Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Mentosx2 wrote:

JestMoc wrote:

/Zuriel/ wrote:

Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem :D: :mkay:
      Hmm przecież to ten Robert ksuje metki w zaklętym :w00t: :w00t: :rofl:
      ksuje metki w zakletym ? nie pamiętam kiedy ostatnio byłem w zaklętym lesie. dawno już tam nie byłem, w dodatku co ma ksucie do zabijania shopów ? wrzuć posta na forum ze tak zwany "Robert" ksuje Ci metki w zakletym to ludzie Cię zjadą jak burą su**. Ale jak Ci sprawia frajdę zabijanie shopów w m1 to widać ze +15. Może jak dorośniesz to zrozumiesz. Młody a głupi.
      Tak dokładnie tak robiłeś.
      Pozatym chyba masz rozdwojenie jaźni bo już nie wiesz komu odpisujesz. Dobrze robi chociaż luźniej jest, a jak nie potragisz wystawić się w kole to nie miej pretensjii. Sam sobie jesteś winien.

• New

/Zuriel/ wrote:

I prawidłowo, zbijanie sklepików czy to blaskami czy bossami to rozrywka na poziomie 4 latka który coś robi a głębszego sensu jego zabawy nie widać. Głupie odpowiedzi typu "shop do koła i po płaczu", gościu to co robisz to najgorszy rodzaj chamstwa jaki da się zrobić w tej grze. Ktoś stawia sklepik i liczy na zarobek w niedzielne popołudnie a ty mu go niszczysz, stawianie poza kołem to wyróżnienie i bardziej przejrzyste przeglądanie sklepików. Idąc twoją logiką jak jedziesz samochodem i widzisz że kot przechodzi przez ulicę przejedziesz go bo przecież mógł chodzić po chodniku...
    • New

RevWolt wrote:

/Zuriel/ wrote:

I prawidłowo, zbijanie sklepików czy to blaskami czy bossami to rozrywka na poziomie 4 latka który coś robi a głębszego sensu jego zabawy nie widać. Głupie odpowiedzi typu "shop do koła i po płaczu", gościu to co robisz to najgorszy rodzaj chamstwa jaki da się zrobić w tej grze. Ktoś stawia sklepik i liczy na zarobek w niedzielne popołudnie a ty mu go niszczysz, stawianie poza kołem to wyróżnienie i bardziej przejrzyste przeglądanie sklepików. Idąc twoją logiką jak jedziesz samochodem i widzisz że kot przechodzi przez ulicę przejedziesz go bo przecież mógł chodzić po chodniku...
      po to dali taką możliwość aby z niej korzystać. A co kogo obchodzi to czy ktoś ma tylko jeden dzień w tygodniu na grę czy, ze musi zarabiać. :mkay:

• New

RevWolt wrote:

Celowo dali słabe zabezpieczenia w grze to jest możliwość bocenia na wielką skalę, jeśli dali taką opcję to trzeba korzystać.... Niech zbija sobie te sklepy ale to pokazuje też jakim graczem jest, a dla mnie taki gracz to =bociarz.
      to super masz podejście, skoro ktoś kto aktywuje zwój przywołania generała to jest bociarz.

Gratuluje i życzę dalszych sukcesów :mkay:

• New

Zabierając potwory z blasków zniszczyli piękną tradycje która trwała od s13 po Diumar .Jedni plakali o sklepy a inni kibicowali bo była zabwa i się działo :D
      Teraz ostatnia nadzieja w przywołanych gienkach a płaczki płaczą bo zle,a jak przyjdzie ktoś i wam słupa pod dozo zabije to też problem macie?
      I tak 3/4 tych ubitych sklepów za 5 minut jest spowrotem wystawiona bo pilnujecie czy wam 1 szkate razadora kupili..
      Sury To Zło :cursing: