Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• @sklepsebka tak i wlasnie dlatego co chwile nooby sie pytaja, gdzie zarabiac, gdzie expic itp. Dla mnie to sa umiejetnosci, umiejetnosc radzenia sobie i zarabiania, to nie umiejetnosc czy jak? Jak widze ludzi w m1 to moge smialo stwierdzic ze moze 5% umie grac w metka, zgaduje ze wy z tych co nie potrafia hehe. Ze nie wspomne o mapkach gdzie umiejetnosci sie licza, najlepsza taka mapka jest zodiak, tam jak nie umiesz robic to na 99% nie zrobisz, chyba ze masz ekipe nie wiadomo ile koksow, ale koksy to zodiaka robia solo, wiec jesli trzeba kilku zeby ogarnac, to znaczy ze nie ktos nie ma umiejetnosci. Ale juz widze zeby ktorys z was kiedys zodiaka zrobil, najpierw trzeba by wyjsc z tego m2, co ziutki?
  • Poza tym lvl nie pokazuje o um. Gracza, są autołowy pd/rybki wierzchowiec. Wg mnie ta gra to zależy od szczęścia można zauważyć przy robieniu alchemii lub ulepszania itemkow( np mi kiedyś złota zbroja nie chciała za nic w świecie wejść, a kiedyś z nudów przy 40 bodzi ach i 3 10% weszly 2x +9 więc jeżeli masz szczęście i jakies rozeznanie w grze to gra idzie łatwo
  • SenNaJawie wrote:

@sklepsebka no wlasnie bardzo sie mylisz, umiejetnosci, a raczej ogolne rozeznanie co do gry przedmiotow itp itd daje baaardzo duzo. Wlasnie wiekszosc noobow mysli jak Ty, ze w tej grze to albo siedzisz 20 godzin dziennie albo wydajesz tysiace miesiecznie, nie prawda, wlasnie to sa te umiejetnosci ktore trzeba zdobyc. Jak nie wiesz co i jak i nie znasz sie na grze to zarowno IS Ci nie pomoze jak i siedzienie 20 godzin dziennie przy metku, bo nic z tego nie wyniknie. Trzeba znac gre by nie tracic czasu na pierdoly. A co do PLa i privow to ja osobiscie pomimo tych bugow itp na PLu i tak 1000x bardziej wole PLa, gralem swego czasu na roznych privach, od easy po ultra hardy i powiem tyle, PL to PL, dla mnie zawsze bedzie najlepszy.
    i tu sie mylisz powiecmy ty by zarobic poswiecisz z 1 godzine a ktos kto niby nie umie zarobic to pojdzie na latwizne i kupi yangi w is czy z innego zrodla i nie straci godziny z zycia jak ty na gre i zdobywanie swoimi umiejetnosciami jak to nazwales....
    kto ma kase ten moze sobie kupic co chce nie meczac sie .....
    w tej grze poza iloscia wydanej kasy lub poswieconego czasu nic sie nie liczy
    mam gdzies czy ktos wydaje miliony na gre czy nie tym postem nie chcialem urazic nikogo lecz prawda jest taka jak jest

pewnie nie dlugo w is bedzie mozna kupicc postacie max level eq skile itp itd
  • SenNaJawie wrote:

@sklepsebka tak i wlasnie dlatego co chwile nooby sie pytaja, gdzie zarabiac, gdzie expic itp. Dla mnie to sa umiejetnosci, umiejetnosc radzenia sobie i zarabiania, to nie umiejetnosc czy jak? Jak widze ludzi w m1 to moge smialo stwierdzic ze moze 5% umie grac w metka, zgaduje ze wy z tych co nie potrafia hehe. Ze nie wspomne o mapkach gdzie umiejetnosci sie licza, najlepsza taka mapka jest zodiak, tam jak nie umiesz robic to na 99% nie zrobisz, chyba ze masz ekipe nie wiadomo ile koksow, ale koksy to zodiaka robia solo, wiec jesli trzeba kilku zeby ogarnac, to znaczy ze nie ktos nie ma umiejetnosci. Ale juz widze zeby ktorys z was kiedys zodiaka zrobil, najpierw trzeba by wyjsc z tego m2, co ziutki?
    Ziutku jak to napisałeś.. z tego co widzę żeś pospolity klakier do którego żadne zdanie nie dotrze. Jeżeli według Ciebie metin wymaga umiejętności to jesteś za mało inteligentny by grać w "komputer" bądź jesteś mocno ograniczony ruchowo.
    Wiesz co nas różni? Nawet jak lubię dany produkt to jestem w stanie wyrazić obiektywną opinie gdzie ty idziesz w zaparte. Ale jak to większość zna pewne powiedzenie w ( wersji delikatniejszej żeby nie urazić uczuć potężnego wojownika GF) - kłótnia z mało inteligentną osobą jest jak walka ze świniaczkiem w błocie.. po czasie zdajesz sobie sprawę, że śwince to się podoba.
    Pograj sobie czasami w coś innego jak metin i zobaczysz o jakich umiejętnościach mówię. A te Twoje gadanie o metinowym skillu sprowadza się do eq.. dobór bonów wow taki trudny wow.
    Pozdrawiam :D
  • @SenNaJawie

