Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Mały offtop/ciekawostka

Jakiś czas temu Santonia pisała w tym temacie, że dla Metina przewidziany jest wyjątek w kwestii korzystania przez gracza z kilku kont.

A ja właśnie przez przypadek natknąłem się na tego oficjalne potwierdzenie

Nagash wrote:

W związku ze zmianą OWU ulegają zmianie Zasady Gry. Wprowadzony zostaje następujący punkt:

§10 Wyjątki
      W nawiązaniu do punktu 5.1 Ogólnych Warunków Umowy obowiązujących od dnia 1 marca 2009 zezwala się na korzystanie w grze z wielu kont przez jednego gracza.
      Treść punktu 5.1 OWU:
      5.1 Użytkownik może uczestniczyć w danej rundzie gry (np. świat, kosmos itd.) korzystając tylko z jednego konta gry, chyba że reguły gry przewidują wyjątki. Korzystanie z kilku kont użytkowników jest zabronione. Gameforge, działając według własnego uznania, może w dowolnym czasie wykluczyć lub zablokować tego rodzaju użytkowników (multi user) korzystających jednocześnie z kilku kont.
      Zmiana w ZG w drodze wyjątku wchodzi w życie z dniem 1 marca 2009.
      1 marca 2009 :w00t:
    • New

Ritchie wrote:

Mały offtop/ciekawostka

Jakiś czas temu Santonia pisała w tym temacie, że dla Metina przewidziany jest wyjątek w kwestii korzystania przez gracza z kilku kont.

A ja właśnie przez przypadek natknąłem się na tego oficjalne potwierdzenie

Nagash wrote:

W związku ze zmianą OWU ulegają zmianie Zasady Gry. Wprowadzony zostaje następujący punkt:

§10 Wyjątki
      W nawiązaniu do punktu 5.1 Ogólnych Warunków Umowy obowiązujących od dnia 1 marca 2009 zezwala się na korzystanie w grze z wielu kont przez jednego gracza.
      Treść punktu 5.1 OWU:
      5.1 Użytkownik może uczestniczyć w danej rundzie gry (np. świat, kosmos itd.) korzystając tylko z jednego konta gry, chyba że reguły gry przewidują wyjątki. Korzystanie z kilku kont użytkowników jest zabronione. Gameforge, działając według własnego uznania, może w dowolnym czasie wykluczyć lub zablokować tego rodzaju użytkowników (multi user) korzystających jednocześnie z kilku kont.
      Zmiana w ZG w drodze wyjątku wchodzi w życie z dniem 1 marca 2009.
      1 marca 2009 :w00t:
      czyli jak wejde na spot bo,v2,v3 8-16 łucznikami wycinajac spota zanim cos sie zdąży zprespic moge dostac bana ? i sa przewidzane wyjatki ktore pewnie działaja na zasadzie dobrego lub zlego humoru ?
    • New

Xaar wrote:

Serwery byly ponownie wylaczone na kilka chwil, ale sa juz online.

Nie powinno juz byc zadnych nieprzewidywanych prac konserwacyjnych (przynajmniej nie dzisiaj ^^).

Po co byly te resety? Co robiliscie?
      Pierwszy reset wprowadzil na polskie serwery bugfixa usuwajacego problem z misjami (bug umozliwial wielokrotne odbieranie nagrod za misje).
      Drugi reset pozwolil nam wybanowac wiekszosci buguserow.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zyczymy milej gry,
      Zespol Metin2.
      Kiedyś to mówili co robią, teraz połowa dropu i inne rzeczy są zgrabnie przemilczane XD