Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Patilover wrote:

Fibo wrote:

Jak się czyta niektóre posty to się na wymioty zbiera. Jest rekompensata po restartach ŹLE, nie ma rekompensaty też jest ŹLE. Ludzie zdecydujcie się... " Tak nie powinno być bo ja w pracy jestem" a kogo to obchodzi, że Ty jesteś w pracy ? To teraz firma ma zwracać uwagę na to kto pracuje a kto nie i indywidualnie eventy ustalać ? :rofl: Zachowanie niektórych osób jest conajmniej żałosne. Jestem ciekaw jak za pół roku wypadnie jakiś eventowy drop na 2 - 4 h i akurat będziesz miał wolne a ktoś inny będzie pracował czy też tak bardzo będziesz protestował i pisał jakieś wypociny. Trochę pokory by się niektórym przydało.
      mylisz pojęcia "event" a "rekompensata" ja mija mnie event to szkoda ale luz ale jeżeli wczoraj czas mojego IS leciał a ja nie mogłem z niego korzystać dlaczego nie mam odczuć rekompensaty .Tak trudno dać blaski 10-12 /20-22 .
      Dla mega nałogowców to nic niezmieni bo będą tu i tu a dla mniejszych nałogowców będzie chociaż te 2 h dropu . Fakt jest taki że pomysł mieli dobry ale wykonanie ja zawsze
      Ale zrozum, że nieważne, w jakich godzinach by to zrobili ktoś i tak będzie poszkodowany.