Zmiany w grze - dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Jjak chcesz bronić spota lub odbić spota jak przeciwnik nie jest zainteresowany Tobą (główną postacią), tylko tym żeby Twój dropek nie dropił. To nie zasada silniejszego tylko zasada sprytniejszego lub zasada tchórzostwa bo gość nie dąży do konfrontacji z Tobą tylko z Twoim dropkiem. A GF w to graj bo ktoś kupił 2x drop i z niego nie korzysta bo się musi bić to nie wykorzysta teraz to kupi drugi raz i koniunktura się nakręca. Zaciśniecie przestrzeni na serverach powoduje konflikty czytajcie kupowanie obron ataków itd pompowanie w IS. Wszystko kręci się wokół tej kręcącej się monety :D zero poszanowania dla graczy i dla ich pieniędzy. To jest niekończąca się opowieść bo ciągle im mało i mało. Chcą naszych pieniędzy a oferta gry słaba. Nikt normalny za NIC nie będzie płacił
    • Santonia napisał(a):

Handlarz30 napisał(a):

ale za to ile kasy na prad poszlo i twoj czas stracony tego nie da sie wycenic straconego czasu i zycia
      Tak, jak w przypadku KAŻDEGO hobby.
      kazdy lubi co innego tylko to hooby zabija bo tryb siedzacy malo ruchu to pelno chorob sie nabawi czlowiek :D i czemu Santomia usuwacie posty jak ludzie pisza o cziterach ze rady z nimi nie dajecie a inne gry daja rade olsnij mnie slonko
    • ImNotPro napisał(a):

KUFEL napisał(a):

Co z łączeniem serwerów czy Art ma nas za idiotów i za smieci ze nawet nieda żadnej informacji nie możliwe ze GF mu nic nie odpisze jak by zapytał...
      Art zgarnia kasę za to, że jest opiekunem polskiej społeczności metina, a na forum wchodzi raz na 3miesiące, żeby tylko zrobić kopiuj /wklej. Na Irc`u codziennie do niego piszę z zapytaniem i specjalnie nie wyłączam IRC`a przez cały dzień, sprawdzając czy czasem nie odpisał. Minęło już ok. 2 miesiące i mi jeszcze nie odpisał. Na niemieckim/tureckim opiekun normalnie rozmawia z graczami. Na tureckim to nawet filmy nagrywa. Odpowiada im na pytania itp. Na innych nie wiem jak jest bo nie sprawdzałem, a u nas jak mamy jakieś pytanie to post kasują moderatorzy i Art albo nawet nie zdąży go zobaczyć bo tak rzadko odwiedza forum, albo ma to w ***** wiadomo czym. Np. na niemieckim forum nie ma czegoś takiego jak minusowanie postów lub kasowanie ich. Widziałem już setki postów i tylko są powycinane niedozwolone słowa, a u nas moderatorzy idą na łatwiznę i wolą skasować i później się dziwią, że jesteśmy do nich wrogo nastawieni.
      Przykre jest to, że twój post zostanie skasowany i mój pewnie też. Nie pozwalają nawet wyrazić opinii. Prawda boli to kasują posty.
      Znowu próbujesz ugrywać atencję na hejcie na mnie czy kogokolwiek z teamu? Nie wiesz jak pracuję, a rzucasz oskarżeniami. Moja aktywność nie wyraża się wyłącznie przez ogłoszenia, chociaż chciałbyś aby tak było.
      Już po raz kolejny widzę odniesienia do 'tureckiego CM' - jestem przekonany, że nie powie Wam więcej niż ja. Może jest fajny, trendi bo streamuje na YT. Osobiście nie mam na to czasu, nie zajmuje się wyłącznie jedną społecznością jak owy turecki CM. Co do komunikacji z Wami - wystarczy przeglądać mój profil. Wypowiadam się kiedy trzeba i wdaję się w dyskusje/dywagacje ze społecznością.
      Ale u nas kapitał zbija się na hejcie i negatywnych emocjach, dlatego nie ma co się dziwić, że ani ja, ani ktokolwiek z Zespołu nie wdaje się w prowokujące dyskusje.
      Na Irc`u codziennie do niego piszę z zapytaniem
      Z tym się nie zgodzę. Jedyne co widzę, to Twoje popisy prowokujące na kanale ogólnym ;)

Cały Twój post jest z góry nastawiony na prowokację, a poszczególne fragmenty tylko to potwierdzają. Masz rację, każdy Twój post w podobnym tonie będzie kasowany. Może uczyniłeś sobie z tego rozrywkę, chowasz urazę z przeszłości, ale nie zamierzamy Twojego dziecinnego zachowania tolerować na forum.

