiumar wrote:

Co do zmian odnośnie meley myślę że spoko tylko jakieś 2lata za późno ?
      Dla tych co soluja meley to tylko przejściowy problem, taki prezent od GF żeby utrudnić im grę :p,
      Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
      Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

@@Santonia wrote:

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.
    • New

WujekDiumar wrote:

@DeFaCC nie dziw się że na globalu mało chętnych do bicia się. Bossy na zamkniętych dungach zero rywalizacji o wyższe bossy z których mamy fajny drop bo ich nie ma :sleeping: ?( generaly zabrane wróżka nie przyciąga wysokie lvl ... Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować ?( 70%graczy która została nie ma nawet broni do pvp :thumbdown: bo po co komu broń na 105/115 jak w kole nikt ich nie zabije na meley tak samo ;:p a na blaskach szkoda czasu na bicie się o spot :rofl:
      Jakby dungi były otwarte to bym rzucił priva i wrócił na pla. Wtedy byłby sens gry, i zapewne wiele więcej osób by grało... no i oczywiście gdyby gf przemyślał każda aktualizacje, oraz naprawiał błędy i wyciągał rękę do klienta (ale nie tylko po pieniądze). Ale tak jak mówię, nawet jak priv upadnie to mi nie szkoda tych pieniędzy, które tam włożyłem bo można było się fajnie pobawić.
      lJAREKl - ON HEALER Lv. 120.
      DeFaCC OFF LvL 118
      Gg: 7753942

KUPIE 200-400 ELIKSIRÓW BOGA!
    • New

Django wrote:

WujekDiumar wrote:

Co do zmian odnośnie meley myślę że spoko tylko jakieś 2lata za późno ?
      Dla tych co soluja meley to tylko przejściowy problem, taki prezent od GF żeby utrudnić im grę :p,
      wiadomo :thumbdown: ale jednak zawsze coś 8o

DeFaCC wrote:

WujekDiumar wrote:

jak nie jedna osoba która gra obecnie na privie ale póki nie ma nic ciekawego takie osoby wrócić nie mają zamiaru :D
    • New

To dział dyskusji " prywatne servery vs gf"? xd Jaki jest sens o tym dyskutować to nie wiem. Racja prawna jest po stronie gf czy komuś sie to podoba czy nie.

Dlatego też z innej beczki,na nowym servie bedzie 100% wiecej expa jak i dropu. Orientuje sie ktoś czy ten bonus łączy sie z rekawica zlodzieja ? Chyba takich eventów nie bylo wczeanie, dlatego zastanawiam sie jak ta zmiana bedzie dzialac.
    • New

against wrote:

To dział dyskusji " prywatne servery vs gf"? xd Jaki jest sens o tym dyskutować to nie wiem. Racja prawna jest po stronie gf czy komuś sie to podoba czy nie.
      taki że moze do @Art dojdzie i przekaże wyżej czego brakuje na globalu :mkay:

against wrote:

Dlatego też z innej beczki,na nowym servie bedzie 100% wiecej expa jak i dropu. Orientuje sie ktoś czy ten bonus łączy sie z rekawica zlodzieja ? Chyba takich eventów nie bylo wczeanie, dlatego zastanawiam sie jak ta zmiana bedzie dzialac.
      Biorąc pod uwagę fakt ile błędów wychodzi z rękawicami i pd po każdej aktualizacji to raczej nie da się na to pytanie odpowiedziec :thumbsup:
    • New

Hellrider wrote:

marek22 wrote:

Ritchie wrote:

marek22 wrote:

Bredzisz człowieku, co Ty ćpałeś ?
      Dzięki, że odniosłeś się do konkretnego fragmentu tekstu - dzięki temu mogę się rzeczowo wypowiedzieć.No chyba, że zamierzasz mi mówić, że czarne jest białe, zaprzeczając temu co napisałem, ale wtedy to ja zapytam:Bredzisz człowieku, co Ty ćpałeś?
      Skończyłeś grać "25.10.2018r. - Koniec gry" po co się "pocisz" ? Żal ci dupę ściska ? Wróć i pograj, graj jest darmowa.PS.Rodzice już wrócili do domu ? Czy dalej będziesz się uzewnętrzniał ?
      A co to jest, fejs, by dyskutować z profilem, a nie argumentami z posta?Nie masz argumentów, więc do dropu z podkulonym ogonem, ale już.
      Ślepy fanboy...

Ritchie trafił w punkt z praktycznie wszystkim, a ty możesz tylko wyć i czekać na fuzję, po której global zostanie z 2 serwerami xD
      No i skoro wychodzisz z tą debilną, fejsbukową tradycją przeglądania profilu przed odniesieniem się, to łap.
      Archer 95 i Body 35
      Co prawda, nie pomogła mu ani 1 osoba, ale jak widać z nudów stwierdził, że sobie na jakiś czas wróci
      Tobie się coś w główce nie pomieszało ? Próbujesz bronić kolegów co z gry zrobili sobie zarobek na pomarańczowym portalu a teraz płaczą ile to stracili PLN ? Wypad na priwa i tam popłacz.
    • New

co do tych youtuberow, to zagranie jest bardzo dobre, jesli chodzi o banowanie tych co mieli filmy z privow, niech zostana tylko ci co maja samego PL'a. A co do tych wielkich reklamodawcow co to by chcieli hajs dostawac, to przypominacie mi Ferdusia Kiepskiego, w odcinku "browar z kominem" jak dobrze pamietam. Wy tu gadacie ile sie zarabia na reklamach, ale jak to Pazdzioch ladnie stwierdzil "owszem reklama to ogromne pieniadze, ale zeby ja sprzedac, to musi byc najpierw ktos zainteresowany kupnem". Mysle ze gracze ktorzy chodza za yotuberami i tak sa nic nie warci, podejrzewam ze 99.9% z nich to zwykle owce slepo idace za stadem, po drugie to noobki ktore wbija max 75lvl i poleca na inny serwer, bo nie beda umieli dalej grac, jak to barany. Wiec koniec koncow raczej nic z tego nie wynika. Osobiscie mam nadzieje ze nadejdzie dzien w ktorym beda zamkniete wszystkie privy, szczerze mowiac to nawet nie chce powrotu wiekszosci z tych ludzi na PLa, niech ten PLEBS z privow idzie grac w cos innego. Mialem kilku kolegow co grali na privach i kazdy z nich gral na privach, bo na globalu nie umieli wbic wiekszego lvla niz 50 i sie dorobic, nie oszukujmy sie 90% ludzi z privow, na globalu byloby totalnym dnem/zerem/nikim.