Zmiany w grze - dyskusja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jakiś czasemu także nurtowało mnie to pytania kiedy będzie FUZJA.

Otrzymałem informacje od naszej Admknistracji a dokładnie od Ingolfa, że FUZJA zostanie przeprowadzona w III trymestrze 2018r. Więc z tego wnioskawawszy, że to już niedługo w tym lub nastepnym miesiącu. Jak ktoś wyżej napisał tylko czekać NIC nie wskuramy kłótniami.
      Mój Kanał na YT: youtube.com/channel/UCGUp8HtfZ…udnYbA?view_as=subscriber

Display Spoiler

Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało.
    • Esclade wrote:

Wiadomo coś kiedy fuzja? Bo Chce to wszystko sprzedać za jak najlepszą sume :D
      fuzja nic nie da juz raz polaczyli serwery i nadal na niektorych serwerach pustki sa wiec co zmieni kolejna fuzja raczej nic nie da.....

Artis wrote:

Mein wrote:

podobno w 3 kwartale 2k18 ale wiesz.. Miala być w lutym 2k17 potem byla na grudzie przekladana potem jakies opoznienia do marca mialo byc i teraz ma byc w 3 kwartale 2018 xd
      Nigdzie nie jest napisane, że fuzja będzie w III kwartale 2018, tylko system potrzebny do jej wykonania będzie gotowy.
      co ty piszesz.......

Artis jaki system potrzebny w innych krajach fuzje zrobili wiec system maja wiec o czym ty piszesz??????
    • WujekDiumar wrote:

@Santonia mówisz o obronie statku ? Nie widziałem informacji aby byla ona dostępna na innych serwerach niż java a jeszcze mnie Bóg nie opuścił na tyle żeby tam od nowa grać =D
      Santonia i inni gm mający prawa podróży ( teleportacji) mogą bez problemu wchodzić na kazda instancje, które nie są dostępne dla zwykłego gracza.
      TO NIE JEST SPAM/OFFTOP
      Wyższy tekst ma dać do myślenia. Modki dajcie mi spokój.
      Ps. Czcionka jest dwunastka.
    • Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda walka z botami? Wiemy, że tysiące botów dostało blokady jakiś czas temu, jednak od tego czasu jakby skończyły się masowe blokady, boty są chyba banowane jedynie ręcznie przez GM-ów bo ich liczba znów jest gigantyczna. Ruszy coś w tym kierunku? Pytam bo też miałem z kolegą niefajną sytuację, podczas expienia w v1 na spocie były 2 boty 66lvl (więc bocić muszą już sporo biorąc pod uwagę że biorą po 1-2 grupki). Ponieważ były z tego samego królestwa nie mogłem ich ubijać żeby w miarę spokojnie expić więc poprosiłem kolegę o napisanie na IRC, kolega napisał do jednego z GM-a (nicku może nie będę podawał) i otrzymał odpowiedź że za chwilę się tym zajmie. Po 1.5h gdy skończyliśmy już expić boty dalej stały i GM-a nie widzieliśmy. No niezbyt miło zostaliśmy potraktowani, taka odpowiedź chyba na "odczep się" to była.
      Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
      CloNiC - 94lvl Wetar WP OFF
      Berserker - 80+ Body Jawa ON :love:

"Do it
      Just do it
      Don't let your dreams be dreams
      Yesterday you said tomorrow
      So just do it
      Make your dreams come true
      Just do it

Some people dream of success
      While you're gonna wake up and work hard at it
      Nothing is impossible" :thumbsup:
    • podejrzanyyS54 wrote:

Po 1.5h gdy skończyliśmy już expić boty dalej stały i GM-a nie widzieliśmy. No niezbyt miło zostaliśmy potraktowani, taka odpowiedź chyba na "odczep się" to była.
      Ja logując się na chwilę na jawę, zwykle zostaję tam na wiele godzin, inna jest perspektywa czasu z punktu widzenia osoby, która wykonuje zadanie za zadaniem a inna jest z perspektywy obserwatora. Najlepiej wysyłać zgłoszenia na support.metin2.pl a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, by takie boty zbanować.
      Władza jest moim fetyszem.
    • Samego przebiegu banowania botów admistracja tutaj nie napisze z prostych powodów boty szukały by nowego obejścia od zabezpieczeń wydawcy ale mogę powiedzieć tylko tyle że programisci mają "potencjalne" biblioteki które mogły by być potencjalnym "czitem" .
      Jest nawet nagranie pokazujące jak admistracja banuje boty (z pewnego serwera prywatnego)

Kupię fasolki do alchemii masz jakieś pytania zapraszam PW lub GG:54784178
    • waldi580 wrote:

WujekDiumar wrote:

@Santonia mówisz o obronie statku ? Nie widziałem informacji aby byla ona dostępna na innych serwerach niż java a jeszcze mnie Bóg nie opuścił na tyle żeby tam od nowa grać =D
      Santonia i inni gm mający prawa podróży ( teleportacji) mogą bez problemu wchodzić na kazda instancje, które nie są dostępne dla zwykłego gracza.
      wiem o tym bardzo dobrze =D zapomniałem sie jej zapytać czy była tam swoją glowna postacia czy postacia gm ... a no tak pewnie w grze nawet nie może wejsc na mape 90 o ile wql ma postac xd
    • podejrzanyyS54 wrote:

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda walka z botami? Wiemy, że tysiące botów dostało blokady jakiś czas temu, jednak od tego czasu jakby skończyły się masowe blokady, boty są chyba banowane jedynie ręcznie przez GM-ów bo ich liczba znów jest gigantyczna. Ruszy coś w tym kierunku? Pytam bo też miałem z kolegą niefajną sytuację, podczas expienia w v1 na spocie były 2 boty 66lvl (więc bocić muszą już sporo biorąc pod uwagę że biorą po 1-2 grupki). Ponieważ były z tego samego królestwa nie mogłem ich ubijać żeby w miarę spokojnie expić więc poprosiłem kolegę o napisanie na IRC, kolega napisał do jednego z GM-a (nicku może nie będę podawał) i otrzymał odpowiedź że za chwilę się tym zajmie. Po 1.5h gdy skończyliśmy już expić boty dalej stały i GM-a nie widzieliśmy. No niezbyt miło zostaliśmy potraktowani, taka odpowiedź chyba na "odczep się" to była.
      Boty 66 to jeszcze nic, w świątyni 68-69, na Sohanie 69-73 w V2 trochę niższe 55-65. Jak ktoś z gieemów Jawy ma problemy ze znalezieniem bota zapraszam na PW, z chęcią poświęcę swój wolny czas i poasystuję. Natomiast po zgłoszeniu na support postać jest tylko pod obserwacją czyli gra dalej.
    • Nie żeby cos ale odwolujac sie do postu @Art;a bylo napisane ze z chwilą ukonczenia dungeonu na serwerze jawa NASTĘPNEGO dnia roboczego zostanie przeprowadzona aktualizacja która wlaczy instancje na innych serverach. Następnego. Czyli skoro dzis przerwy nie ma to statek tez nie został pokonany. Czemu czytanie ze zrozumieniem coraz mniej funkcjonuje. Za jakiś czas polecicie z pretensjami do @Art'a i Teamu za to że instancji nie ma. A wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. Przeciez wyszukiwanie grupy moglo byc dodane, co za problem. Ale i tak wejsc mozecie dopiero jak wam odblokują.
    • Suche fakty:
      W pierwotnej wersji było tak, że instancja zostanie odblokowana dla danego królestwa na wszystkich serwerach, po ukończeniu jej na Jawie. Czyli królestwo Jinno przejdzie tę instancję to na wszystkich serwerach Królestwo Jinno będzie mogło wejść.

Aktualna wersja - 15stego o 14.00 uruchamiamy instancję na pozostałych serwerach.

Osobiste zdanie: Otwierając Jawę GF myślał, że lwia część ludzi pójdzie na nowy serwer, wyda kupę kasy by odblokować instancję. Tak się niestety nie stało. Upłynęło też sporo czasu, gracze się niecierpliwią z pozostałych serwerów, ale nie zamierzają ruszyć się na Jawę. A na Jawie ani słychu ani widu, żeby się coś z tą instancją działo. Część graczy podejrzewała, że jeśli przez długi czas instancja nie zostanie zrobiona to GF się ugnie i wprowadzi na pozostałych serwerach. Tak też się stanie.

METIN2 - OFF
    • Orishas wrote:

Suche fakty:
      W pierwotnej wersji było tak, że instancja zostanie odblokowana dla danego królestwa na wszystkich serwerach, po ukończeniu jej na Jawie. Czyli królestwo Jinno przejdzie tę instancję to na wszystkich serwerach Królestwo Jinno będzie mogło wejść.
      Te info to wyssane z palca? Chyba,że nieumiejętność czytania ze zrozumieniem.
      Hydra miała być odblokowana na pozostałych serwerach tylko wtedy, kiedy na nowym serwerze DANEGO KRAJU, czyli w naszym przypadku PL (Jawa) zostanie ukończona.

KRAJ nie oznaczał królestwa, tylko poszczególne kraje, które GF obsługuje.

Grupa Steam Metin2 Polska:

steamcommunity.com/groups/Metin2Polska