Meritum całego posta? Fuzja serwerów. Jak można zakładać, że jest się traktowanym jak 'idiota czy śmieć' (w ogóle brak słów na taki dobór określeń), skoro to co miałem napisać to napisałem i powtórzyłem wielokrotnie? Na chwilę obecną nie ma żadnych nowych informacji w tym temacie. Wielokrotnie podkreślam nastroje i związane z fuzją pytania w swoich raportach. Ale ani ja, ani też żaden inny CM Metin2 nie powie Wam nic więcej, bo oficjalnych informacji nie ma jeszcze.
      Np. na niemieckim forum nie ma czegoś takiego jak minusowanie postów lub kasowanie ich.

"Wszędzie lepiej tam, gdzie nas nie ma" - minusowanie posta to jedna z wielu form wyrażania opinii. Co w niej nie tak? Od kiedy to społeczność "DE" jest wyznacznikiem prac? Każda społeczność jest inna.
    • Art napisał(a):

Wiwek napisał(a):

@Art a gdzie jest post z tym co planuje GF na dany rok.. co roku to bylo a teraz na rok 2018 tego jeszcze nie bylo czyzby jakas niespodzianka? Przewasznie szybko dawaliscie owa informacje
      Pytałem (i będę pytał) o niego. Mamy dopiero trzeci tydzień stycznia ;) Mam nadzieję, że coś niedługo się narysuje w tej kwestii :P
      tylko ze rok temu to miesiac przed nowym rokiem informacje byly i co ty na to teraz odpiszesz jaka wymowke?pewnie post i tak zniknie a wasz kochany hardon czy jak ma pisze mi ze kazda firma ma inna polityke jesli chodzi o bociarzy czyli pozbycie sie ich nie jest tak wazne dla firmy tylko kasa za iss a boty niech lataja porazka
    • bicie się o spot czy bossa to głupota ;) dlatego niech fuzji nie będzie a każdy niech ma miejsce do dropiebnia. PvP umarło śmiercią naturalna i szkoda na nie czasu chyba że te areny będą lepiej dopracowane czy wojny fikcyjne. I tam są miejsca do pokazania swojej siły :)
      Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
      CloNiC - 94lvl Wetar WP OFF
      Berserker - 80+ Body Jawa ON :love:

"Do it
      Just do it
      Don't let your dreams be dreams
      Yesterday you said tomorrow
      So just do it
      Make your dreams come true
      Just do it

Some people dream of success
      While you're gonna wake up and work hard at it
      Nothing is impossible" :thumbsup:
    • To moze art powiesz kiedy wrescie ogarniecie caly ten syf z lagami bugami i wywalaniem gry bo juz nudne to idziesz zodiaka 15 pietro i ciach niema cie , kolejne idziesz dt i ciach niema cie robisz razadoraj jutuna czy nemere i ciach niema cie , stawiwasz shopa wciskasz ok i ciach niema cie ile to jeszcze ?

Co nowego wgrywacie ciagle syf syf i jeszcze raz syf tak chcecie przyciagnac graczy i wszystko kierowaliscie w poziomy 100 + hmmm gdzie to jest ? bo teraz na 55 lv lepiej zarobic idzie niz na 120.

A i moze wypowiesz sie na temat talizmanow czy jakies zmiany ulepek beda czy mamy 10 lat poswieceic aby talizman na +10 wbic podrecznikami ?
      Sukces ma wielu ojców a porażka jedną matkę
    • Art napisał(a):

Znowu próbujesz ugrywać atencję na hejcie na mnie czy kogokolwiek z teamu? Nie wiesz jak pracuję, a rzucasz oskarżeniami. Moja aktywność nie wyraża się wyłącznie przez ogłoszenia, chociaż chciałbyś aby tak było.
      Po za postami które publikujesz. Chociaż ostatnimi czasy zauważyłem, że to Ingolf publikuje ich więcej, nie widać tej twojej aktywności, więc mam prawo tak uważać. W moim odczuciu po prostu nie masz czasu na zajmowanie się grą Metin2. Przyznasz mi, że ostatnio logowałeś do gry kilka lat temu tak ?

