Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Alvaro wrote:

Na niego trzeba całą zgraję obwiesi, a co z indywidualistami?
      Będą zabijać dalej sami, jeżeli mają postacie na tyle porobione.
      Reszta raczej w grupach i może to coś ożywi zgranie ludzi.
      Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
      Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
      Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
      Pozdrawiam serdecznie
    • nie no ale 5 postaci na jotuna to przegiecie, biorac pod uwage ze dropnie srednio 20 szkat to sory ale jesli idzie 5 osob to raptem 4 na leb. To wiecej zarobi 40lvl w m1 klepiac odlamki energii. Watpie by ktos to solowal, bo robic specjalnie misje na 5 postaciach to wiecej zachodu niz to warte. Podejrzewam ze w wiekszosci chodza tam ludzie ktorzy narobili kamienie podczas expienia/bicia metkow i chodza zeby je zuzyc. Watpie by ktos tam specjalnie sie pucowal. Jest masa lepszych i przyjemniejszych zarobkow. Chociaz pewnie znajda sie wariaty ktore to soluja. A jeszcze moim zdaniem to skoro juz trzeba tyle ludzi to powinien byc mocniejszy, bo co to za boss ze trzeba 5 osob a zbije go jedna mocniejsza xD niech by wtedy dropilo po 20 szkat z jednego i drugiego, wtedy bylby sens tam chodzic.
    • Extaza wrote:

Handlarz30 wrote:

dla chcacego nic trudnego lecz trzeba chciec proste rozwiazenie jest zakladasz konto podajesz numer fona przychodzi kod weryfikacyjny na fona i wklepujesz przy zakladaniu postaci ktos kto ma boty to by musial kupic z 100 kart a to juz wydatek i zreszta ludzie daja pomysly na walke z botami i pomysly na gre a w zamian zadnej nagrody nie dostaja to tak samo jak bys dal ulepszenie w formule 1 co bys dzieki temu wygrywal zawsze a nic bys za pomysl nie dostal parodia :rofl:

jaka gra tacy gm proste :)
      Valve nagradza pomysłodawców. Na steam jak dostaniesz VAC bana, to automatycznie wszystkie konta związane z tym numerem tel zostaje zbanowane. Tak samo, gdy dostaniesz bana, to następne konto które stworzysz z automatu jest na czarnej liście i mimo że już przestajesz cheatować, to będziesz sprawdzany jako potencjalny hax.
      A u nas? Ranga rycerski na każdej mapie po 100000 botów. GZ
      tylko ze bociarze na steami nie pykaja w metku a innych gier nie ma co [porownywac z metinem bo to roznica wielu lat jest na nie kozysc metina
    • VroeKilwaoz wrote:

Ja mam największą beke z poniższych rzeczy:
      -na plu długo wbijalo się skille -gf dodaje szkaty z egzo radami ku oraz tanie pakiety egzo+rady
      -alchemia była trudna i długa do zrobienia - gf dodaje kopalnie cor dla niecierpliwych I rozrzutnych
      -biolog zajmuje masę czasu nawet na olejkach - gf dodaje spiralę czasu XDD
      What's next??
      nastepnie bedzie do kupienia postac 120 level potem postac 120 level skile na P potem postac 120 level z najlepszym eq +9 i bonami najlepszymi itp itd i interes sie kreci bo znajac ludzi ktos sie skusi i kupi
    • SenNaJawie wrote:

nie no ale 5 postaci na jotuna to przegiecie, biorac pod uwage ze dropnie srednio 20 szkat to sory ale jesli idzie 5 osob to raptem 4 na leb. To wiecej zarobi 40lvl w m1 klepiac odlamki energii. Watpie by ktos to solowal, bo robic specjalnie misje na 5 postaciach to wiecej zachodu niz to warte. Podejrzewam ze w wiekszosci chodza tam ludzie ktorzy narobili kamienie podczas expienia/bicia metkow i chodza zeby je zuzyc. Watpie by ktos tam specjalnie sie pucowal. Jest masa lepszych i przyjemniejszych zarobkow. Chociaz pewnie znajda sie wariaty ktore to soluja. A jeszcze moim zdaniem to skoro juz trzeba tyle ludzi to powinien byc mocniejszy, bo co to za boss ze trzeba 5 osob a zbije go jedna mocniejsza xD niech by wtedy dropilo po 20 szkat z jednego i drugiego, wtedy bylby sens tam chodzic.
      I jeszcze frytki do twoich życzeń :D Solując jotuna masz cały drop dla siebie więc opłaca się go robić.Jak się nie opłaca to ludzie by nie chodzili na niego.Idź lepiej rób odłamki i sellaj po 5kk bo tylko to pewnie potrafisz stać w m1 :)
    • lukasz13213 wrote:

SenNaJawie wrote:

nie no ale 5 postaci na jotuna to przegiecie, biorac pod uwage ze dropnie srednio 20 szkat to sory ale jesli idzie 5 osob to raptem 4 na leb. To wiecej zarobi 40lvl w m1 klepiac odlamki energii. Watpie by ktos to solowal, bo robic specjalnie misje na 5 postaciach to wiecej zachodu niz to warte. Podejrzewam ze w wiekszosci chodza tam ludzie ktorzy narobili kamienie podczas expienia/bicia metkow i chodza zeby je zuzyc. Watpie by ktos tam specjalnie sie pucowal. Jest masa lepszych i przyjemniejszych zarobkow. Chociaz pewnie znajda sie wariaty ktore to soluja. A jeszcze moim zdaniem to skoro juz trzeba tyle ludzi to powinien byc mocniejszy, bo co to za boss ze trzeba 5 osob a zbije go jedna mocniejsza xD niech by wtedy dropilo po 20 szkat z jednego i drugiego, wtedy bylby sens tam chodzic.
      I jeszcze frytki do twoich życzeń :D Solując jotuna masz cały drop dla siebie więc opłaca się go robić.Jak się nie opłaca to ludzie by nie chodzili na niego.Idź lepiej rób odłamki i sellaj po 5kk bo tylko to pewnie potrafisz stać w m1 :)
      akurat te odlamki to ja skupuje :rofl: wiesz ludzie chodza zarabiac w wiele miejsc gdzie sie nie oplaca. Sa lepsze zarobki moim zdaniem, np zodiak czy meley. I nie pierdzielisz sie z robieniem misji na 5 postaciach. Nawet smok wydaje mi sie byc o wiele lepszym zarobkiem, tyle ze o smoka to walka, autoklikacze i takie tam bzdurki. Z reszta na starych serwach jest latwiej niz np na jawie, bo po 1 autolowy i mozna sobie tych postaci narobic multum, a po drugie postacie kosztuja smieszne pieniadze. Bo na Jawie np nie chcialoby mi sie wbijac 4x95lvl w grocie podexpiajac.
    • W m1 ch2 - 2 shopki bezkarnie sobie stoją z odłamkami ,mogę wskazać które , spamboty na wołaczu na pw-1 blokujesz pisze kolejny - czy ktoś w koncu ruszy 4 litery i cokolwiek z tym zrobi czy tylko w itemshop każdego dnia potraficie dodać coś co gracze kupią a w grze macie roz... niesamowity ! Tylko pieniądze się liczą aby jak najwiecej z graczy wydusić,nic nie robicie w tej grze,nie interesujecie się kompletnie,zobaczcie jak się Wam gracze wykruszają przez Wasze podejmowane kroki ... ! TYLKO IS KAŻDEGO DNIA DBACIE O INTERES DOKŁADACIE STARAŃ ABY CIĄGLE DOKONYWANO ZAKUPU smoczych monet !

te 2 shopki oczywiście na bocie stoją- wystarczy poświecić trochę czasu przyjrzeć się ile sekund trwa wystawienie całego shopka z odłamkami- cheatblocker do czego właściwie służy bo botów nie blokuje a tylko mi utrudnia grę -wyskakują jakieś błędy " cheatblocker alert system itd" i cyk metin znika ! katastrofa ten metin !

Moderator Ascoran:
      Usunąłem flood i połączyłem posty.
    • SenNaJawie wrote:

lukasz13213 wrote:

SenNaJawie wrote:

akurat te odlamki to ja skupuje :rofl: wiesz ludzie chodza zarabiac w wiele miejsc gdzie sie nie oplaca. Sa lepsze zarobki moim zdaniem, np zodiak czy meley. I nie pierdzielisz sie z robieniem misji na 5 postaciach. Nawet smok wydaje mi sie byc o wiele lepszym zarobkiem, tyle ze o smoka to walka,klikacze i takie tam bzdurki. Z reszta na starych serwach jest latwiej niz np na jawie, bo po 1 autolowy i mozna sobie tych postaci narobic multum, a po drugie postacie kosztuja smieszne pieniadze. Bo na Jawie np nie chcialoby mi sie wbijac 4x95lvl w grocie podexpiajac.
      nie wiem na jakim grasz serwerze ale np na diumarze jakiś czas temu średnio opłacało się chodzić na zodiaka :p bo pudła nie dość ze tanie to jeszcze długo schodziły ze sklepów :mkay:

Porównując smoka do jotuna . Myślę że jotun jest łatwiejszy . Na diumarze długi czas kluczy nie dało się dropic z yonganow bo zbijane były przez postacie 105+ i była sieczka o nie (osobiście zaliczam to na wiiieeelki plus ) . Więc chcąc wejść na smoka musisz albo kupić klucze albo wydropic je z lotnych (to wymaga czasu) do tego musisz wejść a żeby wejść musisz przeklikac wyjadaczy na co szansę masz naprawdę małe bo część osób poprostu wie jak na tego smoka wejść :thumbsup:

Zarobków jest multum z tym że piszemy tu o tych dostępnych dla każdego :thumbsup: kto ma lvl

Wracając do jotuna jest to Boss którego da się zbić każda klasa postaci . Ja zbijałem go bodym mentalem i ninja najlepiej biło mi się chyba mentalem :love: silne robi robotę :thumbsup:
    • Według mnie i tak największe przegięcie w metku to było expienie pustaków na bugu na Meley. W kilka dni robić postacie 100+ to był jakiś żart. Zamiast to szybko zablokować to była taka możliwość bardzo długo dostępna. Autołowy następny popis dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o grze. Prawda jest taka, że większość tej całej topki to tacy gracze co postacie wyexpili na bugu, albo na czitach w myśl autołowy, a całe eq mają za yangi z botów kupione za real kasę. Później taki wielki kox i znawca gry "topka" śmieszna. Nie wszyscy, ale większość i to jest pewne.

...a miany ch nie ma już pół roku.
      Wolność to tylko wspomnienie bo prawdziwa siła leży w umyśle.
    • Alvaro wrote:

Według mnie i tak największe przegięcie w metku to było expienie pustaków na bugu na Meley. W kilka dni robić postacie 100+ to był jakiś żart. Zamiast to szybko zablokować to była taka możliwość bardzo długo dostępna. Autołowy następny popis dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o grze. Prawda jest taka, że większość tej całej topki to tacy gracze co postacie wyexpili na bugu, albo na czitach w myśl autołowy, a całe eq mają za yangi z botów kupione za real kasę. Później taki wielki kox i znawca gry "topka" śmieszna. Nie wszyscy, ale większość i to jest pewne.

w kilka dni? Jak ktos zrobil kilka meleyek to mogl wbic 105 w dzien na luzie xD co do autolowow to najwieksza patologia w tej grze, szczegolnie w polaczeniu z katakumbami, do ktorych wstep mialo tylko kilka osob, bo kazdy inny byl zbijany od razu. Bo przeciez to no lify ktore siedza 24/7 na metku pilnujac farm z ktorych wiekszosc yang idzie na allegro. A za ten hajs kupuja dalej sm na szczeniaki kupony itp mnazac ten hajs, a pozniej znowu do pomaranczowych. Przez takich ta gra upada, bo pozniej ludzie nie moga zarobic, bo wszystkie dobre zarobki sa opanowane przez takich cwaniaczkow, a taki zwykly gracz albo konczy gre albo kupuje od nich yangi, bo inaczej sie za bardzo nie da. Taki 75 by sobie ladnie zarobil w katakumbach, ale nie bo inni maja po 15 kont 24/7 :rofl: gdy mysle o takich to w sumie chcialbym zeby tak z dnia na dzien zamkneli metka, przynajmniej potraciliby te swoje super konta i sposob na zarobek. A ze ja strace to coz... troche smuteczek, bo fajnie sobie popykac, ale walic te konta i eq, nigdy nie liczylem na zwrot ladujac w IS itp, dla mnie hajs wydany na sm, to hajs ktorego juz nie ma, to jak kupienie spodni, nikt nie liczy ze za pol roku je sprzeda w cenie nowych, albo ze w ogole je sprzeda, natomiast w metku wiekszosc tak mysli. A nie oszukujmy sie praktycznie wszystko co mozemy kupic w realu traci 30% wartosci w momencie pierwszego uzycia, pomijajac zabytki, ktore zyskuja na wartosci. Dlaczego w grze mialony byc inaczej? Z czasem wszystko traci na wartosci, wchodzi nowe, lepsze. A patrzac na podejscie wielu ludzi do metka, to gdyby tak przelozyc to na real to bysmy nie wyszli nigdy z lepianek, bo przeciez na poczatku bylo najlepiej, a rozwoj to cos zlego...
    • SenNaJawie wrote:

Alvaro wrote:

Według mnie i tak największe przegięcie w metku to było expienie pustaków na bugu na Meley. W kilka dni robić postacie 100+ to był jakiś żart. Zamiast to szybko zablokować to była taka możliwość bardzo długo dostępna. Autołowy następny popis dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o grze. Prawda jest taka, że większość tej całej topki to tacy gracze co postacie wyexpili na bugu, albo na czitach w myśl autołowy, a całe eq mają za yangi z botów kupione za real kasę. Później taki wielki kox i znawca gry "topka" śmieszna. Nie wszyscy, ale większość i to jest pewne.

w kilka dni? Jak ktos zrobil kilka meleyek to mogl wbic 105 w dzien na luzie xD co do autolowow to najwieksza patologia w tej grze, szczegolnie w polaczeniu z katakumbami, do ktorych wstep mialo tylko kilka osob, bo kazdy inny byl zbijany od razu. Bo przeciez to no lify ktore siedza 24/7 na metku pilnujac farm z ktorych wiekszosc yang idzie na allegro. A za ten hajs kupuja dalej sm na szczeniaki kupony itp mnazac ten hajs, a pozniej znowu do pomaranczowych. Przez takich ta gra upada, bo pozniej ludzie nie moga zarobic, bo wszystkie dobre zarobki sa opanowane przez takich cwaniaczkow, a taki zwykly gracz albo konczy gre albo kupuje od nich yangi, bo inaczej sie za bardzo nie da. Taki 75 by sobie ladnie zarobil w katakumbach, ale nie bo inni maja po 15 kont 24/7 :rofl: gdy mysle o takich to w sumie chcialbym zeby tak z dnia na dzien zamkneli metka, przynajmniej potraciliby te swoje super konta i sposob na zarobek. A ze ja strace to coz... troche smuteczek, bo fajnie sobie popykac, ale walic te konta i eq, nigdy nie liczylem na zwrot ladujac w IS itp, dla mnie hajs wydany na sm, to hajs ktorego juz nie ma, to jak kupienie spodni, nikt nie liczy ze za pol roku je sprzeda w cenie nowych, albo ze w ogole je sprzeda, natomiast w metku wiekszosc tak mysli. A nie oszukujmy sie praktycznie wszystko co mozemy kupic w realu traci 30% wartosci w momencie pierwszego uzycia, pomijajac zabytki, ktore zyskuja na wartosci. Dlaczego w grze mialony byc inaczej? Z czasem wszystko traci na wartosci, wchodzi nowe, lepsze. A patrzac na podejscie wielu ludzi do metka, to gdyby tak przelozyc to na real to bysmy nie wyszli nigdy z lepianek, bo przeciez na poczatku bylo najlepiej, a rozwoj to cos zlego...
      To raczej nie chodzi o to, że najlepsze zarobki opanowane są przez najlepszych, w tej grze dominuje prawo pięści i siniaka. Każdy powie że najlepsze czasy to te kiedy się wszyscy bili o wróżkę - wtedy zbijali ją najlepsi i najlepsi zarabiali najlepiej, wiadomo że chodzi o konkurowanie ze sobą. Raczej te rakowe sposoby, że postać może zarabiać na autołowach bez obecności właściciela i sam drop czystego yanga z niektórych dungów, którego jest za dużo po prostu i potem jest taka inflacja, że wszystko rośnie z cenami jak cholera. Dodatkowo tutaj problemem są boty - dropią na potęge ulepszacze, mniejsze levely nie mają jak zarobić, teraz nie można jeszcze sprzedawać odłamków, jedyne co takim zostaje to wylogować się na zawsze, bo nie mają czego tutaj szukać :D
    • Co za firma, sprawa sklepików. Usunięto komendę /close, trzeba spamować by wyjść z gry a przy okazji obciążać serwer i zaśmiecać czat. Znalazłem obejście, zamykam a zostawiam opcję "TAK" we wiadomym miejscu. Znowu kolejne utrudnienia, teraz czarny ekran jest cały czas i jak nawet wywali to nie wiesz czy sklepik jest czy nie bo nawet w oknie logowania masz czarny ekran. BUG który jest od samego początku nie został jeszcze usunięty (tak czarny ekran na sklepikach) zamiast tego jeszcze bardziej utrudniacie grę graczom usuwając /close. No ale są priorytety : "Naprawiono problem w ruchu wierzchowca podczas zmiany z klawiatury na mysz". Nie wiem na czym polegał problem ale wybieracie sobie najłatwiejsze i je usuwacie.