Ascoran - Be the best version of you! :)

• Administrator Forum

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cześć :)

Jak tam przygotowania do świąt?
      Jadłeś już mandarynki tego sezonu ?xD
      Co lubisz jeść najbardziej?
      Zrobiłeś już pierwszego bałana?
      a może aniołka na śniegu ?:D
      Lubisz Chipsy ?
      Ulubiony sok?
      Widziałeś świąteczną ciężarówke coca coli ?
      Co dostałeś do kimołaja ? (mikołaja :D)

Pampers jeszcze tu wróci ! :D
      Super Mistrz Gry - serwer Negros i Etolin :D
    • DarkSymphony napisał(a):

Ooooo!
      A którą część z HP najbardziej? Wszystkie są bardzo fajne. Nie mam faworyta.
      Czyżby fan HP? ;p Owszem.
      Ulubiona postać? Hermiona
      Ulubiony dom? Gryfindor
      Ulubiona szkoła? Hogwart
      Ulubiony czarny charakter? Wszystkie są bee i fuj. ;(
      Ulubiony skrzat? Nie pamiętam już dokładnie (kilka parę ładnych lat minęło od ostatniego czytania).

:D

Pamster napisał(a):

Cześć :) Hej!

Jak tam przygotowania do świąt? Powolutku i do przodu. Przyśpieszą pewnie 23. grudnia. Hehe!
      Jadłeś już mandarynki tego sezonu ?xD Nie.
      Co lubisz jeść najbardziej? Wszystko co mi smakuje. :)
      Zrobiłeś już pierwszego bałana? Jeszcze nie, a śniegu w sumie mam systematycznie wystarczająco.
      a może aniołka na śniegu ?:D Nie.
      Lubisz Chipsy ? Tak.
      Ulubiony sok? Wiśniowy oraz pomarańczowy.
      Widziałeś świąteczną ciężarówke coca coli ? Widziałem, przyjechały do nas i zrobiły fajną wieczorną imprezę. :P
      Co dostałeś do kimołaja ? (mikołaja :D) Po tyłku od życia (szczególnie w ostatnich dwóch miesiącach).

Pampers jeszcze tu wróci ! :D Liczę na to!

W Team nieprzerwanie od 08. maja 2010! :rolleyes:
      Awatar wykonał Sodyr =)
    • Sjemasz Brat!

Jak tam Twoja sygnaturka?
      GDZIE SOM TYGRYSY?!
      Kubek czy filiżanka?
      Cappuccino czy mała czarna? :devil:
      Zupki chińskie nadal z biedry czy już nje?
      Czy Tobie też taśma klejąca nie klei wszystkiego tak jak byś chciał?
      Praca sprzedawcy w sklepie odzieżowym czy na gastro?
      Jak Twój Deutsch? :D
      Miś z trocinami czy z puchem?

Bajeczki nareczki [:
    • DarkSymphony napisał(a):

ooo :>
      Jak możesz sądzić, że czarne charaktery są "bee i fuj"? :< Jakoś tak mogę..
      Oni są najlepsi :D
      Jakaś inna książka, którą lubisz zaraz po HP? Hobbit
      Co byś chciał zmienić/dodać na forum? Wiele rzeczy.
      Ulubiona potrawa wigilijna to? Pierogi i uszka.

Hederath. napisał(a):

Sjemasz Brat! Cześć siostra!

Jak tam Twoja sygnaturka? Ładna. <:
      GDZIE SOM TYGRYSY?! W zoo.
      Kubek czy filiżanka? Kubek.
      Cappuccino czy mała czarna? :devil: Cappuccino.
      Zupki chińskie nadal z biedry czy już nje? Nie, baaardzo sporadycznie.
      Czy Tobie też taśma klejąca nie klei wszystkiego tak jak byś chciał? Niestety..
      Praca sprzedawcy w sklepie odzieżowym czy na gastro? Odzieżowy.
      Jak Twój Deutsch? :D Tak sobie.
      Miś z trocinami czy z puchem? Co za różnica. :)

Bajeczki nareczki [: Paa

Awatar wykonał Sodyr =)
    • Haborym napisał(a):

hejka :) Hej!

Co tam słychać? W sumie to nic specjalnego z czego można by się cieszyć. :D
      Jak Ci mijają chłodne jesienne wieczory? Na wyjazdach lub na forum. ^^
      Masz dla mnie jakiegoś newsa? :P Tak! Są wolne działy specjalnie dla ciebie, jak byś chciał wrócić! xD
      Jak tam studia / praca? Studia, pozostała tylko obrona. Praca, już w sumie najcięższy okres za mną.
      Grasz obecnie w jakąś grę? Nie.
      Wiesz ze ta wersja mobilna forum jest trochę dziwna? :o Mam tego świadomość za każdym razem jak korzystam podczas wyjazdu. :D:

Papa :D Paaa :P

Awatar wykonał Sodyr =)
    • Witam :)
      Lubisz historie nie z tego świata?
      Zakończył się ostatni sezon The Vampire Diaries jest kolejna jesień i już nie zobaczymy nowego sezonu. Co mi polecisz zatem?
      Co Cię inspiruje?
      Jakie cechy podziwiasz w ludziach?
      Czy motto '' Do celu po trupach'' jest Ci obce? Uzasadnij.
      Czy reagujesz na krzywdę innych ludzi? jaką postawę w takiej sytuacji przybierasz i dlaczego.
      Dlaczego w ludziach jest tyle zła?
      Jak spędzasz wolny czas?
      Może wrócę ;)
      Kontakt: PW|IRC: Nathiel

Opiekuje się mną: @marcinP|Opiekuję się: M. Wetar i D. Diumar
    • Nathiel napisał(a):

Witam :) Hej!
      Lubisz historie nie z tego świata? Lubię.
      Zakończył się ostatni sezon The Vampire Diaries jest kolejna jesień i już nie zobaczymy nowego sezonu. Co mi polecisz zatem? The Walking Dead oglądałaś?
      Co Cię inspiruje? Trudne pytanie, na które chyba nie potrafię odpowiedzieć. Nie zastanawiałem się nad tym wcześniej.
      Jakie cechy podziwiasz w ludziach? Zdrową uporczywość w realizowaniu zamierzonych celów, szacunek dla innych i do pracy oraz kilka innych.
      Czy motto '' Do celu po trupach'' jest Ci obce? Uzasadnij. Nie jest, każdy o nim słyszał. Co prawda nikogo 'nie zdeptałem' w dążeniu do celu, ale miałem okazję coś takiego w życiu zaobserwować.
      Czy reagujesz na krzywdę innych ludzi? jaką postawę w takiej sytuacji przybierasz i dlaczego. Zależy jaką krzywdę, nie każdy chce pomocy. Czasami trzeba stoczyć się na samo dno bez zatrzymywania po drodze, aby uświadomić sobie, że trzeba się odbić i skorzystać z pomocy innych.
      Dlaczego w ludziach jest tyle zła? Proste pytanie. Bo prawie każdy myśli tylko o sobie, inni się nie liczą. To najprostsza droga do zatracenia odruchów ludzkich i stania się 'ludzkim monsterem'.
      Jak spędzasz wolny czas? W miarę możliwości podróżuję, bardzo lubię. Poza tym spacer, rower lub forum.
      Może wrócę ;) Zapraszam! ;)

Awatar wykonał Sodyr =)
    • KociePomruki napisał(a):

Hi! :3 Hej!

Którą część Gothica lubisz najbardziej i dlaczego? Bardzo trudne pytanie, ale chyba trójkę. Daje więcej możliwości eksploracji świata i ta wielowątkowość akcji. :)
      Mam nadzieję, że nie jesteś na mnie obrażony po evencie górniczym? XD Ani trochę.
      Grasz jednak czasami w Metina jako normalny gracz? Niezwykle rzadko, bardziej bym to nazwał krótkotrwałymi epizodami niż grą.
      Nie mam więcej pytań. Zapraszam, jak jakieś się pojawią!

Awatar wykonał Sodyr =)
    • BadApple napisał(a):

O ile mnie pamięć nie myli to masz na imię Robert? Dobrą masz pamięć. ;)
      Ciekawe czy pamiętasz co to szadok? :D Raczej nie..
      Zakładam że już masz więcej niż 25 lat? Niestety..
      Co sądzisz o swojej przygodzie na forum mt2? Huh.. ciekawe pytanie. Podsumowałbym jako coś pozytywnego wciąż, co nadal daje mi więcej plusów niż minusów.
      Pamiętasz czasy 2011 oraz spam na forum? Owszem, trudno zapomnieć, a i bym nie chciał.
      Brakuje ci tego? Brakuje, choć chyba nieco jeszcze bardziej brakuje mi tamtych ludzi z teamu z tamtego okresu. To czas, który na pewno będę wspominał bardzo pozytywnie! :rolleyes:
      Lepiej jest teraz czy jednak wolisz dawne forum? Pamiętam jeszcze WBB2, które od obecnej wersji forum różni się diametralnie. Nawet wcześniejsza wersja była inna i te logo z wężem oplatającym forum. Hehe! Miłe wspomnienia! Mimo to uważam, że obecna wersja forum jest ciekawa i bardziej ku niej się skłaniam. Dawne forum wolę zdecydowanie pod względem aktywności - pracy było powyżej uszu! :D
      Pozdrawiam :) Wzajemnie!

