Potworne Trio

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

SenNaJawie wrote:

Asus18CLH wrote:

Simlas31 wrote:

Smity wrote:

Raczej nie bo zerkałem ostatnio na ranking na rubinum i pierwsze miejsca to same 30to sekundowe rozegrania. A wiem ze ludzie szybciej układali wiec chyba nic z tym nie dasz rady zrobić
      Nie wiem jak to możliwe ale z top 5 do top 2 się dostałem xD
      Ranking jest zbugowany. Od początku eventu na Etolinie prowadziłem mając 30 sekund. Później z top 1 przenosiło mnie na miejsce szóste i tak w kółko, aż któregoś dnia, wyrzuciło mnie z rankingu kompletnie. Po jakimś czasie ponownie mój nick się pojawił na dziesiątym miejscu, potem dziewiątym, a teraz ósmym. Zgłosiłem ten problem do supportu, może to zostanie naprawione.
      dziwne ze przenosilo Cie wyzej, zrobiles moze w mniej niz 30sekund? Bo mozliwe ze ranking dziala jak trzeba tyle ze ponizej 30sekund, pokazuje zawsze 30 sekund, mimo ze system widzi dokladnie np 28.53 sekund itp
      Na tym koncie nie robilem ponizej 0:30, a na innych tak i ich nie ma w rankingu.
      Kupie Etolin:
      Perf Rubin Mat Leg sr wartosc def

ShadowKayn 40 Body Etolin ON
      KaynBlade 60 Smok Etolin ON

Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
      Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
      SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach
    • New

RevWolt wrote:

Mentosx2 wrote:

ranking jest do bani, powinni zrobić aby to działało od tego kto ile już tali ułożył a nie jakiś śmieszny czas. i normalne nagrody za TOP'ke a nie jakieś syfiaste złote pudła potwora ...
      Weź pod uwagę fakt że ranking został stworzony z myślą że nikt nie będzie nagrywać tego i farmić potężne ilości złotych szkat.
      dlatego dla osób którzy angażują się w event powinny być przydzielone nagrody, teraz jest tak ze przyjdzie janek, pójdzie do v3 wydropi 5 tali, uda mu się zrobić najlepszy czas czyli te 30 sekund, bedzie 1 w topce i już nie będzie miał zamiaru dropić. gdzie w tym logika że osoba która przyfarciła i ma wywalone na event ma dostać nagrode ?
    • New

nagrody sa topke sa tak syfne ze nie warto sie o nie klocic.
      Kupie Etolin:
      Perf Rubin Mat Leg sr wartosc def

ShadowKayn 40 Body Etolin ON
      KaynBlade 60 Smok Etolin ON

Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
      Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
      SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach
    • New

@Mentosx2 Co to znaczy angażują się w event? Janek przyjdzie z pracy wydropii tylko 5 talii dziennie bo na więcej nie ma czasu a w nagrodę że jest szybki dostanie coś extra. Spójrz na to z innej strony, przyjdzie taki Seba bez pracy bo od Karyny ma 500+, nadropi dziennie 100-200 talii i co jak ma ktoś z nim rywalizować... zwolnić się z pracy? Nagroda za czas jest ok bo KAŻDY kto bierze udział ma szansę zdobyć pierwszą nagrodę inaczej ta byłaby zarezerwowana dla nałogowych graczy. Ja rozumiem grasz po 10-12 godzin dziennie non stop robiąc po 100-300 złotych szkat (zależy od serwera) i wkurza cię to że za swoją "cenną" pracę zostaniesz nagrodzony tylko promilem tego co wydropisz dziennie. Klasyfikacja z nagrodami jest jak najbardziej ok, a 1 miejsce powinni mieć wszyscy co uzyskali 30 sekund. Sam używam programu do "polepszania" wyników ale nadal to oszustwo. Nie na miejscu jest wołać coś więcej praktykując takie coś.
    • New

Czegoś tu nie rozumiem, 3/4 osób oszukuje na potęgę w grze i nic się z tym nie robi i na dodatek jeszcze domagają się być jak najwyżej w topce to już chyba przesada. Nie rozumiem dlaczego gracze którzy uczciwie grają są przez takich oszustów wyzywani od głupców, dlaczego nic z tym nie jest robione ? Mam nadzieję że wszystkich Was którzy nie potrafią nawet uczciwie zdobyć nagrody zbanują
    • New

bilbo@bagins1 wrote:

Czegoś tu nie rozumiem, 3/4 osób oszukuje na potęgę w grze i nic się z tym nie robi i na dodatek jeszcze domagają się być jak najwyżej w topce to już chyba przesada. Nie rozumiem dlaczego gracze którzy uczciwie grają są przez takich oszustów wyzywani od głupców, dlaczego nic z tym nie jest robione ? Mam nadzieję że wszystkich Was którzy nie potrafią nawet uczciwie zdobyć nagrody zbanują
      Więc podaj podpunkt na jakiej podstawie można zbanować tych ''oszustów''
      Człowieku, chcesz to graj uczciwie, ale please nie wypisuj głupot że Ci co grają na nagrywkach mają być zbanowani bo to nie ich wina, że Gameforge wydaje nieprzemyślany event
      Nikt tu nie ingeruje w pliki gry, nikt nic nie ''wszczepia'' do nich, a jest to zwykła pomoc w ułożeniu kart bo skoro tu się domagasz zbanowania to poproszę bany również dla osób co grają z pomocą stronki w karty okey etc
      Jakby miała się za to posypać fala blokad to Ci uczciwi by grali chyba w gronie 100 osób, gf pewnie wie o problemie ale skoro nic nie było w poprzedniej przerwie technicznej to jest wszystko OKEJ
      Gameforge Was rucha w dupe na każdym kroku i robi wszystko żeby jak najlepiej zarobić, a wy jeszcze nie chcecie sobie pomóc w zdobyciu darmowej zmianki / metalu, fuck logic
    • New

A za co mamy zostać zbanowani? Nie ingerujemy w pliki gry, nagrywamy sobie wskazówkę i tyle. Nie używamy do tego żadnych botów. To że ty nie nagrywasz i układasz karty z pamięci to Twoja decyzja. Nikt nie ma zamiaru Cię namawiać abyś sobie nagrywał wskazówki.
      Jest to tylko ułatwienie tak jak rysowanie tabelki i zaznaczanie numerów przy Schwytaj Króla czy układanie ze stroną Kart Okey.
      Nie ma ingerencji w pliki w gry, nie ma wykorzystywania bugów/botów a więc nie ma za co uzyskać bana.
      Zresztą... Jak udowodnisz że osoba X nagrywa wskazówkę a osoba Y już nie? Nijak:)
    • New

Według mnie wszyscy którzy narzekąją że topka powinna być usunięta to są osoby którzy sami tego nie mogą ogarnąć
      jak to układać żeby zdążyć i wgl ,dupa ich ściska że innym się udaje i mają złote.
      Kurde Kłócicie się o topkę,a co z topki osoby korzystają z nielegalnego oprogramowania na układanie czy co?
      Normalny sposób żeby się łatwiej grało.
      a że tym osobom którzy piszą dzień w dzień że nie oszukują że tacy święci i wgl.To po prostu mi się śmiać chce .
      A kto na schwytaj króla rysował plansze ?Każdy nie było takiej osoby która by nie rysowała.
      Kto na Okeykach korzystał z strony do zasłaniania kart lub pisania na kartce ? Wszyscy
      Teraz nagle Jest płacz o event że nagrywanie jest, no kurde aż rzygać się chce ile tego tu jest.
      Połowa tych co tu płączą to są osoby których komputer nie uciągnie Programu do nagrywania i metina.Po prostu żal im dupe ściska.

Pozdro
    • New

Misio337 wrote:

Według mnie wszyscy którzy narzekąją że topka powinna być usunięta to są osoby którzy sami tego nie mogą ogarnąć
      jak to układać żeby zdążyć i wgl ,dupa ich ściska że innym się udaje i mają złote.
      Kurde Kłócicie się o topkę,a co z topki osoby korzystają z nielegalnego oprogramowania na układanie czy co?
      Normalny sposób żeby się łatwiej grało.
      a że tym osobom którzy piszą dzień w dzień że nie oszukują że tacy święci i wgl.To po prostu mi się śmiać chce .
      A kto na schwytaj króla rysował plansze ?Każdy nie było takiej osoby która by nie rysowała.
      Kto na Okeykach korzystał z strony do zasłaniania kart lub pisania na kartce ? Wszyscy
      Teraz nagle Jest płacz o event że nagrywanie jest, no kurde aż rzygać się chce ile tego tu jest.
      Połowa tych co tu płączą to są osoby których komputer nie uciągnie Programu do nagrywania i metina.Po prostu żal im dupe ściska.

Pozdro
      Wszyscy którzy graja bez bandicam itp sa po prostu uczciwi sami w stosunku do siebie.
      Układać i zdążyć można bez programu - fakt złote trio to co 2-3 gra.
      To że nie jesteś św. to wszyscy wiedzą i jak chce Ci się rzygać to sobie rzygaj.