Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Altezza wrote:

Witold001 wrote:

Jeżeli tak ma wyglądać stabilność serwerów, bo przenieśliście na "lepszą" maszynę, to ja poproszę aby było tak jak przed tą zmianą. Bo potrafi wywalić 3-4 razy dziennie całe ch1/ch2
      nie spodziewali się ze jeszcze ktoś na 3 połączonych serwerach będzie grał jak przed fuzją pustki :rofl:
      Przeniesienie na "lepszą" maszyne były po fuzji, a nie przed. A przed przeniesieniem miałem o 15-20 fpsów więcej przy takiej samej ilości odpalonych metinów.
    • Według teorii naszej "niewinnej społeczności" to:
      -Boty nie sprzedają itemów by zarabiać tylko rozdają aby zbanować "niewinnych"
      -Bocenie na innym ip robi z bota osobę z innego miasta.
      Okłamywać możecie team, nie starego bociarza c:
    • Ci co nie dostali nigdy bana za "nic" to nie wiedza jakie to uczucie, mimo, ze podchodze do tej gry z dystansem i gram dla przyjemnosci to troche jednak szkoda. Strace na pewno perfa smoka bo juz go nie przeniose, nie wiadomo co z kodami za misje i ranking topki, ale powinienem dostac normalnie nagrody, no i nie wbije ostrza na P. Moze to i niewielka strata ale co jesli bym dostal bana kilka godzin przed? Robienie misji na 2 postaci, expienie i inne rzeczy straciloby sens, Wy chyba tego nie rozumiecie tylko sie jeszcze nabijacie z tego, ze ktos dostal bana bo "pewnie bociles i teraz placzesz na forum" :) Tu nie chodzi o to, ze ja mam bana czy inna czesc graczy, tylko o to co oni wyprawiaja z graczami, prawdziwe boty do dzisiaj lataja i nic sobie z tego nie robia a gracz, ktory gra czysto moze dostac bana za powiązania bo cos kupil na handlu xD Tylko zaznaczam, ze ja akurat uwazalem jak moj kolega Zubek dostal bana i nie handlowalem z nikim... Wiec to jest bez sensu wszystko, ale no moja teoria chyba sie sprawdza i banuja osoby, ktore sa dla nich niewygodne i tego bede sie trzymal. Albo maja swoich kolegow, ktorzy musza byc wyzej w rankingu Top 500 :)
    • IamLegend wrote:

Ci co nie dostali nigdy bana za "nic" to nie wiedza jakie to uczucie, mimo, ze podchodze do tej gry z dystansem i gram dla przyjemnosci to troche jednak szkoda. Strace na pewno perfa smoka bo juz go nie przeniose, nie wiadomo co z kodami za misje i ranking topki, ale powinienem dostac normalnie nagrody, no i nie wbije ostrza na P. Moze to i niewielka strata ale co jesli bym dostal bana kilka godzin przed? Robienie misji na 2 postaci, expienie i inne rzeczy straciloby sens, Wy chyba tego nie rozumiecie tylko sie jeszcze nabijacie z tego, ze ktos dostal bana bo "pewnie bociles i teraz placzesz na forum" :) Tu nie chodzi o to, ze ja mam bana czy inna czesc graczy, tylko o to co oni wyprawiaja z graczami, prawdziwe boty do dzisiaj lataja i nic sobie z tego nie robia a gracz, ktory gra czysto moze dostac bana za powiązania bo cos kupil na handlu xD Tylko zaznaczam, ze ja akurat uwazalem jak moj kolega Zubek dostal bana i nie handlowalem z nikim... Wiec to jest bez sensu wszystko, ale no moja teoria chyba sie sprawdza i banuja osoby, ktore sa dla nich niewygodne i tego bede sie trzymal. Albo maja swoich kolegow, ktorzy musza byc wyzej w rankingu Top 500 :)
      Jak byś nie zaczynał gry na jemiole to i przykrości byś uniknął.
      Ile czasu grałeś na postaci która została zbanowana? Kompletna strata czasu, ja już bym wolał zostać na starym serwie i się nie wychylać w celu korzyści którą otworzyli przed graczami.
      Pytanie ile jest botów 75+ w topce, nie wierzę, że ich nie ma.
    • FaArr wrote:

Nic mnie już nie zdziwi ja wyłapałem bana za powiązanie z kontem innego gościa który logował się kilkaset kilometrów od mojego miejsca zamieszkania ale Smoczyca wie lepiej że to byłem ja.. Taka teraz jest administracja że youtuberzy i streamerzy są ponad prawem a przeciętny gracz to pet
      Siema, daj mi chociaż jeden, JEDEN plus tego że jestem strimerem/jutuberem z METIN2.PL
      Kodzottsu jest tylko jeden :).
    • JaTylkoDoDt wrote:

FaArr wrote:

Nic mnie już nie zdziwi ja wyłapałem bana za powiązanie z kontem innego gościa który logował się kilkaset kilometrów od mojego miejsca zamieszkania ale Smoczyca wie lepiej że to byłem ja.. Taka teraz jest administracja że youtuberzy i streamerzy są ponad prawem a przeciętny gracz to pet
      Siema, daj mi chociaż jeden, JEDEN plus tego że jestem strimerem/jutuberem z METIN2.PL
      Świeca na strimku i donejty
    • StaryWeteranS7 wrote:

IamLegend wrote:

Ci co nie dostali nigdy bana za "nic" to nie wiedza jakie to uczucie, mimo, ze podchodze do tej gry z dystansem i gram dla przyjemnosci to troche jednak szkoda. Strace na pewno perfa smoka bo juz go nie przeniose, nie wiadomo co z kodami za misje i ranking topki, ale powinienem dostac normalnie nagrody, no i nie wbije ostrza na P. Moze to i niewielka strata ale co jesli bym dostal bana kilka godzin przed? Robienie misji na 2 postaci, expienie i inne rzeczy straciloby sens, Wy chyba tego nie rozumiecie tylko sie jeszcze nabijacie z tego, ze ktos dostal bana bo "pewnie bociles i teraz placzesz na forum" :) Tu nie chodzi o to, ze ja mam bana czy inna czesc graczy, tylko o to co oni wyprawiaja z graczami, prawdziwe boty do dzisiaj lataja i nic sobie z tego nie robia a gracz, ktory gra czysto moze dostac bana za powiązania bo cos kupil na handlu xD Tylko zaznaczam, ze ja akurat uwazalem jak moj kolega Zubek dostal bana i nie handlowalem z nikim... Wiec to jest bez sensu wszystko, ale no moja teoria chyba sie sprawdza i banuja osoby, ktore sa dla nich niewygodne i tego bede sie trzymal. Albo maja swoich kolegow, ktorzy musza byc wyzej w rankingu Top 500 :)
      Jak byś nie zaczynał gry na jemiole to i przykrości byś uniknął.Ile czasu grałeś na postaci która została zbanowana? Kompletna strata czasu, ja już bym wolał zostać na starym serwie i się nie wychylać w celu korzyści którą otworzyli przed graczami.
      Pytanie ile jest botów 75+ w topce, nie wierzę, że ich nie ma.
      Skonczylem gre przed fuzja i aktualizacja 18,4 zwiazana z odlamkami i brakiem handlu a skusilem sie na jemiole bo zapowiadala sie ciekawie, eventy, kody za misje, nagrody za topke itd. Tak moja pazernosc pewnie sklonila sie do tego, ze mam bana :)
    • IamLegend wrote:

StaryWeteranS7 wrote:

IamLegend wrote:

Jak byś nie zaczynał gry na jemiole to i przykrości byś uniknął.Ile czasu grałeś na postaci która została zbanowana? Kompletna strata czasu, ja już bym wolał zostać na starym serwie i się nie wychylać w celu korzyści którą otworzyli przed graczami.Pytanie ile jest botów 75+ w topce, nie wierzę, że ich nie ma.
      Skonczylem gre przed fuzja i aktualizacja 18,4 zwiazana z odlamkami i brakiem handlu a skusilem sie na jemiole bo zapowiadala sie ciekawie, eventy, kody za misje, nagrody za topke itd. Tak moja pazernosc pewnie sklonila sie do tego, ze mam bana :)
      Lepiej późno niż wcale.
      Z tymi banami to przekombinowane, zrobione albo specjalnie, lub zero jakiejkolwiek wiedzy i wyobraźni przy wprowadzaniu takiego rozwiązania, idąc ich tokiem rozumowania i banowania po powiązaniu to powinni prawie całą populacje serwerów zbanować, bo nie wierzę, że ponad 50% aktywnych postaci nie handlowało nieświadomie ze sklepem bota, niekiedy z samym botem albo nie miało w obiegu rzeczy zakupionych przez osoby trzecie przez bota.
      Śmierdzi na kilometr.
    • Ludzie kiedy zrozumiecie że pewnie wszyscy są za banowaniem bociarzy , ale niech to będzie logiczny i sensowny proces a nie upalony z ch.....a.
      Po pierwsze chodzi o ten adres email to powinno wróccić do poprzedniego stanu (założenie konta po potwierdzeniu mailem zwrotnym).
      Po drugie nawet jezeli kupiłem cos na skelpiku niby od bota ,to jakim cudem mam wiedzec czy to od bota czy ktoś moze po pijaku powystawiał itemy na sel?