Pochwal się swoimi osiągnięciami, skoro jesteś taką alfą i omegą tej gry :)

Prawda jest taka, że skill w metinie ogranicza się do blokowania potworów pod ścianą i trikami typu wirujący sztylet x3. Znajomość schematów występujących w poszczególnych lokacjach, czy generalnie funkcjonowania gry daje dużą przewagę, ale i tak wynika ona z czasu poświęconego na grę.

A sukces w Metinie to iloraz poświęconego czasu, poświęconych pieniędzy i szczęścia i nie przeskoczysz tego, choćbyś był chodzącą encyklopedią, bo koniec końców, jeśli nie ubierzesz postaci, to nie porobisz sobie tego swojego zodiaka, a nie ubierzesz jej, jeśli albo nie zmiksujesz sobie eq (włożone pieniądze), albo nie znajdziesz gotowego eq na rynku (szczęście - ale też włożone pieniądze, bo kto inny musiał je zmiksować), a którąkolwiek z opcji byś nie wybrał, musisz mieć lvl, skille i tak często wspominaną przez Ciebie wiedzę (włożony czas, doświadczenie).
  • BartoszQ wrote:

Jak się nie podoba, nie lubicie metka to po co tu siedzicie i męczycie bułe? Nikogo Wasze marudzenie nie obchodzi, najwyraźniej nic nigdy nie udało Wam się osiągnąć i tyle.
    Jak cię tak piecze to nie czytaj, robisz tą grę, że tak cię boli jej krytyka? :P

I jeszcze ten pocisk o "osiągnięciach" chłopie, grałeś ty w jakąkolwiek skillową grę, czy jedyne, co potrafisz to trzymanie spacji i wmawianie sobie, że jesteś "kimś", bo potrafisz to robić miesiącami? xD

Wmawiacie sobie "skilla", a te wasze legendarne umiejętności to wiedza, co i gdzie teraz zrobić, czyli coś, co ogarnie przeciętny szympans. A nawet jeśli nie, są poradniki, fora i ludzie, którzy doradzą. W dzień czytania forum można mieć wiedzę, jaką wy zdobywaliście latami i na tym kończy się wasz skill.

Oh i tak na koniec, bo dyskusja z fanboystwem nie ma sensu.
    Niektórzy posiedli sztukę tak trudną, że wasze skille się przy nich chowają, mogą jedynie uciekać z trwogą.
    Niektórzy mimo "osiągnięć" w grindowniku, jakim jest metin nie mają głowy w odbycie i widzą, że niektóre rzeczy, delikatnie to ujmując, nie funkcjonują tak, jak powinny.

Nie zapraszam do dyskusji, bo kiedy piszę, że nie będę dyskutować to po prostu nie będę odpisywać.

The post was edited 2 times, last by Hellrider ().

• Kiedyś ktoś napisał, że trzeba umieć ubrać postać żeby wymiatać i to jest umiejętność. Niech ten pan wybaczy, ale to jest najgłupsze zdanie jakie tylko można wygłosić. Tylko zainwestowana kasa się liczy. Podstawy każdy zna. Nawet zwykły noobek wie co do pvp się zakłada. Każdy item można zrobić do +9 i dobrymi bonami go uzbroić jak ma się stały dopływ nielegalnej kasy. Sam czas poświęcony na grę uczyni cię średniakiem, ale nie żadną topką cokolwiek to znaczy. Za moich czasów jak ktoś pakował kasę w metka to się tego wstydził, że nieuczciwe konkuruje z innymi, ale kiedyś ludzie wiedzieli co to jest honor. Nie oceniam tego co kto robi z kasą, ale każdy taki kox powinien cały czas wiedzieć dlaczego jest w tym miejscu, w którym się znajduje - bo na pewno nie przez skill.
    Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
  • Santonia wrote:

Do osób korzystających z dodatkowego oprogramowania, ułatwiającego grę w metin2.
    30 razy opisywałem jak odstrzeliło jedno konto i że jak widać nie działa to tak jak powinno.
    A wy rycerze na białym koniu co tak przytakujecie - to konto nie ma żadnej wartości bo było śmietnikiem na dzwonki.Roztrząsam temat publicznie bo skoro dostałem random bana na śmietnika 40lvl to równie dobrze jak nie ja to ktoś może wyłapać na główną postać.Co zresztą wielokrotnie sie zdarza jak sobie poszukacie a przypominam że może na supporcie w innej grze coś takiego wyjaśnisz że to pomyłka ale nie tu.
    A zanim założy ktoś znowu peleryne to niech sie zastanowi ile rzeczy nie działa poprawnie łącznie z wywaloną zmiana kanałów i czy to takie absurdalne że system może zawodzić.Bo zrzygać sie można jak idealizujecie tu wszystko
  • kAArter wrote:

Santonia wrote:

Do osób korzystających z dodatkowego oprogramowania, ułatwiającego grę w metin2.
    30 razy opisywałem jak odstrzeliło jedno konto i że jak widać nie działa to tak jak powinno.A wy rycerze na białym koniu co tak przytakujecie - to konto nie ma żadnej wartości bo było śmietnikiem na dzwonki.Roztrząsam temat publicznie bo skoro dostałem random bana na śmietnika 40lvl to równie dobrze jak nie ja to ktoś może wyłapać na główną postać.Co zresztą wielokrotnie sie zdarza jak sobie poszukacie a przypominam że może na supporcie w innej grze coś takiego wyjaśnisz że to pomyłka ale nie tu.
    A zanim założy ktoś znowu peleryne to niech sie zastanowi ile rzeczy nie działa poprawnie łącznie z wywaloną zmiana kanałów i czy to takie absurdalne że system może zawodzić.Bo zrzygać sie można jak idealizujecie tu wszystko
    Karter nie wiń ofiar za wady systemu :D :D
  • No tylko z tego co wiem to byl jeden taki przypadek. Owszem znajdą sie tacy ktorzy wygrywaja na hackach w forcie ale to jest znikome bo nie ma icj po jednej gierce a nie tak jak w metku chłop expi na bocie a potem se smoka ubija z nudów. Ci co u góry siedzą to powinni mieć jakis program co wykrywa albo gołym okiem widziec ze pojawia sie chłop znikąd i w jeden dzien wbija 80lvl a w drugi dzien po poludniu smoka ubija. Pozdro

"Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love: :love: :love:

" W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love: :love: :love:
  • BamMargera wrote:

Kiedyś ktoś napisał, że trzeba umieć ubrać postać żeby wymiatać i to jest umiejętność. Niech ten pan wybaczy, ale to jest najgłupsze zdanie jakie tylko można wygłosić. Tylko zainwestowana kasa się liczy. Podstawy każdy zna. Nawet zwykły noobek wie co do pvp się zakłada. Każdy item można zrobić do +9 i dobrymi bonami go uzbroić jak ma się stały dopływ nielegalnej kasy. Sam czas poświęcony na grę uczyni cię średniakiem, ale nie żadną topką cokolwiek to znaczy. Za moich czasów jak ktoś pakował kasę w metka to się tego wstydził, że nieuczciwe konkuruje z innymi, ale kiedyś ludzie wiedzieli co to jest honor. Nie oceniam tego co kto robi z kasą, ale każdy taki kox powinien cały czas wiedzieć dlaczego jest w tym miejscu, w którym się znajduje - bo na pewno nie przez skill.
    To byly czasy jak jak rozdawalo sie skile po 1pkt w kazdy a topka udawala ze graja bez is bo bylo im wstyd, a teraz Ci napisza ze jestes mix bo mniej wladowales w zmianki...
  • @Art @Ingolf Sporo widziałem już bugów w tej grze od zamiany ekwipunku w żółć po niewidzialny ekwipunek , ale z lekka przesada wchodzę podropić Odłamki Do Katakumb a tu zonk brak tekstur . To nie jest wina u mnie tylko od strony metina , i w zasadzie pisze w tej kwestii nie Tylko w swoim Imieniu bo takie coś to się powtarza notorycznie . Proszę o zapoznanie się z tematem i wyciągnięciem wniosków .

• Buenoo wrote:

@Art @Ingolf Sporo widziałem już bugów w tej grze od zamiany ekwipunku w żółć po niewidzialny ekwipunek , ale z lekka przesada wchodzę podropić Odłamki Do Katakumb a tu zonk brak tekstur . To nie jest wina u mnie tylko od strony metina , i w zasadzie pisze w tej kwestii nie Tylko w swoim Imieniu bo takie coś to się powtarza notorycznie . Proszę o zapoznanie się z tematem i wyciągnięciem wniosków .

Ja bym się nie chwalił. Jeszcze dostaniesz bana za wallhacka czy coś :phatgrin: . GF nigdy się nie myli.
    GF TO DNO