Art napisał(a):

Już po raz kolejny widzę odniesienia do 'tureckiego CM' - jestem przekonany, że nie powie Wam więcej niż ja. Może jest fajny, trendi bo streamuje na YT. Osobiście nie mam na to czasu, nie zajmuje się wyłącznie jedną społecznością jak owy turecki CM. Co do komunikacji z Wami - wystarczy przeglądać mój profil. Wypowiadam się kiedy trzeba i wdaję się w dyskusje/dywagacje ze społecznością.
      Ale u nas kapitał zbija się na hejcie i negatywnych emocjach, dlatego nie ma co się dziwić, że ani ja, ani ktokolwiek z Zespołu nie wdaje się w prowokujące dyskusje.
      Z tym się nie zgodzę. Jedyne co widzę, to Twoje popisy prowokujące na kanale ogólnym ;)
      Może turecki CM powinien być dla ciebie wzorem do naśladowania i nie było by wtedy wszystkich "hejtów" ? :) Ja też jestem przekonany, że nie powie więcej niż ty, ale potrafi prowadzić konwersację ze społecznością, a ty Panie Art wejdziesz jak pojawią się "OSTRE HEJTY" na wasz temat. Na tym forum jest zadawanych wiele pytań. Na odpowiedź czeka się kilka dni i nagle post "MODERATORA" wszystkie kolejne posty będą kasowane gdyż będę je uznawał/a jako SPAM. Nie było by tego spamu gdybyśmy odpowiedź dostawali na czas, chociaż by taką typu: "NIE WIEM" Na pewno była by to lepsza opcja niż zero odzewu ze strony teamu.

Art napisał(a):

Na Irc`u codziennie do niego piszę z zapytaniem
      Niestety, ale mało jest osób którzy przyznają się do błędu przed publicznością. Ale potraktuję to jako brak czasu z twojej strony. Tak też napisałeś, że nie masz tyle czasu co turecki CM :)

Art napisał(a):

Cały Twój post jest z góry nastawiony na prowokację, a poszczególne fragmenty tylko to potwierdzają. Masz rację, każdy Twój post w podobnym tonie będzie kasowany. Może uczyniłeś sobie z tego rozrywkę, chowasz urazę z przeszłości, ale nie zamierzamy Twojego dziecinnego zachowania tolerować na forum.
      Nie było by takich postów, jak by była prawidłowa komunikacją między Teamem a społecznością. Do pogrubionej części postu, się nie wypowiem bo brak słów, aby osoba na takim stanowisku jakim jesteś takie coś pisała.

Art napisał(a):

"Wszędzie lepiej tam, gdzie nas nie ma" - minusowanie posta to jedna z wielu form wyrażania opinii. Co w niej nie tak? Od kiedy to społeczność "DE" jest wyznacznikiem prac? Każda społeczność jest inna.
      lajkowanie posta to też jedna z wielu form wyrażania opinii.

Tu widzisz jaką opinię mają użytkownicy tego forum, na temat twojego "CZASU POŚWIĘCANEGO DLA METIN2 PL"

Jak masz go za mało to zrezygnuj z czegoś, tak abyś go miał więcej. Jak ktoś pracuję 12h i nie ma czasu na podjęcie dodatkowej pracy to jej nie podejmuję.
    • Co do aktualizacji i laczen zawsze tak jest ze maja mega poslizg ...3-6 miesiecy czasem wiecej Oo. Jeszcze sie nie nauczyliscie ze GF nie ma nic z mistyczna ,,niemiecka dokladnoscia,,. Przykladow by mozna przytoczyc multum. Takze jak bedzie plan to bedzie zrealizowany w terminie max 40 %.

Talizmany nastepna nie przemyslana rzecz mianowicie:
      -dropnac z gry cud i multum godzin
      -z isa tyle jest nadropione ze gracze przez najblizsze 3 lata tyle nei dropna z gry (chyba nie o to chodzi ;>)
      -ulepszanie podrecznikami i ze trzeba talizman ...no ok niech tak bedzie ale to musi jakos dropic (chodz droga zabawa zwazywszy ze trzeba podrecznikami)
      -nastepna sprawa po co dropia bodzie jak od rzeczy 100+(albo jak talizman od niskiego lvl) trzeba podreczniki lub zwoje boga smokow
      -ja tam w isa laduje ale mam nadzieje ze eventy rybackie beda czestsze bo....zostana sami gracze Is a nie o to chodzi