Po 3 ---- Nalezy udowodnic wine ponad wszelką watpliwość (tak jest w cywilizowanych krajach) a nie karac na podstawie watpliwych poszlak lub swojego widzi mi sie.
    • Tym tworzeniem kont bez potwierdzenia adresu e-mail to mnie zszokowaliście.
      Cieszę się, że nie połasiłam się na grę na Jemiole i pozostałam tam gdzie sobie pogrywam.

@Art ale byłoby miło gdybyś się ustosunkował bądź Twoi przełożeni do tego, że tworzone są konta bez potwierdzenia przychodzącego na adres e-mail.
      Nie będę bardziej drążyć tego tematu, bo to nie rozmowa na tutaj.

El Tango!
    • Piecu wrote:

Ja mam wrazenie ze czesc teamu podziela nasze zdanie tylko nie moga tego oficjalnie napisac, ale ostatnio nam troszeczke poblazaja :mkay:
      Dlaczego nie mogą..? Zabije ich ktoś za to,wywali z hehe,"pracy"? To po prostu udawanie że nic się nie dzieje. Żeby mieć spokój od "góry". Nie wyłapałem bana( póki co) bo na Jemiole nie grałem, a na Etolinie unikam jakichś wielkich okazji. Ale nie wiadomo czy kiedyś nie kupię czegoś od bota po normalnej cenie i co? Ban? Bez sensu.. co do rejestracji bez potwierdzenia nie wiedziałem o tym numerze, i to jest naprawdę chore..
      :shinsoo:
      Solar-NEGROS-ETOLIN-i.. zajrzę czasem tutaj zobaczyć czy warto wracać:)
      Powodzenia ludki,jeśli dajecie radę to bawcie się dobrze:)

Jednak nie warto-bez powrotu.. szkoda,bo to była fajna gra. Kiedyś..
    • Ascoran wrote:

Tujka wrote:

Ale jestem na głównej postaci na 130 miejscu w misjach (brakuje 1 misji) i 140 miejscu w lvlu (brakuje 1.30 lvla do 99 miejsca) i mogłabym walczyć o nagrody za 50-100 miejsce, ale już się pogubiłam czy mam expić dzisiaj czy robić misje ech.
      Ranking misji został zamknięty 16 stycznia 10:00, zatem nic już w nim nie zmienisz.
      Ale zmieniłam 15tego i zrobiłam dwie misje na głównej i jestem 43 w rankingu misji, na drugiej postaci zrobiłam dwie misje i mam ich 64 i też jestem w rankingu. Na trzeciej postaci zrobiłam 60 misji o 00:08 16 stycznia i @Art @Ascoran @Ingolf mam screena z 7:39 z 16.01, z updapem z 06:27:56, że jestem na trzeciej postaci Gildyjna 483 w rankingu misji ostatnią 60 misję zrobiłam o 00:08 16.01 stycznia, a teraz pisze, że mam 52 misje i jestem 600 to po co tego 15 od 23:00 robiłam te 8 misji? Żeby nie dostać nagród? Ranking się miał zatrzymać o 10:00 16.01. Więc czemu pokazuje ranking sprzed 16.01 ? Że tu nie można wgrać tego zdjęcia bez linka to pisać z tym na support?
      Display Spoiler
      [\spoiler]
      Twierdza + Feniks = Etolin <3

:shinsoo: :love:

:52:

Start 24.03.2008 r.

The post was edited 1 time, last by Tujka ().