Awatar wykonał Sodyr =)
    • Dobry wieczór! :love:

1. Czego nie lubisz w ludziach?
      2. A co w nich cenisz?
      3. Najbardziej szalona rzecz w życiu jaką zrobiłeś?
      4. A najgorsza?
      5. Ulubiony fast-food? ?(
      6. Potrafisz/lubisz gotować? Czy wolisz jak robi to ktoś inny?
      7.Kochasz te bociki, ukochane L-ki, prawda? <3
      8. Ulubiona pora roku?
      9. eee... podexpisz? plss

Może wrócę hihi
      Pozdrawiam! :saint:
      A
    • MagKai napisał(a):

Dobry wieczór! :love: Hej! :P

1. Czego nie lubisz w ludziach? Fałszywości i udawanej życzliwości, która jest niestety wszechobecna wokół nas.
      2. A co w nich cenisz? Głównie to, że nie udają kogoś kim nie są. Każdy ma wady, ale niech każdy będzie sobą.
      3. Najbardziej szalona rzecz w życiu jaką zrobiłeś? Trochę tego było, ciężko wybrać.
      4. A najgorsza? Poznanie niektórych osób, ale czy najgorszą jest to rzeczą to kwestia dyskusyjna. Każdy czegoś uczy w życiu na przyszłość.
      5. Ulubiony fast-food? ?( Nie jadam, może raz na miesiąc się zdarzy, czasami nie.
      6. Potrafisz/lubisz gotować? Czy wolisz jak robi to ktoś inny? Potrafię, ale nie lubię. Wolę robić wypieki.
      7.Kochasz te bociki, ukochane L-ki, prawda? <3 Szczerze nienawidzę. :love:
      8. Ulubiona pora roku? Nie mam takowej. Każda ma swoje uroki. Najmniej lubię lato.
      9. eee... podexpisz? plss Nie ma szans. :)

Może wrócę hihi Zapraszam...
      Pozdrawiam! :saint: ... i dziękuję!

Awatar wykonał Sodyr =)
    • Siemanko moj Ty przyjacielu :)

1. Najlepszy damski vokal wsrod wokalistek swiatowych?
      2. Mowiles o rzuceniu administrowania, nadal masz te mysli?
      3. Podobaja Ci sie platynowe wlosy u kobiet?
      4. Myslisz ze Razor mnie odbanuje? :w00t:
      5. Myslisz ze zasluzylem swoim zachowaniem na perm bana na forum?
      6. Co przychodzi Ci pierwsze do glowy po uslyszeniu "trzeba zrobic zmiany na forum"?
      7. Kto bedzie majstrem w ekstraklasie?

Pozdrawiam

Życie się byku zmieniło. Już nie jestem z tą dziewczyną której ślubowałem miłość.
    • DARKRIDER napisał(a):

Siemanko moj Ty przyjacielu :) Hej

1. Najlepszy damski vokal wsrod wokalistek swiatowych? Nie jestem ekspertem w muzyce.
      2. Mowiles o rzuceniu administrowania, nadal masz te mysli? Będę do końca metina, a nawet miesiąc dłużej.
      3. Podobaja Ci sie platynowe wlosy u kobiet? Nie.
      4. Myslisz ze Razor mnie odbanuje? :w00t: Wierzę w cuda, ale są pewne granice.
      5. Myslisz ze zasluzylem swoim zachowaniem na perm bana na forum? Jak zasłużysz to dostaniesz.
      6. Co przychodzi Ci pierwsze do glowy po uslyszeniu "trzeba zrobic zmiany na forum"? Wiele rzeczy, bardzo wiele.
      7. Kto bedzie majstrem w ekstraklasie? Na pewno nie będę to ja.

Pozdrawiam Miłego!

Misiaczek napisał(a):

Siemka :) Hej

Jak ci życie płynie ? Stosunkowo powoli.
      Ulubiona piosenka ? Takowej nie mam.
      Co lubisz oglądać ? Kryminały, thrillery, filmy katastroficzne.
      Kpop czy Pop Pop.
      Rap czy Hip-hop - trochę podobne ale cóż :D Zależy od utworu, słucham co lubię.
      Wolisz zimę czy lato ? Obie pory mają swoje plusy, ale zima też jest fajna.
      Wiosna czy Jesień Chyba jesień.

Narazie tyle nie mam weny Miłego!

Awatar wykonał Sodyr =)
    • Nowy

O. Znalazłem i Ciebie :3
      Pewnie skończy się banem jak ostatnio i 2 osoby będą Cię jeszcze bardziej nie lubić ale zaryzykuje :3
      - Czemu CzD (nick z samos gościa) na forum został zbanowany :3
      - Czy będziesz mikołajem i dasz mi uprawnienia do wystawiania ofert na forum bo 2msc chyba już minęły
      - Czemu Ascoran
      - Czy jesteś za aborcją
      - Czy wkońcu przeczytasz mojego maila i czy mi odpiszesz :D
      - Jaki masz stosunek do transmutacji i czy zrobisz ze mną screena bo tapety nie mam :D
      *potraktuj to żartem ale pierwsze bym chciał uzyskać odpowiedź jakąś nie okrojoną :3