Ziemie Gildii w m1?

• Gra

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ziemie Gildii w m1?

Cześć. Jak można zdobyć teraz obszar gildii w m1? Moja gildia ma 10 lat i miałam już ziemię w m1. Na razie coś nie działa to przydzielanie aktywnych gildii i zostało kilka ziemi w tym obszarze, a mija miesiąc od włączenia ziemi. Czy mam wykupić ziemię w innym obszarze u NPC i wtedy może dostanę przydział do m1 czy wystarczy w panelu gildii wybrać, że chcę kupić ziemię czy jak to zrobić? Wolałabym zapytać eksperta jakiegoś GMa, ale priv do administratorów i sgm nie działa, czy może powinnam napisać do supportu?
    Twierdza + Feniks = Etolin <3

:shinsoo: :love:

:52:

Start 24.03.2008 r.
  • Pytałam na priv nie odpisał :(

Vekhh wrote:

Mnie bawi jak na Etolinie w Shinsoo jest mało tych ziem w m1 zajętych i jak "usługi" tam się na niekorzyść gracza prawie nie różnią.
    Wiem, ale już skoro nie mam tej ziemi w m4 to lepiej próbować nabyć w m1. Tylko nikt nie powiedział jak teraz można nabyć. Już miesiąc mija i skoro niektórzy nie skorzystali z tego to tak losowo będzie przechodziło z gildii na gildię i to tylko te, które mają ziemię? Czy jednak można ją nabyć dopiero i czy wtedy trzeba mieć kasę w banku gildii czy jak? Ktoś wie jak to wygląda teraz cały ten proces nabycia ziemi bez tych NPC?

Start 24.03.2008 r.
  • No i zostały przydzielone i kilka ziemi jest wolnych w m1 i czemu nie ma instrukcji co dalej z tymi wolnymi ziemiami i jak je zdobyć? W ogóle @Charlotta to Twoja odpowiedź nic nie wnosido dyskusji, więc jak nie masz nic do powiedzenia to po co się odzywasz. Chyba wszyscy wiedzą, że ziemie w m1 dostały aktywne gildie, a każdy śledzący ten wątek chce to samo usłyszeć co z tymi wolnymi ziemiami w m1 i jak je w tej chwili otrzymać?

Start 24.03.2008 r.