• Tujka wrote:

Ale zmieniłam 15tego i zrobiłam dwie misje na głównej i jestem 43 w rankingu misji, na drugiej postaci zrobiłam dwie misje i mam ich 64 i też jestem w rankingu. Na trzeciej postaci zrobiłam 60 misji o 00:08 16 stycznia i @Art @Ascoran @Ingolf mam screena z 7:39 z 16.01, z updapem z 06:27:56, że jestem na trzeciej postaci Gildyjna 483 w rankingu misji ostatnią 60 misję zrobiłam o 00:08 16.01 stycznia, a teraz pisze, że mam 52 misje i jestem 600 to po co tego 15 od 23:00 robiłam te 8 misji? Żeby nie dostać nagród? Ranking się miał zatrzymać o 10:00 16.01. Więc czemu pokazuje ranking sprzed 16.01 ? Że tu nie można wgrać tego zdjęcia bez linka to pisać z tym na support?

Co tam się spinasz ja zrobiłem 7 postaci i każdej takie same misje:
      77lvl - 80 misji
      81lvl - 84 misje
      75lvl - 81 misji
      76lvl - 79 misji
      76lvl - 80 misji
      76lvl - 81 misji
      82lvl - 79 misji

Różnie zlicza, a czasami nie zalicza, ze swojej strony zauważyłem, że zliczało tylko misje robione do godziny 20:00, a od godziny 20:00 - 07:00 nie zaliczało w ogóle.
      Reklamacje napisane 0 odpowiedzi, jedynie dostałem odpowiedź na supporcie, że nie mają możliwości sprawdzenia jakie misje zalicza, więc jestem w plecy na 2 postaciach 6 rytualnych i kto mi je zwróci ?! ? XDDDDDDDD odpowiedź - nikt
    • że co?! No bo ja nie zrobiłam grotów i miałam tylko 80misji z księgami klątw i wszystkie do 72 lvla ech. I też byłam zdziwiona ze tak mało czemu mi np antidotum nie zaliczyło? Itp. Ech. No i potem zrobiłam pierścionek zaręczynowy bo tu pisali, że zalicza i dozorcę i miałam 82 misje.
      ale na tym 82 lvlu to wydaje mi się że powinieneś mieć te 80 misji, jak ja bym gm wbiła bym zobaczyć jakie masz misje zrobione na postaci i na pewno są logi którego dnia je wykonałeś.
      Twierdza + Feniks = Etolin <3

:shinsoo: :love:

:52:

Start 24.03.2008 r.
    • Tujka wrote:

że co?! No bo ja nie zrobiłam grotów i miałam tylko 80misji z księgami klątw i wszystkie do 72 lvla ech. I też byłam zdziwiona ze tak mało czemu mi np antidotum nie zaliczyło? Itp. Ech. No i potem zrobiłam pierścionek zaręczynowy bo tu pisali, że zalicza i dozorcę i miałam 82 misje.
      ale na tym 82 lvlu to wydaje mi się że powinieneś mieć te 80 misji, jak ja bym gm wbiła bym zobaczyć jakie masz misje zrobione na postaci i na pewno są logi którego dnia je wykonałeś.
      Napisałem Ci, że dostałem odpowiedź od administracji, że nie mają dostępu do takich logów.
      Choreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
    • zgadzam się , obecnie mogę przypuszczać , daje ci przykładową sytuacje w której mogę dostać bana za powiązanie :

-Postać to typowy gracz z lev. 35-50 który ma range rycerski ;)
      -Dodajesz go do znajomych bo ma eq+9 wszystko wygląda w porządku a wcześniej sprzedawał ci ulepki (a to na bota maxymalnie 1 dzień)
      -Dodajesz go do znajomych handlujesz z nim głównie ulepami które rzekomo kupił taniej / sprzedaje drożej
      -Zawsze jakieś ma ulepki wygląda podejrzanie ale cóż sprzedaje ci za grosze patrząc na rynek to jest profit ale ty ulepszasz żelaki/wyzywki z v2/v3 graty na +9 i masz większy zarobek, niektórzy mogą nie wiedzieć.
      -dostajesz banicje za powiązanie . koniec historyjki .

Cisiu69 wrote:

Choreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
      Moderator Ascoran:
      Wyciąłem jeden cytat.