Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Twixmax wrote:

Miał ktos kiedyś takie coś że wystawia sklep na kontach których ma dużo a potem nie mógł znalezdz ?
      Wystawiłem 2 sklepy na 2 kontach i przeszukałem wszyskie i tylko 1 konto ze sklepem znalazłem a 2 nie ma.
      Dodam iż na tym 2 koncie musialem nick ustawić bo zajęli przez to iż 1 raz po fuzji wchodziłem i akurat tego nie ma.To jakiś bug czy co ?
      @Ingolf Da się sprawdzić Logi z jakimi kontami handlowałem xD?
      Czy ktoś przetłumaczy na język polski o co chodzi użytkownikowi wyżej?
      :57: Tasmania :57:
      Keira19 :love: 120lvl (WP) :jinno:
      Skrabi19 :thumbsup: 120lvl (BM) :jinno:
      GG:11154504
    • New

Skrabi wrote:

Twixmax wrote:

Miał ktos kiedyś takie coś że wystawia sklep na kontach których ma dużo a potem nie mógł znalezdz ?
      Wystawiłem 2 sklepy na 2 kontach i przeszukałem wszyskie i tylko 1 konto ze sklepem znalazłem a 2 nie ma.
      Dodam iż na tym 2 koncie musialem nick ustawić bo zajęli przez to iż 1 raz po fuzji wchodziłem i akurat tego nie ma.To jakiś bug czy co ?
      Chyba chodzi mu o to, że ma dużo kont, np. robionych pod Babilon i wystawił sklepy na dwóch z tych kont, ale zapomniał które to były i teraz przegląda wszystkie konta, które zrobił ale udało mu się przypomnieć tylko jedno z tych dwóch i pyta, czy w celu znalezienia drugiego da się skorzystać z logów.

Odpowiadam - nie.
      25.10.2018r. - Koniec gry
    • New

Skrabi wrote:

Twixmax wrote:

Jak polskiego nie znasz to do szkoły idz ;P
      Jak niektórzy maja po 50 kont z szpulami kaszmiru wystawia się specjalnie na tych kontach żeby więcej miejsca było i szybciej.
      A ja na 2 kontach wystawiłem bo dużo miałem.Nie pamiętam dokładnie na których.
      Mam ponumerowane od 1-50 a i tak tylko 1 znalazłem.2 Jakby wyparowało .
    • New

Język polski znam jak najbardziej jednak Ty piszesz nie w języku polskim tylko po polskiemu, tak więc na przyszłość polecam słownik naszego kochanego języka polskiego. Myślę że na tym zakończę z Tobą rozmowę bo sądząc po twoim stylu pisanie za dużo lat to Ty nie masz.
      :57: Tasmania :57:
      Keira19 :love: 120lvl (WP) :jinno:
      Skrabi19 :thumbsup: 120lvl (BM) :jinno:
      GG:11154504
    • New

Skrabi wrote:

Język polski znam jak najbardziej jednak Ty piszesz nie w języku polskim tylko po polskiemu, tak więc na przyszłość polecam słownik naszego kochanego języka polskiego. Myślę że na tym zakończę z Tobą rozmowę bo sądząc po twoim stylu pisanie za dużo lat to Ty nie masz.
      Ja do twojego poziomu się zniżać nie będę.Mam wiele ciekawszych rzeczy do robienia,niż pisanie z taką "inteligentną" osobą jak ty.
    • New

Skrabi wrote:

Twixmax wrote:

To w narzeczu metinowskim bylo pisane. Niestety metin zmusza nas to posiadania wielu kont, pozniej szukasz jakiegos ulepka albo eq pol godziny az sie grac odechciewa...
    • New

SzejkIT wrote:

@Art
      #1 Dlaczego w ItemShopie nie ma już informacji o zakupionych przedmiotach, tj. o wydatkach?
      #2 Dlaczego kościanek nie można już łączyć z medalem bohatera/nazarem itp ? Rozumiem, że jest to działanie nieplanowane, ponieważ nie było żadnej wzmianki podczas wprowadzania ostatniej aktualizacji.
      #3 Dlaczego za kręcenie kołem losu nie dostajemy Smoczych Znaków?

@Art Około 2 tygodnie temu napisałeś, że zapytasz o dwa pierwsze pytania, a póki co nie dałeś żadnej odpowiedzi- czekasz na gołębia? :D