Co do kolegi wyzej ja nei mam problemow z wywalaniem z instancji ale sklep to notorycznie troche to wkurza bo jednak troche czasu w tyg tracisz na te wystawianie powtorne.
      Ma ktos ,,patent,, na zapisywanie aktualnej ceny w szpuli kaszmiru? np 2 tlenek kiedys za 50 wystawialem potanialy sa po 40 i musze co wystawienie zmeiniac cene na 40 bo dlaej 50 mi podaje z automatu.
      sell zmianki dodania 5 b itp
    • robilem juz 4x reinstal metka system nowy i niestety tak samo dalej wywala co wczesniej tego nie mialem ale przy ostatnich resetach to jest coraz gorsze, wczoraj byl reset a po resecie byly takie lagi ze nieszlo nemere zrobic bo co chwile cofalo nobki z daleka atakowaly i niemialem tylko ja tak tylko wszyscy bo bili na nemerce tak wiec nie ze ja tylko placze jak to te podlizuchy pisza ze tylko ja placze ze cos nie tak jest
    • ImNotPro napisał(a):

Na tym forum jest zadawanych wiele pytań. Na odpowiedź czeka się kilka dni i nagle post "MODERATORA" wszystkie kolejne posty będą kasowane gdyż będę je uznawał/a jako SPAM. Nie było by tego spamu gdybyśmy odpowiedź dostawali na czas, chociaż by taką typu: "NIE WIEM" Na pewno była by to lepsza opcja niż zero odzewu ze strony teamu.
      Większość pytań obejmuje kwestie na które Support nie ma wiedzy, aby natychmiast móc odpowiedzieć. Wszelkie wątpliwości staramy się regulować na bieżąco. Ale trudno odpowiadać na pytania typu "kiedy usuniecie lagi", bo to jest coś co zdecydowanie wykracza poza kompetencje Supportu.

Co do reszty Twojego posta, to tylko potwierdzenie tego co napisałem wcześniej. Zbijanie atencji i plusików na hejcie, który jest modny :) Opierasz swoje 'opinie' o błędne założenia, ale nie znasz praktyki. Miara aktywności poprzez ilość napisanych postów... Bez komentarza. Nie zamierzam tracić swojego czasu na dyskusję z kimś, kto od samego początku jest negatywnie nastawiony do Zespołu :)

matel napisał(a):

A i moze wypowiesz sie na temat talizmanow czy jakies zmiany ulepek beda czy mamy 10 lat poswieceic aby talizman na +10 wbic podrecznikami ?

matel napisał(a):

To moze art powiesz kiedy wrescie ogarniecie caly ten syf z lagami bugami i wywalaniem gry
      W najbliższej wersji gry takowe zmiany nie są planowane. Co do laógw i wywalaniem z gry - są to sprawy traktowane indywidualnie opierane o konfiguracje komputerów i logów z klienta gry. Każdą poważniejszą sprawę zgłaszamy do Działu Technicznego, który jest bardziej uprawniony do analizy tego typu sytuacji. My nie możemy z tymi lagami zrobić nic - możemy jedynie zgłaszać trudności z jakimi się spotykacie podczas Waszej regularnej gry.

jarcys napisał(a):

sklep to notorycznie troche to wkurza bo jednak troche czasu w tyg tracisz na te wystawianie powtorne.
      Ten przypadek już zgłosiliśmy.
    • Art teraz to zes palna taka glupote ze przekroczylo wszystko ( Ale trudno odpowiadać na pytania typu "kiedy usuniecie lagi", bo to jest coś co zdecydowanie wykracza poza kompetencje Supportu.) 10 lat :}}}} sa lagi a wy nadal tego nie zrobiliscie bylo 7 miln graczy lagi byly jest 5 tysiecy graczy lagi sa jest 100 graczy lagi sa i to od 10 lat to coty gadasz za glupoty ze trudno to naprawic czy cos ? serwery priv stoja na gorszych ( chyba ) maszynach niz global i niema klopotow z lagami wywalaniem gry itp a tu cale 10 lat juz

