99% problem - patcher

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 99% problem - patcher

Cześć.
    Otóż mam następujący problem, patcher ładuje się do 99% i stoi tak już z 3h, żadnych komunikatów błędu itp.
    Dodam, że cały dzień próbuję się dostać do gry i nie ma jak.
    Wypróbowałem chyba wszystkie podpowiedzi i nic nie działa, pobierałem grę od nowa ze 4 razy ciągle to samo, dodam że ostatnio logowałem się w grze jakieś 3 miesiące temu.
    Inne gry filmy w HD działają bez problemu więc to raczej nie wina internetu.
    Może wiecie co jeszcze mogę zrobić, wątków takich było od groma, ale brak jako takiego jasnego spisu co można zrobić tylko łączny rozpierdziel :(
  • hej.
    Jesli nie wywala Ci komunikatu z bledem, tylko "stoi" na 99% oznacza to ze pobierana jest zawartosc.
    Sprawdz prosze ile wazy folder gra, zapamietaj i po ok 5min spawdz jeszcze raz. Jezeli obie wartosci sie roznia oznacza to ze sie pobiera. Folder z gra powinien wazyc ok 3,5 GB
    Niestety predkosc lacza nie wiele zmienia. Sam ostatnio czekalem ok godziny by pobrac ostatnia aktualizacje.

Edit: jesli korzystasz z laptopa to, mi czasami pomaga zmiana sieci z 5ghz na 2,4ghz lub na odwrot, badz podlaczenie kabla bezposrednio.
    Innym wyjsciem jest tez "uzyczenie" internetu z telefonu poprzez hotspot. W skrocie, robisz z telefonu router ktory korzysta z internetu operatora komorkowego

The post was edited 2 times, last by Motoki ().

• Motoki wrote:

hej.
    Jesli nie wywala Ci komunikatu z bledem, tylko "stoi" na 99% oznacza to ze pobierana jest zawartosc.
    Sprawdz prosze ile wazy folder gra, zapamietaj i po ok 5min spawdz jeszcze raz. Jezeli obie wartosci sie roznia oznacza to ze sie pobiera. Folder z gra powinien wazyc ok 3,5 GB
    Niestety predkosc lacza nie wiele zmienia. Sam ostatnio czekalem ok godziny by pobrac ostatnia aktualizacje.

Edit: jesli korzystasz z laptopa to, mi czasami pomaga zmiana sieci z 5ghz na 2,4ghz lub na odwrot, badz podlaczenie kabla bezposrednio.
    Innym wyjsciem jest tez "uzyczenie" internetu z telefonu poprzez hotspot. W skrocie, robisz z telefonu router ktory korzysta z internetu operatora komorkowego
    kurde... sprawdzanie wagi folderu xD to zes wymyslil. Wystarczy wlaczyc menadzera zadan i zobaczyc czy metin uzywa sieci...
  • SenNaJawie wrote:

kurde... sprawdzanie wagi folderu xD to zes wymyslil. Wystarczy wlaczyc menadzera zadan i zobaczyc czy metin uzywa sieci...
    przecież menadzer zadan nie pokazuje dokładnie ile MB pobrał program od czasu odpalenia
    to że pokazuje Ci ze dany program uzywa sieci nie musi oznaczac ze prawidlowo z niej korzysta.
    Nie raz mialem tak ze patcher stal mi w miejscu, waga folderu stala w miejscu a menadzer zadan pokazywał ze wykorzystuje siec.
    Dlatego zaczalem kombinowac z hotspotem.