To Atr zadanie dla ciebie dowiedzenie sie na jakim sprzecie stoja nasze serwery i jaka serwerownie maja :}
    • co do Pana Arta to ja powiem ze to taki przecietny CM

ani dobry ani zly
      nie wyroznia sie i nie aspiruje do miana dobrego/zlego CM

taki po prostu CM i tyle bez szalu po prostu

co do lagow to osobiscie nie mam zbyt czesto i nie mam problemow z kickaniem
      co prawda ping do serwera metina mam o jakies 20ms wiekszy w porownaniu do gier chociazby wydawanych przez my.com
      a ich serwery chyba sa stawiane glownie w rosji :D

na pewno problemem sa boty
      i szkoda ze w tym kierunku nei ejst nic robione
      bo po raz eNty napisze to tu
      cipsoft potrafil sobie z tym poradzic
      prywatne serwery w miare tez potrafia sie z tym uporac

global metin2.pl NIE :D

Pozdrawiam

Życie się byku zmieniło. Już nie jestem z tą dziewczyną której ślubowałem miłość.
    • Handlarz30 napisał(a):

zabezpiecznie przed botami nie dziala wiec po co jest?w innych grach rade daja z osobami grajacymi na botach nawet sprawy w sadziee wygrywaja i firma kase od grajacych nie ucziwie dostaje przez wyrok sadu a tutaj nie dziala dobrze zabezpieczenie i realnych konsekwencji zero zenada!!!!
      Aktualnie mogą jedynie pozywać osoby, które tworzą boty/haxy, nie tych, którzy ich używają. I chyba nawet Polska sama w sobie jest krajem, gdzie twórcy cheatów są bezkarni, chociaż mogę się mylić.

Art, takie pytanie mam. Czy GM może nagrywać filmiki na YT ze swojej pracy na serwerze. Czyt. fragment filmu z tego, że zobaczył haxa. Bez pokazywania na jakiej zasadzie banuje.
      Jeżeli jest taka możliwość, to sam bym wrócił do Teamu, bo wiem że takie filmy przyciągnęły by sporą widownię. A ludzie,którzy odeszli, w końcu by widzieli, że jednak ktoś coś robi na PL. Ale znając politykę GF, pewnie jest to zabronione...

Grupa Steam Metin2 Polska:

steamcommunity.com/groups/Metin2Polska
    • Powiem szczerze ostatnio rzadko sie wypowiadam ale zaciekawiły mnie wypowiedzi ART'a no i pękam ze śmiechu :)

Może napiszę jak to wygląda w innej firmie , będziecie mieli porównanie.

Informacje o zmianach publikowane są na tydzień przed (przeważnie). Mało tego zazwyczaj podczas pobierania aktualizacji jest opis co zawiera.
      Plany rozwoju tytułu zazwyczaj są na początku roku.
      Kontakt z supportem jeżeli umożliwia to gra jest w grze --- piszesz do gm'a z poziomu gry (po prostu mają taką pracę że są GameMasters)

Nie ma żadnych dziecinnych tłumaczeń i wymówek może są bardziej kompetentni niż polski support metin2
      Kto gra w inne tytuły ten wie jak może wyglądać podejście do graczy - jest diametralnie różne niż w metin2.

Możliwe że GF ma taki stosunek do graczy więc i nasz support wie bardzo mało. Oczywiście można poinformować nawet postem na forum " Ze na dany dzień nie ma konkretnych informacji" i to by rozwiązywało sprawę. Ten post można aktualizować raz w tygodniu do pojawienia się jakiegoś info od GF. No ale do tego trzeba chęci:)

Do gry ostatnio nie wchodzę po info ze znikają przedmioty z eq - jakieś nowe informacje na ten temat??
    • potwierdzam to co Pan wyzej pisze

kultura zachowania supportu
      i jakosc dzialania supportu

takich wydawcow jak ciach/my.com/ggg jest o jakies 2-3 poziomy wyzej od metinowskiego

Pozdrawiam
      Moderator Bayek:
      Usunąłem nieodpowiedni wyraz

Życie się byku zmieniło. Już nie jestem z tą dziewczyną której ślubowałem miłość.

Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bayek ().

• Widać, że większość zapomniała o filmiku, który GF przedstawił na temat łączenia. Przypomne: Serwery są zbyt słabe aby wykonano fuzje mimo tego, iż podano rok. Po wykonaniu fuzji cofnelibyśmy się do pierwszej fuzji tz. Większość graczy by skończyła dalej grę, ponieważ by nie mogli zalogować się do gry lub wywalało graczy oraz całe serwery.
      Moim zdaniem fuzji nie będzie w tym roku ale w następnym jak odejdzie druga połowa graczy i zrobią jeden stabilny serwer ($$$ się muszą zgadzać). Pozdrawiam
      TO NIE JEST SPAM/OFFTOP
      Wyższy tekst ma dać do myślenia. Modki dajcie mi spokój.
      Ps. Czcionka jest dwunastka.